2020-04-02   00:03:30
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Märsky-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

22_S
Laji 22, 50m Perhosuinti Miehet 
 
ME: Rafael MUÑOZ (1988) 22.43 2009-04-05 
SE: Jere Hård (1978) 23.50 2002-07-30 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
158  Löyttyniemi Jaakko  1997  HäUS  97A919  50 m  25.80  25.80   
50  Leiponen Antti  1998  JUK  98A235  50 m  26.63  26.63   
196  Vänttinen Arttu  1996  PLAANI  96A743  50 m  27.02  27.02   
146  Soramies Olli  1998  VoVi  98A496  50 m  27.22  27.22   
149  Ruuttunen Leevi  1995  SWIM  95A267  50 m  27.25  27.25   
170  Virta Pietari  1997  TaTU  97A280  50 m  27.42  27.42   
150  Heräjärvi Werner  1999  JIlves  99A844  50 m  27.52  27.52   
77  Johansson Kristian  1969  Cetus  69A021  50 m  27.58  27.58   
28  Mattila Verneri  1999  HSS  99A177  50 m  28.13  28.13   
10  106  Takkinen Toni  1995  KuUS  95A092  50 m  28.20  28.20   
11  98  Seppälä Sasa  1998  HaUS  98B111  50 m  28.65  28.65   
12  55  Soukola Elias  1999  JUK  99A759  50 m  29.12  29.12   
13  43  Kuitunen Lauri  1998  HyUS  98A566  50 m  29.23  29.23   
14  36  Pitkänen Kiril  1999  HSS  99B319  50 m  30.72  30.72   
15  126  Härkönen Taneli  1997  LrU  97A950  50 m  30.75  30.75   
16  128  Kettunen Lauri  2002  LrU  02B225  25 m  29.92  30.92   
17  72  Antila Frans  1998  Cetus  98A910  50 m  30.98  30.98   
18  Clayhills Bruce  1997  HSS  97A983  50 m  31.20  31.20   
19  82  Kylmä Eemil  2001  Cetus  01A631  50 m  31.82  31.82   
20  84  Mäentaus Miika  1998  Cetus  98A782  25 m  31.02  32.02   
21  200  Verronen Veeti  2002  STR  02A325  50 m  32.27  32.27   
22  124  Hautaniemi Aleksi  2000  LrU  00A677  50 m  32.60  32.60   
23  97  Seppälä Nesja  2000  HaUS  00A858  50 m  32.75  32.75   
24  108  Helander Elmeri  2002  LaUS  02A238  50 m  34.36  34.36   
25  166  Harju Mio  2002  TaTU  02A064  50 m  34.50  34.50   
26  169  Syrjäkoski Joona  2000  TaTU  00A478  50 m  34.88  34.88   
27  76  Hartikainen Samuli  2001  Cetus  01A116  25 m  35.70  36.70   
28  111  Joenranta Valle  2002  LaUS  02A330  50 m  37.54  37.54   
29  73  Branea Victor  2001  Cetus  01B306  50 m  38.07  38.07   
30  44  Niemi Oskari  2001  HyUS  01B016  50 m  38.43  38.43   
31  112  Koskinen Eetu  2002  LaUS  02A250  50 m  40.97  40.97   
32  66  Munsterhjelm Mio  2002  SGR  02A609  50 m  43.57  43.57   
33  68  Tantula Muhammed  2002  SGR  02A645  25 m       
34  135  Toitturi Jyri  1996  LrU  96A418  25 m       
35  197  Yritys Matias  1997  PLAANI  97A539  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.06  Tulostuspäivämäärä  11 kesäkuu 2016 
Lisenssinhaltija: Helsingfors Simsällskap  Tulostusaika  09:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner