2019-10-18   04:05:16
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Tonttu-Uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

1_S
Laji 1, 25m Vapaauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v ja nuoremmat 
33  Mardi Martina  2005  RAM    25 m  15.83  15.83   
110  Ahonen Anniina  2005  HyUS  05A156  25 m  17.30  17.30   
112  Kuisma Heli  2006  HyUS  06A070  25 m  17.80  17.80   
30  Soomets Saskia  2005  RAM    25 m  18.72  18.72   
32  Kägu Gerta-Triinu  2005  RAM    25 m  19.25  19.25   
116  Nieminen Janica  2005  HyUS  05A403  25 m  19.29  19.29   
83  Kopponen Veera  2005  HTU  05A226  25 m  19.70  19.70   
115  Laitinen Jonna Marjatta  2005  HyUS  05A128  25 m  19.78  19.78   
96  Soininen Aino  2005  HTU  05A415  25 m  20.65  20.65   
10  74  Hirsi Eevi  2007  HTU  07A102  25 m  20.69  20.69   
11  76  Honkanen Nella  2005  HTU  05A043  25 m  22.04  22.04   
12  95  Saarela Nella  2005  HTU  05A184  25 m  22.05  22.05   
13  31  Annus Vanessa  2005  RAM    25 m  22.91  22.91   
14  91  Rahkonen Ria  2005  HTU  05A495  25 m  25.30  25.30   
15  90  Palonen Siiri  2005  HTU  05A238  25 m  25.42  25.42   
16  73  Hento Oona  2006  HTU  06A174  25 m  27.27  27.27   
17  70  Barnes Fionna  2005  HTU  05A674  25 m       
18  93  Roslund Karla  2005  HTU  05A522  25 m       
19  195  Siggberg Celina  2005  Cetus  05A417  25 m       
20  221  Peltola Iida  2005  KoU  05A719  25 m       
21  243  Eskola Peppi  2005  Gladius  05A552  25 m       
22  245  Johansson Sofie  2005  Gladius  05A346  25 m       
23  249  Kortet Amanda  2006  Gladius  06A278  25 m       
24  258  Suominen Pinja  2006  Gladius  06A141  25 m       
11 - 12 v 
242  Einiö Siiri  2003  Gladius  03A357  25 m  14.93  14.93   
11  Zirk Heleri  2004  AUDENTESE    25 m  15.00  15.00   
235  Ahti Peppi-stiina  2003  STRiksu  03A921  25 m  15.75  15.75   
111  Guljajeva Vlada  2004  HyUS  04A365  25 m  15.77  15.77   
257  Sorri Viivi  2003  Gladius  03A290  25 m  15.80  15.80   
97  Sorvari Olivia  2003  HTU  03A025  25 m  16.04  16.04   
214  Lassila Liisa  2003  KoU  03A641  25 m  16.46  16.46   
114  Kuisma Tiia  2003  HyUS  03A412  25 m  16.60  16.60   
113  Kuisma Susanna  2003  HyUS  03A414  25 m  16.99  16.99   
10  10  Paju Angelina  2004  AUDENTESE    25 m  17.50  17.50   
11  Eskel Emili  2003  AUDENTESE    25 m  17.60  17.60   
12  29  Sepper Iris Emilia  2004  RAM    25 m  18.44  18.44   
13  13  Nurk Mena-Nelly  2003  AUDENTESE    25 m  18.99  18.99   
14  82  Khannolainen Ekaterina  2004  HTU  04A675  25 m  19.31  19.31   
15  68  Säämänen Veera  2004  HSS  04A007  25 m       
16  84  Lastovskaia Veera Anna  2003  HTU  03A246  25 m       
17  119  Åvist Cinja  2003  HyUS  03A121  25 m       
18  146  Aho Delia Helena  2003  Cetus  03A962  25 m       
19  165  Kobycheva Katarina  2004  Cetus  04A648  25 m       
20  190  Rönnholm Helmi  2003  Cetus  03A093  25 m       
21  232  Hietarinta Viivi  2003  VeUS  03B103  25 m       
22  303  Mändmaa Ronja  2004  RAM    25 m       
13 - 14 v 
92  Rantanen Jenni  2001  HTU  01A324  25 m  13.88  13.88   
244  Himanto Iiris  2001  Gladius  01A922  25 m  14.32  14.32   
253  Mäkivuokko Hilla  2001  Gladius  01A682  25 m  16.21  16.21   
75  Honkanen Iida  2001  HTU  01A684  25 m  16.85  16.85   
88  Nevalainen Karla  2002  HTU  02A156  25 m  17.79  17.79   
129  Manninen Anni  2001  SiWa  01A194  25 m       
141  Forsskåhl Isabella  2001  ESS  01B342  25 m       
142  Forsskåhl Theresa  2001  ESS  01B298  25 m       
143  Kapanen Emmi  2001  ESS  01B297  25 m       
10  144  Snabb Vanja  2001  ESS  01A585  25 m       
11  147  Alanen Jenni  2002  Cetus  02B210  25 m       
12  151  Hemmi Maria  2002  Cetus  02A331  25 m       
13  153  Hätönen Sara  2001  Cetus  01A668  25 m       
14  167  Kosunen Milli  2002  Cetus  02A584  25 m       
15  171  Laasonen Emma  2002  Cetus  02A392  25 m       
16  173  Lehtinen Aino  2001  Cetus  01A330  25 m       
17  179  Mikk Marleen  2002  Cetus  02B180  25 m       
18  183  Pennanen Nora  2002  Cetus  02B182  25 m       
19  184  Piekkala Oona  2002  Cetus  02B161  25 m       
20  185  Pietikäinen Pilvi  2002  Cetus  02A550  25 m       
21  189  Rönkkö Susanna  2001  Cetus  01A913  25 m       
22  301  Sevenius Emma  2002  NU  02B046  25 m       
15 v ja vanhemmat 
252  Lehtolainen Sara  1996  Gladius  96B072  25 m  13.53  13.53   
256  Parhiala Marilla  2000  Gladius  00B046  25 m  13.94  13.94   
67  Ilander Anu  1968  HSS  68A022  25 m       
86  Lopperi Alina  1998  HTU  98A835  25 m       
122  Heino Elina  1999  SGR  99A547  25 m       
123  Lehvilä Marianne  1999  SGR  99B030  25 m       
125  Hintsanen Tara  2000  SiWa  00B061  25 m       
130  Niemi Annika  2000  SiWa  00A451  25 m       
136  Wagner Ida  2000  SiWa  00A112  25 m       
10  158  Kaivola Piia  1999  Cetus  99B106  25 m       
11  164  Keronen Eevi  1997  Cetus  97A672  25 m       
12  166  Kontturi Nea  1998  Cetus  98A006  25 m       
13  176  Malinen Sanni  1998  Cetus  98A551  25 m       
14  188  Rostedt Inari  1999  Cetus  99A517  25 m       
15  192  Saarikivi Linnea  2000  Cetus  00A779  25 m       
16  199  Surakka Jenni  2000  Cetus  00A953  25 m       
17  205  Währn Marie  2000  Cetus  00B292  25 m       
18  228  Tiainen Maija  1996  SUS  96A256  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.04  Tulostuspäivämäärä  01 joulukuu 2015 
Lisenssinhaltija: CETUS  Tulostusaika  09:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner