2019-11-20   10:27:14
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sydkystens Årgangs Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1

7_S
Løb 7, 50m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2001-2001 
150  Weiss Christoffer  2001  GENTOFTE  0197AD  25 m  30.26   
118  Becktor August  2001  GENTOFTE  0159AE  25 m  31.49   
246  Ota Lucas Skovsbo  2001  FR.SUND  0129AO  25 m  32.28   
115  Andersen Mads Bjørn  2001  GENTOFTE  0143AL  25 m  32.93   
143  Skinhøj Christian  2001  GENTOFTE  0165AG  25 m  34.64   
Årg. 2002-2002 
134  Lønborg Carl-Emil  2002  GENTOFTE  0241AJ  25 m  30.98   
121  Dessau Marcus  2002  GENTOFTE  0229AB  25 m  33.79   
133  Lindquist Linus  2002  GENTOFTE  0241AH  25 m  34.16   
177  Baltzer Mads  2002  GTI  0251AG  25 m  34.77   
130  Lange Andreas Holst  2002  GENTOFTE  0213AH  25 m  38.54   
127  Hvidt Anders  2002  GENTOFTE  0271AN  25 m  40.89   
Årg. 2003-2016 
149  Trandum Christopher G.  2003  GENTOFTE  0313AI  25 m  35.44   
159  Thestrup Nickolas Kofoed  2003  GTI  0345AC  25 m  35.70   
132  Larsen Oskar Luckow  2004  GENTOFTE  0443AA  25 m  36.39   
128  Jensen Leonard Steen  2003  GENTOFTE  0339AI  25 m  36.65   
135  Madsen Oliver  2003  GENTOFTE  0315AD  25 m  38.24   
160  Jensen Kristoffer H.  2003  GTI  0351AG  25 m  38.27   
144  Skinhøj Christoffer  2003  GENTOFTE  0313AD  25 m  39.50   
180  Bugge Marius  2003  GTI  0319AC  25 m  39.56   
117  Balle Karl August B.  2003  GENTOFTE  0385AB  25 m  39.82   
10  139  Riisager Harald  2003  GENTOFTE  0371AD  25 m  40.59   
11  129  Ji Penghao  2003  GENTOFTE  0311AK  25 m  44.23   
12  245  Nielsen Mads Bantz  2004  FR.SUND  0465AK  25 m  45.90   
13  243  Mikkelsen Bertram H.  2004  FR.SUND  0441AN  25 m  48.09   
14  236  Appel Marcus  2003  FR.SUND  0371AQ  25 m  48.82   
15  211  Madsen Cilas  2005  GTI  0557AB  25 m  48.98   
16  213  Mains Marius  2005  GTI  0551AF  25 m  49.25   
17  206  Lamprecht Frederik Luca  2006  GTI    25 m  51.51   
18  232  Toft Simon Hasting  2006  GTI  0613AD  25 m  54.06   
19  216  Olsen Mathias  2005  GTI  0521AF  25 m  54.47   
20  194  Hansen Nicolai Østergaard  2007  GTI    25 m  59.98   
21  183  Dabelsteen Alex Leander  2006  GTI    25 m  1:01.42   
22  217  Pedersen Emil Szipli  2006  GTI    25 m  1:03.95   
23  181  Bøgeskov Oliver Holst  2006  GTI    25 m     
24  191  Hansen Asger Noah Grænge  2006  GTI    25 m     
25  197  Holm Frederik William  2006  GTI    25 m     
26  226  Segato Marius Hedvang  2007  GTI    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.06  Udskriftsdato  11 marts 2016 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  14:24 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark