2022-01-19   13:51:55
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP 1 2016, Trelleborg

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1_S
Gren 1, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
63  Bergman Hanna  2001  POSEIDON  AF9601  25 m  59.86   
153  Johansson Klara  2001  SK SYDSIM  AO5401  25 m  1:00.03   
148  Grewell My  1998  SK SYDSIM  BE2698  25 m  1:00.33   
38  Sering Isabelle  2002  TRELLEBORG  AI2602  25 m  1:01.19   
122  Bjrner Oh Li  1998  SK HAJEN  AO6298  25 m  1:01.23   
108  Larsson Minna  2002  SJBO SS  AB3802  25 m  1:01.31   
20  Lareva Davilda  2000  TRELLEBORG  AE4400  25 m  1:01.57   
28  Parfitt Nicola  2000  TRELLEBORG  AE3400  25 m  1:01.91   
107  Johnsson Emmy  2001  SJBO SS  AT6801  25 m  1:01.91   
10  160  Nordefell Frida  2000  SK SYDSIM  AF1800  25 m  1:02.12   
11  126  Karlsson Amanda  1998  SK HAJEN  AD2898  25 m  1:02.15   
12  89  Melin Elin  2000  POSEIDON  AB4800  25 m  1:02.17   
13  47  Johansson Emma  1997  JNKPING  AO8497  25 m  1:02.62   
14  205  kesson Matilda  1999  YSTADS SS  AL9699  25 m  1:03.09   
15  132  Nobrell Sara  2002  SK HAJEN  BM1402  25 m  1:03.25   
16  91  Moberg Elin  1999  POSEIDON  AU2699  25 m  1:03.28   
17  118  Stlnacke Sofia  2001  SJBO SS  AT7801  25 m  1:03.89   
18  94  Olsson Vivianne  2000  POSEIDON  AV5600  25 m  1:04.02   
19  41  Tunheim-Glad Frida  2001  TRELLEBORG  BU5201  25 m  1:04.16   
20  25  Olsson Linn  2002  TRELLEBORG  AG8402  25 m  1:04.33   
21  134  Svensson Malin  1999  SK HAJEN  AE5499  25 m  1:04.43   
22  95  Oredsson Ditte  2003  POSEIDON  AM9403  25 m  1:04.44   
23  155  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  25 m  1:04.59   
24  76  Hegardt Tova  2002  POSEIDON  AV3802  25 m  1:04.90   
25  68  Bontidean Annamaria  2000  POSEIDON  BA0200  25 m  1:05.06   
26  131  Nilsson Hanna  2000  SK HAJEN  AR1800  25 m  1:05.16   
27  127  Lackegrd Elin  2000  SK HAJEN  AR9600  25 m  1:05.19   
28  Frederiksen Emilia  2000  TRELLEBORG  AJ8800  25 m  1:05.47   
29  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  25 m  1:05.65   
30  109  Nilsson Hedda  2001  SJBO SS  AQ3601  25 m  1:05.78   
31  119  von Buxhoeveden Ulrika  2001  SJBO SS  AQ4601  25 m  1:05.89   
32  167  Vesterlund Kocsis Tilda  1999  SK SYDSIM  AW4699  25 m  1:05.94   
33  83  Le Jenny  2000  POSEIDON  AP2800  25 m  1:05.98   
34  101  Tufvesson Linn  2001  POSEIDON  AT5201  25 m  1:05.99   
35  73  Gravrogk-Linde Serena  2000  POSEIDON  AM8600  25 m  1:06.57   
36  81  Karlsson Noemi  2001  POSEIDON  BQ5801  25 m  1:07.09   
37  66  Bjrkman Amanda  2001  POSEIDON  AF3101  25 m  1:07.10   
38  184  Kjellberg Elin  2003  YSTADS SS  AJ7803  25 m  1:07.74   
39  123  Christerson Sofia  1999  SK HAJEN  AJ9299  25 m  1:08.14   
40  128  Larsson Julia  2002  SK HAJEN  AI6602  25 m  1:08.14   
41  166  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  25 m  1:08.33   
42  121  Bitzn Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  25 m  1:08.35   
43  124  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  25 m  1:08.65   
44  Frederiksen Julia  2001  TRELLEBORG  AD4801  25 m  1:08.75   
45  27  Olsson-Lindh Hannah  2003  TRELLEBORG  AB6203  25 m  1:08.96   
46  125  Jeppsson Ella  2003  SK HAJEN  AD0403  25 m  1:09.57   
47  204  kesson Maja  2002  YSTADS SS  AJ6402  25 m  1:09.57   
48  37  Schubert Julia  1997  TRELLEBORG  BE4897  25 m  1:09.58   
49  200  Stanciu Emma  2000  YSTADS SS  BP0800  25 m  1:09.77   
50  62  Bengtsson Isabelle  2002  POSEIDON  AV1802  25 m  1:10.15   
51  194  Nilsson Karolina  1999  YSTADS SS  AI7699  25 m  1:10.40   
52  144  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  1:10.79   
53  137  Berisha Anna  2001  SK SYDSIM  AY1401  25 m  1:10.98   
54  117  Steen Clara  2003  SJBO SS  BE3603  25 m  1:11.67   
55  136  Werker Freja  2003  SK HAJEN  AH3203  25 m  1:12.38   
56  106  Ek Emy  2003  SJBO SS  BK3403  25 m  1:13.10   
57  36  Schubert Felicia  2001  TRELLEBORG  AK2201  25 m  1:13.42   
58  64  Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  25 m  1:13.55   
59  53  Hansson Olivia  2003  STERLEN  AP5403  25 m  1:13.81   
60  139  Boos Sonja  2001  SK SYDSIM  AP3401  25 m  1:13.81   
61  70  Carlberg Matilda  2002  POSEIDON  AX6402  25 m  1:14.05   
62  78  Hgg Siri  2002  POSEIDON  BA0202  25 m  1:14.64   
63  157  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  25 m  1:14.74   
64  Christensen Linnea  2004  TRELLEBORG  AC4404  25 m  1:14.81   
65  183  Kertzscher Erlandsson Olga  2004  YSTADS SS  AD8204  25 m  1:15.38   
66  79  Ivarsson Clara  2002  POSEIDON  AX8802  25 m  1:15.89   
67  113  Persson Tilde  2003  SJBO SS  AC5403  25 m  1:16.61   
68  16  Kjellberg Tova  2004  TRELLEBORG  AF5204  25 m  1:20.12   
69  180  Johansson Frida  2001  YSTADS SS  BQ6601  25 m  1:20.14   
70  96  Persson Emma  2002  POSEIDON  BC8802  25 m  1:20.31   
71  42  Westerberg Sanna  2004  TRELLEBORG  AF6204  25 m  1:20.58   
72  141  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  1:20.76   
73  86  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  1:22.00   
74  104  Berild Andersen Victoria  2003  SJBO SS  BQ8603  25 m  1:22.55   
75  69  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  25 m  1:23.13   
76  178  Jansson Frida  2006  YSTADS SS  AE7206  25 m  1:23.32   
77  181  Jnsson Johanna  2005  YSTADS SS  AN5205  25 m  1:38.41   
78  35  Schiler Fanny  2004  TRELLEBORG  BP0404  25 m  1:44.81   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  26 januari 2016 
Licensierad till: Trelleborg Sim  Utskriftstid  01:23 
 
2_S
Gren 2, 800m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
23  Lloyd Axel  1999  TRELLEBORG  AE4599  25 m  8:49.95   
46  Holmquist Marcus  2000  JNKPING  AK2500  25 m  8:50.39   
50  Sabic Ishak  1999  JNKPING  AI9999  25 m  9:05.06   
51  Svan Viktor  2000  JNKPING  AH0300  25 m  9:05.42   
34  Rydqvist Mattias  2000  TRELLEBORG  AB7500  25 m  9:16.34   
199  Persson Max  2001  YSTADS SS  AE9501  25 m  9:22.47   
112  Persson Alfred  2000  SJBO SS  AG4900  25 m  9:24.87   
65  Bergstrand Victor  2000  POSEIDON  AI8100  25 m  9:25.00   
135  Wemln Rickard  2000  SK HAJEN  AF0900  25 m  9:42.89   
10  176  Hansson Felix  2000  YSTADS SS  AO9900  25 m  9:56.22   
11  67  Bjrkman Pascal  2001  POSEIDON  AF6701  25 m  10:05.25   
12  105  Brjesson Jakob  2001  SJBO SS  AG9901  25 m  10:28.27   
13  59  Svensson Melker  2002  STERLEN  AG4702  25 m  10:49.40   
14  24  Olsson Gabriel  2004  TRELLEBORG  AA3704  25 m  11:24.97   
15  85  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  11:28.86   
16  114  Rosberg Alfred  2003  SJBO SS  AJ4103  25 m  11:40.31   
17  97  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  12:15.66   
18  146  Franzn Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  12:46.70   
19  72  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  25 m     
20  84  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  25 m     
21  103  Andersson Victor  2002  SJBO SS  AQ7902  25 m     
22  187  Lundgren Sebastian  1999  YSTADS SS  AH8199  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  26 januari 2016 
Licensierad till: Trelleborg Sim  Utskriftstid  01:23 
 
3_S
Gren 3, 200m Fjrilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
47  Johansson Emma  1997  JNKPING  AO8497  25 m  2:28.28   
122  Bjrner Oh Li  1998  SK HAJEN  AO6298  25 m  2:39.50   
173  Ghanem Lucie  2002  YSTADS SS  AS0802  25 m  2:40.91   
80  Jendbro Sara  2000  POSEIDON  BA7800  25 m  2:43.35   
82  Lagoguez Mary  2001  POSEIDON  BD9801  25 m  2:47.54   
127  Lackegrd Elin  2000  SK HAJEN  AR9600  25 m  2:49.02   
28  Parfitt Nicola  2000  TRELLEBORG  AE3400  25 m  2:51.02   
191  Melgar Sara  2002  YSTADS SS  AA8602  50 m  2:54.49   
194  Nilsson Karolina  1999  YSTADS SS  AI7699  25 m  2:59.51   
10  62  Bengtsson Isabelle  2002  POSEIDON  AV1802  25 m  3:02.55   
11  117  Steen Clara  2003  SJBO SS  BE3603  25 m  3:17.93   
12  169  Bjrnsdotter Hanna  2002  YSTADS SS  AW7402  25 m     
13  190  Melgar Anna  2004  YSTADS SS  AD6204  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  26 januari 2016 
Licensierad till: Trelleborg Sim  Utskriftstid  01:23 
 
4_S
Gren 4, 100m Fjrilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
71  Dahln Alexander  1999  POSEIDON  AI4399  25 m  59.26   
12  Hallberg Lars  2001  TRELLEBORG  AC2701  25 m  1:01.53   
50  Sabic Ishak  1999  JNKPING  AI9999  25 m  1:02.67   
143  Cvijic Teodor  1999  SK SYDSIM  AS0199  25 m  1:02.68   
51  Svan Viktor  2000  JNKPING  AH0300  25 m  1:02.74   
61  Andersson Sebastian  1999  POSEIDON  AE0599  25 m  1:02.94   
87  Ljunghusen Linus  2000  POSEIDON  AT6900  25 m  1:03.04   
75  Hedre Alexander  1999  POSEIDON  AJ9799  25 m  1:03.81   
142  Christiansen Jens  2001  SK SYDSIM  AJ7901  25 m  1:05.11   
10  130  Modigh Joar  2001  SK HAJEN  AO1101  25 m  1:05.46   
11  149  Halilovic Dennie  2002  SK SYDSIM  AC0702  25 m  1:05.56   
12  102  Vasilijevic Marko  1999  POSEIDON  AH1999  25 m  1:05.86   
13  34  Rydqvist Mattias  2000  TRELLEBORG  AB7500  25 m  1:08.51   
14  46  Holmquist Marcus  2000  JNKPING  AK2500  50 m  1:08.97   
15  150  Halilovic Eddie  1999  SK SYDSIM  AQ8399  25 m  1:10.17   
16  203  Tufvesson Simon  1999  YSTADS SS  AN3599  25 m  1:10.25   
17  152  Hiltonsson Jonathan  2000  SK SYDSIM  AH1300  25 m  1:11.09   
18  22  Lindkvist Daniel  2000  TRELLEBORG  AO2900  25 m  1:11.88   
19  179  Jespersen Emil  2001  YSTADS SS  AI9901  25 m  1:12.95   
20  100  Tired Nils  2003  POSEIDON  AH2903  25 m  1:13.55   
21  32  Romare Douglas  2001  TRELLEBORG  AD0301  25 m  1:14.61   
22  177  Jansson Anton  2002  YSTADS SS  AC4702  25 m  1:19.37   
23  99  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  1:23.39   
24  97  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  1:24.60   
25  165  Seanderdahl Jonathan  2002  SK SYDSIM  AJ0702  25 m  1:25.12   
26  88  Mattiasson Nazar Simon  2002  POSEIDON  AO7702  25 m  1:26.80   
27  33  Romare Ludvig  2004  TRELLEBORG  AA2704  25 m  1:27.24   
28  164  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  1:28.56   
29  147  Frjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  25 m  1:28.93   
30  77  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  1:35.70   
31  72  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  25 m  1:40.90   
32  13  Hansson Jesper  1998  TRELLEBORG  AD8198  50 m  2:00.15   
33  60  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  26 januari 2016 
Licensierad till: Trelleborg Sim  Utskriftstid  01:23 
 
5_S
Gren 5, 200m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
75  Hedre Alexander  1999  POSEIDON  AJ9799  25 m  2:15.14   
65  Bergstrand Victor  2000  POSEIDON  AI8100  25 m  2:17.54   
120  Aminoff Andreas  2000  SK HAJEN  AB7900  25 m  2:18.98   
112  Persson Alfred  2000  SJBO SS  AG4900  25 m  2:19.47   
168  Strmberg Johannes  2002  VELLINGE-N  AI3102  25 m  2:21.22   
34  Rydqvist Mattias  2000  TRELLEBORG  AB7500  25 m  2:21.62   
12  Hallberg Lars  2001  TRELLEBORG  AC2701  25 m  2:25.27   
105  Brjesson Jakob  2001  SJBO SS  AG9901  25 m  2:32.60   
67  Bjrkman Pascal  2001  POSEIDON  AF6701  25 m  2:38.43   
10  100  Tired Nils  2003  POSEIDON  AH2903  25 m  2:45.30   
11  22  Lindkvist Daniel  2000  TRELLEBORG  AO2900  25 m  2:47.60   
12  24  Olsson Gabriel  2004  TRELLEBORG  AA3704  25 m  2:52.11   
13  97  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  2:52.99   
14  165  Seanderdahl Jonathan  2002  SK SYDSIM  AJ0702  25 m  2:55.52   
15  98  Rauer Johan  2002  POSEIDON  AO9902  25 m  3:07.78   
16  103  Andersson Victor  2002  SJBO SS  AQ7902  25 m  3:15.28   
17  114  Rosberg Alfred  2003  SJBO SS  AJ4103  50 m  3:19.47   
18  26  Olsson-Lindh Adam  2004  TRELLEBORG  AA2304  25 m  3:22.17   
19  60  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m     
20  77  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m     
21  99  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  26 januari 2016 
Licensierad till: Trelleborg Sim  Utskriftstid  01:23 
 
6_S
Gren 6, 100m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
20  Lareva Davilda  2000  TRELLEBORG  AE4400  25 m  1:06.06   
108  Larsson Minna  2002  SJBO SS  AB3802  25 m  1:06.45   
38  Sering Isabelle  2002  TRELLEBORG  AI2602  25 m  1:07.62   
43  Atzmannstorfer Nilla  1998  JNKPING  AB6498  25 m  1:08.64   
28  Parfitt Nicola  2000  TRELLEBORG  AE3400  25 m  1:09.55   
185  Larsson Tilde  2001  YSTADS SS  AT5801  25 m  1:10.73   
166  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  25 m  1:11.00   
66  Bjrkman Amanda  2001  POSEIDON  AF3101  25 m  1:11.07   
145  Flodflt Vilma  1999  SK SYDSIM  AF9499  25 m  1:11.16   
10  107  Johnsson Emmy  2001  SJBO SS  AT6801  25 m  1:11.32   
11  89  Melin Elin  2000  POSEIDON  AB4800  25 m  1:11.97   
12  47  Johansson Emma  1997  JNKPING  AO8497  25 m  1:12.40   
13  186  Liljekvist Matilda  2004  YSTADS SS  AD7204  25 m  1:12.72   
14  27  Olsson-Lindh Hannah  2003  TRELLEBORG  AB6203  25 m  1:12.79   
15  80  Jendbro Sara  2000  POSEIDON  BA7800  25 m  1:13.02   
16  Frederiksen Emilia  2000  TRELLEBORG  AJ8800  25 m  1:13.51   
17  83  Le Jenny  2000  POSEIDON  AP2800  25 m  1:13.84   
18  63  Bergman Hanna  2001  POSEIDON  AF9601  25 m  1:16.18   
19  205  kesson Matilda  1999  YSTADS SS  AL9699  25 m  1:16.27   
20  109  Nilsson Hedda  2001  SJBO SS  AQ3601  25 m  1:16.28   
21  121  Bitzn Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  25 m  1:16.34   
22  132  Nobrell Sara  2002  SK HAJEN  BM1402  25 m  1:16.49   
23  68  Bontidean Annamaria  2000  POSEIDON  BA0200  25 m  1:16.50   
24  125  Jeppsson Ella  2003  SK HAJEN  AD0403  25 m  1:16.63   
25  119  von Buxhoeveden Ulrika  2001  SJBO SS  AQ4601  25 m  1:16.64   
26  101  Tufvesson Linn  2001  POSEIDON  AT5201  25 m  1:16.65   
27  76  Hegardt Tova  2002  POSEIDON  AV3802  25 m  1:17.89   
28  167  Vesterlund Kocsis Tilda  1999  SK SYDSIM  AW4699  25 m  1:18.17   
29  62  Bengtsson Isabelle  2002  POSEIDON  AV1802  25 m  1:18.61   
30  129  Laurn Ella  2001  SK HAJEN  AO1201  25 m  1:18.68   
31  140  Cerutti Emma  2002  SK SYDSIM  AI9402  25 m  1:18.93   
32  163  Ostreus Lina  2002  SK SYDSIM  AV4202  25 m  1:19.45   
33  183  Kertzscher Erlandsson Olga  2004  YSTADS SS  AD8204  25 m  1:19.73   
34  136  Werker Freja  2003  SK HAJEN  AH3203  25 m  1:20.66   
35  191  Melgar Sara  2002  YSTADS SS  AA8602  25 m  1:20.77   
36  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  25 m  1:21.77   
37  204  kesson Maja  2002  YSTADS SS  AJ6402  25 m  1:22.25   
38  21  Liljenfors Linnea  2004  TRELLEBORG  AA0804  25 m  1:22.29   
39  113  Persson Tilde  2003  SJBO SS  AC5403  25 m  1:22.33   
40  81  Karlsson Noemi  2001  POSEIDON  BQ5801  25 m  1:22.59   
41  94  Olsson Vivianne  2000  POSEIDON  AV5600  25 m  1:22.63   
42  139  Boos Sonja  2001  SK SYDSIM  AP3401  25 m  1:23.26   
43  37  Schubert Julia  1997  TRELLEBORG  BE4897  25 m  1:23.87   
44  124  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  25 m  1:24.33   
45  117  Steen Clara  2003  SJBO SS  BE3603  25 m  1:24.34   
46  184  Kjellberg Elin  2003  YSTADS SS  AJ7803  25 m  1:24.38   
47  118  Stlnacke Sofia  2001  SJBO SS  AT7801  25 m  1:24.72   
48  36  Schubert Felicia  2001  TRELLEBORG  AK2201  25 m  1:25.36   
49  41  Tunheim-Glad Frida  2001  TRELLEBORG  BU5201  25 m  1:25.49   
50  64  Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  25 m  1:25.64   
51  70  Carlberg Matilda  2002  POSEIDON  AX6402  25 m  1:26.53   
52  106  Ek Emy  2003  SJBO SS  BK3403  25 m  1:27.49   
53  96  Persson Emma  2002  POSEIDON  BC8802  25 m  1:28.29   
54  172  Eriksson Elvira  2003  YSTADS SS  AJ5803  25 m  1:28.54   
55  178  Jansson Frida  2006  YSTADS SS  AE7206  25 m  1:29.23   
56  79  Ivarsson Clara  2002  POSEIDON  AX8802  25 m  1:30.19   
57  16  Kjellberg Tova  2004  TRELLEBORG  AF5204  25 m  1:32.22   
58  Christensen Linnea  2004  TRELLEBORG  AC4404  25 m  1:32.70   
59  141  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  1:32.91   
60  53  Hansson Olivia  2003  STERLEN  AP5403  25 m  1:33.18   
61  69  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  25 m  1:33.52   
62  190  Melgar Anna  2004  YSTADS SS  AD6204  25 m  1:35.99   
63  115  Rosengren Sabina  2003  SJBO SS  AV1803  25 m  1:36.69   
64  86  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  1:40.07   
65  42  Westerberg Sanna  2004  TRELLEBORG  AF6204  25 m  1:43.16   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  26 januari 2016 
Licensierad till: Trelleborg Sim  Utskriftstid  01:23 
 
7_S
Gren 7, 200m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
46  Holmquist Marcus  2000  JNKPING  AK2500  25 m  1:56.75   
50  Sabic Ishak  1999  JNKPING  AI9999  25 m  1:57.14   
65  Bergstrand Victor  2000  POSEIDON  AI8100  25 m  1:57.84   
23  Lloyd Axel  1999  TRELLEBORG  AE4599  25 m  1:57.97   
44  Clemedtson Jakob  1996  JNKPING  AG1196  25 m  2:00.25   
51  Svan Viktor  2000  JNKPING  AH0300  25 m  2:02.49   
102  Vasilijevic Marko  1999  POSEIDON  AH1999  25 m  2:04.33   
34  Rydqvist Mattias  2000  TRELLEBORG  AB7500  25 m  2:04.41   
199  Persson Max  2001  YSTADS SS  AE9501  25 m  2:04.65   
10  120  Aminoff Andreas  2000  SK HAJEN  AB7900  25 m  2:06.04   
11  168  Strmberg Johannes  2002  VELLINGE-N  AI3102  25 m  2:07.35   
12  149  Halilovic Dennie  2002  SK SYDSIM  AC0702  25 m  2:07.71   
13  143  Cvijic Teodor  1999  SK SYDSIM  AS0199  25 m  2:07.88   
14  176  Hansson Felix  2000  YSTADS SS  AO9900  25 m  2:08.24   
15  29  Peterson Max  1994  TRELLEBORG  BB7594  50 m  2:09.38   
16  198  Persson Gustaf  2001  YSTADS SS  AJ4301  25 m  2:09.59   
17  61  Andersson Sebastian  1999  POSEIDON  AE0599  25 m  2:10.81   
18  112  Persson Alfred  2000  SJBO SS  AG4900  25 m  2:11.36   
19  152  Hiltonsson Jonathan  2000  SK SYDSIM  AH1300  50 m  2:11.48   
20  187  Lundgren Sebastian  1999  YSTADS SS  AH8199  25 m  2:11.61   
21  135  Wemln Rickard  2000  SK HAJEN  AF0900  25 m  2:13.05   
22  130  Modigh Joar  2001  SK HAJEN  AO1101  25 m  2:13.33   
23  22  Lindkvist Daniel  2000  TRELLEBORG  AO2900  25 m  2:13.55   
24  138  Boos Erik  1999  SK SYDSIM  AD1399  25 m  2:15.47   
25  12  Hallberg Lars  2001  TRELLEBORG  AC2701  25 m  2:15.76   
26  105  Brjesson Jakob  2001  SJBO SS  AG9901  25 m  2:16.29   
27  133  Rogmark Hugo  1999  SK HAJEN  AD0199  25 m  2:16.82   
28  67  Bjrkman Pascal  2001  POSEIDON  AF6701  25 m  2:17.47   
29  177  Jansson Anton  2002  YSTADS SS  AC4702  25 m  2:18.58   
30  142  Christiansen Jens  2001  SK SYDSIM  AJ7901  25 m  2:18.98   
31  179  Jespersen Emil  2001  YSTADS SS  AI9901  25 m  2:20.02   
32  203  Tufvesson Simon  1999  YSTADS SS  AN3599  50 m  2:20.58   
33  150  Halilovic Eddie  1999  SK SYDSIM  AQ8399  25 m  2:20.65   
34  174  Gingsj Collin  1999  YSTADS SS  AT6799  25 m  2:22.45   
35  85  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  2:28.61   
36  114  Rosberg Alfred  2003  SJBO SS  AJ4103  25 m  2:30.25   
37  24  Olsson Gabriel  2004  TRELLEBORG  AA3704  25 m  2:31.80   
38  87  Ljunghusen Linus  2000  POSEIDON  AT6900  50 m  2:32.18   
39  164  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  2:36.74   
40  147  Frjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  25 m  2:36.81   
41  165  Seanderdahl Jonathan  2002  SK SYDSIM  AJ0702  25 m  2:37.14   
42  100  Tired Nils  2003  POSEIDON  AH2903  25 m  2:37.40   
43  88  Mattiasson Nazar Simon  2002  POSEIDON  AO7702  25 m  2:39.45   
44  10  Grnqvist David  2000  TRELLEBORG  AQ6300  25 m  2:42.46   
45  99  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  2:43.53   
46  98  Rauer Johan  2002  POSEIDON  AO9902  25 m  2:52.55   
47  72  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  25 m  2:58.50   
48  84  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  25 m  3:00.53   
49  77  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  3:09.23   
50  162  Offrell Love  2004  SK SYDSIM  AG1104  50 m  3:11.71   
51  60  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m  3:15.67   
52  Choinski Nielsen Daniel  2005  TRELLEBORG  AD8905  25 m     
53  30  Ravn Rehnstrm Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  25 m     
54  110  Nordin Melker  2001  SJBO SS  AT0501  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  26 januari 2016 
Licensierad till: Trelleborg Sim  Utskriftstid  01:23 
 
8_S
Gren 8, 200m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
63  Bergman Hanna  2001  POSEIDON  AF9601  25 m  2:25.76   
43  Atzmannstorfer Nilla  1998  JNKPING  AB6498  25 m  2:27.71   
49  Ristl Elin  1999  JNKPING  AD1499  25 m  2:30.20   
38  Sering Isabelle  2002  TRELLEBORG  AI2602  25 m  2:30.46   
28  Parfitt Nicola  2000  TRELLEBORG  AE3400  25 m  2:30.86   
20  Lareva Davilda  2000  TRELLEBORG  AE4400  25 m  2:31.16   
80  Jendbro Sara  2000  POSEIDON  BA7800  25 m  2:31.91   
166  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  25 m  2:34.94   
195  Norberg Randowo Alicia  1999  YSTADS SS  AS4499  25 m  2:35.47   
10  185  Larsson Tilde  2001  YSTADS SS  AT5801  25 m  2:35.97   
11  107  Johnsson Emmy  2001  SJBO SS  AT6801  25 m  2:36.12   
12  108  Larsson Minna  2002  SJBO SS  AB3802  25 m  2:36.63   
13  205  kesson Matilda  1999  YSTADS SS  AL9699  25 m  2:38.01   
14  91  Moberg Elin  1999  POSEIDON  AU2699  25 m  2:38.02   
15  27  Olsson-Lindh Hannah  2003  TRELLEBORG  AB6203  25 m  2:38.78   
16  89  Melin Elin  2000  POSEIDON  AB4800  25 m  2:39.20   
17  83  Le Jenny  2000  POSEIDON  AP2800  25 m  2:39.29   
18  160  Nordefell Frida  2000  SK SYDSIM  AF1800  25 m  2:39.36   
19  76  Hegardt Tova  2002  POSEIDON  AV3802  25 m  2:39.77   
20  94  Olsson Vivianne  2000  POSEIDON  AV5600  25 m  2:40.12   
21  121  Bitzn Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  25 m  2:41.46   
22  82  Lagoguez Mary  2001  POSEIDON  BD9801  25 m  2:41.68   
23  129  Laurn Ella  2001  SK HAJEN  AO1201  25 m  2:41.87   
24  Frederiksen Emilia  2000  TRELLEBORG  AJ8800  25 m  2:42.36   
25  186  Liljekvist Matilda  2004  YSTADS SS  AD7204  25 m  2:42.54   
26  109  Nilsson Hedda  2001  SJBO SS  AQ3601  25 m  2:43.05   
27  66  Bjrkman Amanda  2001  POSEIDON  AF3101  25 m  2:43.85   
28  116  Schubert Olga  2000  SJBO SS  AK2800  25 m  2:45.70   
29  125  Jeppsson Ella  2003  SK HAJEN  AD0403  25 m  2:48.87   
30  41  Tunheim-Glad Frida  2001  TRELLEBORG  BU5201  25 m  2:50.81   
31  119  von Buxhoeveden Ulrika  2001  SJBO SS  AQ4601  25 m  2:51.70   
32  25  Olsson Linn  2002  TRELLEBORG  AG8402  25 m  2:51.76   
33  81  Karlsson Noemi  2001  POSEIDON  BQ5801  25 m  2:52.09   
34  Frederiksen Julia  2001  TRELLEBORG  AD4801  25 m  2:54.76   
35  101  Tufvesson Linn  2001  POSEIDON  AT5201  50 m  2:55.27   
36  184  Kjellberg Elin  2003  YSTADS SS  AJ7803  25 m  2:56.34   
37  134  Svensson Malin  1999  SK HAJEN  AE5499  25 m  2:57.35   
38  117  Steen Clara  2003  SJBO SS  BE3603  25 m  2:57.37   
39  124  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  25 m  2:57.53   
40  169  Bjrnsdotter Hanna  2002  YSTADS SS  AW7402  25 m  2:57.88   
41  163  Ostreus Lina  2002  SK SYDSIM  AV4202  25 m  2:58.64   
42  157  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  25 m  2:59.07   
43  136  Werker Freja  2003  SK HAJEN  AH3203  25 m  2:59.17   
44  90  Moberg Aliah  2003  POSEIDON  AN1203  50 m  3:00.34   
45  62  Bengtsson Isabelle  2002  POSEIDON  AV1802  25 m  3:01.50   
46  183  Kertzscher Erlandsson Olga  2004  YSTADS SS  AD8204  25 m  3:02.13   
47  53  Hansson Olivia  2003  STERLEN  AP5403  25 m  3:02.84   
48  64  Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  25 m  3:02.99   
49  70  Carlberg Matilda  2002  POSEIDON  AX6402  25 m  3:05.44   
50  106  Ek Emy  2003  SJBO SS  BK3403  25 m  3:06.16   
51  113  Persson Tilde  2003  SJBO SS  AC5403  25 m  3:07.54   
52  96  Persson Emma  2002  POSEIDON  BC8802  25 m  3:09.37   
53  172  Eriksson Elvira  2003  YSTADS SS  AJ5803  25 m  3:09.80   
54  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  50 m  3:14.69   
55  86  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  3:21.65   
56  115  Rosengren Sabina  2003  SJBO SS  AV1803  25 m  3:24.04   
57  79  Ivarsson Clara  2002  POSEIDON  AX8802  25 m  3:26.71   
58  69  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  25 m  3:27.63   
59  104  Berild Andersen Victoria  2003  SJBO SS  BQ8603  25 m  3:29.16   
60  42  Westerberg Sanna  2004  TRELLEBORG  AF6204  25 m  3:30.36   
61  180  Johansson Frida  2001  YSTADS SS  BQ6601  50 m  3:33.42   
62  Christensen Linnea  2004  TRELLEBORG  AC4404  25 m     
63  16  Kjellberg Tova  2004  TRELLEBORG  AF5204  25 m     
64  21  Liljenfors Linnea  2004  TRELLEBORG  AA0804  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  26 januari 2016 
Licensierad till: Trelleborg Sim  Utskriftstid  01:23 
 
9_S
Gren 9, 400m Medley Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
23  Lloyd Axel  1999  TRELLEBORG  AE4599  25 m  4:59.60   
168  Strmberg Johannes  2002  VELLINGE-N  AI3102  25 m  5:31.94   
135  Wemln Rickard  2000  SK HAJEN  AF0900  25 m  5:34.17   
32  Romare Douglas  2001  TRELLEBORG  AD0301  25 m  5:58.01   
34  Rydqvist Mattias  2000  TRELLEBORG  AB7500  25 m  6:24.46   
72  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  25 m  6:57.27   
77  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m     
87  Ljunghusen Linus  2000  POSEIDON  AT6900  25 m     
97  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  26 januari 2016 
Licensierad till: Trelleborg Sim  Utskriftstid  01:23 
 
10_S
Gren 10, 100m Brstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
65  Bergstrand Victor  2000  POSEIDON  AI8100  25 m  1:08.50   
23  Lloyd Axel  1999  TRELLEBORG  AE4599  25 m  1:09.38   
198  Persson Gustaf  2001  YSTADS SS  AJ4301  25 m  1:09.39   
138  Boos Erik  1999  SK SYDSIM  AD1399  25 m  1:09.43   
199  Persson Max  2001  YSTADS SS  AE9501  25 m  1:10.14   
87  Ljunghusen Linus  2000  POSEIDON  AT6900  25 m  1:10.23   
61  Andersson Sebastian  1999  POSEIDON  AE0599  25 m  1:10.70   
102  Vasilijevic Marko  1999  POSEIDON  AH1999  25 m  1:10.86   
48  Nicklasson Erik  1998  JNKPING  AG2598  25 m  1:11.02   
10  152  Hiltonsson Jonathan  2000  SK SYDSIM  AH1300  25 m  1:12.40   
11  75  Hedre Alexander  1999  POSEIDON  AJ9799  25 m  1:12.84   
12  133  Rogmark Hugo  1999  SK HAJEN  AD0199  25 m  1:14.12   
13  22  Lindkvist Daniel  2000  TRELLEBORG  AO2900  25 m  1:17.96   
14  149  Halilovic Dennie  2002  SK SYDSIM  AC0702  25 m  1:19.37   
15  13  Hansson Jesper  1998  TRELLEBORG  AD8198  25 m  1:20.04   
16  201  Stoltz Erik  1998  YSTADS SS  AV8598  25 m  1:22.60   
17  174  Gingsj Collin  1999  YSTADS SS  AT6799  25 m  1:22.79   
18  150  Halilovic Eddie  1999  SK SYDSIM  AQ8399  25 m  1:23.13   
19  165  Seanderdahl Jonathan  2002  SK SYDSIM  AJ0702  25 m  1:24.55   
20  32  Romare Douglas  2001  TRELLEBORG  AD0301  25 m  1:25.14   
21  97  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  1:25.43   
22  85  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  1:25.62   
23  105  Brjesson Jakob  2001  SJBO SS  AG9901  25 m  1:27.10   
24  88  Mattiasson Nazar Simon  2002  POSEIDON  AO7702  25 m  1:28.22   
25  77  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  1:28.71   
26  60  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m  1:31.20   
27  10  Grnqvist David  2000  TRELLEBORG  AQ6300  25 m  1:32.39   
28  99  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  1:33.19   
29  111  Olsson Hampus  2003  SJBO SS  AH6303  25 m  1:33.41   
30  147  Frjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  25 m  1:34.96   
31  84  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  25 m  1:35.13   
32  103  Andersson Victor  2002  SJBO SS  AQ7902  25 m  1:35.49   
33  98  Rauer Johan  2002  POSEIDON  AO9902  25 m  1:40.31   
34  110  Nordin Melker  2001  SJBO SS  AT0501  25 m  1:41.66   
35  26  Olsson-Lindh Adam  2004  TRELLEBORG  AA2304  25 m  1:43.96   
36  30  Ravn Rehnstrm Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  25 m  1:54.09   
37  Choinski Nielsen Daniel  2005  TRELLEBORG  AD8905  25 m  1:58.42   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  26 januari 2016 
Licensierad till: Trelleborg Sim  Utskriftstid  01:23 
 
11_S
Gren 11, 200m Brstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
195  Norberg Randowo Alicia  1999  YSTADS SS  AS4499  25 m  2:41.19   
80  Jendbro Sara  2000  POSEIDON  BA7800  25 m  2:45.63   
63  Bergman Hanna  2001  POSEIDON  AF9601  25 m  2:49.44   
83  Le Jenny  2000  POSEIDON  AP2800  25 m  2:50.07   
145  Flodflt Vilma  1999  SK SYDSIM  AF9499  50 m  2:52.34   
28  Parfitt Nicola  2000  TRELLEBORG  AE3400  25 m  2:53.05   
116  Schubert Olga  2000  SJBO SS  AK2800  25 m  2:55.55   
184  Kjellberg Elin  2003  YSTADS SS  AJ7803  25 m  2:58.78   
25  Olsson Linn  2002  TRELLEBORG  AG8402  25 m  3:00.60   
10  36  Schubert Felicia  2001  TRELLEBORG  AK2201  25 m  3:00.70   
11  Frederiksen Julia  2001  TRELLEBORG  AD4801  25 m  3:01.57   
12  90  Moberg Aliah  2003  POSEIDON  AN1203  50 m  3:02.31   
13  118  Stlnacke Sofia  2001  SJBO SS  AT7801  25 m  3:04.57   
14  41  Tunheim-Glad Frida  2001  TRELLEBORG  BU5201  25 m  3:05.34   
15  173  Ghanem Lucie  2002  YSTADS SS  AS0802  25 m  3:05.74   
16  121  Bitzn Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  25 m  3:06.14   
17  155  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  25 m  3:06.16   
18  123  Christerson Sofia  1999  SK HAJEN  AJ9299  25 m  3:11.53   
19  21  Liljenfors Linnea  2004  TRELLEBORG  AA0804  25 m  3:19.04   
20  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  25 m  3:19.69   
21  131  Nilsson Hanna  2000  SK HAJEN  AR1800  25 m  3:21.00   
22  86  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  3:26.37   
23  64  Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  25 m  3:26.64   
24  74  Hansson Matilda  2002  POSEIDON  BC2202  25 m  3:26.82   
25  178  Jansson Frida  2006  YSTADS SS  AE7206  25 m  3:30.01   
26  78  Hgg Siri  2002  POSEIDON  BA0202  25 m  3:32.41   
27  190  Melgar Anna  2004  YSTADS SS  AD6204  25 m  3:52.95   
28  69  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  26 januari 2016 
Licensierad till: Trelleborg Sim  Utskriftstid  01:23 
 
12_S
Gren 12, 400m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
34  Rydqvist Mattias  2000  TRELLEBORG  AB7500  25 m  4:24.95   
176  Hansson Felix  2000  YSTADS SS  AO9900  25 m  4:29.72   
112  Persson Alfred  2000  SJBO SS  AG4900  25 m  4:31.15   
120  Aminoff Andreas  2000  SK HAJEN  AB7900  25 m  4:33.97   
135  Wemln Rickard  2000  SK HAJEN  AF0900  25 m  4:34.35   
187  Lundgren Sebastian  1999  YSTADS SS  AH8199  25 m  4:37.03   
12  Hallberg Lars  2001  TRELLEBORG  AC2701  25 m  4:38.62   
22  Lindkvist Daniel  2000  TRELLEBORG  AO2900  25 m  4:40.46   
177  Jansson Anton  2002  YSTADS SS  AC4702  25 m  4:43.74   
10  67  Bjrkman Pascal  2001  POSEIDON  AF6701  25 m  4:54.19   
11  130  Modigh Joar  2001  SK HAJEN  AO1101  50 m  5:09.36   
12  114  Rosberg Alfred  2003  SJBO SS  AJ4103  25 m  5:14.87   
13  85  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  5:15.39   
14  59  Svensson Melker  2002  STERLEN  AG4702  25 m  5:18.75   
15  24  Olsson Gabriel  2004  TRELLEBORG  AA3704  25 m  5:21.59   
16  56  Nordstrm Oscar  2003  STERLEN  AH4303  25 m  5:29.99   
17  154  Kasapov Alexis Julian  1999  SK SYDSIM  AQ4399  25 m  5:33.74   
18  103  Andersson Victor  2002  SJBO SS  AQ7902  25 m  5:48.08   
19  100  Tired Nils  2003  POSEIDON  AH2903  50 m  5:54.86   
20  146  Franzn Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  6:05.15   
21  72  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  25 m  6:05.21   
22  88  Mattiasson Nazar Simon  2002  POSEIDON  AO7702  25 m  6:16.06   
23  33  Romare Ludvig  2004  TRELLEBORG  AA2704  25 m     
24  84  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  26 januari 2016 
Licensierad till: Trelleborg Sim  Utskriftstid  01:23 
 
13_S
Gren 13, 1500m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
205  kesson Matilda  1999  YSTADS SS  AL9699  25 m  18:11.81   
52  Anderberg-Richard Tilde  1999  STERLEN  AU5499  25 m  18:19.46   
91  Moberg Elin  1999  POSEIDON  AU2699  25 m  18:57.32   
Frederiksen Emilia  2000  TRELLEBORG  AJ8800  25 m  19:35.84   
108  Larsson Minna  2002  SJBO SS  AB3802  25 m  19:59.27   
107  Johnsson Emmy  2001  SJBO SS  AT6801  25 m  20:03.06   
191  Melgar Sara  2002  YSTADS SS  AA8602  50 m  20:17.38   
28  Parfitt Nicola  2000  TRELLEBORG  AE3400  25 m  20:57.09   
119  von Buxhoeveden Ulrika  2001  SJBO SS  AQ4601  25 m  21:36.02   
10  27  Olsson-Lindh Hannah  2003  TRELLEBORG  AB6203  25 m  21:45.22   
11  Frederiksen Julia  2001  TRELLEBORG  AD4801  25 m  22:16.17   
12  68  Bontidean Annamaria  2000  POSEIDON  BA0200  25 m     
13  76  Hegardt Tova  2002  POSEIDON  AV3802  25 m     
14  81  Karlsson Noemi  2001  POSEIDON  BQ5801  25 m     
15  101  Tufvesson Linn  2001  POSEIDON  AT5201  25 m     
16  122  Bjrner Oh Li  1998  SK HAJEN  AO6298  25 m     
17  124  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  26 januari 2016 
Licensierad till: Trelleborg Sim  Utskriftstid  01:23 
 
14_S
Gren 14, 50m Fjrilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
47  Johansson Emma  1997  JNKPING  AO8497  25 m  29.63   
63  Bergman Hanna  2001  POSEIDON  AF9601  25 m  29.66   
202  Strmberg Amanda  1998  YSTADS SS  AR7698  25 m  29.99   
82  Lagoguez Mary  2001  POSEIDON  BD9801  25 m  30.18   
122  Bjrner Oh Li  1998  SK HAJEN  AO6298  25 m  30.19   
148  Grewell My  1998  SK SYDSIM  BE2698  25 m  30.28   
38  Sering Isabelle  2002  TRELLEBORG  AI2602  25 m  30.35   
151  Heij-Lindholm Wilma  1999  SK SYDSIM  AG1299  25 m  30.47   
153  Johansson Klara  2001  SK SYDSIM  AO5401  25 m  30.49   
10  20  Lareva Davilda  2000  TRELLEBORG  AE4400  25 m  31.01   
11  89  Melin Elin  2000  POSEIDON  AB4800  25 m  31.05   
12  166  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  25 m  31.22   
13  196  Olsson Julia  1997  YSTADS SS  AH7297  25 m  31.43   
14  94  Olsson Vivianne  2000  POSEIDON  AV5600  25 m  31.64   
15  145  Flodflt Vilma  1999  SK SYDSIM  AF9499  25 m  31.64   
16  28  Parfitt Nicola  2000  TRELLEBORG  AE3400  25 m  31.73   
17  160  Nordefell Frida  2000  SK SYDSIM  AF1800  25 m  31.82   
18  195  Norberg Randowo Alicia  1999  YSTADS SS  AS4499  25 m  31.98   
19  83  Le Jenny  2000  POSEIDON  AP2800  25 m  32.01   
20  155  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  25 m  32.03   
21  40  Strm Julia  1997  TRELLEBORG  BR4497  25 m  32.56   
22  73  Gravrogk-Linde Serena  2000  POSEIDON  AM8600  25 m  32.57   
23  27  Olsson-Lindh Hannah  2003  TRELLEBORG  AB6203  25 m  32.67   
24  91  Moberg Elin  1999  POSEIDON  AU2699  25 m  32.76   
25  49  Ristl Elin  1999  JNKPING  AD1499  25 m  32.85   
26  121  Bitzn Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  25 m  33.02   
27  52  Anderberg-Richard Tilde  1999  STERLEN  AU5499  25 m  33.12   
28  80  Jendbro Sara  2000  POSEIDON  BA7800  25 m  33.24   
29  183  Kertzscher Erlandsson Olga  2004  YSTADS SS  AD8204  25 m  33.52   
30  68  Bontidean Annamaria  2000  POSEIDON  BA0200  25 m  33.76   
31  66  Bjrkman Amanda  2001  POSEIDON  AF3101  25 m  33.80   
32  123  Christerson Sofia  1999  SK HAJEN  AJ9299  25 m  33.91   
33  25  Olsson Linn  2002  TRELLEBORG  AG8402  25 m  33.99   
34  169  Bjrnsdotter Hanna  2002  YSTADS SS  AW7402  25 m  34.39   
35  175  Gransson Sara  1998  YSTADS SS  BE5898  25 m  34.49   
36  136  Werker Freja  2003  SK HAJEN  AH3203  25 m  34.54   
37  62  Bengtsson Isabelle  2002  POSEIDON  AV1802  25 m  34.67   
38  125  Jeppsson Ella  2003  SK HAJEN  AD0403  25 m  34.76   
39  76  Hegardt Tova  2002  POSEIDON  AV3802  25 m  35.07   
40  144  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  50 m  35.30   
41  200  Stanciu Emma  2000  YSTADS SS  BP0800  25 m  35.30   
42  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  25 m  35.43   
43  Frederiksen Julia  2001  TRELLEBORG  AD4801  25 m  35.51   
44  81  Karlsson Noemi  2001  POSEIDON  BQ5801  25 m  35.60   
45  194  Nilsson Karolina  1999  YSTADS SS  AI7699  25 m  36.43   
46  Frederiksen Emilia  2000  TRELLEBORG  AJ8800  25 m  36.49   
47  64  Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  25 m  36.61   
48  163  Ostreus Lina  2002  SK SYDSIM  AV4202  25 m  36.62   
49  21  Liljenfors Linnea  2004  TRELLEBORG  AA0804  25 m  36.73   
50  92  Nistor Andrea  2003  POSEIDON  AW7803  25 m  36.89   
51  41  Tunheim-Glad Frida  2001  TRELLEBORG  BU5201  25 m  37.30   
52  124  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  25 m  37.59   
53  86  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  38.43   
54  53  Hansson Olivia  2003  STERLEN  AP5403  25 m  38.86   
55  Duratovic Erma  2005  TRELLEBORG  AP2205  25 m  38.89   
56  157  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  25 m  39.27   
57  172  Eriksson Elvira  2003  YSTADS SS  AJ5803  25 m  39.40   
58  141  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  39.78   
59  39  Sjgren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  25 m  39.89   
60  96  Persson Emma  2002  POSEIDON  BC8802  25 m  40.19   
61  178  Jansson Frida  2006  YSTADS SS  AE7206  25 m  40.34   
62  42  Westerberg Sanna  2004  TRELLEBORG  AF6204  25 m  40.56   
63  70  Carlberg Matilda  2002  POSEIDON  AX6402  25 m  42.86   
64  115  Rosengren Sabina  2003  SJBO SS  AV1803  25 m  42.89   
65  57  Olsson Julia  2004  STERLEN  AL0804  25 m  43.13   
66  69  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  25 m  44.13   
67  19  Landgren Linna  2003  TRELLEBORG  BQ6803  25 m  44.35   
68  193  Nilsson Irma  2004  YSTADS SS  AD5204  25 m  44.62   
69  78  Hgg Siri  2002  POSEIDON  BA0202  50 m  44.65   
70  180  Johansson Frida  2001  YSTADS SS  BQ6601  25 m  45.21   
71  74  Hansson Matilda  2002  POSEIDON  BC2202  50 m  45.41   
72  104  Berild Andersen Victoria  2003  SJBO SS  BQ8603  25 m  46.60   
73  15  Heij Wahlstrm Tilde  2005  TRELLEBORG  AR7805  25 m  47.94   
74  188  Martinsson Linn  2004  YSTADS SS  BB8604  25 m  48.39   
75  189  Martinsson Liv  2004  YSTADS SS  BB7604  25 m  48.44   
76  18  La Mahieu Lovisa  2005  TRELLEBORG  AR6805  50 m  49.50   
77  182  Jnsson Marina  2004  YSTADS SS  BB0804  25 m  49.66   
78  Fallesen Olivia  2004  TRELLEBORG  AC3404  25 m  50.49   
79  35  Schiler Fanny  2004  TRELLEBORG  BP0404  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  26 januari 2016 
Licensierad till: Trelleborg Sim  Utskriftstid  01:23 
 
15_S
Gren 15, 50m Fjrilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
44  Clemedtson Jakob  1996  JNKPING  AG1196  25 m  26.14   
71  Dahln Alexander  1999  POSEIDON  AI4399  25 m  26.99   
143  Cvijic Teodor  1999  SK SYDSIM  AS0199  25 m  27.76   
48  Nicklasson Erik  1998  JNKPING  AG2598  25 m  27.82   
93  Nyrenstedt Gustav  1992  POSEIDON  AD6992  25 m  27.89   
138  Boos Erik  1999  SK SYDSIM  AD1399  25 m  27.94   
142  Christiansen Jens  2001  SK SYDSIM  AJ7901  25 m  28.20   
199  Persson Max  2001  YSTADS SS  AE9501  25 m  28.22   
51  Svan Viktor  2000  JNKPING  AH0300  25 m  28.28   
10  50  Sabic Ishak  1999  JNKPING  AI9999  50 m  28.46   
11  87  Ljunghusen Linus  2000  POSEIDON  AT6900  25 m  28.51   
12  23  Lloyd Axel  1999  TRELLEBORG  AE4599  25 m  28.93   
13  130  Modigh Joar  2001  SK HAJEN  AO1101  25 m  29.07   
14  171  Christiansson Filip  1999  YSTADS SS  AO6199  25 m  29.15   
15  102  Vasilijevic Marko  1999  POSEIDON  AH1999  25 m  29.31   
16  149  Halilovic Dennie  2002  SK SYDSIM  AC0702  25 m  29.47   
17  198  Persson Gustaf  2001  YSTADS SS  AJ4301  25 m  29.51   
18  179  Jespersen Emil  2001  YSTADS SS  AI9901  25 m  30.27   
19  158  Mrtensson Elias  1997  SK SYDSIM  AV6997  50 m  30.37   
20  46  Holmquist Marcus  2000  JNKPING  AK2500  50 m  30.52   
21  150  Halilovic Eddie  1999  SK SYDSIM  AQ8399  25 m  30.56   
22  22  Lindkvist Daniel  2000  TRELLEBORG  AO2900  25 m  30.76   
23  152  Hiltonsson Jonathan  2000  SK SYDSIM  AH1300  50 m  30.85   
24  13  Hansson Jesper  1998  TRELLEBORG  AD8198  25 m  31.18   
25  187  Lundgren Sebastian  1999  YSTADS SS  AH8199  25 m  31.70   
26  99  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  32.17   
27  67  Bjrkman Pascal  2001  POSEIDON  AF6701  25 m  32.29   
28  100  Tired Nils  2003  POSEIDON  AH2903  25 m  32.47   
29  165  Seanderdahl Jonathan  2002  SK SYDSIM  AJ0702  25 m  33.26   
30  32  Romare Douglas  2001  TRELLEBORG  AD0301  25 m  33.46   
31  177  Jansson Anton  2002  YSTADS SS  AC4702  25 m  33.78   
32  33  Romare Ludvig  2004  TRELLEBORG  AA2704  25 m  34.51   
33  85  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  34.78   
34  154  Kasapov Alexis Julian  1999  SK SYDSIM  AQ4399  50 m  35.10   
35  97  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  35.71   
36  201  Stoltz Erik  1998  YSTADS SS  AV8598  25 m  37.76   
37  77  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  37.93   
38  103  Andersson Victor  2002  SJBO SS  AQ7902  25 m  38.15   
39  56  Nordstrm Oscar  2003  STERLEN  AH4303  25 m  38.22   
40  24  Olsson Gabriel  2004  TRELLEBORG  AA3704  25 m  38.71   
41  14  Hansson Viktor  2002  TRELLEBORG  AY3302  25 m  40.62   
42  146  Franzn Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  40.99   
43  31  Ringstrm Max  2004  TRELLEBORG  AA8304  25 m  41.46   
44  197  Persson Aron  2004  YSTADS SS  AM4504  25 m  42.67   
45  60  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m  43.79   
46  Choinski Nielsen Daniel  2005  TRELLEBORG  AD8905  25 m  43.83   
47  72  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  25 m  44.78   
48  84  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  25 m  45.22   
49  El Tamemi Amir  2004  TRELLEBORG  AP2104  25 m  49.76   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  26 januari 2016 
Licensierad till: Trelleborg Sim  Utskriftstid  01:23 
 
16_S
Gren 16, 50m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
148  Grewell My  1998  SK SYDSIM  BE2698  25 m  31.99   
89  Melin Elin  2000  POSEIDON  AB4800  25 m  32.34   
202  Strmberg Amanda  1998  YSTADS SS  AR7698  25 m  33.00   
66  Bjrkman Amanda  2001  POSEIDON  AF3101  25 m  33.36   
155  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  25 m  33.70   
82  Lagoguez Mary  2001  POSEIDON  BD9801  25 m  34.08   
27  Olsson-Lindh Hannah  2003  TRELLEBORG  AB6203  25 m  34.16   
166  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  25 m  34.25   
132  Nobrell Sara  2002  SK HAJEN  BM1402  25 m  34.64   
10  80  Jendbro Sara  2000  POSEIDON  BA7800  25 m  34.72   
11  160  Nordefell Frida  2000  SK SYDSIM  AF1800  25 m  34.79   
12  186  Liljekvist Matilda  2004  YSTADS SS  AD7204  25 m  34.87   
13  167  Vesterlund Kocsis Tilda  1999  SK SYDSIM  AW4699  25 m  34.93   
14  52  Anderberg-Richard Tilde  1999  STERLEN  AU5499  25 m  34.97   
15  151  Heij-Lindholm Wilma  1999  SK SYDSIM  AG1299  25 m  35.02   
16  200  Stanciu Emma  2000  YSTADS SS  BP0800  25 m  35.22   
17  91  Moberg Elin  1999  POSEIDON  AU2699  25 m  35.28   
18  125  Jeppsson Ella  2003  SK HAJEN  AD0403  25 m  35.59   
19  68  Bontidean Annamaria  2000  POSEIDON  BA0200  25 m  35.74   
20  94  Olsson Vivianne  2000  POSEIDON  AV5600  25 m  36.28   
21  62  Bengtsson Isabelle  2002  POSEIDON  AV1802  25 m  36.56   
22  175  Gransson Sara  1998  YSTADS SS  BE5898  25 m  36.88   
23  92  Nistor Andrea  2003  POSEIDON  AW7803  25 m  36.90   
24  101  Tufvesson Linn  2001  POSEIDON  AT5201  25 m  36.92   
25  95  Oredsson Ditte  2003  POSEIDON  AM9403  25 m  37.05   
26  204  kesson Maja  2002  YSTADS SS  AJ6402  25 m  37.14   
27  136  Werker Freja  2003  SK HAJEN  AH3203  25 m  37.25   
28  157  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  25 m  37.35   
29  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  25 m  37.44   
30  21  Liljenfors Linnea  2004  TRELLEBORG  AA0804  25 m  37.62   
31  25  Olsson Linn  2002  TRELLEBORG  AG8402  25 m  37.72   
32  41  Tunheim-Glad Frida  2001  TRELLEBORG  BU5201  25 m  37.72   
33  64  Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  25 m  37.96   
34  81  Karlsson Noemi  2001  POSEIDON  BQ5801  25 m  37.99   
35  39  Sjgren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  25 m  38.10   
36  144  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  38.54   
37  163  Ostreus Lina  2002  SK SYDSIM  AV4202  25 m  38.73   
38  55  Knutsson Moa  2002  STERLEN  BF8202  25 m  39.79   
39  183  Kertzscher Erlandsson Olga  2004  YSTADS SS  AD8204  25 m  39.82   
40  Duratovic Erma  2005  TRELLEBORG  AP2205  25 m  40.16   
41  172  Eriksson Elvira  2003  YSTADS SS  AJ5803  25 m  41.21   
42  96  Persson Emma  2002  POSEIDON  BC8802  25 m  41.37   
43  70  Carlberg Matilda  2002  POSEIDON  AX6402  25 m  41.72   
44  74  Hansson Matilda  2002  POSEIDON  BC2202  25 m  42.37   
45  53  Hansson Olivia  2003  STERLEN  AP5403  25 m  42.39   
46  69  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  25 m  42.61   
47  57  Olsson Julia  2004  STERLEN  AL0804  25 m  43.02   
48  78  Hgg Siri  2002  POSEIDON  BA0202  25 m  43.55   
49  86  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  44.17   
50  Fallesen Olivia  2004  TRELLEBORG  AC3404  25 m  44.49   
51  19  Landgren Linna  2003  TRELLEBORG  BQ6803  25 m  46.82   
52  181  Jnsson Johanna  2005  YSTADS SS  AN5205  25 m  47.50   
53  18  La Mahieu Lovisa  2005  TRELLEBORG  AR6805  25 m  47.70   
54  17  Krasniqi Samina  2003  TRELLEBORG  BO2803  25 m  48.34   
55  189  Martinsson Liv  2004  YSTADS SS  BB7604  25 m  49.18   
56  42  Westerberg Sanna  2004  TRELLEBORG  AF6204  25 m  49.31   
57  182  Jnsson Marina  2004  YSTADS SS  BB0804  25 m  52.71   
58  35  Schiler Fanny  2004  TRELLEBORG  BP0404  25 m     
59  58  Sabotic Amina  2003  STERLEN  AR8503  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  26 januari 2016 
Licensierad till: Trelleborg Sim  Utskriftstid  01:23 
 
17_S
Gren 17, 50m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
65  Bergstrand Victor  2000  POSEIDON  AI8100  25 m  28.67   
93  Nyrenstedt Gustav  1992  POSEIDON  AD6992  25 m  28.87   
75  Hedre Alexander  1999  POSEIDON  AJ9799  25 m  29.06   
171  Christiansson Filip  1999  YSTADS SS  AO6199  25 m  29.14   
71  Dahln Alexander  1999  POSEIDON  AI4399  25 m  29.60   
44  Clemedtson Jakob  1996  JNKPING  AG1196  25 m  30.62   
120  Aminoff Andreas  2000  SK HAJEN  AB7900  25 m  30.72   
51  Svan Viktor  2000  JNKPING  AH0300  25 m  31.52   
12  Hallberg Lars  2001  TRELLEBORG  AC2701  25 m  31.81   
10  201  Stoltz Erik  1998  YSTADS SS  AV8598  25 m  32.04   
11  179  Jespersen Emil  2001  YSTADS SS  AI9901  25 m  32.35   
12  149  Halilovic Dennie  2002  SK SYDSIM  AC0702  25 m  32.40   
13  50  Sabic Ishak  1999  JNKPING  AI9999  50 m  32.78   
14  67  Bjrkman Pascal  2001  POSEIDON  AF6701  25 m  33.20   
15  158  Mrtensson Elias  1997  SK SYDSIM  AV6997  25 m  33.59   
16  150  Halilovic Eddie  1999  SK SYDSIM  AQ8399  25 m  33.82   
17  100  Tired Nils  2003  POSEIDON  AH2903  25 m  34.64   
18  142  Christiansen Jens  2001  SK SYDSIM  AJ7901  50 m  34.85   
19  88  Mattiasson Nazar Simon  2002  POSEIDON  AO7702  25 m  35.36   
20  138  Boos Erik  1999  SK SYDSIM  AD1399  50 m  35.47   
21  164  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  35.62   
22  46  Holmquist Marcus  2000  JNKPING  AK2500  25 m  35.76   
23  77  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  35.94   
24  154  Kasapov Alexis Julian  1999  SK SYDSIM  AQ4399  50 m  36.17   
25  33  Romare Ludvig  2004  TRELLEBORG  AA2704  25 m  37.09   
26  24  Olsson Gabriel  2004  TRELLEBORG  AA3704  25 m  37.17   
27  165  Seanderdahl Jonathan  2002  SK SYDSIM  AJ0702  50 m  37.34   
28  10  Grnqvist David  2000  TRELLEBORG  AQ6300  25 m  37.58   
29  97  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  37.66   
30  99  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  38.43   
31  162  Offrell Love  2004  SK SYDSIM  AG1104  25 m  39.27   
32  147  Frjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  25 m  39.79   
33  103  Andersson Victor  2002  SJBO SS  AQ7902  25 m  39.85   
34  60  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m  40.60   
35  56  Nordstrm Oscar  2003  STERLEN  AH4303  25 m  40.70   
36  170  Bjrnsson Axel  2005  YSTADS SS  AF8105  25 m  40.90   
37  98  Rauer Johan  2002  POSEIDON  AO9902  25 m  41.05   
38  111  Olsson Hampus  2003  SJBO SS  AH6303  25 m  41.89   
39  31  Ringstrm Max  2004  TRELLEBORG  AA8304  25 m  42.17   
40  26  Olsson-Lindh Adam  2004  TRELLEBORG  AA2304  25 m  42.57   
41  72  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  25 m  42.86   
42  110  Nordin Melker  2001  SJBO SS  AT0501  25 m  43.41   
43  156  Lindestam Viggo  2005  SK SYDSIM  AB3505  25 m  45.95   
44  El Tamemi Amir  2004  TRELLEBORG  AP2104  25 m  49.74   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  26 januari 2016 
Licensierad till: Trelleborg Sim  Utskriftstid  01:23 
 
18_S
Gren 18, 50m Brstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
195  Norberg Randowo Alicia  1999  YSTADS SS  AS4499  25 m  34.33   
63  Bergman Hanna  2001  POSEIDON  AF9601  25 m  34.64   
83  Le Jenny  2000  POSEIDON  AP2800  25 m  36.10   
76  Hegardt Tova  2002  POSEIDON  AV3802  25 m  36.75   
148  Grewell My  1998  SK SYDSIM  BE2698  25 m  36.78   
184  Kjellberg Elin  2003  YSTADS SS  AJ7803  25 m  36.99   
Frederiksen Emilia  2000  TRELLEBORG  AJ8800  25 m  37.13   
80  Jendbro Sara  2000  POSEIDON  BA7800  25 m  37.32   
41  Tunheim-Glad Frida  2001  TRELLEBORG  BU5201  25 m  37.47   
10  49  Ristl Elin  1999  JNKPING  AD1499  25 m  37.52   
11  25  Olsson Linn  2002  TRELLEBORG  AG8402  25 m  37.84   
12  38  Sering Isabelle  2002  TRELLEBORG  AI2602  25 m  38.08   
13  145  Flodflt Vilma  1999  SK SYDSIM  AF9499  25 m  38.50   
14  20  Lareva Davilda  2000  TRELLEBORG  AE4400  25 m  39.21   
15  90  Moberg Aliah  2003  POSEIDON  AN1203  25 m  39.49   
16  151  Heij-Lindholm Wilma  1999  SK SYDSIM  AG1299  25 m  39.53   
17  121  Bitzn Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  25 m  39.81   
18  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  25 m  39.98   
19  Frederiksen Julia  2001  TRELLEBORG  AD4801  25 m  39.98   
20  160  Nordefell Frida  2000  SK SYDSIM  AF1800  25 m  40.22   
21  166  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  25 m  40.24   
22  52  Anderberg-Richard Tilde  1999  STERLEN  AU5499  25 m  40.42   
23  64  Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  25 m  41.20   
24  27  Olsson-Lindh Hannah  2003  TRELLEBORG  AB6203  25 m  41.27   
25  Duratovic Erma  2005  TRELLEBORG  AP2205  25 m  41.47   
26  123  Christerson Sofia  1999  SK HAJEN  AJ9299  25 m  41.72   
27  21  Liljenfors Linnea  2004  TRELLEBORG  AA0804  25 m  41.75   
28  144  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  42.33   
29  178  Jansson Frida  2006  YSTADS SS  AE7206  25 m  42.36   
30  140  Cerutti Emma  2002  SK SYDSIM  AI9402  25 m  42.45   
31  86  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  43.01   
32  169  Bjrnsdotter Hanna  2002  YSTADS SS  AW7402  25 m  43.12   
33  204  kesson Maja  2002  YSTADS SS  AJ6402  25 m  43.27   
34  95  Oredsson Ditte  2003  POSEIDON  AM9403  25 m  43.42   
35  53  Hansson Olivia  2003  STERLEN  AP5403  25 m  43.53   
36  58  Sabotic Amina  2003  STERLEN  AR8503  25 m  43.98   
37  101  Tufvesson Linn  2001  POSEIDON  AT5201  25 m  44.09   
38  74  Hansson Matilda  2002  POSEIDON  BC2202  25 m  44.50   
39  96  Persson Emma  2002  POSEIDON  BC8802  25 m  44.78   
40  78  Hgg Siri  2002  POSEIDON  BA0202  25 m  45.26   
41  193  Nilsson Irma  2004  YSTADS SS  AD5204  25 m  45.46   
42  188  Martinsson Linn  2004  YSTADS SS  BB8604  25 m  46.38   
43  161  Nlev Mila  2002  SK SYDSIM  BH0402  50 m  46.58   
44  163  Ostreus Lina  2002  SK SYDSIM  AV4202  25 m  46.73   
45  115  Rosengren Sabina  2003  SJBO SS  AV1803  25 m  46.91   
46  Fallesen Olivia  2004  TRELLEBORG  AC3404  25 m  46.93   
47  69  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  25 m  46.98   
48  39  Sjgren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  25 m  47.30   
49  42  Westerberg Sanna  2004  TRELLEBORG  AF6204  25 m  47.34   
50  70  Carlberg Matilda  2002  POSEIDON  AX6402  25 m  47.54   
51  19  Landgren Linna  2003  TRELLEBORG  BQ6803  25 m  47.60   
52  57  Olsson Julia  2004  STERLEN  AL0804  25 m  47.78   
53  141  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  48.19   
54  189  Martinsson Liv  2004  YSTADS SS  BB7604  25 m  48.46   
55  159  Napierski Michelle  2001  SK SYDSIM  BN4801  25 m  49.06   
56  92  Nistor Andrea  2003  POSEIDON  AW7803  25 m  49.09   
57  104  Berild Andersen Victoria  2003  SJBO SS  BQ8603  25 m  50.37   
58  181  Jnsson Johanna  2005  YSTADS SS  AN5205  25 m  52.63   
59  35  Schiler Fanny  2004  TRELLEBORG  BP0404  25 m  53.31   
60  18  La Mahieu Lovisa  2005  TRELLEBORG  AR6805  25 m  53.61   
61  182  Jnsson Marina  2004  YSTADS SS  BB0804  25 m  53.95   
62  11  Haagman Alice  2004  TRELLEBORG  BJ0204  25 m  1:10.59   
63  Grahm Elin  2004  TRELLEBORG    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  26 januari 2016 
Licensierad till: Trelleborg Sim  Utskriftstid  01:23 
 
19_S
Gren 19, 50m Brstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
23  Lloyd Axel  1999  TRELLEBORG  AE4599  25 m  31.59   
48  Nicklasson Erik  1998  JNKPING  AG2598  25 m  31.84   
102  Vasilijevic Marko  1999  POSEIDON  AH1999  25 m  32.28   
65  Bergstrand Victor  2000  POSEIDON  AI8100  25 m  32.32   
87  Ljunghusen Linus  2000  POSEIDON  AT6900  25 m  32.82   
198  Persson Gustaf  2001  YSTADS SS  AJ4301  25 m  33.04   
199  Persson Max  2001  YSTADS SS  AE9501  25 m  33.05   
138  Boos Erik  1999  SK SYDSIM  AD1399  25 m  33.22   
171  Christiansson Filip  1999  YSTADS SS  AO6199  25 m  33.24   
10  152  Hiltonsson Jonathan  2000  SK SYDSIM  AH1300  25 m  33.49   
11  75  Hedre Alexander  1999  POSEIDON  AJ9799  25 m  34.51   
12  133  Rogmark Hugo  1999  SK HAJEN  AD0199  25 m  34.57   
13  135  Wemln Rickard  2000  SK HAJEN  AF0900  25 m  35.09   
14  22  Lindkvist Daniel  2000  TRELLEBORG  AO2900  25 m  35.18   
15  13  Hansson Jesper  1998  TRELLEBORG  AD8198  25 m  35.53   
16  149  Halilovic Dennie  2002  SK SYDSIM  AC0702  25 m  36.92   
17  150  Halilovic Eddie  1999  SK SYDSIM  AQ8399  50 m  37.66   
18  192  Nilsson Herman  2002  YSTADS SS  AI1502  25 m  37.80   
19  143  Cvijic Teodor  1999  SK SYDSIM  AS0199  25 m  37.91   
20  97  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  39.86   
21  85  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  39.91   
22  88  Mattiasson Nazar Simon  2002  POSEIDON  AO7702  25 m  39.97   
23  142  Christiansen Jens  2001  SK SYDSIM  AJ7901  50 m  40.65   
24  77  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  41.27   
25  99  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  41.72   
26  100  Tired Nils  2003  POSEIDON  AH2903  25 m  41.80   
27  111  Olsson Hampus  2003  SJBO SS  AH6303  25 m  41.92   
28  165  Seanderdahl Jonathan  2002  SK SYDSIM  AJ0702  25 m  41.93   
29  10  Grnqvist David  2000  TRELLEBORG  AQ6300  25 m  42.66   
30  60  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m  42.73   
31  51  Svan Viktor  2000  JNKPING  AH0300  50 m  42.91   
32  33  Romare Ludvig  2004  TRELLEBORG  AA2704  25 m  43.00   
33  84  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  25 m  43.00   
34  31  Ringstrm Max  2004  TRELLEBORG  AA8304  25 m  44.18   
35  197  Persson Aron  2004  YSTADS SS  AM4504  25 m  46.11   
36  110  Nordin Melker  2001  SJBO SS  AT0501  25 m  46.39   
37  98  Rauer Johan  2002  POSEIDON  AO9902  25 m  46.86   
38  Choinski Nielsen Daniel  2005  TRELLEBORG  AD8905  25 m  48.16   
39  54  Helmersson Alve  2003  STERLEN  AP7103  25 m  48.19   
40  26  Olsson-Lindh Adam  2004  TRELLEBORG  AA2304  25 m  48.60   
41  El Tamemi Amir  2004  TRELLEBORG  AP2104  25 m  51.56   
42  156  Lindestam Viggo  2005  SK SYDSIM  AB3505  25 m  56.30   
43  14  Hansson Viktor  2002  TRELLEBORG  AY3302  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  26 januari 2016 
Licensierad till: Trelleborg Sim  Utskriftstid  01:23 
 
20_S
Gren 20, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
63  Bergman Hanna  2001  POSEIDON  AF9601  25 m  27.15   
122  Bjrner Oh Li  1998  SK HAJEN  AO6298  25 m  27.81   
28  Parfitt Nicola  2000  TRELLEBORG  AE3400  25 m  28.36   
49  Ristl Elin  1999  JNKPING  AD1499  25 m  28.37   
47  Johansson Emma  1997  JNKPING  AO8497  25 m  28.56   
82  Lagoguez Mary  2001  POSEIDON  BD9801  25 m  28.56   
153  Johansson Klara  2001  SK SYDSIM  AO5401  25 m  28.69   
202  Strmberg Amanda  1998  YSTADS SS  AR7698  25 m  28.72   
132  Nobrell Sara  2002  SK HAJEN  BM1402  25 m  28.83   
10  89  Melin Elin  2000  POSEIDON  AB4800  25 m  28.87   
11  196  Olsson Julia  1997  YSTADS SS  AH7297  25 m  29.06   
12  52  Anderberg-Richard Tilde  1999  STERLEN  AU5499  25 m  29.20   
13  151  Heij-Lindholm Wilma  1999  SK SYDSIM  AG1299  25 m  29.43   
14  160  Nordefell Frida  2000  SK SYDSIM  AF1800  25 m  29.67   
15  91  Moberg Elin  1999  POSEIDON  AU2699  25 m  29.77   
16  81  Karlsson Noemi  2001  POSEIDON  BQ5801  50 m  29.80   
17  94  Olsson Vivianne  2000  POSEIDON  AV5600  25 m  29.84   
18  83  Le Jenny  2000  POSEIDON  AP2800  25 m  29.86   
19  68  Bontidean Annamaria  2000  POSEIDON  BA0200  25 m  30.05   
20  140  Cerutti Emma  2002  SK SYDSIM  AI9402  25 m  30.06   
21  40  Strm Julia  1997  TRELLEBORG  BR4497  25 m  30.11   
22  41  Tunheim-Glad Frida  2001  TRELLEBORG  BU5201  25 m  30.12   
23  184  Kjellberg Elin  2003  YSTADS SS  AJ7803  25 m  30.19   
24  167  Vesterlund Kocsis Tilda  1999  SK SYDSIM  AW4699  25 m  30.23   
25  76  Hegardt Tova  2002  POSEIDON  AV3802  25 m  30.27   
26  25  Olsson Linn  2002  TRELLEBORG  AG8402  25 m  30.28   
27  186  Liljekvist Matilda  2004  YSTADS SS  AD7204  25 m  30.33   
28  73  Gravrogk-Linde Serena  2000  POSEIDON  AM8600  25 m  30.45   
29  66  Bjrkman Amanda  2001  POSEIDON  AF3101  25 m  30.54   
30  95  Oredsson Ditte  2003  POSEIDON  AM9403  50 m  30.66   
31  200  Stanciu Emma  2000  YSTADS SS  BP0800  25 m  30.73   
32  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  25 m  30.78   
33  175  Gransson Sara  1998  YSTADS SS  BE5898  25 m  30.80   
34  121  Bitzn Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  25 m  30.94   
35  Frederiksen Emilia  2000  TRELLEBORG  AJ8800  25 m  30.98   
36  169  Bjrnsdotter Hanna  2002  YSTADS SS  AW7402  25 m  30.98   
37  166  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  25 m  31.10   
38  27  Olsson-Lindh Hannah  2003  TRELLEBORG  AB6203  25 m  31.20   
39  37  Schubert Julia  1997  TRELLEBORG  BE4897  25 m  31.33   
40  204  kesson Maja  2002  YSTADS SS  AJ6402  25 m  31.44   
41  92  Nistor Andrea  2003  POSEIDON  AW7803  25 m  31.61   
42  62  Bengtsson Isabelle  2002  POSEIDON  AV1802  25 m  31.84   
43  124  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  25 m  31.84   
44  101  Tufvesson Linn  2001  POSEIDON  AT5201  25 m  31.90   
45  125  Jeppsson Ella  2003  SK HAJEN  AD0403  25 m  31.95   
46  194  Nilsson Karolina  1999  YSTADS SS  AI7699  25 m  32.15   
47  144  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  32.26   
48  Duratovic Erma  2005  TRELLEBORG  AP2205  25 m  32.43   
49  64  Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  25 m  32.62   
50  163  Ostreus Lina  2002  SK SYDSIM  AV4202  25 m  32.68   
51  39  Sjgren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  25 m  32.86   
52  Frederiksen Julia  2001  TRELLEBORG  AD4801  25 m  32.91   
53  136  Werker Freja  2003  SK HAJEN  AH3203  25 m  32.91   
54  193  Nilsson Irma  2004  YSTADS SS  AD5204  25 m  33.22   
55  21  Liljenfors Linnea  2004  TRELLEBORG  AA0804  25 m  33.66   
56  139  Boos Sonja  2001  SK SYDSIM  AP3401  25 m  33.93   
57  53  Hansson Olivia  2003  STERLEN  AP5403  25 m  33.97   
58  55  Knutsson Moa  2002  STERLEN  BF8202  25 m  33.97   
59  70  Carlberg Matilda  2002  POSEIDON  AX6402  25 m  34.42   
60  141  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  34.62   
61  86  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  34.68   
62  74  Hansson Matilda  2002  POSEIDON  BC2202  25 m  34.94   
63  78  Hgg Siri  2002  POSEIDON  BA0202  25 m  35.09   
64  57  Olsson Julia  2004  STERLEN  AL0804  25 m  35.13   
65  159  Napierski Michelle  2001  SK SYDSIM  BN4801  25 m  35.75   
66  69  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  25 m  35.92   
67  42  Westerberg Sanna  2004  TRELLEBORG  AF6204  25 m  36.09   
68  161  Nlev Mila  2002  SK SYDSIM  BH0402  25 m  36.30   
69  58  Sabotic Amina  2003  STERLEN  AR8503  25 m  36.32   
70  189  Martinsson Liv  2004  YSTADS SS  BB7604  25 m  36.35   
71  104  Berild Andersen Victoria  2003  SJBO SS  BQ8603  25 m  36.38   
72  96  Persson Emma  2002  POSEIDON  BC8802  25 m  36.75   
73  19  Landgren Linna  2003  TRELLEBORG  BQ6803  25 m  38.32   
74  182  Jnsson Marina  2004  YSTADS SS  BB0804  25 m  38.49   
75  115  Rosengren Sabina  2003  SJBO SS  AV1803  25 m  39.18   
76  188  Martinsson Linn  2004  YSTADS SS  BB8604  25 m  39.44   
77  15  Heij Wahlstrm Tilde  2005  TRELLEBORG  AR7805  25 m  39.77   
78  181  Jnsson Johanna  2005  YSTADS SS  AN5205  25 m  40.88   
79  18  La Mahieu Lovisa  2005  TRELLEBORG  AR6805  25 m  41.32   
80  35  Schiler Fanny  2004  TRELLEBORG  BP0404  25 m  43.83   
81  17  Krasniqi Samina  2003  TRELLEBORG  BO2803  25 m  46.33   
82  Fallesen Olivia  2004  TRELLEBORG  AC3404  25 m  46.34   
83  11  Haagman Alice  2004  TRELLEBORG  BJ0204  25 m  50.00   
84  Grahm Elin  2004  TRELLEBORG    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  26 januari 2016 
Licensierad till: Trelleborg Sim  Utskriftstid  01:23 
 
21_S
Gren 21, 50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
45  Holmquist Joakim  1969  JNKPING  AA1769  50 m  22.87   
71  Dahln Alexander  1999  POSEIDON  AI4399  25 m  25.03   
65  Bergstrand Victor  2000  POSEIDON  AI8100  25 m  25.06   
23  Lloyd Axel  1999  TRELLEBORG  AE4599  25 m  25.15   
171  Christiansson Filip  1999  YSTADS SS  AO6199  25 m  25.17   
48  Nicklasson Erik  1998  JNKPING  AG2598  25 m  25.43   
93  Nyrenstedt Gustav  1992  POSEIDON  AD6992  25 m  25.73   
102  Vasilijevic Marko  1999  POSEIDON  AH1999  25 m  25.77   
198  Persson Gustaf  2001  YSTADS SS  AJ4301  25 m  25.87   
10  50  Sabic Ishak  1999  JNKPING  AI9999  25 m  26.02   
11  142  Christiansen Jens  2001  SK SYDSIM  AJ7901  25 m  26.44   
12  138  Boos Erik  1999  SK SYDSIM  AD1399  25 m  26.52   
13  46  Holmquist Marcus  2000  JNKPING  AK2500  25 m  26.78   
14  75  Hedre Alexander  1999  POSEIDON  AJ9799  25 m  26.80   
15  12  Hallberg Lars  2001  TRELLEBORG  AC2701  25 m  26.89   
16  149  Halilovic Dennie  2002  SK SYDSIM  AC0702  25 m  27.04   
17  120  Aminoff Andreas  2000  SK HAJEN  AB7900  25 m  27.14   
18  133  Rogmark Hugo  1999  SK HAJEN  AD0199  25 m  27.44   
19  150  Halilovic Eddie  1999  SK SYDSIM  AQ8399  25 m  27.44   
20  158  Mrtensson Elias  1997  SK SYDSIM  AV6997  25 m  27.46   
21  67  Bjrkman Pascal  2001  POSEIDON  AF6701  25 m  27.52   
22  179  Jespersen Emil  2001  YSTADS SS  AI9901  25 m  27.55   
23  22  Lindkvist Daniel  2000  TRELLEBORG  AO2900  25 m  27.76   
24  13  Hansson Jesper  1998  TRELLEBORG  AD8198  25 m  27.95   
25  87  Ljunghusen Linus  2000  POSEIDON  AT6900  25 m  28.01   
26  130  Modigh Joar  2001  SK HAJEN  AO1101  25 m  28.25   
27  192  Nilsson Herman  2002  YSTADS SS  AI1502  25 m  28.55   
28  187  Lundgren Sebastian  1999  YSTADS SS  AH8199  25 m  28.61   
29  201  Stoltz Erik  1998  YSTADS SS  AV8598  25 m  28.70   
30  85  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  28.96   
31  10  Grnqvist David  2000  TRELLEBORG  AQ6300  25 m  29.32   
32  88  Mattiasson Nazar Simon  2002  POSEIDON  AO7702  25 m  30.41   
33  177  Jansson Anton  2002  YSTADS SS  AC4702  25 m  30.80   
34  147  Frjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  25 m  30.82   
35  33  Romare Ludvig  2004  TRELLEBORG  AA2704  25 m  30.86   
36  99  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  31.00   
37  165  Seanderdahl Jonathan  2002  SK SYDSIM  AJ0702  25 m  31.23   
38  100  Tired Nils  2003  POSEIDON  AH2903  25 m  31.44   
39  164  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  32.06   
40  24  Olsson Gabriel  2004  TRELLEBORG  AA3704  25 m  32.10   
41  103  Andersson Victor  2002  SJBO SS  AQ7902  25 m  32.30   
42  32  Romare Douglas  2001  TRELLEBORG  AD0301  25 m  32.57   
43  56  Nordstrm Oscar  2003  STERLEN  AH4303  25 m  32.98   
44  31  Ringstrm Max  2004  TRELLEBORG  AA8304  25 m  33.38   
45  77  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  33.44   
46  111  Olsson Hampus  2003  SJBO SS  AH6303  25 m  33.44   
47  98  Rauer Johan  2002  POSEIDON  AO9902  25 m  33.54   
48  146  Franzn Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  33.83   
49  14  Hansson Viktor  2002  TRELLEBORG  AY3302  25 m  34.00   
50  110  Nordin Melker  2001  SJBO SS  AT0501  25 m  34.12   
51  97  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  34.64   
52  72  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  25 m  35.35   
53  197  Persson Aron  2004  YSTADS SS  AM4504  25 m  35.51   
54  60  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m  35.94   
55  84  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  25 m  36.22   
56  162  Offrell Love  2004  SK SYDSIM  AG1104  25 m  36.22   
57  170  Bjrnsson Axel  2005  YSTADS SS  AF8105  25 m  36.27   
58  Choinski Nielsen Daniel  2005  TRELLEBORG  AD8905  25 m  36.87   
59  54  Helmersson Alve  2003  STERLEN  AP7103  25 m  39.17   
60  156  Lindestam Viggo  2005  SK SYDSIM  AB3505  25 m  39.36   
61  26  Olsson-Lindh Adam  2004  TRELLEBORG  AA2304  25 m  39.52   
62  El Tamemi Amir  2004  TRELLEBORG  AP2104  25 m  40.79   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  26 januari 2016 
Licensierad till: Trelleborg Sim  Utskriftstid  01:23 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner