2020-02-28   14:23:38
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix Challenge 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 8
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Grand Prix Challenge    Tulostuspäivämäärä  02 heinäkuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  09:15   
  Järjestäjä  Swimming Jyväskylä         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  01 heinäkuu 2016         
 
 
 
Laji 8, 50m Selkäuinti Naiset  Alkuerät (12) 
ME: Jing ZHAO (1990) 27.06 2009-07-30 
SE: Mimosa Yallow (1994) 28.20 2015-07-03 
Nuorten SE: Lotta Nevalainen (1994) 29.65 2011-03-26 
 
Erä 1 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Karolina Voiko  2000  00A969  ÅSK    25m  35.40  36.40   
Jenni Micaela Lehtonen  2000  00B080  AUi    25m  35.18  36.18   
Isa Vehkaoja  2002  02A158  OU    50m  36.13  36.13   
Lotta Auvinen  2001  01A565  Cetus    50m  35.93  35.93   
Emma Haglund  2003  03A493  VUS-VSS    50m  36.02  36.02   
Roosa Mykkänen  2000  00A620  VUS-VSS    50m  36.18  36.18   
Jenna Sjöblom  2001  01A952  KoU    50m  36.18  36.18   
Petra Uusikumpu  2001  01A644  Vanders    25m  35.44  36.44   

 
Erä 2 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Elina Jurvanen  2001  01A785  MiUS    25m  34.85  35.85   
Liinu Louhikoski  2004  04A046  Vanders    50m  35.76  35.76   
Senja Saarteinen  1999  99A196  TaTU    25m  34.67  35.67   
Elina Pulkkinen  1999  99A140  OU    25m  34.66  35.66   
Vilma Hottinen  2002  02A532  Vanders    50m  35.67  35.67   
Petra Heikkinen  2002  02A103  OU    25m  34.69  35.69   
Aino Jussila  2000  00A485  UiTa    50m  35.84  35.84   
Iida Sihvonen  1998  98A850  MiUS    25m  34.92  35.92   

 
Erä 3 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Milja Lahtinen  1999  99A621  KUS-GSS    25m  34.64  35.64   
Martta Nygård  2003  03A230  OU    50m  35.59  35.59   
Veera Heikkinen  2001  01A898  HSS    25m  34.50  35.50   
Siiri Välimaa  2002  02A327  TuUS    50m  35.29  35.29   
Henna Hökkä  2003  03A216  OU    25m  34.48  35.48   
Peppi Palokangas  2002  02A100  SWIM    50m  35.53  35.53   
Ada Niskala  2000  00A421  RoiUS    50m  35.63  35.63   
Ruusa Eiserbeck  2001  01A283  JoUS    25m  34.65  35.65   

 
Erä 4 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Jasmin Rosnell  2000  00A594  AUi    50m  35.04  35.04   
Juuli Miettinen  2000  00A048  Vanders    25m  34.02  35.02   
Mari Hekkala  2000  00A082  OU    25m  33.97  34.97   
Inna Pajuluoma  1999  99A141  OuLo    50m  34.71  34.71   
Aada Rissanen  2004  04A305  Vanders    50m  34.83  34.83   
Roosa Mäkinen  1999  99B038  UiTa    25m  33.98  34.98   
Elena Mantila  2001  01A800  ÅSK    50m  35.02  35.02   
Kirsi Salmela  2000  00A718  KuUS    50m  35.21  35.21   

 
Erä 5 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Roosa Lehtola  2001  01A806  TuUS    25m  33.41  34.41   
Veera Kivirinta  1995  95A668  OU    50m  34.23  34.23   
Nea Reunanen  2001  01A298  HäUS    25m  33.10  34.10   
Emilia Kinnunen  2000  00B125  VUS-VSS    25m  33.04  34.04   
Jenni Kukkonen  1999  99A162  KeUi    50m  34.09  34.09   
Jonna Laukkanen  1998  98A328  SCV    25m  33.14  34.14   
Katariina Niemi  2002  02A179  ÅSK    50m  34.38  34.38   
Oona Laakso  2002  02A301  RaisU    50m  34.46  34.46   

 
Erä 6 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Noora Siltari  2000  00A857  KemUS    25m  32.81  33.81   
Anna-Sofia Brännkärr  2001  01A450  KemTU    25m  32.71  33.71   
Saara Vesa  1999  99A909  ORCA    25m  32.69  33.69   
Siiri Jämsä  2002  02B117  MiUS    50m  33.62  33.62   
Denize Korkiakoski  1999  99A474  VUS-VSS    25m  32.68  33.68   
Ida Tahvanainen  1997  97A253  UiTa    25m  32.70  33.70   
Pilvi Kilpeläinen  2002  02A416  HSS    50m  33.75  33.75   
Aleksandra Ockenström  1998  98A985  SalU    25m  32.92  33.92   

 
Erä 7 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Jenny Ek  1999  99A441  IFÅ    25m  32.31  33.31   
Sara Lehtolainen  1996  96B072  Gladius    50m  33.25  33.25   
Rosa Sahlström  1997  97A446  SCV    25m  32.20  33.20   
Noora Angelva  1999  99A472  Cetus    25m  32.07  33.07   
Venla Niemelä  1999  99A047  SCR    50m  33.17  33.17   
Janina Viitanen  1997  97A112  VUS-VSS    25m  32.24  33.24   
Anna Röytiö  1998  98A003  SCR    50m  33.25  33.25   
Siri Auvinen  2002  02A342  Cetus    25m  32.35  33.35   

 
Erä 8 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Saana Luokkanen  1999  99A029  KemPy    50m  33.02  33.02   
Aino Mononen  2001  01A089  JoUS    25m  31.99  32.99   
Moona Myllyaho  1990  90A146  Plaani    50m  32.78  32.78   
Peppi Päiviö  1999  99A882  Cetus    50m  32.74  32.74   
Nea Tiesmäki  2000  00A689  Cetus    50m  32.77  32.77   
Ida Hulkko  1998  98B105  MiUS    25m  31.99  32.99   
Olivia Hellsten  2000  00A064  Vanders    50m  33.01  33.01   
Nelli Ohvo  2001  01A937  Cetus    50m  33.02  33.02   

 
Erä 9 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Vanessa Pönnighaus  1999  99A222  HäUS    50m  32.67  32.67   
Helmi Heinonen  2002  02A204  RaisU    25m  31.39  32.39   
Sara Mustonen  2002  02A219  Cetus    50m  32.29  32.29   
Emma Suomio  1998  98B095  AUi    25m  31.18  32.18   
Laura Mäki  1997  97A073  RaisU    50m  32.23  32.23   
Noora Kukkonen  1999  99A764  TaTU    25m  31.37  32.37   
Erika Ketola  2000  00A124  HSS    25m  31.41  32.41   
Ida Slöör  2001  01A578  Cetus    50m  32.73  32.73   

 
Erä 10 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Salla Elovirta  1997  97A664  Cetus    50m  31.86  31.86   
Emilie Pärnänen  2002  02A541  ÅSK    50m  30.66  30.66   
Ilona Jakonen  1998  98A588  SWIM    25m  29.28  30.28   
Susanne Hirvonen  1997  97A118  Plaani    25m  28.12  29.12   
Jenna Laukkanen  1995  95A962  SCV    50m  29.71  29.71   
Vilma Ruotsalainen  1996  96A597  LrU    50m  30.35  30.35   
Emma Nieminen  1996  96A009  UiTa    50m  31.10  31.10   
Emma Männikkö  1998  98A372  UiTa    25m  31.14  32.14   

 
Erä 11 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Vilma Iisalo  2001  01A560  RaisU    25m  30.77  31.77   
Viola Kilpeläinen  1998  98A386  HSS    50m  30.54  30.54   
Mia Pentti  2002  02A018  SWIM    25m  28.97  29.97   
Lotta Upanne  1998  98A195  HSS    25m  27.92  28.92   
Carita Luukkanen  1996  96A246  UiTa    25m  28.65  29.65   
Suvi Huhtanen  1999  99A194  UiTa    25m  29.33  30.33   
Fanny Grönvall  2000  00A574  UiTa    25m  29.96  30.96   
Sanna-Riikka Räihä  1998  98A096  OU    25m  31.01  32.01   

 
Erä 12 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Selma Soininen  1999  99A279  Plaani    50m  31.14  31.14   
Sanni Alamattila  1999  99A230  HSS    25m  29.41  30.41   
Lotta Nevalainen  1994  94A853  Plaani    50m  29.84  29.84   
Mimosa Jallow  1994  94A395  Plaani    50m  28.15  28.15   
Hilla Kortetjärvi  1996  96A676  RaisU    50m  29.39  29.39   
Nea Norismaa  1995  95A534  JoUS    25m  29.31  30.31   
Peppi Siirtola  2002  02A144  Cetus    50m  30.88  30.88   
Veera Rinne  1998  98A349  ÅSK    50m  31.92  31.92   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.07  Tulostuspäivämäärä  02 heinäkuu 2016 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  09:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner