2019-10-23   14:49:26
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Vårsimiaden Distrikt, Uppsala Tvl omr 1

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

3_S
Gren 3, 100m Medley F-11 oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
91  Dalin Ida  2005  SALA SS  AG6205  25 m  1:24.69   
155  Holmström Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  25 m  1:25.17   
98  Nystrand Lisa  2006  SALA SS  AA1206  25 m  1:27.10   
178  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  1:28.88   
29  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  25 m  1:30.59   
33  Lundin Ellen  2005  FALUN  AB5405  25 m  1:31.26   
201  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  1:32.70   
75  Jonasson Agnes  2005  HUDIKSVALL  AQ9805  25 m  1:35.76   
132  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  1:36.62   
10  63  Edvinsson Agnes  2006  HARNÄS SKU  AP5606  25 m  1:39.13   
11  210  Wennerberg Sofia  2005  UPSALA S  AH6405  25 m  1:41.27   
12  145  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  25 m  1:41.47   
13  42  Holfve Lisa  2005  GÄVLE SS  AR9605  25 m  1:42.93   
14  Stefanovic Vera  2006  BOLLNÄS SS  AF4806  25 m  1:44.18   
15  113  Ljunggren Ida  2005  SANDVIKEN  BA3405  25 m  1:44.63   
16  121  Eklund Junia  2006  SÖDERHAMN  AH0806  25 m  1:44.90   
17  176  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S  AR6405  25 m  1:45.64   
18  207  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  1:46.23   
19  235  Molund Malva  2006  UPSALA S  AH4406  25 m  1:48.13  EFT 
20  233  Fredriksson Smilla  2005  UPSALA S  AR7405  25 m  1:48.53  EFT 
21  239  Svensson Hannah  2005  UPSALA S  AE7405  25 m  1:49.48  EFT 
22  66  Johansson Iza  2005  HARNÄS SKU  BJ3605  25 m  1:50.00   
23  32  Lindgren Wilma  2006  FALUN  AS0406  25 m  1:53.47   
24  202  Svegårdh Tilde  2005  UPSALA S  BD5805  25 m  1:55.00   
25  22  Åhlen Agnes  2005  BORLÄNGE  AN9405  25 m  1:55.76   
26  164  Kostic Emma  2005  UPSALA S  AH5605  25 m  1:56.05   
27  182  Ortstad Clara  2005  UPSALA S  AX5405  25 m  1:57.00   
28  216  Åhlén Emilia  2005  UPSALA S  BF9405  25 m  1:57.00   
29  77  Käller Alva  2005  HUDIKSVALL  AW6605  25 m  1:57.32   
30  Wallberg Edith  2007  BOLLNÄS SS  AA3807  25 m  1:59.11   
31  112  Lejon Ottilia  2005  SANDVIKEN  BC6205  25 m  2:00.00   
32  174  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m  2:04.53   
33  12  Enmark Enya  2006  BORLÄNGE  AJ5606  25 m  2:05.58   
34  186  Pelling Emma  2007  UPSALA S  AC8207  25 m  2:12.00   
35  140  Dulic Hedvig  2006  UPSALA S  AI7406  25 m  2:13.00   
36  127  Ahlén Maja  2006  UPSALA S  AO6206  25 m  2:16.00   
37  129  Andersson Ella  2007  UPSALA S  AA6207  25 m  2:30.00   
38  Bengtsson Ellen  2007  BOLLNÄS SS  AG3807  25 m     
39  Olsson Frida  2005  BOLLNÄS SS  AS1205  25 m     
40  13  Hörnell Sanna  2005  BORLÄNGE  AX2805  25 m     
41  85  Henze Elena  2006  SS MORA  AN1406  25 m     
42  238  Batsikadze Tekle  2005  GÄVLE SS  BJ4405  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.02  Utskriftsdatum  22 april 2016 
Licensierad till: Upsala Simsällskap  Utskriftstid  13:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner