2019-10-14   01:19:27
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Vårsimiaden Distrikt, Uppsala Tvl omr 1

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

23_S
Gren 23, 100m Fjärilsim F 12-13 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
119  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  1:15.39   
83  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  1:18.05   
30  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  1:19.09   
99  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  1:22.05   
214  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  1:23.73   
39  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  1:25.15   
213  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  1:25.30   
154  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  1:25.49   
146  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  1:27.81   
10  128  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  1:29.51   
11  110  Jönsson Anna  2003  SANDVIKEN  BC5203  25 m  1:30.99   
12  153  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  1:34.80   
13  143  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:35.23   
14  76  Jonasson Amanda  2004  HUDIKSVALL  AM5604  25 m  1:35.65   
15  200  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  1:37.89   
16  44  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m  1:38.83   
17  169  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  1:40.77   
18  95  Modig Carolina  2003  SALA SS  BG5403  25 m  1:41.90   
19  188  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  1:42.04   
20  156  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m  1:42.14   
21  166  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  1:45.13   
22  209  Wallinder Ella  2003  UPSALA S  BM0403  25 m  1:48.90   
23  141  Dushku Rosalinda  2003  UPSALA S  BL5603  25 m  1:50.00   
24  130  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  2:14.09   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.02  Utskriftsdatum  22 april 2016 
Licensierad till: Upsala Simsällskap  Utskriftstid  13:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner