2020-04-02   06:20:57
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Märsky-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 10
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Märsky-uinnit 2016    Tulostuspäivämäärä  11 kesäkuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  15:18   
  Järjestäjä  Helsingfors Simsällskap r.f.         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  11 kesäkuu 2016         
 
 
 
Laji 10, 100m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut (5) 
ME: Cesar CIELO FILHO (1987) 46.91 2009-07-30 
SE: Ari-Pekka Liukkonenq (1989) 49.44 2016-03-20 
 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Georg Närjä  2002  02A410  HSS    50m  1:14.92  1:14.92 
Masih Tantula  2004  04A158  SGR    50m  1:22.85  1:22.85 
Elias Jääskeläinen  2002  02A712  Cetus    50m  1:13.72  1:13.72 
Mikael Natunen  1992  92B026  JUK    50m  1:14.08  1:14.08 
Kaius Lehtinen  2003  03A429  SGR    50m  1:34.40  1:34.40 
               
               
               

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Samuli Hartikainen  2001  01A116  Cetus    50m  1:12.10  1:12.10 
Veeti Verronen  2002  02A325  STR    25m  1:08.60  1:10.60 
Valle Joenranta  2002  02A330  LaUS    50m  1:10.21  1:10.21 
Atte-Mikael Ahonpää  2001  01A336  TaTU    50m  1:09.78  1:09.78 
Muhammed Tantula  2002  02A645  SGR    50m  1:08.79  1:08.79 
Lauri Uosukainen  2002  02A568  LaUS    50m  1:08.99  1:08.99 
Elmeri Helander  2002  02A238  LaUS    50m  1:10.15  1:10.15 
Victor Branea  2001  01B306  Cetus    50m  1:10.38  1:10.38 
Mio Munsterhjelm  2002  02A609  SGR    50m  1:11.66  1:11.66 
Joni Löytökorpi  2000  00B170  Vanders    50m  1:12.56  1:12.56 

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ali Gardberg  2001  01B128  Vanders    50m  1:07.45  1:07.45 
Miska Birkstedt  2002  02A105  TaTU    50m  1:06.95  1:06.95 
Elias Saarinen  2002  02A084  RiUS    25m  1:04.32  1:06.32 
Joona Syrjäkoski  2000  00A478  TaTU    50m  1:03.97  1:03.97 
Lauri Kettunen  2002  02B225  LrU    25m  1:01.39  1:03.39 
Frans Antila  1998  98A910  Cetus    50m  1:03.56  1:03.56 
Otto Hoffren  2002  02A253  LaUS    50m  1:04.81  1:04.81 
Eetu Koskinen  2002  02A250  LaUS    50m  1:06.68  1:06.68 
Hugo Soljasalo  2001  01A438  LrU    25m  1:04.96  1:06.96 
Ville Rissanen  2001  01B112  Vanders    50m  1:07.62  1:07.62 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Daniel Laurila  1996  96B074  NoPy    50m  1:02.54  1:02.54 
Eemil Kylmä  2001  01A631  Cetus    50m  1:01.03  1:01.03 
Joonas Kuutsa  1998  98A131  KuUS    50m  1:00.49  1:00.49 
Lassi Ruohonen  1998  98A125  HSS    25m  58.28  1:00.28 
Jere Honkamäki  1998  98A297  HäUS    50m  58.55  58.55 
Elias Herlevi  2000  00A187  HSS    25m  57.50  59.50 
Joona Mikkola  2001  01A475  Vanders    50m  1:00.40  1:00.40 
Miika Mäentaus  1998  98A782  Cetus    50m  1:00.81  1:00.81 
Ville Särkkä  2000  00A611  RiUS    50m  1:02.37  1:02.37 
Nesja Seppälä  2000  00A858  HaUS    50m  1:03.14  1:03.14 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tuomas Herlevi  1999  99A409  HSS    50m  57.46  57.46 
Jami Heinilä  2000  00A081  HSS    25m  54.82  56.82 
Matias Yritys  1997  97A539  PLAANI    25m  54.05  56.05 
Antti Leiponen  1998  98A235  JUK    50m  55.73  55.73 
Eetu Piiroinen  1995  95A743  HSS    50m  53.58  53.58 
Matti Myllyaho  1995  95A231  PLAANI    50m  53.73  53.73 
Alari Pakarinen  1998  98A651  HSS    50m  55.76  55.76 
Joona Kärkkäinen  1998  98A909  HeiI    25m  54.07  56.07 
Martti Tervanen  2000  00A834  JUK    50m  56.90  56.90 
Sasa Seppälä  1998  98B111  HaUS    50m  58.14  58.14 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.06  Tulostuspäivämäärä  11 kesäkuu 2016 
Lisenssinhaltija: Helsingfors Simsällskap  Tulostusaika  15:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner