2021-03-02   03:42:36
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Finn & Fiffi Arena Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördagen 5/3 kl. 09:30

Heatlista Gren 1
Heatlista 
 
  Tävling  Finn & Fiffi Arena Cup    Utskriftsdatum  05 mars 2016   
  Tävlingsort  Lomma    Utskriftstid  08:51   
  Arrangör  SK Hajen         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  05 mars 2016         
 
 
 
Gren 1, 50m Bröstsim Damer  Finaler (11) 
Sponsor: Arena 
 
Heat 1 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
14  Lovisa Fredricson  2007  AJ8607  SK HAJEN    25m   
293  Elina Tousi  2006    VELLINGE-N    25m   
Julia Bruér  2007  AB5207  SK HAJEN    25m   
               

 
Heat 2 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
60  Elvira Lindkvist  2007  AK5407  HÖGANÄS SS    25m   
187  Moa Haglund  2008  AD9208  SK SYDSIM    25m   
197  Aurora Mengjiqi  2006  AX2606  SK SYDSIM    25m   
               

 
Heat 3 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
295  Emilia Grahn  2006    VELLINGE-N    25m   
257  Ebba Helmersson  2007  AK0607  ÖSTERLEN    25m   
48  Saga Tretinjak  2006  AE9406  SK HAJEN    25m   
236  Leona Assarsson  2006  AO4406  ÄNGELHOLM    25m   

 
Heat 4 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Rebecka Agardh  2007  AB6207  SK HAJEN    25m   
32  Frida Nilsson  2007  AB2207  SK HAJEN    25m   
121  Alice Svensson  2006  AV3406  SK LÖDDE    25m   
174  Ebba Olsson  2006  AW6206  SPIGGARNA    25m   

 
Heat 5 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
26  Alicia Lindberg  2006  AK3706  SK HAJEN    25m   
110  Bea Ohlin  2007  AJ9607  SK LÖDDE    25m  1:12.45 
119  Eleonora Sjögren  2006  AW9206  SK LÖDDE    25m   
53  Juni von Bahr  2006  AF1706  SK HAJEN    25m   

 
Heat 6 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
198  Olivia Nilsson Virc  2007  AD8407  SK SYDSIM    25m  1:10.22 
114  Amanda Rosquist  2007  AC0607  SK LÖDDE    25m  1:04.19 
15  Anna Gutenwik  2008  AC5808  SK HAJEN    25m  1:06.80 
192  Maja Kiceec  2006  AL9806  SK SYDSIM    25m  1:11.07 

 
Heat 7 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
169  Wilda Karlsson  2007  AJ1207  SPIGGARNA    25m  1:00.95 
38  Anna Contis Pavel  2006  AJ2606  SK HAJEN    25m  59.04 
251  Astrid Roos  2006  AO7406  ÄNGELHOLM    25m  1:00.09 
111  Millie Ohlin  2007  AH3407  SK LÖDDE    25m  1:02.62 

 
Heat 8 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
226  Miki Prior  2006  AW3206  VELLINGE-N    25m  58.85 
211  Julia Almquist  2007  AD4407  VELLINGE-N    25m  58.17 
241  Vera Harrysson  2007  AF2207  ÄNGELHOLM    25m  58.62 
149  Lisa Harde  2006  AH7406  SK RAN    25m  58.94 

 
Heat 9 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
30  Tyra Mårtensson  2006  AE4406  SK HAJEN    25m  57.40 
245  Agnes Nilsson  2006  AD2806  ÄNGELHOLM    25m  56.02 
70  Amanda Blomkvist  2007  AD0607  SS IDEN    25m  56.05 
263  Elina Olsson  2006  AT7806  ÖSTERLEN    25m  57.54 

 
Heat 10 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
133  Charlotte Krüger  2007  AF9407  MKK    25m  55.14 
100  Amanda Dihle  2006  AF2406  SK LÖDDE    25m  54.35 
102  Ida Husby  2006  AF1406  SK LÖDDE    25m  54.61 
260  Astrid Lundgren  2006  AT8806  ÖSTERLEN    25m  55.62 

 
Heat 11 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
52  Elsa Winberg  2006  AE8406  SK HAJEN    25m  53.78 
35  Meya Nilsson  2007  AG0607  SK HAJEN    25m  52.24 
229  Maja Rödin  2006  AN0606  VELLINGE-N    25m  53.47 
117  Tyra Sivtoft  2006  AF0406  SK LÖDDE    25m  53.82 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  05 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  08:51 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner