2021-03-02   02:07:23
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Finn & Fiffi Arena Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1_S
Gren 1, 50m Bröstsim Damer 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
35  Nilsson Meya  2007  SK HAJEN  AG0607  25 m  52.24   
229  Rödin Maja  2006  VELLINGE-N  AN0606  25 m  53.47   
52  Winberg Elsa  2006  SK HAJEN  AE8406  25 m  53.78   
117  Sivtoft Tyra  2006  SK LÖDDE  AF0406  25 m  53.82   
100  Dihle Amanda  2006  SK LÖDDE  AF2406  25 m  54.35   
Bitzén Alice  2006  SK HAJEN  AE3606  25 m  54.53   
102  Husby Ida  2006  SK LÖDDE  AF1406  25 m  54.61   
133  Krüger Charlotte  2007  MKK  AF9407  25 m  55.14   
260  Lundgren Astrid  2006  ÖSTERLEN  AT8806  25 m  55.62   
10  245  Nilsson Agnes  2006  ÄNGELHOLM  AD2806  25 m  56.02   
11  70  Blomkvist Amanda  2007  SS IDEN  AD0607  25 m  56.05   
12  30  Mårtensson Tyra  2006  SK HAJEN  AE4406  25 m  57.40   
13  263  Olsson Elina  2006  ÖSTERLEN  AT7806  25 m  57.54   
14  211  Almquist Julia  2007  VELLINGE-N  AD4407  25 m  58.17   
15  241  Harrysson Vera  2007  ÄNGELHOLM  AF2207  25 m  58.62   
16  226  Prior Miki  2006  VELLINGE-N  AW3206  25 m  58.85   
17  149  Harde Lisa  2006  SK RAN  AH7406  25 m  58.94   
18  38  Pavel Anna Contis  2006  SK HAJEN  AJ2606  25 m  59.04   
19  251  Roos Astrid  2006  ÄNGELHOLM  AO7406  25 m  1:00.09   
20  169  Karlsson Wilda  2007  SPIGGARNA  AJ1207  25 m  1:00.95   
21  111  Ohlin Millie  2007  SK LÖDDE  AH3407  25 m  1:02.62   
22  114  Rosquist Amanda  2007  SK LÖDDE  AC0607  25 m  1:04.19   
23  15  Gutenwik Anna  2008  SK HAJEN  AC5808  25 m  1:06.80   
24  88  Sturesson Ellen  2006  SS IDEN  AM1406  25 m  1:08.89   
25  198  Nilsson Virc Olivia  2007  SK SYDSIM  AD8407  25 m  1:10.22   
26  192  Kiceec Maja  2006  SK SYDSIM  AL9806  25 m  1:11.07   
27  110  Ohlin Bea  2007  SK LÖDDE  AJ9607  25 m  1:12.45   
28  Agardh Rebecka  2007  SK HAJEN  AB6207  25 m     
29  Bruér Julia  2007  SK HAJEN  AB5207  25 m     
30  14  Fredricson Lovisa  2007  SK HAJEN  AJ8607  25 m     
31  26  Lindberg Alicia  2006  SK HAJEN  AK3706  25 m     
32  32  Nilsson Frida  2007  SK HAJEN  AB2207  25 m     
33  48  Tretinjak Saga  2006  SK HAJEN  AE9406  25 m     
34  53  von Bahr Juni  2006  SK HAJEN  AF1706  25 m     
35  60  Lindkvist Elvira  2007  HÖGANÄS SS  AK5407  25 m     
36  95  Berg Vilda  2007  SK LÖDDE  AC9407  25 m     
37  119  Sjögren Eleonora  2006  SK LÖDDE  AW9206  25 m     
38  121  Svensson Alice  2006  SK LÖDDE  AV3406  25 m     
39  174  Olsson Ebba  2006  SPIGGARNA  AW6206  25 m     
40  187  Haglund Moa  2008  SK SYDSIM  AD9208  25 m     
41  197  Mengjiqi Aurora  2006  SK SYDSIM  AX2606  25 m     
42  236  Assarsson Leona  2006  ÄNGELHOLM  AO4406  25 m     
43  257  Helmersson Ebba  2007  ÖSTERLEN  AK0607  25 m     
44  259  Lenngren Meanna  2007  ÖSTERLEN  AK6607  25 m     
45  293  Tousi Elina  2006  VELLINGE-N    25 m     
46  295  Grahn Emilia  2006  VELLINGE-N    25 m     
47  296  Hedman Elin  2006  VELLINGE-N    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  04 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  19:38 
 
2_S
Gren 2, 50m Bröstsim Herrar 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
220  Källkvist Carl-Magnus  2006  VELLINGE-N  AG9306  25 m  53.79   
68  Albrektsson Elias  2006  SS IDEN  AF4706  25 m  1:02.03   
75  Edelberg Tim  2007  SS IDEN  AB1507  25 m  1:03.23   
62  Ljung Elias  2007  HÖGANÄS SS  AD2707  25 m  1:05.05   
297  Nilsson Anton  2006  SK LÖDDE  AE8106  25 m  1:05.70   
13  Forsberg Anton  2007  SK HAJEN  AD5707  25 m     
45  Thorsson Markus  2008  SK HAJEN  AB1508  25 m     
54  Andersson Ville  2007  HÖGANÄS SS  AD3707  25 m     
96  Björk Oliver  2007  SK LÖDDE  AE9107  25 m     
10  97  Björk Sebastian  2007  SK LÖDDE  AA5907  25 m     
11  106  Lundkvist Albin  2006  SK LÖDDE  AK4106  25 m     
12  173  Möller Isak  2006  SPIGGARNA  AH1906  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  04 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  19:38 
 
3_S
Gren 3, 50m Bröstsim Damer 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
89  Twedberg Anna  2003  SS IDEN  AR4203  25 m  42.62   
175  Olsson Matilda  2003  SPIGGARNA  AF7403  25 m  43.05   
74  Dellhede Viktoria  2003  SS IDEN  AD2403  25 m  43.23   
46  Thorsson Tilde  2003  SK HAJEN  AL6203  25 m  43.60   
243  Jarbsjö Bianca  2003  ÄNGELHOLM  AI6603  25 m  43.87   
12  Dolmark Linnea  2002  SK HAJEN  AO0602  25 m  43.95   
265  Sabotic Amina  2003  ÖSTERLEN  AR8503  25 m  43.98   
235  Andersson Emmie  2003  ÄNGELHOLM  AR1403  25 m  44.17   
51  Werker Freja  2003  SK HAJEN  AH3203  25 m  45.22   
10  127  Curan Adna  2003  MKK  BK4803  25 m  46.97   
11  283  Landgren Linnéa  2003  TRELLEBORG  BQ6803  25 m  47.60   
12  47  Tretinjak Isabell  2003  SK HAJEN  AH1203  25 m  48.36   
13  76  Feldman Ellen  2002  SS IDEN  BS9402  25 m  48.40   
14  73  Dellhede Josefin  2003  SS IDEN  AD3403  25 m  48.45   
15  128  Ekström Sofi  2003  MKK  BT6803  25 m  49.71   
16  91  Wallén Thea  2002  SS IDEN  BN3802  25 m  49.77   
17  112  Olsson Victoria  2002  SK LÖDDE  BP5402  25 m  52.13   
18  181  Dahlin Linnea  2003  SK SYDSIM  BB3203  50 m  52.17   
19  71  Böhme Angelica  2003  SS IDEN  AR3603  25 m  54.36   
20  244  Johansson Ellen  2003  ÄNGELHOLM  BF1203  50 m  1:02.60   
21  42  Skottheim Ella  2003  SK HAJEN  BN7803  25 m     
22  167  Holmkvist Ronja  2003  SPIGGARNA  BY7603  25 m     
23  172  Möller Isabella  2003  SPIGGARNA  BW3803  25 m     
24  258  Knutsson Moa  2002  ÖSTERLEN  BF8202  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  04 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  19:38 
 
4_S
Gren 4, 50m Bröstsim Herrar 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
80  Jarvi Alfred  2002  SS IDEN  AC5102  25 m  42.06   
178  Andersson Vilhelm  2002  SK SYDSIM  AE1502  50 m  42.67   
247  Pekberg Leo  2002  ÄNGELHOLM  AF7902  25 m  43.05   
16  Hansson Jacob  2002  SK HAJEN  AM8902  50 m  44.56   
153  Johansen William  2002  SK RAN  AU5302  25 m  45.73   
185  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  47.79   
206  Christiansson Isak  2003  TYRINGE SS  AC2903  25 m  48.09   
256  Helmersson Alve  2003  ÖSTERLEN  AP7103  25 m  48.19   
124  Bajram Jasin  2003  MKK  AI2103  25 m  50.32   
10  Agardh Gabriel  2003  SK HAJEN  AG8103  25 m  50.61   
11  177  Andersson Melvin  2003  SK SYDSIM  AK7903  25 m  50.96   
12  77  Garpåker Joel  2002  SS IDEN  AY8102  25 m  54.47   
13  157  Li Shi Jun David  2003  SK RAN  AN8303  25 m  55.07   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  04 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  19:38 
 
5_S
Gren 5, 25m Fjärilsim Damer 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
102  Husby Ida  2006  SK LÖDDE  AF1406  25 m  21.07   
241  Harrysson Vera  2007  ÄNGELHOLM  AF2207  25 m  22.09   
225  Primetta Julia  2006  VELLINGE-N  AF3606  25 m  22.17   
149  Harde Lisa  2006  SK RAN  AH7406  25 m  22.40   
52  Winberg Elsa  2006  SK HAJEN  AE8406  25 m  22.94   
70  Blomkvist Amanda  2007  SS IDEN  AD0607  25 m  23.11   
30  Mårtensson Tyra  2006  SK HAJEN  AE4406  25 m  23.13   
263  Olsson Elina  2006  ÖSTERLEN  AT7806  25 m  23.59   
38  Pavel Anna Contis  2006  SK HAJEN  AJ2606  25 m  23.94   
10  211  Almquist Julia  2007  VELLINGE-N  AD4407  25 m  24.40   
11  245  Nilsson Agnes  2006  ÄNGELHOLM  AD2806  25 m  24.79   
12  229  Rödin Maja  2006  VELLINGE-N  AN0606  25 m  25.59   
13  48  Tretinjak Saga  2006  SK HAJEN  AE9406  25 m  25.65   
14  236  Assarsson Leona  2006  ÄNGELHOLM  AO4406  25 m  27.49   
15  192  Kiceec Maja  2006  SK SYDSIM  AL9806  25 m  28.27   
16  95  Berg Vilda  2007  SK LÖDDE  AC9407  25 m  29.74   
17  114  Rosquist Amanda  2007  SK LÖDDE  AC0607  25 m  30.27   
18  251  Roos Astrid  2006  ÄNGELHOLM  AO7406  25 m  30.28   
19  Agardh Rebecka  2007  SK HAJEN  AB6207  25 m  31.20   
20  15  Gutenwik Anna  2008  SK HAJEN  AC5808  25 m  34.24   
21  Bruér Julia  2007  SK HAJEN  AB5207  25 m     
22  14  Fredricson Lovisa  2007  SK HAJEN  AJ8607  25 m     
23  32  Nilsson Frida  2007  SK HAJEN  AB2207  25 m     
24  60  Lindkvist Elvira  2007  HÖGANÄS SS  AK5407  25 m     
25  90  Wallén Petra  2006  SS IDEN  AS8406  25 m     
26  119  Sjögren Eleonora  2006  SK LÖDDE  AW9206  25 m     
27  133  Krüger Charlotte  2007  MKK  AF9407  25 m     
28  169  Karlsson Wilda  2007  SPIGGARNA  AJ1207  25 m     
29  187  Haglund Moa  2008  SK SYDSIM  AD9208  25 m     
30  279  Härstedt Freja  2007  TRELLEBORG  AB5407  25 m     
31  293  Tousi Elina  2006  VELLINGE-N    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  04 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  19:38 
 
6_S
Gren 6, 25m Fjärilsim Herrar 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
297  Nilsson Anton  2006  SK LÖDDE  AE8106  25 m  24.49   
106  Lundkvist Albin  2006  SK LÖDDE  AK4106  25 m  30.02   
97  Björk Sebastian  2007  SK LÖDDE  AA5907  25 m  31.24   
54  Andersson Ville  2007  HÖGANÄS SS  AD3707  25 m  36.95   
13  Forsberg Anton  2007  SK HAJEN  AD5707  25 m     
45  Thorsson Markus  2008  SK HAJEN  AB1508  25 m     
220  Källkvist Carl-Magnus  2006  VELLINGE-N  AG9306  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  04 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  19:38 
 
7_S
Gren 7, 50m Ryggsim Damer 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
51  Werker Freja  2003  SK HAJEN  AH3203  25 m  37.25   
12  Dolmark Linnea  2002  SK HAJEN  AO0602  25 m  37.66   
258  Knutsson Moa  2002  ÖSTERLEN  BF8202  25 m  38.28   
73  Dellhede Josefin  2003  SS IDEN  AD3403  25 m  38.59   
152  Jepsson Elna  2002  SK RAN  BS6802  50 m  38.70   
235  Andersson Emmie  2003  ÄNGELHOLM  AR1403  25 m  38.76   
19  Huston Clara  2003  SK HAJEN  AR7603  25 m  38.97   
89  Twedberg Anna  2003  SS IDEN  AR4203  25 m  39.37   
11  Dahlqvist Thea  2003  SK HAJEN  AR4603  25 m  39.60   
10  243  Jarbsjö Bianca  2003  ÄNGELHOLM  AI6603  25 m  39.67   
11  Barnell Hanna  2003  SK HAJEN  BF6403  25 m  40.02   
12  175  Olsson Matilda  2003  SPIGGARNA  AF7403  25 m  41.62   
13  71  Böhme Angelica  2003  SS IDEN  AR3603  50 m  41.72   
14  47  Tretinjak Isabell  2003  SK HAJEN  AH1203  25 m  42.27   
15  91  Wallén Thea  2002  SS IDEN  BN3802  25 m  42.87   
16  265  Sabotic Amina  2003  ÖSTERLEN  AR8503  25 m  43.32   
17  127  Curan Adna  2003  MKK  BK4803  25 m  44.62   
18  281  Krasniqi Samina  2003  TRELLEBORG  BO2803  25 m  45.13   
19  112  Olsson Victoria  2002  SK LÖDDE  BP5402  50 m  45.54   
20  283  Landgren Linnéa  2003  TRELLEBORG  BQ6803  25 m  46.82   
21  128  Ekström Sofi  2003  MKK  BT6803  25 m  47.23   
22  244  Johansson Ellen  2003  ÄNGELHOLM  BF1203  25 m  49.92   
23  181  Dahlin Linnea  2003  SK SYDSIM  BB3203  25 m  52.29   
24  42  Skottheim Ella  2003  SK HAJEN  BN7803  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  04 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  19:38 
 
8_S
Gren 8, 50m Ryggsim Herrar 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
178  Andersson Vilhelm  2002  SK SYDSIM  AE1502  25 m  37.49   
Agardh Gabriel  2003  SK HAJEN  AG8103  50 m  37.79   
206  Christiansson Isak  2003  TYRINGE SS  AC2903  25 m  38.40   
247  Pekberg Leo  2002  ÄNGELHOLM  AF7902  25 m  39.05   
185  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  40.19   
124  Bajram Jasin  2003  MKK  AI2103  25 m  40.99   
16  Hansson Jacob  2002  SK HAJEN  AM8902  25 m  42.35   
153  Johansen William  2002  SK RAN  AU5302  25 m  42.49   
177  Andersson Melvin  2003  SK SYDSIM  AK7903  25 m  46.66   
10  256  Helmersson Alve  2003  ÖSTERLEN  AP7103  25 m  50.53   
11  157  Li Shi Jun David  2003  SK RAN  AN8303  25 m  51.00   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  04 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  19:38 
 
9_S
Gren 9, 50m Ryggsim Damer 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
100  Dihle Amanda  2006  SK LÖDDE  AF2406  25 m  46.13   
102  Husby Ida  2006  SK LÖDDE  AF1406  25 m  46.23   
38  Pavel Anna Contis  2006  SK HAJEN  AJ2606  25 m  47.79   
117  Sivtoft Tyra  2006  SK LÖDDE  AF0406  25 m  47.79   
225  Primetta Julia  2006  VELLINGE-N  AF3606  25 m  48.92   
70  Blomkvist Amanda  2007  SS IDEN  AD0607  25 m  49.43   
279  Härstedt Freja  2007  TRELLEBORG  AB5407  25 m  51.02   
241  Harrysson Vera  2007  ÄNGELHOLM  AF2207  25 m  51.21   
211  Almquist Julia  2007  VELLINGE-N  AD4407  25 m  51.27   
10  245  Nilsson Agnes  2006  ÄNGELHOLM  AD2806  25 m  52.65   
11  263  Olsson Elina  2006  ÖSTERLEN  AT7806  25 m  52.69   
12  52  Winberg Elsa  2006  SK HAJEN  AE8406  25 m  53.16   
13  30  Mårtensson Tyra  2006  SK HAJEN  AE4406  25 m  53.96   
14  48  Tretinjak Saga  2006  SK HAJEN  AE9406  25 m  53.97   
15  133  Krüger Charlotte  2007  MKK  AF9407  25 m  54.33   
16  149  Harde Lisa  2006  SK RAN  AH7406  25 m  54.66   
17  226  Prior Miki  2006  VELLINGE-N  AW3206  25 m  55.33   
18  229  Rödin Maja  2006  VELLINGE-N  AN0606  25 m  57.66   
19  251  Roos Astrid  2006  ÄNGELHOLM  AO7406  25 m  58.35   
20  88  Sturesson Ellen  2006  SS IDEN  AM1406  25 m  58.45   
21  236  Assarsson Leona  2006  ÄNGELHOLM  AO4406  25 m  58.73   
22  169  Karlsson Wilda  2007  SPIGGARNA  AJ1207  25 m  59.15   
23  114  Rosquist Amanda  2007  SK LÖDDE  AC0607  50 m  1:07.12   
24  192  Kiceec Maja  2006  SK SYDSIM  AL9806  50 m  1:08.55   
25  14  Fredricson Lovisa  2007  SK HAJEN  AJ8607  25 m     
26  15  Gutenwik Anna  2008  SK HAJEN  AC5808  25 m     
27  32  Nilsson Frida  2007  SK HAJEN  AB2207  25 m     
28  35  Nilsson Meya  2007  SK HAJEN  AG0607  25 m     
29  60  Lindkvist Elvira  2007  HÖGANÄS SS  AK5407  25 m     
30  90  Wallén Petra  2006  SS IDEN  AS8406  25 m     
31  95  Berg Vilda  2007  SK LÖDDE  AC9407  25 m     
32  110  Ohlin Bea  2007  SK LÖDDE  AJ9607  25 m     
33  111  Ohlin Millie  2007  SK LÖDDE  AH3407  25 m     
34  119  Sjögren Eleonora  2006  SK LÖDDE  AW9206  25 m     
35  176  Andersson Elvira  2008  SK SYDSIM  AD0408  25 m     
36  187  Haglund Moa  2008  SK SYDSIM  AD9208  25 m     
37  190  Isaksson Selma  2007  SK SYDSIM  AK3607  25 m     
38  196  Lindgren Philippa  2008  SK SYDSIM  AD2408  25 m     
39  198  Nilsson Virc Olivia  2007  SK SYDSIM  AD8407  25 m     
40  200  Nyberg Marta  2007  SK SYDSIM  AK0807  25 m     
41  204  von der Marwitz Ida  2006  SK SYDSIM  AX3606  25 m     
42  255  Hallqvist Freja  2007  ÖSTERLEN  AK8407  25 m     
43  257  Helmersson Ebba  2007  ÖSTERLEN  AK0607  25 m     
44  260  Lundgren Astrid  2006  ÖSTERLEN  AT8806  25 m     
45  266  Wahlfrid Kira  2007  ÖSTERLEN  AK3807  25 m     
46  269  Andersson Emelie  2007  SS IDEN  AK1607  25 m     
47  270  Frick Thilde  2007  SS IDEN    25 m     
48  274  Redestig Matilda  2008  SS IDEN  AD5408  25 m     
49  293  Tousi Elina  2006  VELLINGE-N    25 m     
50  295  Grahn Emilia  2006  VELLINGE-N    25 m     
51  296  Hedman Elin  2006  VELLINGE-N    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  04 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  19:38 
 
10_S
Gren 10, 50m Ryggsim Herrar 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
122  Wergeland Axel  2006  SK LÖDDE  AC5506  25 m  49.32   
173  Möller Isak  2006  SPIGGARNA  AH1906  25 m  54.50   
297  Nilsson Anton  2006  SK LÖDDE  AE8106  25 m  55.27   
45  Thorsson Markus  2008  SK HAJEN  AB1508  25 m  57.61   
75  Edelberg Tim  2007  SS IDEN  AB1507  25 m  1:01.26   
68  Albrektsson Elias  2006  SS IDEN  AF4706  25 m  1:03.38   
137  Nilsson Gustav  2007  MKK  AC0507  25 m  1:03.43   
62  Ljung Elias  2007  HÖGANÄS SS  AD2707  25 m  1:11.01   
13  Forsberg Anton  2007  SK HAJEN  AD5707  25 m     
10  54  Andersson Ville  2007  HÖGANÄS SS  AD3707  25 m     
11  96  Björk Oliver  2007  SK LÖDDE  AE9107  25 m     
12  106  Lundkvist Albin  2006  SK LÖDDE  AK4106  25 m     
13  194  Lincon Tage  2006  SK SYDSIM  AL6306  25 m     
14  220  Källkvist Carl-Magnus  2006  VELLINGE-N  AG9306  25 m     
15  262  Nilsson Gabriel  2007  ÖSTERLEN  AE1307  25 m     
16  271  Jönsson Albin  2007  SS IDEN    25 m     
17  272  Nouwt Emil  2007  SS IDEN    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  04 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  19:38 
 
11_S
Gren 11, 50m Frisim Damer 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
74  Dellhede Viktoria  2003  SS IDEN  AD2403  25 m  31.23   
20  Jeppsson Ella  2003  SK HAJEN  AD0403  25 m  31.53   
243  Jarbsjö Bianca  2003  ÄNGELHOLM  AI6603  25 m  31.97   
12  Dolmark Linnea  2002  SK HAJEN  AO0602  25 m  32.24   
51  Werker Freja  2003  SK HAJEN  AH3203  25 m  32.58   
89  Twedberg Anna  2003  SS IDEN  AR4203  25 m  33.28   
258  Knutsson Moa  2002  ÖSTERLEN  BF8202  25 m  33.40   
Barnell Hanna  2003  SK HAJEN  BF6403  25 m  33.54   
11  Dahlqvist Thea  2003  SK HAJEN  AR4603  25 m  33.75   
10  46  Thorsson Tilde  2003  SK HAJEN  AL6203  25 m  33.88   
11  78  Gunnarsson Siri  2002  SS IDEN  AZ9201  25 m  33.97   
12  73  Dellhede Josefin  2003  SS IDEN  AD3403  25 m  34.31   
13  47  Tretinjak Isabell  2003  SK HAJEN  AH1203  25 m  34.86   
14  235  Andersson Emmie  2003  ÄNGELHOLM  AR1403  25 m  35.27   
15  175  Olsson Matilda  2003  SPIGGARNA  AF7403  25 m  35.32   
16  19  Huston Clara  2003  SK HAJEN  AR7603  25 m  35.46   
17  86  Rosén Sundström Tuva  2002  SS IDEN  AT7802  25 m  35.46   
18  71  Böhme Angelica  2003  SS IDEN  AR3603  25 m  35.86   
19  112  Olsson Victoria  2002  SK LÖDDE  BP5402  25 m  37.78   
20  283  Landgren Linnéa  2003  TRELLEBORG  BQ6803  25 m  38.32   
21  76  Feldman Ellen  2002  SS IDEN  BS9402  25 m  38.55   
22  91  Wallén Thea  2002  SS IDEN  BN3802  50 m  38.65   
23  244  Johansson Ellen  2003  ÄNGELHOLM  BF1203  25 m  38.96   
24  281  Krasniqi Samina  2003  TRELLEBORG  BO2803  25 m  40.81   
25  145  Westergren Sigrid  2003  MKK  BK9803  25 m  41.37   
26  181  Dahlin Linnea  2003  SK SYDSIM  BB3203  25 m  42.04   
27  172  Möller Isabella  2003  SPIGGARNA  BW3803  25 m  43.33   
28  56  Engvall Malva  2003  HÖGANÄS SS  BW1803  25 m  44.92   
29  42  Skottheim Ella  2003  SK HAJEN  BN7803  25 m  48.17   
30  167  Holmkvist Ronja  2003  SPIGGARNA  BY7603  25 m     
31  273  Petersson Moa  2003  SS IDEN    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  04 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  19:38 
 
12_S
Gren 12, 50m Frisim Herrar 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
178  Andersson Vilhelm  2002  SK SYDSIM  AE1502  50 m  30.05   
247  Pekberg Leo  2002  ÄNGELHOLM  AF7902  25 m  32.33   
242  Ingvarsson Wilmer  2003  ÄNGELHOLM  AA1903  25 m  33.07   
206  Christiansson Isak  2003  TYRINGE SS  AC2903  25 m  33.24   
124  Bajram Jasin  2003  MKK  AI2103  25 m  33.72   
185  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  33.83   
153  Johansen William  2002  SK RAN  AU5302  25 m  33.94   
80  Jarvi Alfred  2002  SS IDEN  AC5102  25 m  33.97   
277  Andersson Mattias  2003  TRELLEBORG  AL8703  25 m  34.94   
10  16  Hansson Jacob  2002  SK HAJEN  AM8902  25 m  36.42   
11  177  Andersson Melvin  2003  SK SYDSIM  AK7903  25 m  38.61   
12  170  Larsson Tim  2003  SPIGGARNA  AO9103  25 m  38.69   
13  256  Helmersson Alve  2003  ÖSTERLEN  AP7103  25 m  39.17   
14  157  Li Shi Jun David  2003  SK RAN  AN8303  25 m  41.87   
15  183  El Berjiji Yassin  2003  SK SYDSIM  AV7303  50 m  56.81   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  04 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  19:38 
 
13_S
Gren 13, 50m Frisim Damer 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
Bitzén Alice  2006  SK HAJEN  AE3606  25 m  39.20   
100  Dihle Amanda  2006  SK LÖDDE  AF2406  25 m  41.34   
225  Primetta Julia  2006  VELLINGE-N  AF3606  25 m  42.38   
263  Olsson Elina  2006  ÖSTERLEN  AT7806  25 m  43.04   
211  Almquist Julia  2007  VELLINGE-N  AD4407  25 m  43.34   
70  Blomkvist Amanda  2007  SS IDEN  AD0607  25 m  43.71   
117  Sivtoft Tyra  2006  SK LÖDDE  AF0406  25 m  43.84   
38  Pavel Anna Contis  2006  SK HAJEN  AJ2606  25 m  44.22   
30  Mårtensson Tyra  2006  SK HAJEN  AE4406  25 m  44.97   
10  279  Härstedt Freja  2007  TRELLEBORG  AB5407  25 m  45.09   
11  149  Harde Lisa  2006  SK RAN  AH7406  25 m  45.64   
12  241  Harrysson Vera  2007  ÄNGELHOLM  AF2207  25 m  45.65   
13  35  Nilsson Meya  2007  SK HAJEN  AG0607  25 m  45.87   
14  245  Nilsson Agnes  2006  ÄNGELHOLM  AD2806  25 m  46.13   
15  52  Winberg Elsa  2006  SK HAJEN  AE8406  25 m  46.59   
16  48  Tretinjak Saga  2006  SK HAJEN  AE9406  25 m  46.71   
17  236  Assarsson Leona  2006  ÄNGELHOLM  AO4406  25 m  47.98   
18  133  Krüger Charlotte  2007  MKK  AF9407  25 m  50.42   
19  229  Rödin Maja  2006  VELLINGE-N  AN0606  25 m  51.48   
20  192  Kiceec Maja  2006  SK SYDSIM  AL9806  50 m  52.92   
21  226  Prior Miki  2006  VELLINGE-N  AW3206  25 m  54.20   
22  251  Roos Astrid  2006  ÄNGELHOLM  AO7406  25 m  54.70   
23  114  Rosquist Amanda  2007  SK LÖDDE  AC0607  25 m  56.03   
24  198  Nilsson Virc Olivia  2007  SK SYDSIM  AD8407  25 m  1:04.47   
25  Bruér Julia  2007  SK HAJEN  AB5207  25 m     
26  14  Fredricson Lovisa  2007  SK HAJEN  AJ8607  25 m     
27  15  Gutenwik Anna  2008  SK HAJEN  AC5808  25 m     
28  32  Nilsson Frida  2007  SK HAJEN  AB2207  25 m     
29  90  Wallén Petra  2006  SS IDEN  AS8406  25 m     
30  95  Berg Vilda  2007  SK LÖDDE  AC9407  25 m     
31  110  Ohlin Bea  2007  SK LÖDDE  AJ9607  25 m     
32  111  Ohlin Millie  2007  SK LÖDDE  AH3407  25 m     
33  119  Sjögren Eleonora  2006  SK LÖDDE  AW9206  25 m     
34  169  Karlsson Wilda  2007  SPIGGARNA  AJ1207  25 m     
35  174  Olsson Ebba  2006  SPIGGARNA  AW6206  25 m     
36  176  Andersson Elvira  2008  SK SYDSIM  AD0408  25 m     
37  187  Haglund Moa  2008  SK SYDSIM  AD9208  25 m     
38  190  Isaksson Selma  2007  SK SYDSIM  AK3607  25 m     
39  196  Lindgren Philippa  2008  SK SYDSIM  AD2408  25 m     
40  200  Nyberg Marta  2007  SK SYDSIM  AK0807  25 m     
41  204  von der Marwitz Ida  2006  SK SYDSIM  AX3606  25 m     
42  255  Hallqvist Freja  2007  ÖSTERLEN  AK8407  25 m     
43  257  Helmersson Ebba  2007  ÖSTERLEN  AK0607  25 m     
44  259  Lenngren Meanna  2007  ÖSTERLEN  AK6607  25 m     
45  260  Lundgren Astrid  2006  ÖSTERLEN  AT8806  25 m     
46  266  Wahlfrid Kira  2007  ÖSTERLEN  AK3807  25 m     
47  269  Andersson Emelie  2007  SS IDEN  AK1607  25 m     
48  270  Frick Thilde  2007  SS IDEN    25 m     
49  274  Redestig Matilda  2008  SS IDEN  AD5408  25 m     
50  293  Tousi Elina  2006  VELLINGE-N    25 m     
51  295  Grahn Emilia  2006  VELLINGE-N    25 m     
52  296  Hedman Elin  2006  VELLINGE-N    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  04 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  19:38 
 
14_S
Gren 14, 50m Frisim Herrar 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
122  Wergeland Axel  2006  SK LÖDDE  AC5506  25 m  40.84   
203  Skölderud Hugo  2006  SK SYDSIM  AB7706  25 m  40.93   
109  Nilsson Ted  2006  SK LÖDDE  AE7106  25 m  41.24   
297  Nilsson Anton  2006  SK LÖDDE  AE8106  25 m  46.44   
173  Möller Isak  2006  SPIGGARNA  AH1906  25 m  48.65   
220  Källkvist Carl-Magnus  2006  VELLINGE-N  AG9306  25 m  54.04   
68  Albrektsson Elias  2006  SS IDEN  AF4706  25 m  54.07   
137  Nilsson Gustav  2007  MKK  AC0507  25 m  55.76   
75  Edelberg Tim  2007  SS IDEN  AB1507  25 m  59.72   
10  54  Andersson Ville  2007  HÖGANÄS SS  AD3707  25 m  1:00.39   
11  13  Forsberg Anton  2007  SK HAJEN  AD5707  25 m     
12  45  Thorsson Markus  2008  SK HAJEN  AB1508  25 m     
13  62  Ljung Elias  2007  HÖGANÄS SS  AD2707  25 m     
14  96  Björk Oliver  2007  SK LÖDDE  AE9107  25 m     
15  106  Lundkvist Albin  2006  SK LÖDDE  AK4106  25 m     
16  194  Lincon Tage  2006  SK SYDSIM  AL6306  25 m     
17  262  Nilsson Gabriel  2007  ÖSTERLEN  AE1307  25 m     
18  271  Jönsson Albin  2007  SS IDEN    25 m     
19  272  Nouwt Emil  2007  SS IDEN    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  04 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  19:38 
 
15_S
Gren 15, 50m Fjärilsim Damer 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
12  Dolmark Linnea  2002  SK HAJEN  AO0602  25 m  35.74   
243  Jarbsjö Bianca  2003  ÄNGELHOLM  AI6603  25 m  35.84   
74  Dellhede Viktoria  2003  SS IDEN  AD2403  25 m  35.99   
46  Thorsson Tilde  2003  SK HAJEN  AL6203  25 m  36.79   
36  Nobrell Sara  2002  SK HAJEN  BM1402  25 m  36.88   
89  Twedberg Anna  2003  SS IDEN  AR4203  25 m  37.06   
86  Rosén Sundström Tuva  2002  SS IDEN  AT7802  25 m  38.44   
11  Dahlqvist Thea  2003  SK HAJEN  AR4603  25 m  38.98   
Barnell Hanna  2003  SK HAJEN  BF6403  25 m  39.03   
10  73  Dellhede Josefin  2003  SS IDEN  AD3403  25 m  39.57   
11  112  Olsson Victoria  2002  SK LÖDDE  BP5402  25 m  39.58   
12  19  Huston Clara  2003  SK HAJEN  AR7603  25 m  40.38   
13  71  Böhme Angelica  2003  SS IDEN  AR3603  25 m  42.49   
14  47  Tretinjak Isabell  2003  SK HAJEN  AH1203  25 m  42.83   
15  76  Feldman Ellen  2002  SS IDEN  BS9402  25 m  43.13   
16  78  Gunnarsson Siri  2002  SS IDEN  AZ9201  25 m  43.87   
17  283  Landgren Linnéa  2003  TRELLEBORG  BQ6803  25 m  44.35   
18  175  Olsson Matilda  2003  SPIGGARNA  AF7403  25 m  45.05   
19  235  Andersson Emmie  2003  ÄNGELHOLM  AR1403  25 m  46.98   
20  91  Wallén Thea  2002  SS IDEN  BN3802  25 m  47.60   
21  56  Engvall Malva  2003  HÖGANÄS SS  BW1803  25 m     
22  145  Westergren Sigrid  2003  MKK  BK9803  25 m     
23  152  Jepsson Elna  2002  SK RAN  BS6802  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  04 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  19:38 
 
16_S
Gren 16, 50m Fjärilsim Herrar 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
242  Ingvarsson Wilmer  2003  ÄNGELHOLM  AA1903  25 m  35.99   
247  Pekberg Leo  2002  ÄNGELHOLM  AF7902  25 m  38.40   
185  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  39.67   
80  Jarvi Alfred  2002  SS IDEN  AC5102  25 m  39.93   
206  Christiansson Isak  2003  TYRINGE SS  AC2903  25 m  40.60   
124  Bajram Jasin  2003  MKK  AI2103  25 m  41.21   
16  Hansson Jacob  2002  SK HAJEN  AM8902  25 m  43.53   
170  Larsson Tim  2003  SPIGGARNA  AO9103  25 m  44.67   
157  Li Shi Jun David  2003  SK RAN  AN8303  25 m  53.48   
10  153  Johansen William  2002  SK RAN  AU5302  25 m     
11  177  Andersson Melvin  2003  SK SYDSIM  AK7903  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  04 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  19:38 
 
17_S
Gren 17, 50m Bröstsim Damer 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
232  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  44.90   
250  Renström Caisa  2004  ÄNGELHOLM  AH8404  25 m  44.99   
246  Pekberg Frida  2004  ÄNGELHOLM  AG0404  25 m  45.09   
180  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  45.25   
139  Olsson Nora  2005  MKK  AW9805  25 m  45.79   
29  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  25 m  45.80   
130  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  25 m  46.09   
290  Wicknert Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  25 m  46.76   
278  Fallesen Olivia  2004  TRELLEBORG  AC3404  25 m  46.93   
10  85  Persson Ella  2004  SS IDEN  AV7804  25 m  47.16   
11  288  Westerberg Sanna  2004  TRELLEBORG  AF6204  25 m  47.34   
12  219  Korunovska Skyttma Nellie  2004  VELLINGE-N  AT3804  25 m  47.39   
13  231  Stenskepp Hanna  2005  VELLINGE-N  AJ8605  25 m  47.68   
14  264  Olsson Julia  2004  ÖSTERLEN  AL0804  25 m  47.78   
15  94  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m  47.79   
16  123  Ask Beatrice  2005  MKK  AG3405  25 m  47.84   
17  34  Nilsson Klara  2004  SK HAJEN  AQ3804  25 m  47.96   
18  142  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  25 m  48.39   
19  248  Persson Ella  2004  ÄNGELHOLM  AJ2604  25 m  48.71   
20  105  Ljungberg Agnes  2004  SK LÖDDE  AS8204  25 m  48.99   
21  164  Ekstrand Wilma  2004  SPIGGARNA  AM9404  25 m  49.03   
22  115  Rosquist Emelie  2004  SK LÖDDE  AX1204  25 m  49.26   
23  140  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  49.37   
24  254  Brünjes Thea  2004  ÖSTERLEN  BF3604  25 m  49.52   
25  223  Persson Amanda  2005  VELLINGE-N  AJ0805  25 m  49.77   
26  239  Hansson Nelly  2004  ÄNGELHOLM  AG9204  25 m  50.07   
27  171  Lundgren Minna  2004  SPIGGARNA  AR4604  25 m  50.11   
28  17  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  25 m  50.18   
29  224  Persson Matilda  2004  VELLINGE-N  AX2204  50 m  50.50   
30  104  Klehn Tilde  2004  SK LÖDDE  AY8804  25 m  50.53   
31  31  Möller Emilia  2004  SK HAJEN  BG5204  25 m  50.69   
32  108  Martinsson Emma  2004  SK LÖDDE  AZ6204  25 m  50.88   
33  215  Devinder Alice  2004  VELLINGE-N  BG8604  25 m  50.89   
34  184  Flemming Lova  2004  SK SYDSIM  AZ2204  25 m  50.95   
35  208  Johansson Elvira  2004  TYRINGE SS  AV0404  25 m  51.19   
36  93  Andréasson Hedda  2004  SK LÖDDE  AZ1204  25 m  51.35   
37  289  Westergren Rebecca  2005  TRELLEBORG  AM3605  25 m  51.55   
38  261  Malmqvist Moa  2005  ÖSTERLEN  AL2405  25 m  52.07   
39  287  Schiöler Fanny  2004  TRELLEBORG  BP0404  25 m  52.11   
40  249  Persson Erica  2005  ÄNGELHOLM  BA5605  25 m  52.31   
41  92  Andréasson Ella  2005  SK LÖDDE  BG1605  25 m  52.38   
42  57  Holst Gerløv Ida  2004  HÖGANÄS SS  BF4404  25 m  52.46   
43  210  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  25 m  52.57   
44  179  Bodell Ella  2005  SK SYDSIM  AX2605  25 m  52.67   
45  234  Westerblad Ellen  2004  VELLINGE-N  AM3204  25 m  53.09   
46  Ahlgren Sofie  2004  SK HAJEN  AM1204  25 m  53.10   
47  64  Mattsson Gabriella  2004  HÖGANÄS SS  BF7204  25 m  53.14   
48  282  La Mahieu Lovisa  2005  TRELLEBORG  AR6805  25 m  53.61   
49  209  Widell Nea  2004  TYRINGE SS  AE4404  25 m  53.63   
50  240  Harrysson Klara  2004  ÄNGELHOLM  AM3604  25 m  53.99   
51  132  Johansson Hanna  2004  MKK  BJ4404  25 m  54.28   
52  202  Sandström Emilia  2004  SK SYDSIM  AY7204  50 m  54.69   
53  292  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  54.86   
54  237  Axelsson Ammie  2004  ÄNGELHOLM  AM2604  25 m  54.89   
55  285  Nilsson Hanna  2004  TRELLEBORG  BQ1604  25 m  56.19   
56  136  Lundgren Clara  2004  MKK  BC5804  25 m  56.46   
57  155  Larsson Alva  2004  SK RAN  BJ8604  25 m  56.54   
58  129  Holm Ebba  2005  MKK  AW8805  25 m  56.73   
59  44  Sylvan Maja  2005  SK HAJEN  AN2205  25 m  56.97   
60  59  Klein Ella  2004  HÖGANÄS SS  BO7604  25 m  57.05   
61  199  Norlén Jennifer  2005  SK SYDSIM  AX8405  25 m  58.22   
62  189  Isaksson Frida  2005  SK SYDSIM  AR3805  50 m  58.44   
63  138  Norvenius Filippa  2005  MKK  BB6405  25 m  58.85   
64  252  Rosenström Lovisa  2005  ÄNGELHOLM  BA4605  25 m  59.19   
65  233  Veber Mathilda  2004  VELLINGE-N  BN0604  25 m  59.57   
66  158  Malmgren Lina  2004  SK RAN  BJ4604  25 m  1:00.57   
67  186  Grabowska Amanda  2005  SK SYDSIM  AX9405  50 m  1:01.65   
68  107  Löfqvist Lykke  2005  SK LÖDDE  BG3605  25 m  1:02.89   
69  188  Hed Ines  2004  SK SYDSIM  AZ0204  50 m  1:03.28   
70  118  Sjöfors Anna  2004  SK LÖDDE  BP6604  25 m  1:04.30   
71  191  Johannisson Rakel  2004  SK SYDSIM  AQ2604  25 m  1:04.45   
72  27  Markenlöv Anna  2005  SK HAJEN  AX4805  25 m  1:08.15   
73  161  Sjöström Andersson Kajsa  2004  SK RAN  AG0604  25 m  1:10.36   
74  103  Keldebäk Julia  2005  SK LÖDDE  BG2405  25 m  1:11.45   
75  205  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  50 m  1:14.88   
76  55  Bendz Turid  2004  HÖGANÄS SS  BT3204  25 m     
77  67  Thomasson Matilda  2005  HÖGANÄS SS  BI8405  25 m     
78  116  Sarabi Susanne  2004  SK LÖDDE  BS2204  25 m     
79  216  Jaran Stella  2005  VELLINGE-N  BA1205  25 m     
80  228  Rosenqvist Julia  2004  VELLINGE-N  BM4204  25 m     
81  268  Larsson Lovisa  2004  HÖGANÄS SS  BQ3204  25 m     
82  298  Gadler Elin  2005  SK HAJEN    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  04 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  19:38 
 
18_S
Gren 18, 50m Bröstsim Herrar 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
Burmester-Lysell Måns  2004  SK HAJEN  AE7704  50 m  48.00   
213  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  25 m  48.13   
201  Palmgren Hannes  2005  SK SYDSIM  AE7105  25 m  49.59   
40  Rogmark Carl  2004  SK HAJEN  AM7504  25 m  50.44   
193  Komstedt Erik  2005  SK SYDSIM  AE5505  25 m  50.57   
151  Hariri Mustapha  2005  SK RAN  AG7105  25 m  50.73   
147  Bach Gustav  2005  SK RAN  AJ5105  25 m  51.01   
253  Svensson Johannes  2005  ÄNGELHOLM  AE6905  25 m  51.21   
126  Berglind Vincent  2005  MKK  AM5305  25 m  52.69   
10  134  Krüger Jannes  2005  MKK  AM9105  25 m  53.04   
11  101  Erdös Pelle  2005  SK LÖDDE  AI5305  25 m  53.76   
12  148  Hachem Gabriel  2005  SK RAN  AE0105  25 m  53.92   
13  156  Larsson Kim  2005  SK RAN  AC0105  25 m  54.71   
14  165  Engberg Morgan  2005  SPIGGARNA  AM5905  25 m  54.81   
15  131  Isik Berkay  2005  MKK  AG8105  25 m  54.94   
16  120  Stridh Elias  2005  SK LÖDDE  AG5105  25 m  55.16   
17  150  Hariri Hadi  2005  SK RAN  AH8705  25 m  55.28   
18  284  Nillund Seth  2005  TRELLEBORG  AA7705  25 m  55.47   
19  217  Johansson Emrik  2005  VELLINGE-N  AL3105  25 m  55.72   
20  195  Lindestam Viggo  2005  SK SYDSIM  AB3505  25 m  56.30   
21  160  Mubiru Edwin  2005  SK RAN  AI3105  25 m  56.67   
22  230  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  25 m  57.04   
23  291  Berg Elias  2005  ÄNGELHOLM  AF6905  25 m  57.28   
24  61  Lindström Marco  2004  HÖGANÄS SS  AL7904  50 m  57.35   
25  227  Ramäng Eskil  2004  VELLINGE-N  AM6104  25 m  58.49   
26  83  Liebenhagen Anton  2005  SS IDEN  AK8505  25 m  58.83   
27  146  Andersson Kevin  2005  SK RAN  AJ8905  25 m  1:01.26   
28  276  Wik Zack  2005  SS IDEN  AN9505  25 m  1:02.44   
29  267  Svejme Lukas  2005  SK HAJEN  AI6505  25 m  1:03.05   
30  168  Johansson Mikael  2004  SPIGGARNA  AT4504  25 m  1:04.78   
31  275  Wik Linus  2005  SS IDEN  AN5705  25 m  1:06.21   
32  72  Dahl Isak  2005  SS IDEN  AK7305  25 m  1:21.06   
33  63  Ljung Filip  2005  HÖGANÄS SS  AP6305  25 m     
34  65  Petersén Tejas  2004  HÖGANÄS SS  AV8104  25 m     
35  66  Söderberg Hjalmar  2005  HÖGANÄS SS  AP7905  25 m     
36  99  Clementsson Hugo  2005  SK LÖDDE  AQ1105  25 m     
37  113  Rennstam Erik  2005  SK LÖDDE  AP6705  25 m     
38  214  Bondzic-Rasic Stefan  2005  VELLINGE-N  AL2105  25 m     
39  294  Fought Theodor  2005  VELLINGE-N    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  04 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  19:38 
 
19_S
Gren 19, 100m Bröstsim Damer 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
24  Laurén Ella  2001  SK HAJEN  AO1201  25 m  1:26.23   
Björner Oh Li  1998  SK HAJEN  AO6298  25 m  1:26.51   
159  Mubiru Caroline  2000  SK RAN  AH8200  25 m  1:27.42   
33  Nilsson Hanna  2000  SK HAJEN  AR1800  25 m  1:28.27   
10  Christerson Sofia  1999  SK HAJEN  AJ9299  25 m  1:29.14   
43  Svensson Malin  1999  SK HAJEN  AE5499  25 m  1:30.51   
Ahlgren Ellinor  2001  SK HAJEN  AE0601  50 m  1:33.02   
23  Lackegård Elin  2000  SK HAJEN  AR9600  25 m  1:35.16   
163  Björnstedt Victoria  2001  SPIGGARNA  BC1801  25 m  1:38.81   
10  84  Morin My  2001  SS IDEN  AK3401  25 m  1:44.68   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  04 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  19:38 
 
20_S
Gren 20, 100m Bröstsim Herrar 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
18  Henriksson Marcus  1997  SK HAJEN  AQ1797  25 m  1:16.12   
50  Wemlén Rickard  2000  SK HAJEN  AF0900  25 m  1:16.98   
286  Romare Douglas  2001  TRELLEBORG  AD0301  25 m  1:25.14   
218  Kildén Herman  2001  VELLINGE-N  AZ7101  25 m  1:27.92   
49  Wall Joel  2001  SK HAJEN  AH4501  25 m  1:31.01   
28  Modigh Joar  2001  SK HAJEN  AO1101  25 m  1:34.91   
69  Bendrén Andreas  2001  SS IDEN  AD9301  25 m  1:39.26   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  04 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  19:38 
 
21_S
Gren 21, 25m Fjärilsim Damer 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
37  Pantzar Olivia  2004  SK HAJEN  AG5404  25 m  18.56   
140  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  18.64   
17  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  25 m  18.75   
219  Korunovska Skyttma Nellie  2004  VELLINGE-N  AT3804  25 m  19.00   
123  Ask Beatrice  2005  MKK  AG3405  25 m  19.12   
164  Ekstrand Wilma  2004  SPIGGARNA  AM9404  25 m  19.12   
29  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  25 m  19.19   
248  Persson Ella  2004  ÄNGELHOLM  AJ2604  25 m  19.34   
288  Westerberg Sanna  2004  TRELLEBORG  AF6204  25 m  19.68   
10  261  Malmqvist Moa  2005  ÖSTERLEN  AL2405  25 m  19.94   
11  142  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  25 m  20.10   
12  250  Renström Caisa  2004  ÄNGELHOLM  AH8404  25 m  20.13   
13  290  Wicknert Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  25 m  20.14   
14  34  Nilsson Klara  2004  SK HAJEN  AQ3804  25 m  20.60   
15  57  Holst Gerløv Ida  2004  HÖGANÄS SS  BF4404  25 m  20.88   
16  208  Johansson Elvira  2004  TYRINGE SS  AV0404  25 m  20.89   
17  130  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  25 m  21.03   
18  223  Persson Amanda  2005  VELLINGE-N  AJ0805  25 m  21.08   
19  289  Westergren Rebecca  2005  TRELLEBORG  AM3605  25 m  21.14   
20  129  Holm Ebba  2005  MKK  AW8805  25 m  21.16   
21  240  Harrysson Klara  2004  ÄNGELHOLM  AM3604  25 m  21.18   
22  278  Fallesen Olivia  2004  TRELLEBORG  AC3404  25 m  21.21   
23  105  Ljungberg Agnes  2004  SK LÖDDE  AS8204  25 m  21.23   
24  282  La Mahieu Lovisa  2005  TRELLEBORG  AR6805  25 m  21.61   
25  264  Olsson Julia  2004  ÖSTERLEN  AL0804  25 m  21.76   
26  104  Klehn Tilde  2004  SK LÖDDE  AY8804  25 m  22.13   
27  136  Lundgren Clara  2004  MKK  BC5804  25 m  22.31   
28  107  Löfqvist Lykke  2005  SK LÖDDE  BG3605  25 m  22.38   
29  179  Bodell Ella  2005  SK SYDSIM  AX2605  25 m  22.73   
30  209  Widell Nea  2004  TYRINGE SS  AE4404  25 m  23.03   
31  292  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  23.57   
32  64  Mattsson Gabriella  2004  HÖGANÄS SS  BF7204  25 m  23.78   
33  Ahlgren Sofie  2004  SK HAJEN  AM1204  25 m  23.90   
34  115  Rosquist Emelie  2004  SK LÖDDE  AX1204  25 m  24.00   
35  44  Sylvan Maja  2005  SK HAJEN  AN2205  25 m  24.12   
36  108  Martinsson Emma  2004  SK LÖDDE  AZ6204  25 m  24.28   
37  252  Rosenström Lovisa  2005  ÄNGELHOLM  BA4605  25 m  24.79   
38  188  Hed Ines  2004  SK SYDSIM  AZ0204  25 m  24.97   
39  234  Westerblad Ellen  2004  VELLINGE-N  AM3204  25 m  25.66   
40  139  Olsson Nora  2005  MKK  AW9805  25 m  25.87   
41  224  Persson Matilda  2004  VELLINGE-N  AX2204  25 m  26.88   
42  92  Andréasson Ella  2005  SK LÖDDE  BG1605  25 m  27.29   
43  191  Johannisson Rakel  2004  SK SYDSIM  AQ2604  25 m  28.36   
44  103  Keldebäk Julia  2005  SK LÖDDE  BG2405  25 m  28.97   
45  199  Norlén Jennifer  2005  SK SYDSIM  AX8405  25 m  30.03   
46  161  Sjöström Andersson Kajsa  2004  SK RAN  AG0604  25 m  30.31   
47  31  Möller Emilia  2004  SK HAJEN  BG5204  25 m     
48  59  Klein Ella  2004  HÖGANÄS SS  BO7604  25 m     
49  93  Andréasson Hedda  2004  SK LÖDDE  AZ1204  25 m     
50  118  Sjöfors Anna  2004  SK LÖDDE  BP6604  25 m     
51  132  Johansson Hanna  2004  MKK  BJ4404  25 m     
52  155  Larsson Alva  2004  SK RAN  BJ8604  25 m     
53  158  Malmgren Lina  2004  SK RAN  BJ4604  25 m     
54  171  Lundgren Minna  2004  SPIGGARNA  AR4604  25 m     
55  184  Flemming Lova  2004  SK SYDSIM  AZ2204  25 m     
56  186  Grabowska Amanda  2005  SK SYDSIM  AX9405  25 m     
57  189  Isaksson Frida  2005  SK SYDSIM  AR3805  25 m     
58  202  Sandström Emilia  2004  SK SYDSIM  AY7204  25 m     
59  205  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  25 m     
60  215  Devinder Alice  2004  VELLINGE-N  BG8604  25 m     
61  216  Jaran Stella  2005  VELLINGE-N  BA1205  25 m     
62  233  Veber Mathilda  2004  VELLINGE-N  BN0604  25 m     
63  238  Berman Olivia  2004  ÄNGELHOLM  BP5404  25 m     
64  254  Brünjes Thea  2004  ÖSTERLEN  BF3604  25 m     
65  268  Larsson Lovisa  2004  HÖGANÄS SS  BQ3204  25 m     
66  287  Schiöler Fanny  2004  TRELLEBORG  BP0404  25 m     
67  298  Gadler Elin  2005  SK HAJEN    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  04 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  19:38 
 
22_S
Gren 22, 25m Fjärilsim Herrar 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
284  Nillund Seth  2005  TRELLEBORG  AA7705  25 m  18.41   
222  Nordholm Carl  2004  VELLINGE-N  AM7104  25 m  19.86   
148  Hachem Gabriel  2005  SK RAN  AE0105  25 m  20.21   
253  Svensson Johannes  2005  ÄNGELHOLM  AE6905  25 m  20.22   
182  Duggal Oliver  2005  SK SYDSIM  AD6105  25 m  20.54   
150  Hariri Hadi  2005  SK RAN  AH8705  25 m  20.57   
151  Hariri Mustapha  2005  SK RAN  AG7105  25 m  20.72   
201  Palmgren Hannes  2005  SK SYDSIM  AE7105  25 m  21.01   
83  Liebenhagen Anton  2005  SS IDEN  AK8505  25 m  21.03   
10  213  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  25 m  21.07   
11  40  Rogmark Carl  2004  SK HAJEN  AM7504  25 m  21.19   
12  230  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  25 m  21.88   
13  193  Komstedt Erik  2005  SK SYDSIM  AE5505  25 m  22.23   
14  61  Lindström Marco  2004  HÖGANÄS SS  AL7904  25 m  22.24   
15  156  Larsson Kim  2005  SK RAN  AC0105  25 m  22.66   
16  291  Berg Elias  2005  ÄNGELHOLM  AF6905  25 m  22.97   
17  160  Mubiru Edwin  2005  SK RAN  AI3105  25 m  23.09   
18  195  Lindestam Viggo  2005  SK SYDSIM  AB3505  25 m  23.68   
19  131  Isik Berkay  2005  MKK  AG8105  25 m  23.71   
20  147  Bach Gustav  2005  SK RAN  AJ5105  25 m  23.73   
21  134  Krüger Jannes  2005  MKK  AM9105  25 m  23.93   
22  120  Stridh Elias  2005  SK LÖDDE  AG5105  25 m  24.27   
23  267  Svejme Lukas  2005  SK HAJEN  AI6505  25 m  25.18   
24  144  Uhler Möller Carl  2004  MKK  AN0504  25 m  26.25   
25  72  Dahl Isak  2005  SS IDEN  AK7305  25 m  28.59   
26  22  Koch Erik  2004  SK HAJEN  AU7904  25 m     
27  66  Söderberg Hjalmar  2005  HÖGANÄS SS  AP7905  25 m     
28  101  Erdös Pelle  2005  SK LÖDDE  AI5305  25 m     
29  146  Andersson Kevin  2005  SK RAN  AJ8905  25 m     
30  165  Engberg Morgan  2005  SPIGGARNA  AM5905  25 m     
31  168  Johansson Mikael  2004  SPIGGARNA  AT4504  25 m     
32  217  Johansson Emrik  2005  VELLINGE-N  AL3105  25 m     
33  227  Ramäng Eskil  2004  VELLINGE-N  AM6104  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  04 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  19:38 
 
23_S
Gren 23, 100m Ryggsim Damer 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
21  Karlsson Amanda  1998  SK HAJEN  AD2898  25 m  1:12.89   
23  Lackegård Elin  2000  SK HAJEN  AR9600  25 m  1:13.65   
43  Svensson Malin  1999  SK HAJEN  AE5499  25 m  1:15.73   
24  Laurén Ella  2001  SK HAJEN  AO1201  25 m  1:18.58   
162  Bengtsson Emma  1999  SPIGGARNA  BQ2299  25 m  1:18.87   
33  Nilsson Hanna  2000  SK HAJEN  AR1800  25 m  1:20.07   
10  Christerson Sofia  1999  SK HAJEN  AJ9299  25 m  1:22.12   
159  Mubiru Caroline  2000  SK RAN  AH8200  25 m  1:29.48   
84  Morin My  2001  SS IDEN  AK3401  25 m  1:40.57   
10  212  Andersson-Wulf Ida  1998  VELLINGE-N  BP9498  50 m  1:45.55   
11  163  Björnstedt Victoria  2001  SPIGGARNA  BC1801  50 m  1:53.98   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  04 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  19:38 
 
24_S
Gren 24, 100m Ryggsim Herrar 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
50  Wemlén Rickard  2000  SK HAJEN  AF0900  25 m  1:10.28   
28  Modigh Joar  2001  SK HAJEN  AO1101  25 m  1:11.28   
69  Bendrén Andreas  2001  SS IDEN  AD9301  25 m  1:11.55   
41  Rogmark Hugo  1999  SK HAJEN  AD0199  25 m  1:14.28   
286  Romare Douglas  2001  TRELLEBORG  AD0301  25 m  1:21.62   
49  Wall Joel  2001  SK HAJEN  AH4501  25 m  1:22.46   
218  Kildén Herman  2001  VELLINGE-N  AZ7101  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  04 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  19:38 
 
25_S
Gren 25, 50m Ryggsim Damer 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
37  Pantzar Olivia  2004  SK HAJEN  AG5404  50 m  39.70   
180  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  40.12   
219  Korunovska Skyttma Nellie  2004  VELLINGE-N  AT3804  25 m  40.16   
264  Olsson Julia  2004  ÖSTERLEN  AL0804  25 m  41.06   
246  Pekberg Frida  2004  ÄNGELHOLM  AG0404  25 m  41.15   
221  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  25 m  41.54   
280  Kjellberg Tova  2004  TRELLEBORG  AF5204  25 m  41.69   
142  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  25 m  41.81   
231  Stenskepp Hanna  2005  VELLINGE-N  AJ8605  25 m  41.84   
10  232  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  41.91   
11  39  Persson Lova  2004  SK HAJEN  AD7604  25 m  42.00   
12  123  Ask Beatrice  2005  MKK  AG3405  25 m  42.09   
13  164  Ekstrand Wilma  2004  SPIGGARNA  AM9404  25 m  42.17   
14  34  Nilsson Klara  2004  SK HAJEN  AQ3804  25 m  42.38   
15  29  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  25 m  42.39   
16  248  Persson Ella  2004  ÄNGELHOLM  AJ2604  25 m  42.52   
17  17  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  25 m  43.07   
18  223  Persson Amanda  2005  VELLINGE-N  AJ0805  25 m  43.72   
19  115  Rosquist Emelie  2004  SK LÖDDE  AX1204  25 m  44.41   
20  278  Fallesen Olivia  2004  TRELLEBORG  AC3404  25 m  44.49   
21  290  Wicknert Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  25 m  44.49   
22  94  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m  44.65   
23  237  Axelsson Ammie  2004  ÄNGELHOLM  AM2604  25 m  44.91   
24  81  Jarvi Tyra  2004  SS IDEN  AC6804  25 m  45.37   
25  136  Lundgren Clara  2004  MKK  BC5804  25 m  45.58   
26  288  Westerberg Sanna  2004  TRELLEBORG  AF6204  25 m  45.85   
27  207  Hörgerud Melina  2005  TYRINGE SS  AM6405  25 m  45.89   
28  249  Persson Erica  2005  ÄNGELHOLM  BA5605  25 m  46.18   
29  140  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  46.31   
30  57  Holst Gerløv Ida  2004  HÖGANÄS SS  BF4404  25 m  46.47   
31  105  Ljungberg Agnes  2004  SK LÖDDE  AS8204  25 m  46.55   
32  209  Widell Nea  2004  TYRINGE SS  AE4404  25 m  46.85   
33  254  Brünjes Thea  2004  ÖSTERLEN  BF3604  25 m  47.10   
34  130  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  25 m  47.14   
35  250  Renström Caisa  2004  ÄNGELHOLM  AH8404  25 m  47.14   
36  282  La Mahieu Lovisa  2005  TRELLEBORG  AR6805  25 m  47.70   
37  31  Möller Emilia  2004  SK HAJEN  BG5204  25 m  47.80   
38  210  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  25 m  47.97   
39  289  Westergren Rebecca  2005  TRELLEBORG  AM3605  25 m  48.00   
40  104  Klehn Tilde  2004  SK LÖDDE  AY8804  25 m  48.27   
41  191  Johannisson Rakel  2004  SK SYDSIM  AQ2604  25 m  48.43   
42  208  Johansson Elvira  2004  TYRINGE SS  AV0404  25 m  48.58   
43  234  Westerblad Ellen  2004  VELLINGE-N  AM3204  25 m  48.62   
44  215  Devinder Alice  2004  VELLINGE-N  BG8604  25 m  48.63   
45  108  Martinsson Emma  2004  SK LÖDDE  AZ6204  25 m  48.66   
46  132  Johansson Hanna  2004  MKK  BJ4404  25 m  48.81   
47  139  Olsson Nora  2005  MKK  AW9805  25 m  49.32   
48  64  Mattsson Gabriella  2004  HÖGANÄS SS  BF7204  25 m  49.82   
49  158  Malmgren Lina  2004  SK RAN  BJ4604  25 m  50.33   
50  44  Sylvan Maja  2005  SK HAJEN  AN2205  25 m  50.48   
51  129  Holm Ebba  2005  MKK  AW8805  25 m  50.81   
52  Ahlgren Sofie  2004  SK HAJEN  AM1204  25 m  51.34   
53  252  Rosenström Lovisa  2005  ÄNGELHOLM  BA4605  25 m  51.55   
54  292  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  51.77   
55  261  Malmqvist Moa  2005  ÖSTERLEN  AL2405  25 m  51.78   
56  184  Flemming Lova  2004  SK SYDSIM  AZ2204  25 m  51.94   
57  240  Harrysson Klara  2004  ÄNGELHOLM  AM3604  25 m  52.05   
58  93  Andréasson Hedda  2004  SK LÖDDE  AZ1204  25 m  52.48   
59  224  Persson Matilda  2004  VELLINGE-N  AX2204  25 m  52.98   
60  233  Veber Mathilda  2004  VELLINGE-N  BN0604  25 m  53.69   
61  59  Klein Ella  2004  HÖGANÄS SS  BO7604  25 m  53.76   
62  285  Nilsson Hanna  2004  TRELLEBORG  BQ1604  25 m  53.99   
63  107  Löfqvist Lykke  2005  SK LÖDDE  BG3605  25 m  54.24   
64  27  Markenlöv Anna  2005  SK HAJEN  AX4805  50 m  54.30   
65  179  Bodell Ella  2005  SK SYDSIM  AX2605  25 m  54.62   
66  202  Sandström Emilia  2004  SK SYDSIM  AY7204  25 m  54.71   
67  118  Sjöfors Anna  2004  SK LÖDDE  BP6604  25 m  54.74   
68  205  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  50 m  54.77   
69  199  Norlén Jennifer  2005  SK SYDSIM  AX8405  25 m  55.44   
70  189  Isaksson Frida  2005  SK SYDSIM  AR3805  25 m  55.46   
71  268  Larsson Lovisa  2004  HÖGANÄS SS  BQ3204  25 m  55.61   
72  186  Grabowska Amanda  2005  SK SYDSIM  AX9405  50 m  56.78   
73  138  Norvenius Filippa  2005  MKK  BB6405  25 m  57.11   
74  188  Hed Ines  2004  SK SYDSIM  AZ0204  25 m  58.11   
75  161  Sjöström Andersson Kajsa  2004  SK RAN  AG0604  25 m  1:01.55   
76  103  Keldebäk Julia  2005  SK LÖDDE  BG2405  25 m  1:02.63   
77  238  Berman Olivia  2004  ÄNGELHOLM  BP5404  25 m  1:04.01   
78  55  Bendz Turid  2004  HÖGANÄS SS  BT3204  25 m     
79  92  Andréasson Ella  2005  SK LÖDDE  BG1605  25 m     
80  155  Larsson Alva  2004  SK RAN  BJ8604  25 m     
81  228  Rosenqvist Julia  2004  VELLINGE-N  BM4204  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  04 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  19:38 
 
26_S
Gren 26, 50m Ryggsim Herrar 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
284  Nillund Seth  2005  TRELLEBORG  AA7705  25 m  42.66   
182  Duggal Oliver  2005  SK SYDSIM  AD6105  25 m  42.82   
222  Nordholm Carl  2004  VELLINGE-N  AM7104  25 m  43.52   
143  Tran Vincent  2004  MKK  AK6504  25 m  43.93   
125  Beckman Bill  2005  MKK  AJ6305  25 m  44.30   
151  Hariri Mustapha  2005  SK RAN  AG7105  25 m  44.86   
227  Ramäng Eskil  2004  VELLINGE-N  AM6104  25 m  45.01   
148  Hachem Gabriel  2005  SK RAN  AE0105  25 m  45.88   
230  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  25 m  45.91   
10  195  Lindestam Viggo  2005  SK SYDSIM  AB3505  25 m  45.95   
11  201  Palmgren Hannes  2005  SK SYDSIM  AE7105  25 m  46.11   
12  131  Isik Berkay  2005  MKK  AG8105  25 m  46.45   
13  193  Komstedt Erik  2005  SK SYDSIM  AE5505  25 m  46.84   
14  160  Mubiru Edwin  2005  SK RAN  AI3105  25 m  47.57   
15  144  Uhler Möller Carl  2004  MKK  AN0504  25 m  48.28   
16  61  Lindström Marco  2004  HÖGANÄS SS  AL7904  25 m  49.15   
17  275  Wik Linus  2005  SS IDEN  AN5705  25 m  49.81   
18  156  Larsson Kim  2005  SK RAN  AC0105  25 m  49.85   
19  58  Johansson Calle  2004  HÖGANÄS SS  AM9104  25 m  49.96   
20  291  Berg Elias  2005  ÄNGELHOLM  AF6905  25 m  50.68   
21  150  Hariri Hadi  2005  SK RAN  AH8705  25 m  50.90   
22  214  Bondzic-Rasic Stefan  2005  VELLINGE-N  AL2105  25 m  51.99   
23  98  Brogren Hugo  2004  SK LÖDDE  AO0904  25 m  52.15   
24  134  Krüger Jannes  2005  MKK  AM9105  25 m  52.95   
25  147  Bach Gustav  2005  SK RAN  AJ5105  25 m  52.96   
26  253  Svensson Johannes  2005  ÄNGELHOLM  AE6905  25 m  53.08   
27  267  Svejme Lukas  2005  SK HAJEN  AI6505  25 m  53.10   
28  40  Rogmark Carl  2004  SK HAJEN  AM7504  25 m  54.47   
29  126  Berglind Vincent  2005  MKK  AM5305  25 m  56.23   
30  276  Wik Zack  2005  SS IDEN  AN9505  25 m  56.27   
31  72  Dahl Isak  2005  SS IDEN  AK7305  25 m  56.86   
32  101  Erdös Pelle  2005  SK LÖDDE  AI5305  25 m  57.36   
33  120  Stridh Elias  2005  SK LÖDDE  AG5105  25 m  58.36   
34  217  Johansson Emrik  2005  VELLINGE-N  AL3105  25 m  1:01.67   
35  146  Andersson Kevin  2005  SK RAN  AJ8905  25 m  1:02.09   
36  63  Ljung Filip  2005  HÖGANÄS SS  AP6305  25 m  1:03.04   
37  141  Salih Metin  2005  MKK  AM8105  25 m  1:03.66   
38  79  Henriksson Dennis  2005  SS IDEN  AN4705  25 m  1:06.14   
39  22  Koch Erik  2004  SK HAJEN  AU7904  25 m     
40  65  Petersén Tejas  2004  HÖGANÄS SS  AV8104  25 m     
41  294  Fought Theodor  2005  VELLINGE-N    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  04 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  19:38 
 
27_S
Gren 27, 100m Frisim Damer 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
23  Lackegård Elin  2000  SK HAJEN  AR9600  25 m  1:03.60   
43  Svensson Malin  1999  SK HAJEN  AE5499  25 m  1:04.43   
33  Nilsson Hanna  2000  SK HAJEN  AR1800  25 m  1:05.16   
162  Bengtsson Emma  1999  SPIGGARNA  BQ2299  25 m  1:07.33   
10  Christerson Sofia  1999  SK HAJEN  AJ9299  25 m  1:08.14   
24  Laurén Ella  2001  SK HAJEN  AO1201  25 m  1:08.70   
159  Mubiru Caroline  2000  SK RAN  AH8200  25 m  1:10.34   
87  Sjö Elin  2001  SS IDEN  AX5801  25 m  1:10.47   
Ahlgren Ellinor  2001  SK HAJEN  AE0601  25 m  1:11.41   
10  154  Jönsson Malin  1990  SK RAN  CD0690  25 m  1:14.13   
11  84  Morin My  2001  SS IDEN  AK3401  25 m  1:20.70   
12  212  Andersson-Wulf Ida  1998  VELLINGE-N  BP9498  25 m  1:27.41   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  04 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  19:38 
 
28_S
Gren 28, 100m Frisim Herrar 
 
Sponsor: Arenaa 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
18  Henriksson Marcus  1997  SK HAJEN  AQ1797  25 m  57.31   
28  Modigh Joar  2001  SK HAJEN  AO1101  25 m  1:01.17   
41  Rogmark Hugo  1999  SK HAJEN  AD0199  25 m  1:01.22   
50  Wemlén Rickard  2000  SK HAJEN  AF0900  25 m  1:03.45   
69  Bendrén Andreas  2001  SS IDEN  AD9301  25 m  1:04.44   
49  Wall Joel  2001  SK HAJEN  AH4501  25 m  1:11.05   
286  Romare Douglas  2001  TRELLEBORG  AD0301  25 m  1:11.43   
218  Kildén Herman  2001  VELLINGE-N  AZ7101  25 m  1:18.36   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  04 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  19:38 
 
29_S
Gren 29, 50m Frisim Damer 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
232  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  33.52   
219  Korunovska Skyttma Nellie  2004  VELLINGE-N  AT3804  25 m  33.55   
280  Kjellberg Tova  2004  TRELLEBORG  AF5204  25 m  34.08   
17  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  25 m  34.51   
246  Pekberg Frida  2004  ÄNGELHOLM  AG0404  25 m  35.02   
37  Pantzar Olivia  2004  SK HAJEN  AG5404  25 m  35.05   
264  Olsson Julia  2004  ÖSTERLEN  AL0804  25 m  35.13   
239  Hansson Nelly  2004  ÄNGELHOLM  AG9204  25 m  35.29   
39  Persson Lova  2004  SK HAJEN  AD7604  25 m  35.32   
10  34  Nilsson Klara  2004  SK HAJEN  AQ3804  25 m  35.37   
11  223  Persson Amanda  2005  VELLINGE-N  AJ0805  25 m  35.61   
12  288  Westerberg Sanna  2004  TRELLEBORG  AF6204  25 m  36.09   
13  29  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  25 m  36.10   
14  142  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  25 m  36.88   
15  123  Ask Beatrice  2005  MKK  AG3405  25 m  36.94   
16  140  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  37.16   
17  231  Stenskepp Hanna  2005  VELLINGE-N  AJ8605  25 m  37.26   
18  290  Wicknert Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  25 m  37.33   
19  254  Brünjes Thea  2004  ÖSTERLEN  BF3604  25 m  37.48   
20  221  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  25 m  37.58   
21  94  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m  37.64   
22  164  Ekstrand Wilma  2004  SPIGGARNA  AM9404  25 m  37.80   
23  249  Persson Erica  2005  ÄNGELHOLM  BA5605  25 m  37.95   
24  207  Hörgerud Melina  2005  TYRINGE SS  AM6405  25 m  37.98   
25  248  Persson Ella  2004  ÄNGELHOLM  AJ2604  25 m  38.04   
26  237  Axelsson Ammie  2004  ÄNGELHOLM  AM2604  25 m  38.55   
27  115  Rosquist Emelie  2004  SK LÖDDE  AX1204  25 m  38.78   
28  105  Ljungberg Agnes  2004  SK LÖDDE  AS8204  25 m  39.92   
29  234  Westerblad Ellen  2004  VELLINGE-N  AM3204  25 m  40.03   
30  136  Lundgren Clara  2004  MKK  BC5804  25 m  40.17   
31  81  Jarvi Tyra  2004  SS IDEN  AC6804  25 m  40.25   
32  250  Renström Caisa  2004  ÄNGELHOLM  AH8404  25 m  40.28   
33  179  Bodell Ella  2005  SK SYDSIM  AX2605  25 m  40.29   
34  139  Olsson Nora  2005  MKK  AW9805  25 m  40.40   
35  93  Andréasson Hedda  2004  SK LÖDDE  AZ1204  25 m  40.62   
36  31  Möller Emilia  2004  SK HAJEN  BG5204  25 m  40.71   
37  57  Holst Gerløv Ida  2004  HÖGANÄS SS  BF4404  25 m  40.72   
38  261  Malmqvist Moa  2005  ÖSTERLEN  AL2405  25 m  40.77   
39  171  Lundgren Minna  2004  SPIGGARNA  AR4604  25 m  40.86   
40  240  Harrysson Klara  2004  ÄNGELHOLM  AM3604  25 m  41.19   
41  132  Johansson Hanna  2004  MKK  BJ4404  25 m  41.23   
42  104  Klehn Tilde  2004  SK LÖDDE  AY8804  25 m  41.26   
43  282  La Mahieu Lovisa  2005  TRELLEBORG  AR6805  25 m  41.32   
44  130  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  25 m  41.37   
45  210  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  25 m  41.43   
46  129  Holm Ebba  2005  MKK  AW8805  25 m  41.53   
47  292  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  41.54   
48  85  Persson Ella  2004  SS IDEN  AV7804  25 m  41.72   
49  208  Johansson Elvira  2004  TYRINGE SS  AV0404  25 m  41.88   
50  209  Widell Nea  2004  TYRINGE SS  AE4404  25 m  41.96   
51  64  Mattsson Gabriella  2004  HÖGANÄS SS  BF7204  25 m  41.98   
52  215  Devinder Alice  2004  VELLINGE-N  BG8604  25 m  42.30   
53  184  Flemming Lova  2004  SK SYDSIM  AZ2204  25 m  43.03   
54  287  Schiöler Fanny  2004  TRELLEBORG  BP0404  25 m  43.19   
55  Ahlgren Sofie  2004  SK HAJEN  AM1204  25 m  43.28   
56  59  Klein Ella  2004  HÖGANÄS SS  BO7604  25 m  44.07   
57  289  Westergren Rebecca  2005  TRELLEBORG  AM3605  25 m  44.92   
58  107  Löfqvist Lykke  2005  SK LÖDDE  BG3605  25 m  45.14   
59  268  Larsson Lovisa  2004  HÖGANÄS SS  BQ3204  25 m  45.22   
60  108  Martinsson Emma  2004  SK LÖDDE  AZ6204  25 m  45.46   
61  44  Sylvan Maja  2005  SK HAJEN  AN2205  25 m  45.53   
62  155  Larsson Alva  2004  SK RAN  BJ8604  25 m  45.75   
63  158  Malmgren Lina  2004  SK RAN  BJ4604  25 m  45.92   
64  278  Fallesen Olivia  2004  TRELLEBORG  AC3404  25 m  46.34   
65  191  Johannisson Rakel  2004  SK SYDSIM  AQ2604  25 m  46.37   
66  252  Rosenström Lovisa  2005  ÄNGELHOLM  BA4605  50 m  46.71   
67  216  Jaran Stella  2005  VELLINGE-N  BA1205  25 m  47.37   
68  224  Persson Matilda  2004  VELLINGE-N  AX2204  25 m  47.73   
69  189  Isaksson Frida  2005  SK SYDSIM  AR3805  25 m  48.64   
70  188  Hed Ines  2004  SK SYDSIM  AZ0204  25 m  50.18   
71  199  Norlén Jennifer  2005  SK SYDSIM  AX8405  25 m  50.65   
72  202  Sandström Emilia  2004  SK SYDSIM  AY7204  25 m  51.23   
73  233  Veber Mathilda  2004  VELLINGE-N  BN0604  25 m  51.30   
74  205  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  25 m  52.11   
75  92  Andréasson Ella  2005  SK LÖDDE  BG1605  25 m  52.17   
76  238  Berman Olivia  2004  ÄNGELHOLM  BP5404  25 m  52.94   
77  285  Nilsson Hanna  2004  TRELLEBORG  BQ1604  25 m  53.65   
78  186  Grabowska Amanda  2005  SK SYDSIM  AX9405  50 m  54.65   
79  138  Norvenius Filippa  2005  MKK  BB6405  25 m  54.86   
80  27  Markenlöv Anna  2005  SK HAJEN  AX4805  25 m  55.26   
81  161  Sjöström Andersson Kajsa  2004  SK RAN  AG0604  25 m  55.76   
82  118  Sjöfors Anna  2004  SK LÖDDE  BP6604  25 m  58.52   
83  103  Keldebäk Julia  2005  SK LÖDDE  BG2405  25 m  1:01.43   
84  55  Bendz Turid  2004  HÖGANÄS SS  BT3204  25 m     
85  67  Thomasson Matilda  2005  HÖGANÄS SS  BI8405  25 m     
86  116  Sarabi Susanne  2004  SK LÖDDE  BS2204  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  04 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  19:38 
 
30_S
Gren 30, 50m Frisim Herrar 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
Burmester-Lysell Måns  2004  SK HAJEN  AE7704  50 m  34.33   
213  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  25 m  34.98   
222  Nordholm Carl  2004  VELLINGE-N  AM7104  25 m  35.02   
143  Tran Vincent  2004  MKK  AK6504  25 m  35.69   
82  Kristensen Casper  2005  SS IDEN  AK7505  25 m  35.91   
201  Palmgren Hannes  2005  SK SYDSIM  AE7105  25 m  36.02   
125  Beckman Bill  2005  MKK  AJ6305  25 m  36.21   
284  Nillund Seth  2005  TRELLEBORG  AA7705  25 m  36.33   
148  Hachem Gabriel  2005  SK RAN  AE0105  25 m  36.55   
10  25  Laurén Malte  2004  SK HAJEN  AE1704  25 m  37.13   
11  150  Hariri Hadi  2005  SK RAN  AH8705  25 m  39.11   
12  58  Johansson Calle  2004  HÖGANÄS SS  AM9104  25 m  39.16   
13  160  Mubiru Edwin  2005  SK RAN  AI3105  25 m  39.26   
14  195  Lindestam Viggo  2005  SK SYDSIM  AB3505  25 m  39.36   
15  156  Larsson Kim  2005  SK RAN  AC0105  25 m  39.77   
16  182  Duggal Oliver  2005  SK SYDSIM  AD6105  25 m  40.03   
17  230  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  25 m  40.33   
18  147  Bach Gustav  2005  SK RAN  AJ5105  25 m  40.56   
19  144  Uhler Möller Carl  2004  MKK  AN0504  25 m  40.76   
20  227  Ramäng Eskil  2004  VELLINGE-N  AM6104  25 m  40.82   
21  193  Komstedt Erik  2005  SK SYDSIM  AE5505  50 m  40.85   
22  151  Hariri Mustapha  2005  SK RAN  AG7105  25 m  41.11   
23  61  Lindström Marco  2004  HÖGANÄS SS  AL7904  25 m  41.63   
24  40  Rogmark Carl  2004  SK HAJEN  AM7504  25 m  41.98   
25  291  Berg Elias  2005  ÄNGELHOLM  AF6905  25 m  42.16   
26  131  Isik Berkay  2005  MKK  AG8105  25 m  42.31   
27  165  Engberg Morgan  2005  SPIGGARNA  AM5905  25 m  43.23   
28  126  Berglind Vincent  2005  MKK  AM5305  25 m  43.41   
29  253  Svensson Johannes  2005  ÄNGELHOLM  AE6905  25 m  43.51   
30  134  Krüger Jannes  2005  MKK  AM9105  25 m  44.54   
31  113  Rennstam Erik  2005  SK LÖDDE  AP6705  25 m  44.69   
32  120  Stridh Elias  2005  SK LÖDDE  AG5105  25 m  45.29   
33  101  Erdös Pelle  2005  SK LÖDDE  AI5305  25 m  47.47   
34  267  Svejme Lukas  2005  SK HAJEN  AI6505  25 m  49.36   
35  146  Andersson Kevin  2005  SK RAN  AJ8905  25 m  51.82   
36  72  Dahl Isak  2005  SS IDEN  AK7305  25 m  52.16   
37  63  Ljung Filip  2005  HÖGANÄS SS  AP6305  25 m  55.38   
38  141  Salih Metin  2005  MKK  AM8105  25 m  56.21   
39  275  Wik Linus  2005  SS IDEN  AN5705  25 m  57.11   
40  214  Bondzic-Rasic Stefan  2005  VELLINGE-N  AL2105  25 m  57.36   
41  168  Johansson Mikael  2004  SPIGGARNA  AT4504  25 m  58.30   
42  79  Henriksson Dennis  2005  SS IDEN  AN4705  25 m  1:00.17   
43  276  Wik Zack  2005  SS IDEN  AN9505  25 m  1:00.72   
44  217  Johansson Emrik  2005  VELLINGE-N  AL3105  25 m  1:01.69   
45  22  Koch Erik  2004  SK HAJEN  AU7904  25 m     
46  65  Petersén Tejas  2004  HÖGANÄS SS  AV8104  25 m     
47  66  Söderberg Hjalmar  2005  HÖGANÄS SS  AP7905  25 m     
48  98  Brogren Hugo  2004  SK LÖDDE  AO0904  25 m     
49  294  Fought Theodor  2005  VELLINGE-N    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  04 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  19:38 
 
31_S
Gren 31, 50m Fjärilsim Damer 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
87  Sjö Elin  2001  SS IDEN  AX5801  25 m  33.02   
21  Karlsson Amanda  1998  SK HAJEN  AD2898  25 m  33.56   
10  Christerson Sofia  1999  SK HAJEN  AJ9299  25 m  33.91   
43  Svensson Malin  1999  SK HAJEN  AE5499  25 m  34.24   
162  Bengtsson Emma  1999  SPIGGARNA  BQ2299  25 m  34.26   
24  Laurén Ella  2001  SK HAJEN  AO1201  25 m  34.38   
33  Nilsson Hanna  2000  SK HAJEN  AR1800  25 m  34.60   
159  Mubiru Caroline  2000  SK RAN  AH8200  50 m  40.56   
84  Morin My  2001  SS IDEN  AK3401  25 m  42.47   
10  154  Jönsson Malin  1990  SK RAN  CD0690  25 m  42.93   
11  212  Andersson-Wulf Ida  1998  VELLINGE-N  BP9498  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  04 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  19:38 
 
32_S
Gren 32, 50m Fjärilsim Herrar 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
41  Rogmark Hugo  1999  SK HAJEN  AD0199  25 m  30.92   
50  Wemlén Rickard  2000  SK HAJEN  AF0900  25 m  31.35   
286  Romare Douglas  2001  TRELLEBORG  AD0301  25 m  33.46   
69  Bendrén Andreas  2001  SS IDEN  AD9301  25 m  33.91   
49  Wall Joel  2001  SK HAJEN  AH4501  25 m  38.30   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  04 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  19:38 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner