2020-04-01   04:39:31
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Öresund Meeting 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

52_S
Gren 52, 50m Frisim Po. 11år oy 
 
2013: Dennie Halilovic, Simklubben Sydsim, 31.40 
2014: William Bevréus, S71, 30.35 
2015: William Lundblad, Helsingborgs Simsällskap, 31.33 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
470  Vaide Axel  2005  SK LAXEN  AB2705  25 m  31.08   
243  Tjärnberg Felix  2005  HS  AB5305  25 m  32.79   
786  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  25 m  33.43   
765  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  25 m  33.78   
494  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  34.01   
481  Kraemer Henrik  2005  LIDKÖPING  AD7505  25 m  34.18   
783  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  25 m  35.43   
964  Ravn Rehnström Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  25 m  35.68   
647  Bevréus Oscar  2006  S 71  AA9306  25 m  35.74   
10  25  Dalskov Hjalte  2005  HOLBÆK  0539AI  25 m  36.04   
11  388  Hoff Ludvig  2005  LANDSKRONA  AB8705  25 m  36.17   
12  921  Flodmark Emil  2006  SIM ENGELH  AB7906  25 m  36.52   
13  795  Ornek Joseph  2005  VARBERG  AE5705  25 m  36.54   
14  939  Choinski Nielsen Daniel  2005  TRELLEBORG  AD8905  25 m  36.87   
15  920  Andersen Noah  2005  SIM ENGELH  AD5105  25 m  38.28   
16  714  Borg Victor  2005  SK TRITON  AB3105  50 m  38.60   
17  328  Persson Anton  2006  KK KARPEN  AA2106  25 m  39.37   
18  200  Olsson Walther  2005  HS  AG4105  25 m  39.50   
19  139  Holst Viggo  2006  HS  AI0106  25 m  39.99   
20  910  Nilsson Joel  2005  ÄNGELHOLM  AC6505  50 m  40.09   
21  110  Cokalic Teo  2006  HS  AH6906  25 m  40.16   
22  174  Lindberg Vilgot  2005  HS  AJ6705  25 m  40.17   
23  97  Auer Rasmus  2005  HS  AJ4705  25 m  40.54   
24  409  Wohlquist Oliver  2005  LANDSKRONA  AK8905  25 m  40.82   
25  289  Huasson Benjamin  2007  HÖÖRS SS  AA5707  25 m  41.66   
26  379  Dedovic Edvin  2007  LANDSKRONA  AB5707  25 m  41.80   
27  782  Jilek Max  2006  VARBERG  AB0906  25 m  42.24   
28  134  Haugen Elias  2006  HS  AI2106  25 m  42.33   
29  766  Axelsson Lucas  2005  VARBERG  AK5705  25 m  42.54   
30  161  Kovacevic Stefan  2006  HS  AH7906  25 m  43.24   
31  235  Svensson Malte  2005  HS  AN2305  25 m  43.69   
32  203  Palm Wille  2005  HS  AN4105  25 m  44.05   
33  129  Hallberg Hilding  2005  HS  AP6105  25 m  45.18   
34  331  Rohlin Ludvig  2006  KK KARPEN  AA9906  25 m  45.39   
35  140  Horvath Viktor  2006  HS  AL0306  25 m  45.61   
36  194  Nordén Philip  2006  HS  AI4106  25 m  50.59   
37  792  Mogren Gustav  2005  VARBERG    25 m     
38  975  Ferm Felix  2005  HS    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  03 april 2016 
Licensierad till: Helsingborgs Simsällskap  Utskriftstid  10:58 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner