2020-02-28   14:26:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix Challenge 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 47
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Grand Prix Challenge    Tulostuspäivämäärä  03 heinäkuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  08:59   
  Järjestäjä  Swimming Jyväskylä         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  01 heinäkuu 2016         
 
 
 
Laji 47, 100m Selkäuinti Miehet  Alkuerät (5) 
ME: Aaron PEIRSOL (1983) 51.94 2009-07-08 
SE: Jani Sievinen (1974) 55.83 1995-05-16 
Nuorten SE: Jani Sievinen (1974) 56.64 1992-06-28 
 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
                 
Joona Salminen  2000  00A328  Cetus    50m  1:10.01  1:10.01   
Tuomas Herlevi  1999  99A409  HSS    25m  1:07.77  1:09.77   
Santeri Herpola  2003  03A188  ÅSK    50m  1:09.98  1:09.98   
                 
                 
                 

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Jesper Lietzen  2002  02A171  AUi    25m  1:06.39  1:08.39   
Kalle Mäkinen  2002  02A088  Vanders    50m  1:07.77  1:07.77   
Atte Kulmala  1998  98B262  UiTa    25m  1:04.91  1:06.91   
Juho Herva  1998  98A434  OuLo    50m  1:06.39  1:06.39   
Jaakko Kokko  1999  99A480  TaTU    25m  1:04.55  1:06.55   
Joona Mikkola  2001  01A475  Vanders    50m  1:07.02  1:07.02   
Claes Fjellström  2001  01A078  VUS-VSS    50m  1:08.30  1:08.30   
Kasper Vaittinen  2001  01A226  Cetus    50m  1:08.82  1:08.82   

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Eetu Närhi  1998  98A620  Octopus    25m  1:03.00  1:05.00   
Jaakko Siipola  1999  99A388  ÅSK    50m  1:04.24  1:04.24   
Roope Eiserbeck  1999  99A294  JoUS    50m  1:02.87  1:02.87   
Sami Pakarinen  1992  92A332  Vanders    25m  57.19  59.19   
Roni Kallström  2001  01A092  Cetus    50m  1:00.31  1:00.31   
Niklas Valkonen  1997  97B255  RiUS    25m  1:01.67  1:03.67   
Juho Laatikainen  1999  99A790  SCV    50m  1:04.49  1:04.49   
Elias Laine  2002  02A521  ÅSK    50m  1:06.06  1:06.06   

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Oskari Hynynen  2001  01A113  SalU    50m  1:04.95  1:04.95   
Juho Röytiö  1998  98A004  SCR    25m  1:02.22  1:04.22   
Janne Lantto  1994  94A666  OuLo    50m  1:02.33  1:02.33   
Petja Yritys  1993  93A330  TaTU    25m  55.90  57.90   
Henri Hellström  1997  97A430  RaisU    25m  57.71  59.71   
Emil Hanski  1999  99A145  ÅSK    50m  1:03.27  1:03.27   
Lassi Ruohonen  1998  98A125  HSS    25m  1:02.45  1:04.45   
Lauri Elomaa  2000  00A761  ÅSK    50m  1:05.95  1:05.95   

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Ronny Brännkärr  2002  02A150  KemTU    50m  1:04.87  1:04.87   
Teemu Vihervaara  1998  98A073  KoU    25m  1:01.75  1:03.75   
Danila Dobrzhanskiy  1998  98B028  SWIM    25m  59.40  1:01.40   
Christoffer Fredrikson  1997  97B155  Cetus    25m  53.94  55.94   
Topias Vainio  1997  97A690  Cetus    25m  57.63  59.63   
Veeti Haikonen  2001  01A104  HSS    50m  1:03.18  1:03.18   
Topias Nygård  2000  00A602  OU    50m  1:04.36  1:04.36   
Alec Baker  2000  00B299  Cetus    50m  1:05.78  1:05.78   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.07  Tulostuspäivämäärä  03 heinäkuu 2016 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  08:59 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner