2019-08-22   02:50:29
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Vårsimiaden Distrikt, Uppsala Tvl omr 1

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

1_S
Gren 1, 200m Medley F 12-13 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
50  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  2:41.30   
83  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  2:44.48   
123  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  2:47.53   
90  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  2:48.20   
119  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  2:51.93   
30  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  2:55.38   
153  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  2:55.69   
99  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  2:56.06   
213  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  2:56.07   
10  39  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  2:57.69   
11  31  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  3:01.17   
12  143  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  3:01.75   
13  146  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  3:02.24   
14  214  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  3:02.93   
15  104  Boråker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  3:05.00   
16  156  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m  3:05.18   
17  154  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  3:05.44   
18  128  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  3:09.47   
19  200  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  3:11.26   
20  166  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  3:11.50   
21  169  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  3:11.64   
22  45  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  3:12.93   
23  177  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  3:15.24   
24  35  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  3:15.53   
25  61  Andrén Linn  2004  HARNÄS SKU  BO9204  25 m  3:17.00   
26  137  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  3:17.00   
27  111  Kvarnlöf Moa  2004  SANDVIKEN  BA7404  25 m  3:18.88   
28  43  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  3:21.44   
29  234  Molund Maja  2004  UPSALA S  BF0204  25 m  3:22.12  EFT 
30  133  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  3:22.31   
31  44  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m  3:22.41   
32  188  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  3:26.75   
33  76  Jonasson Amanda  2004  HUDIKSVALL  AM5604  25 m  3:26.92   
34  168  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  3:28.57   
35  209  Wallinder Ella  2003  UPSALA S  BM0403  25 m  3:31.60   
36  141  Dushku Rosalinda  2003  UPSALA S  BL5603  25 m  3:40.00   
37  130  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  3:47.36   
38  48  Stigenberg Nathalie  2004  GÄVLE SS  AY3804  25 m     
39  49  Sundvik Siri  2004  GÄVLE SS  BS3404  25 m     
40  52  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.02  Utskriftsdatum  22 april 2016 
Licensierad till: Upsala Simsällskap  Utskriftstid  13:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner