2020-04-03   01:18:31
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Öresund Meeting 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

38_S
Gren 38, 100m Fjärilsim Fl.16år oä 
 
2013: Alexandra Berg, Helsingborgs Simsällskap, 1:03.04 
2014: Louise Hansson, Helsingborgs Simsällskap, 58.36 
2015: Louise Hansson, Helsingborgs Simsällskap, 57.83 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
821  Klintberg Matilda  1999  VELLINGE-N  AH1299  25 m  1:02.70   
250  Weiler Matilda  1998  HS  AF0898  25 m  1:03.30   
255  Wikström Ronja  1996  HS  BQ0696  25 m  1:03.57   
201  Orajärvi Miranda  1998  HS  AF7898  25 m  1:04.79   
135  Hesslevik Rebecca  2000  HS  AZ0800  25 m  1:05.25   
229  Stenhård Julia  2000  HS  AN1200  25 m  1:05.90   
863  Johnsson Johanna  1997  VÄXJÖ SS  AA6297  25 m  1:08.68   
962  Parfitt Nicola  2000  TRELLEBORG  AE3400  25 m  1:08.82   
34  Björner Oh Li  1998  POSEIDON  AO6298  25 m  1:09.19   
10  697  Holmberg Johanna  1993  SK SYDSIM  BH9693  25 m  1:09.84   
11  702  Nordefell Frida  2000  SK SYDSIM  AF1800  25 m  1:10.02   
12  170  Lennberger Emmie  2000  HS  AN7200  25 m  1:10.07   
13  18  Højer Truelsen Julie  2000  HILLERØD  0028AM  25 m  1:10.46   
14  834  Rödin Frida  2000  VELLINGE-N  AI3800  25 m  1:10.76   
15  298  Nilsson Sara  1998  SS IDEN  AF3498  25 m  1:10.84   
16  273  Juliusson Klara  1997  HÖGANÄS SS  AH3897  25 m  1:11.06   
17  39  Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  1:11.43   
18  477  Wrethander Hanna  1999  SK LAXEN  AK8699  25 m  1:11.49   
19  885  Olsson Julia  1997  YSTADS SS  AH7297  25 m  1:12.07   
20  352  Hultgren Ebba  2000  KUNGSBACKA  AL8400  25 m  1:12.23   
21  583  Torkelsson Ellen  2000  OSBY SS  AD4800  25 m  1:12.39   
22  68  Lackegård Elin  2000  SK HAJEN  AR9600  25 m  1:12.54   
23  438  Johansson Petronella  2000  SK LAXEN  AW0600  25 m  1:12.66   
24  319  Westerberg Sanna  1998  KARLSKRONA  AP9898  25 m  1:13.07   
25  169  Lendt Sandra  2000  HS  AH0400  25 m  1:13.11   
26  713  Borg Ida  1997  SK TRITON  AB8897  25 m  1:13.33   
27  111  Dittlau Amanda  2000  HS  AN5200  25 m  1:13.70   
28  428  Gröndahl Lovisa  2000  SK LAXEN  AW7400  25 m  1:14.42   
29  852  Bergström Ebba  2000  VÄXJÖ SS  AZ3200  25 m  1:14.71   
30  606  Moberg Elin  1999  POSEIDON  AU2699  25 m  1:14.75   
31  893  Åkesson Matilda  1999  YSTADS SS  AL9699  25 m  1:15.11   
32  595  Gravrogk-Linde Serena  2000  POSEIDON  AM8600  25 m  1:15.14   
33  493  Miderbäck Saga  2000  SK LÖDDE  AR9400  25 m  1:15.26   
34  539  Lennartsson Tove  2000  MKK  AM1800  25 m  1:16.01   
35  932  Palmquist Emma  2000  SIM ENGELH  AS1400  25 m  1:16.72   
36  353  Johansson Michaela  2000  KUNGSBACKA  AJ8400  25 m  1:17.09   
37  126  Gren Annika  1999  HS  BL2499  25 m  1:17.41   
38  732  Ohlsson Wilma  2000  SK TRITON  AC6800  25 m  1:17.92   
39  Marie Christensen Augusta  2000  HILLERØD  0026AC  25 m  1:18.01   
40  945  Frederiksen Emilia  2000  TRELLEBORG  AJ8800  25 m  1:18.21   
41  359  Pettersson Matilda  1999  KUNGSBACKA  AK6699  25 m  1:19.58   
42  343  Erlandsson Lovisa  2000  KUNGSBACKA  BN4200  25 m  1:20.33   
43  346  Fredriksson Daniela  2000  KUNGSBACKA  AQ9200  25 m  1:21.52   
44  883  Nilsson Karolina  1999  YSTADS SS  AI7699  25 m  1:22.11   
45  13  Trolle Pedersen Emilie  1999  HILLERØD  9972AV  25 m  1:24.01   
46  943  Eilertsson Frida  2000  TRELLEBORG  AM7600  25 m  1:25.86   
47  344  Franck Ylva  2000  KUNGSBACKA  BP6400  25 m  1:46.86   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  02 april 2016 
Licensierad till: Helsingborgs Simsällskap  Utskriftstid  12:49 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner