2019-10-16   16:17:34
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (50 m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntai-ilta

27_S
Laji 27, 100m RU T-13 -14 -15 
Sponsori: Actavis Oy 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 v 
Lahtinen Laura  2003  OU  03A386  25 m  1:10.94  1:13.94   
Luoto Rebekka  2003  RaisU  03A191  25 m  1:12.29  1:15.29   
Haglund Emma  2003  VUS-VSS  03A493  25 m  1:15.18  1:18.18   
Ruuska Martta  2003  SWIM  03A582  50 m  1:18.57  1:18.57   
Einiö Siiri  2003  Gladius  03A357  50 m  1:19.34  1:19.34   
Leppänen Vilhelmiina  2003  Cetus  03A002  50 m  1:19.54  1:19.54   
Lukkari Minja  2003  OU  03A364  50 m  1:20.08  1:20.08   
Kärkkäinen Roosa  2003  OuLo  03A051  50 m  1:21.29  1:21.29   
Käräjämies Juulia  2003  NumKis  03A037  50 m  1:21.48  1:21.48   
10  Yli-Jama Iiris  2003  SalU  03A354  50 m  1:24.82  1:24.82   
11  Reiniluoto Siiri  2003  HSS  03A203  50 m  1:24.92  1:24.92   
12  Hiltunen Madeleine  2003  OuLo  03A214  50 m  1:24.94  1:24.94   
13  Forslund Winona  2003  BS-PU  03A476  50 m  1:25.04  1:25.04   
14  Laatikainen Emma  2003  SCV  03A208  50 m  1:25.39  1:25.39   
15  Hyttinen Milla  2003  HSS  03A149  50 m  1:25.58  1:25.58   
16  Palm Cindy  2003  Cetus  03A052  50 m  1:26.84  1:26.84   
17  Långström Sofia  2003  Cetus  03A085  25 m  1:24.19  1:27.19   
18  Pellinen Siiri  2003  SWIM  03A581  50 m  1:27.37  1:27.37   
19  Hämäläinen Emma  2003  ViesU  03A424  50 m  1:27.99  1:27.99   
20  Hökkä Henna  2003  OU  03A216  25 m  1:25.05  1:28.05   
21  Paju Aino  2003  Vanders  03A053  50 m  1:28.18  1:28.18   
22  Tapanainen Milla-lotta  2003  Cetus  03A610  50 m  1:28.36  1:28.36   
23  Kinnunen Kiia  2003  UiTa  03A368  50 m  1:28.37  1:28.37   
24  Kuuva Hilla  2003  LrU  03A513  25 m  1:25.41  1:28.41   
25  Puutio Mathilda  2003  OU  03A347  25 m  1:25.47  1:28.47   
26  Hanski Iris  2003  ÅSK  03A234  50 m  1:28.59  1:28.59   
27  Sairanen Julia  2003  LaUS  03A868  25 m  1:25.65  1:28.65   
28  Jormanainen Emma  2003  VUS-VSS  03A789  50 m  1:28.96  1:28.96   
14 v 
Liven Emilia  2002  RaisU  02A205  50 m  1:16.65  1:16.65   
Mustonen Sara  2002  Cetus  02A219  25 m  1:15.37  1:18.37   
Uusküla Emma  2002  AUi  02A310  50 m  1:19.41  1:19.41   
Lahtinen Enni  2002  UiTa  02A363  50 m  1:20.05  1:20.05   
Mettinen Mirka  2002  Cetus  02A159  25 m  1:18.47  1:21.47   
Pollari Ina  2002  VUS-VSS  02A035  50 m  1:22.04  1:22.04   
Tossavainen Helmi  2002  Cetus  02A572  25 m  1:19.24  1:22.24   
Jouhten Senni  2002  KemPy  02A428  25 m  1:19.33  1:22.33   
Kourula Katariina  2002  KemUS  02A350  50 m  1:22.46  1:22.46   
10  Nieminen Sofia  2002  HäUS  02A478  25 m  1:19.69  1:22.69   
11  Salminen Venla  2002  Cetus  02A046  25 m  1:20.31  1:23.31   
12  Laakso Oona  2002  RaisU  02A301  25 m  1:20.32  1:23.32   
13  Nikkanen Milla  2002  NU  02A124  25 m  1:20.37  1:23.37   
14  Hottinen Vilma  2002  Vanders  02A532  50 m  1:23.66  1:23.66   
15  Grundström Tuisku  2002  Vanders  02A014  25 m  1:20.85  1:23.85   
16  Ingi Minna  2002  VUS-VSS  02A339  50 m  1:24.08  1:24.08   
17  Von Dickoff Emma  2002  UiTa  02A117  50 m  1:24.12  1:24.12   
18  Majors Emily  2002  VUS-VSS  02A409  50 m  1:24.12  1:24.12   
19  Vasara Jonna  2002  Cetus  02A118  50 m  1:24.17  1:24.17   
20  Mustonen Emma  2002  Virkiä  02A048  50 m  1:24.18  1:24.18   
21  Paulomo Pinja  2002  Cetus  02A288  25 m  1:21.33  1:24.33   
22  Palokangas Peppi  2002  SWIM  02A100  50 m  1:25.00  1:25.00   
23  Merisalo Viivi  2002  SWIM  02A419  50 m  1:25.06  1:25.06   
24  Rintala Wilma  2002  RaisU  02A052  50 m  1:25.14  1:25.14   
25  Korpela Nella  2002  Cetus  02A577  50 m  1:25.28  1:25.28   
26  Wegelius Vilhelmiina  2002  JoUS  02A466  25 m  1:22.62  1:25.62   
27  Riikonen Hanni  2002  HäUS  02A632  50 m  1:25.74  1:25.74   
28  Lohilahti Pauliina  2002  OuLo  02A196  50 m  1:25.91  1:25.91   
29  Nurkkala Olivia  2002  KUS-GSS  02A382  50 m  1:25.96  1:25.96   
15 v 
Edelman Charlotta  2001  ÅSK  01A845  50 m  1:13.44  1:13.44   
Vartiainen Alexandra  2001  HSS  01A437  50 m  1:14.94  1:14.94   
Murto Anniina  2001  PUS  01A677  50 m  1:15.34  1:15.34   
Ruottu Aino  2001  RiUS  01A117  25 m  1:13.57  1:16.57   
Nyström Ada  2001  BS-PU  01A572  25 m  1:15.02  1:18.02   
Ahinko Oona  2001  VeUS  01A878  50 m  1:18.77  1:18.77   
Rantakokko Reetta  2001  AUi  01A311  25 m  1:16.17  1:19.17   
Mikkonen Saija  2001  TuUS  01A667  50 m  1:19.68  1:19.68   
Ojakippola Nelle  2001  ViesU  01A440  50 m  1:19.77  1:19.77   
10  Kotiranta Emma  2001  Cetus  01A087  25 m  1:17.45  1:20.45   
11  Tietz Annika  2001  HTU  01A200  50 m  1:20.63  1:20.63   
12  Halava Minka  2001  ÅSK  01A844  50 m  1:21.02  1:21.02   
13  Rapinoja Amanda  2001  Cetus  01A463  25 m  1:18.10  1:21.10   
14  Iisalo Vilma  2001  RaisU  01A560  25 m  1:19.28  1:22.28   
15  Penttilä Pinja  2001  UKK  01A456  50 m  1:22.34  1:22.34   
16  Nordström Pippi  2001  HU  01A854  25 m  1:19.43  1:22.43   
17  Parfenova Elizaveta  2001  KemjK  01A727  25 m  1:19.57  1:22.57   
18  Lepistö Annika  2001  PTU  01A137  25 m  1:19.74  1:22.74   
19  Brännkärr Anna-Sofia  2001  KemTU  01A450  25 m  1:19.84  1:22.84   
20  Himanto Iiris  2001  Gladius  01A922  25 m  1:20.50  1:23.50   
21  Hirvo Anni  2001  TuUS  01A485  25 m  1:20.93  1:23.93   
22  Kulmala Mikaela  2001  RiUS  01A110  50 m  1:24.16  1:24.16   
23  Mononen Aino  2001  JoUS  01A089  25 m  1:21.35  1:24.35   
24  Liukkonen Maija  2001  MiUS  01A778  25 m  1:21.41  1:24.41   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.07  Tulostuspäivämäärä  16 kesäkuu 2016 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  19:50 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner