2020-02-20   22:54:54
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Märsky-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

13_S
Laji 13, 50m Selkäuinti Naiset 
 
ME: Jing ZHAO (1990) 27.06 2009-07-30 
SE: Mimosa Yallow (1994) 28.20 2015-07-03 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
175  Huhtanen Suvi  1999  UiTa  99A194  25 m  29.33  30.33   
33  Oura Vilma  2001  HSS  01A310  50 m  30.49  30.49   
22  Koiranen Iida  2000  HSS  00A143  50 m  30.88  30.88   
75  Elovirta Salla  1997  Cetus  97A664  50 m  31.86  31.86   
16  Kainulainen Henna  1998  HSS  98A255  25 m  31.18  32.18   
32  Oesch Laura  1997  HSS  97A649  50 m  32.34  32.34   
27  Lindeberg Sophia  2000  HSS  00A332  25 m  32.55  33.55   
53  Ripatti Maria  1987  JUK  87A148  25 m  33.38  34.38   
185  Miettinen Juuli  2000  Vanders  00A048  25 m  34.02  35.02   
10  101  Kärkkäinen Kiia  2003  HeiI  03A235  25 m  34.19  35.19   
11  138  Jurvanen Elina  2001  MiUS  01A785  25 m  34.85  35.85   
12  Pajari Aino  2001  BS-PU  01A278  25 m  35.47  36.47   
13  47  Karola Riina  2000  JUK  00A449  50 m  36.66  36.66   
14  154  Turkkila Anni  2002  JIlves  02A337  25 m  35.90  36.90   
15  115  Paalanen Minttu  2003  LaUS  03A274  50 m  37.15  37.15   
16  80  Keronen Eevi  1997  Cetus  97A672  25 m  36.37  37.37   
17  123  Valdmees Helena Victoria  2002  LaUS  02A579  25 m  36.39  37.39   
18  122  Uuttu Vilma  2001  LaUS  01A432  50 m  37.52  37.52   
19  152  Laakso Anni-maria  2003  JIlves  03A207  25 m  36.94  37.94   
20  130  Nuppola Ida  2002  LrU  02A815  25 m  37.28  38.28   
21  79  Kaivola Piia  1999  Cetus  99B106  25 m  37.73  38.73   
22  70  Hirvo Saara  1999  TuUS  99A164  25 m  38.31  39.31   
23  172  Myllykallio Ronja  2003  NoPy  03A501  50 m  39.41  39.41   
24  63  Heino Elina  1999  SGR  99A547  25 m  38.63  39.63   
25  140  Liukkonen Maija  2001  MiUS  01A778  25 m  39.35  40.35   
26  151  Hjelt Ilona  2002  JIlves  02A375  25 m  40.56  41.56   
27  92  Tiesmäki Jonna  2001  Cetus  01A529  25 m       
28  116  Salminen Janna  2003  LaUS  03A489  25 m       
29  145  Puranen Miia  2001  VoVi  01A509  25 m       
30  182  Kallas Agneta  2002  Vanders  02A988  50 m       
31  203  Savioja Heidi  1988  SeUi  88A019  25 m  32.75  33.75  JÄL 
32  202  Laiteenmäki Milla  2001  KuRy  01B318  50 m  36.62  36.62  JÄL 
33  213  Engström Wilma  2001  HSS  01B129  50 m  41.16  41.16  JÄL 
34  210  Pavlidi Stefania  2003  HSS  03A409  50 m  41.57  41.57  JÄL 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.06  Tulostuspäivämäärä  11 kesäkuu 2016 
Lisenssinhaltija: Helsingfors Simsällskap  Tulostusaika  09:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner