2019-09-23   00:48:58
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Tonttu-Uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

20_S
Laji 20, 50m Perhosuinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
207  Haimi Lassi  2003  KoU  03A559  25 m  32.49  32.49   
297  Tobler Artur  2004  TOP    25 m  33.85  33.85   
120  Äijälä Onni  2004  HyUS  04A344  25 m  33.87  33.87   
284  Lill Robin  2005  TOP    25 m  35.00  35.00   
118  Peltonen Nico  2005  HyUS  05A046  25 m  40.65  40.65   
213  Kukkonen Leevi  2005  KoU  05A258  25 m  42.00  42.00   
156  Javidi Firooz Toussi Kiarash  2003  Cetus  03A600  25 m  43.85  43.85   
180  Nenonen Paavo  2005  Cetus  05A022  25 m  46.19  46.19   
294  Sannik Simo  2004  TOP    25 m  46.50  46.50   
10  196  Silander Tomi  2006  Cetus  06A061  25 m  47.06  47.06   
11  181  Partanen Eeli  2005  Cetus  05A202  25 m  50.35  50.35   
12  100  Walther Max  2003  HTU  03A799  25 m       
13  150  Hautaniemi Leo  2004  Cetus  04A580  25 m       
14  159  Kallström Risto  2006  Cetus  06A144  25 m       
15  160  Karhula Adam  2005  Cetus  05A342  25 m       
16  175  Lönnblad Lucas  2004  Cetus  04A495  25 m       
17  177  Masalin Samuli  2004  Cetus  04A470  25 m       
18  191  Saari Samuel  2004  Cetus  04A676  25 m       
19  201  Teperi Niko  2005  Cetus  05A120  25 m       
20  210  Korhonen Janne  2003  KoU  03B139  25 m       
13 - 14 v 
137  Vainionpää Veeti  2001  SiWa  01B069  25 m  31.25  31.25   
282  Konovalov Aleksander  2002  TOP    25 m  33.70  33.70   
278  Helde Kaspar  2002  TOP    25 m  34.00  34.00   
260  Talvitie Pyry  2002  Gladius  02A929  25 m  37.56  37.56   
198  Sormunen Otto  2002  Cetus  02A168  50 m  40.10  39.10   
85  Li Jenson Lih Shan  2002  HTU  02A835  25 m  54.16  54.16   
15 v ja vanhemmat 
131  Seppälä Juho  1999  SiWa  99B048  25 m  26.08  26.08   
63  Tolvanen Lauri  1988  BS-PU  88A065  50 m  27.59  26.59   
109  Mäkäläinen Jari  1986  HU  86A048  50 m  28.47  27.47   
128  Lundgren Jon  1998  SiWa  98A743  50 m  28.63  27.63   
255  Nosov Dmitry  1998  Gladius  98A901  50 m  29.88  28.88   
60  Salán Matti  1999  BS-PU  99A606  25 m  29.38  29.38   
259  Taimela Alexi  1998  Gladius  98B308  50 m  31.06  30.06   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.04  Tulostuspäivämäärä  01 joulukuu 2015 
Lisenssinhaltija: CETUS  Tulostusaika  09:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner