2022-01-27   21:21:10
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP 1 2016, Trelleborg

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Heatlista Gren 4
Heatlista 
 
  Tvling  UGP 1 2016    Utskriftsdatum  31 januari 2016   
  Tvlingsort  Trelleborg    Utskriftstid  13:51   
  Arrangr  Trelleborg Sim         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  30 januari 2016         
 
 
 
Gren 4, 100m Fjrilsim Herrar  Finaler (6) 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
               
               
60  Daniel Alim  2003  AM2903  POSEIDON    25m   
72  Carl Elmer  2003  AK2103  POSEIDON    25m  1:40.90 
13  Jesper Hansson  1998  AD8198  TRELLEBORG    50m  2:00.15 
               

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
               
               
77  Joel Henriksson  2003  AL2503  POSEIDON    25m  1:35.70 
164  Felix Rosenkvist  2004  AD0704  SK SYDSIM    25m  1:28.56 
147  Jonathan Frjd  2004  AC8704  SK SYDSIM    25m  1:28.93 
               

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
               
33  Ludvig Romare  2004  AA2704  TRELLEBORG    25m  1:27.24 
97  Emil Pettersson  2002  AM6702  POSEIDON    25m  1:24.60 
177  Anton Jansson  2002  AC4702  YSTADS SS    25m  1:19.37 
99  Ivan Sivolov  2003  AH0903  POSEIDON    25m  1:23.39 
165  Jonathan Seanderdahl  2002  AJ0702  SK SYDSIM    25m  1:25.12 

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
               
32  Douglas Romare  2001  AD0301  TRELLEBORG    25m  1:14.61 
179  Emil Jespersen  2001  AI9901  YSTADS SS    25m  1:12.95 
152  Jonathan Hiltonsson  2000  AH1300  SK SYDSIM    25m  1:11.09 
22  Daniel Lindkvist  2000  AO2900  TRELLEBORG    25m  1:11.88 
100  Nils Tired  2003  AH2903  POSEIDON    25m  1:13.55 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
               
203  Simon Tufvesson  1999  AN3599  YSTADS SS    25m  1:10.25 
34  Mattias Rydqvist  2000  AB7500  TRELLEBORG    25m  1:08.51 
149  Dennie Halilovic  2002  AC0702  SK SYDSIM    25m  1:05.56 
102  Marko Vasilijevic  1999  AH1999  POSEIDON    25m  1:05.86 
150  Eddie Halilovic  1999  AQ8399  SK SYDSIM    25m  1:10.17 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
               
130  Joar Modigh  2001  AO1101  SK HAJEN    25m  1:05.46 
51  Viktor Svan  2000  AH0300  JNKPING    25m  1:02.74 
71  Alexander Dahln  1999  AI4399  POSEIDON    25m  59.26 
143  Teodor Cvijic  1999  AS0199  SK SYDSIM    25m  1:02.68 
142  Jens Christiansen  2001  AJ7901  SK SYDSIM    25m  1:05.11 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  31 januari 2016 
Licensierad till: Trelleborg Sim  Utskriftstid  13:51 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner