2019-09-17   18:52:56
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Tonttu-Uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

6_S
Laji 6, 50m Vapaauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
Uriko Kristjan Erik  2003  AUDENTESE    25 m  29.27  29.27   
120  Äijälä Onni  2004  HyUS  04A344  25 m  29.66  29.66   
297  Tobler Artur  2004  TOP    25 m  31.12  31.12   
289  Palvadre Christopher  2003  TOP    25 m  31.23  31.23   
36  Tsopp Tristan  2004  RAM    25 m  32.33  32.33   
79  Kaukonen Tino  2004  HTU  04A213  25 m  34.00  34.00   
283  Kuulpak Hans-Mikk  2004  TOP    25 m  34.50  34.50   
299  Valt Roman  2004  TOP    25 m  34.50  34.50   
100  Walther Max  2003  HTU  03A799  25 m  34.89  34.89   
10  201  Teperi Niko  2005  Cetus  05A120  25 m  34.90  34.90   
11  133  Taht Oscar  2003  SiWa  03A143  25 m  35.73  35.73   
12  Kulla Walner-Erich  2004  AUDENTESE    25 m  36.00  36.00   
13  285  Lõoke Richard  2006  TOP    25 m  36.00  36.00   
14  118  Peltonen Nico  2005  HyUS  05A046  25 m  36.76  36.76   
15  294  Sannik Simo  2004  TOP    25 m  37.08  37.08   
16  69  Ahde Saku  2003  HTU  03A063  25 m  38.36  38.36   
17  38  Hintser Kaspar  2005  RAM    25 m  40.11  40.11   
18  159  Kallström Risto  2006  Cetus  06A144  25 m  40.99  40.99   
19  39  Raudsik Tristan  2005  RAM    25 m  42.00  42.00   
20  240  Böckerman Mikael  2006  Gladius  06A338  25 m  42.00  42.00   
21  196  Silander Tomi  2006  Cetus  06A061  25 m  42.74  42.74   
22  37  Veske Margus  2005  RAM    25 m  43.09  43.09   
23  35  Laur Niklas  2003  RAM    25 m  43.22  43.22   
24  71  Erlund Henri  2003  HTU  03A226  25 m  44.78  44.78   
25  40  Kärner Siim Sander  2005  RAM    25 m  45.97  45.97   
26  225  Suni Erkka  2005  KoU  05A270  25 m  48.10  48.10   
27  81  Khannolainen Aleksandr  2006  HTU  06A157  25 m  53.87  53.87   
28  160  Karhula Adam  2005  Cetus  05A342  25 m  54.42  54.42   
29  239  Antman Niko  2006  Gladius  06A259  25 m  56.73  56.73   
30  208  Järvinen Miro  2005  KoU  05A573  25 m  57.65  57.65   
31  227  Virtanen Simo  2004  KoU  04A913  25 m  1:01.33  1:01.33   
32  210  Korhonen Janne  2003  KoU  03B139  25 m       
13 - 14 v 
Simson Andreas  2002  AUDENTESE    25 m  25.84  25.84   
20  Uriko Roland Erich  2001  AUDENTESE    25 m  27.31  27.31   
Kask Gregory  2002  AUDENTESE    25 m  28.33  28.33   
202  Turbin Ivan  2001  Cetus  01A590  50 m  29.86  28.86   
233  Nieminen Nico  2002  VeUS  02B008  50 m  30.24  29.24   
46  Hyttinen Kalle  2001  BS-PU  01B140  50 m  30.41  29.41   
282  Konovalov Aleksander  2002  TOP    25 m  29.50  29.50   
19  Köök Mark  2001  AUDENTESE    25 m  29.72  29.72   
137  Vainionpää Veeti  2001  SiWa  01B069  50 m  30.90  29.90   
10  226  Ursin Manu  2002  KoU  02A800  25 m  30.18  30.18   
11  278  Helde Kaspar  2002  TOP    25 m  30.26  30.26   
12  271  Vahtera Lukas  2001  VANDERS  01B137  50 m  32.05  31.05   
13  251  Kupila Repe  2001  Gladius  01A905  25 m  31.48  31.48   
14  172  Lauslahti Ville  2001  Cetus  01A254  50 m  32.50  31.50   
15  127  Leppänen Samuel  2002  SiWa  02A317  50 m  33.35  32.35   
16  78  Järvinen Onni  2002  HTU  02A765  25 m  32.71  32.71   
17  34  Tokko Christopher  2001  RAM    25 m  32.80  32.80   
18  145  Tuomola Iivari  2002  TuUS  02A322  50 m  33.97  32.97   
19  132  Silventoinen Ilari  2002  SiWa  02A127  25 m  33.69  33.69   
20  157  Jääskeläinen Eero  2001  Cetus  01A318  50 m  34.73  33.73   
21  169  Kovanen Christian  2001  Cetus  01A902  25 m  34.02  34.02   
22  261  Vilkko Severi  2002  Gladius  02A951  25 m  34.04  34.04   
23  268  Laapio Kasper  2002  UI  02B212  25 m       
15 - 16 v 
295  Suun Janter  2000  TOP    25 m  23.74  23.74   
131  Seppälä Juho  1999  SiWa  99B048  25 m  23.94  23.94   
250  Koski Henri  2000  Gladius  00A803  25 m  26.10  26.10   
22  Põiklik Edvin  2000  AUDENTESE    25 m  26.47  26.47   
60  Salán Matti  1999  BS-PU  99A606  25 m  27.47  27.47   
254  Nieminen Severi  1999  Gladius  99B298  25 m  27.73  27.73   
23  Kibin Aleks  2000  AUDENTESE    25 m  28.37  28.37   
62  Seppälä Sami  2000  BS-PU  00B045  50 m  30.39  29.39   
270  Valtonen Vili  2000  UI  00B123  25 m  33.93  33.93   
10  269  Lönnqvist Roni  2000  UI  00B291  25 m       
17 v ja vanhemmat 
109  Mäkäläinen Jari  1986  HU  86A048  50 m  26.54  25.54   
128  Lundgren Jon  1998  SiWa  98A743  50 m  26.60  25.60   
105  Vänskä Mika  1998  HTU  98A047  50 m  27.05  26.05   
108  Koponen Mikael  1986  HU  86A161  25 m  26.07  26.07   
255  Nosov Dmitry  1998  Gladius  98A901  25 m  26.07  26.07   
104  Vänskä Jere  1996  HTU  96A021  50 m  27.28  26.28   
77  Honni Roberto  1998  HTU  98A016  25 m  27.04  27.04   
87  Mehisto Ragnar  1985  HTU  85A038  25 m       
89  Ojavuo Oskari  1998  HTU  98A391  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.04  Tulostuspäivämäärä  01 joulukuu 2015 
Lisenssinhaltija: CETUS  Tulostusaika  09:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner