2020-02-17   15:25:49
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix Challenge 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 52
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Grand Prix Challenge    Tulostuspäivämäärä  03 heinäkuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  08:59   
  Järjestäjä  Swimming Jyväskylä         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  01 heinäkuu 2016         
 
 
 
Laji 52, 200m Sekauinti Naiset  Alkuerät (10) 
ME: Ariana KUKORS (1989) 2:06.15 2009-07-27 
SE: Tanja Kylliäinen (1993) 2:14.20 2015-11-14 
Nuorten SE: Emilia Pikkarainen (1992) 2:14.23 2009-06-25 
 
Erä 1 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Karoliina Pulkkinen  1998  98A234  VUS-VSS    25m  2:40.72  2:45.72   
Roosa-Maria Tempakka  2000  00A361  SGR    25m  2:40.61  2:45.61   
Iida Sihvonen  1998  98A850  MiUS    50m  2:44.65  2:44.65   
Anni Manninen  2001  01A194  SiWa    25m  2:39.42  2:44.42   
Erin Suni  1999  99A705  JoUS    50m  2:44.59  2:44.59   
Fanny Ek  1999  99A442  IFÅ    50m  2:45.06  2:45.06   
Henna Hökkä  2003  03A216  OU    25m  2:40.71  2:45.71   
Elina Jurvanen  2001  01A785  MiUS    50m  2:45.90  2:45.90   

 
Erä 2 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Petra Heikkinen  2002  02A103  OU    50m  2:44.32  2:44.32   
Maria Yli-Jama  1999  99A669  SalU    25m  2:39.22  2:44.22   
Kaisa Pulkkinen  2000  00A227  TorUS    50m  2:43.61  2:43.61   
Anni Hirvo  2001  01A485  TuUS    50m  2:42.71  2:42.71   
Riikka Korpi  1998  98A656  OuLo    50m  2:43.54  2:43.54   
Olivia Viitala  2000  00A356  KUS-GSS    25m  2:39.04  2:44.04   
Peppi Palokangas  2002  02A100  SWIM    50m  2:44.28  2:44.28   
Martta Nygård  2003  03A230  OU    50m  2:44.33  2:44.33   

 
Erä 3 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Martta Ruuska  2003  03A582  SWIM    25m  2:37.17  2:42.17   
Anna-Sofia Brännkärr  2001  01A450  KemTU    25m  2:36.22  2:41.22   
Siiri Konkka  2004  04A103  ÅSK    50m  2:40.75  2:40.75   
Jenny Ek  1999  99A441  IFÅ    25m  2:35.54  2:40.54   
Mari Kausiala  1997  97A442  TaTU    50m  2:40.72  2:40.72   
Mathilda Kalenius  2002  02A119  KoU    50m  2:41.20  2:41.20   
Viivi Merisalo  2002  02A419  SWIM    50m  2:42.10  2:42.10   
Siiri Einiö  2003  03A357  Gladius    50m  2:42.23  2:42.23   

 
Erä 4 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Helmi Heinonen  2002  02A204  RaisU    50m  2:40.02  2:40.02   
Kia Karike  1999  99A491  Cetus    50m  2:39.85  2:39.85   
Saana Luokkanen  1999  99A029  KemPy    25m  2:33.58  2:38.58   
Johanna Suova  1999  99A118  UiTa    50m  2:38.08  2:38.08   
Sini Niemi  1993  93A901  TorUS    50m  2:38.21  2:38.21   
Armi Auvinen  2000  00A811  UiTa    50m  2:38.75  2:38.75   
Amanda Rapinoja  2001  01A463  Cetus    25m  2:34.98  2:39.98   
Julia Korva  1999  99A719  Octopus    50m  2:40.10  2:40.10   

 
Erä 5 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Janna Appelberg  2001  01A954  TuUS    50m  2:37.69  2:37.69   
Ida-Maria Juntunen  1999  99A061  KemPy    50m  2:37.24  2:37.24   
Fanni Pirhonen  2000  00A793  UiTa    25m  2:32.06  2:37.06   
Emilia Potkonen  1998  98A146  UiTa    25m  2:31.86  2:36.86   
Ada Alajääskö  1998  98A836  TaTU    50m  2:36.88  2:36.88   
Natalie Soive  1999  99B357  Plaani    50m  2:37.21  2:37.21   
Jenna Pulkkinen  2004  04A155  KoU    50m  2:37.43  2:37.43   
Emmiina Rautiainen  2000  00A257  UiTa    50m  2:37.87  2:37.87   

 
Erä 6 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Emilia Kinnunen  2000  00B125  VUS-VSS    50m  2:36.07  2:36.07   
Ina Pollari  2002  02A035  VUS-VSS    50m  2:35.86  2:35.86   
Ida Hulkko  1998  98B105  MiUS    50m  2:35.69  2:35.69   
Marilla Parhiala  2000  00B046  Gladius    25m  2:30.30  2:35.30   
Jenni Kukkonen  1999  99A162  KeUi    25m  2:30.41  2:35.41   
Olivia Weuro  2002  02A822  IFÅ    50m  2:35.72  2:35.72   
Oona Laakso  2002  02A301  RaisU    25m  2:30.96  2:35.96   
Aino Räike  1999  99A561  SalU    50m  2:36.34  2:36.34   

 
Erä 7 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Heidi Kivioja  2000  00B005  ViesU    25m  2:30.03  2:35.03   
Ronja Mehtonen  1999  99A136  SalU    25m  2:29.77  2:34.77   
Sofia Ylihannu  1997  97A255  OU    50m  2:34.18  2:34.18   
Sonja Portin  1998  98A105  OuLo    25m  2:28.08  2:33.08   
Katriina Korpi  2000  00A190  OuLo    50m  2:33.25  2:33.25   
Lotta Hämäläinen  1998  98A987  HSS    50m  2:34.50  2:34.50   
Hanna Kareinen  2000  00A012  KeUi    50m  2:34.98  2:34.98   
Kiira Mauranen  1999  99B133  HSS    25m  2:30.19  2:35.19   

 
Erä 8 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Ella Aalto  2000  00A232  Cetus    50m  2:31.05  2:31.05   
Mirva Kallström  1999  99A128  Cetus    50m  2:29.65  2:29.65   
Tiia Puolakka  1998  98A086  ÅSK    25m  2:21.16  2:26.16   
Vilma Ruotsalainen  1996  96A597  LrU    50m  2:21.17  2:21.17   
Adelia Spångberg  1999  99A418  Cetus    50m  2:25.00  2:25.00   
Noora Poutanen  1999  99A051  TaTU    50m  2:29.39  2:29.39   
Riina Strengell  1997  97A841  Cetus    50m  2:30.38  2:30.38   
Liv Baker  1998  98A216  Cetus    50m  2:32.45  2:32.45   

 
Erä 9 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Emma-Lotta Tynkkynen  1999  99A073  TaTU    50m  2:30.88  2:30.88   
Merina Suoranta  1999  99A281  ÅSK    25m  2:24.64  2:29.64   
Lyydia Kalenius  2000  00A252  Cetus    50m  2:26.14  2:26.14   
Anna Kotonen  1997  97A239  Cetus    25m  2:15.70  2:20.70   
Silja Känsäkoski  1997  97A018  OU    50m  2:24.81  2:24.81   
Milja Mielty  2000  00A790  VUS-VSS    50m  2:28.75  2:28.75   
Emmi Kölhi  2000  00A281  HSS    50m  2:29.90  2:29.90   
Yvonne Tollander  1997  97A006  Cetus    50m  2:32.17  2:32.17   

 
Erä 10 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Hanna Rautiainen  1999  99A515  UiTa    25m  2:25.52  2:30.52   
Hanna Hammar  1998  98A182  UiTa    25m  2:24.63  2:29.63   
Emma Nieminen  1996  96A009  UiTa    25m  2:20.14  2:25.14   
Hilla Kortetjärvi  1996  96A676  RaisU    25m  2:14.17  2:19.17   
Vaula Vekkeli  1996  96A655  LaUS    50m  2:21.46  2:21.46   
Mimosa Jallow  1994  94A395  Plaani    50m  2:27.78  2:27.78   
Emilia Lahtinen  1996  96A339  UiTa    50m  2:29.85  2:29.85   
Aura Lehtonen  1998  98A177  HSS    50m  2:31.41  2:31.41   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.07  Tulostuspäivämäärä  03 heinäkuu 2016 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  08:59 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner