2019-11-14   12:48:50
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sydkystens Årgangs Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1

Seedede heat Løb 7
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Sydkystens Årgangscup 2016    Udskriftsdato  12 marts 2016   
  Stævne by  Greve    Udskriftstidspunkt  08:15   
  Arrangør  GTI         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  12 marts 2016         
 
 
 
Løb 7, 50m Rygsvømning Herrer  Finaler (6) 
Heat 1 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
191  Asger Noah Grænge Hansen  2006    GTI    25m   
181  Oliver Holst Bøgeskov  2006    GTI    25m   
197  Frederik William Holm  2006    GTI    25m   
226  Marius Hedvang Segato  2007    GTI    25m   
               
               

 
Heat 2 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
216  Mathias Olsen  2005  0521AF  GTI    25m  54.47 
206  Frederik Luca Lamprecht  2006    GTI    25m  51.51 
211  Cilas Madsen  2005  0557AB  GTI    25m  48.98 
213  Marius Mains  2005  0551AF  GTI    25m  49.25 
232  Simon Hasting Toft  2006  0613AD  GTI    25m  54.06 
194  Nicolai Østergaard Hansen  2007    GTI    25m  59.98 
               

 
Heat 3 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
245  Mads Bantz Nielsen  2004  0465AK  FR.SUND    25m  45.90 
139  Harald Riisager  2003  0371AD  GENTOFTE    25m  40.59 
180  Marius Bugge  2003  0319AC  GTI    25m  39.56 
117  Karl August B. Balle  2003  0385AB  GENTOFTE    25m  39.82 
129  Penghao Ji  2003  0311AK  GENTOFTE    25m  44.23 
236  Marcus Appel  2003  0371AQ  FR.SUND    25m  48.82 
               

 
Heat 4 (6) (Årg. 2003-2016) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
135  Oliver Madsen  2003  0315AD  GENTOFTE    25m  38.24 
132  Oskar Luckow Larsen  2004  0443AA  GENTOFTE    25m  36.39 
149  Christopher G. Trandum  2003  0313AI  GENTOFTE    25m  35.44 
159  Nickolas Kofoed Thestrup  2003  0345AC  GTI    25m  35.70 
128  Leonard Steen Jensen  2003  0339AI  GENTOFTE    25m  36.65 
144  Christoffer Skinhøj  2003  0313AD  GENTOFTE    25m  39.50 
               

 
Heat 5 (6) (Årg. 2002-2002) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
130  Andreas Holst Lange  2002  0213AH  GENTOFTE    25m  38.54 
133  Linus Lindquist  2002  0241AH  GENTOFTE    25m  34.16 
134  Carl-Emil Lønborg  2002  0241AJ  GENTOFTE    25m  30.98 
121  Marcus Dessau  2002  0229AB  GENTOFTE    25m  33.79 
177  Mads Baltzer  2002  0251AG  GTI    25m  34.77 
127  Anders Hvidt  2002  0271AN  GENTOFTE    25m  40.89 
               

 
Heat 6 (6) (Årg. 2001-2001) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
115  Mads Bjørn Andersen  2001  0143AL  GENTOFTE    25m  32.93 
118  August Becktor  2001  0159AE  GENTOFTE    25m  31.49 
246  Lucas Skovsbo Ota  2001  0129AO  FR.SUND    25m  32.28 
143  Christian Skinhøj  2001  0165AG  GENTOFTE    25m  34.64 
               
               

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.06  Udskriftsdato  12 marts 2016 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:15 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark