2020-02-20   20:56:44
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 och ENA-sprinten

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

21_S
Gren 21, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
39  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  27.90   
153  Rääf Sandra  2000  ÖSA  AW8200  25 m  28.52   
181  Granlund Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AI9299  25 m  28.73   
57  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  28.84   
85  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  29.08   
44  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  29.20   
32  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  29.25   
22  Magnusson Tova  2002  SK ENA  AC5802  25 m  29.30   
50  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  29.38   
10  56  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  29.38   
11  114  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  29.38   
12  12  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  29.60   
13  17  Eklund Clara  2000  SK ENA  AV5800  25 m  29.68   
14  151  Nederman Lina  2000  ÖSA  AP0600  25 m  29.77   
15  117  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  29.82   
16  55  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  29.98   
17  36  Eklind Tilde  1999  ESKILSTUNA  BH1699  25 m  30.04   
18  118  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  30.08   
19  40  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  30.14   
20  25  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  30.16   
21  150  Nederman Ida  2000  ÖSA  AU7400  25 m  30.19   
22  Hedling Clara  2001  ARVIKA SS  AP9201  25 m  30.33   
23  170  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  30.39   
24  186  Lord My  1999  STRÄNGNÄS  AQ1699  25 m  30.48   
25  162  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  30.54   
26  72  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  30.60   
27  161  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  30.66   
28  92  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  30.78   
29  189  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  25 m  30.82   
30  86  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  30.84   
31  152  Rydén Evelina  2000  ÖSA  BM2400  25 m  30.90   
32  158  Åhlund Josefine  2002  ÖSA  AU5802  25 m  30.92   
33  184  Larsson Ellinor  1999  STRÄNGNÄS  BG2299  25 m  31.07   
34  106  Hjort Emma  2000  KARLSTAD  AZ4800  25 m  31.16   
35  81  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  31.21   
36  144  Hagsten Skarda Magdalena  2003  ÖSA  AO6603  25 m  31.25   
37  167  Olsson Ellen  2002  HK SIM  AV3202  25 m  31.39   
38  102  Hedin Emmy  2001  KARLSTAD  BO5401  25 m  31.42   
39  166  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  31.47   
40  142  Gabot Salma  2001  ÖSA  AN1801  25 m  31.58   
41  192  Widhe Emelie  2001  STRÄNGNÄS  AN0401  25 m  31.73   
42  23  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  31.85   
43  24  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  31.85   
44  13  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  31.91   
45  104  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  32.01   
46  101  Gustavson Clara  2003  KARLSTAD  BA4403  25 m  32.28   
47  82  Granlund Linn  2001  KARLSKO SF  AM3801  25 m  32.29   
48  Pettersson Majken  2001  ARVIKA SS  BG6201  25 m  32.31   
49  195  Verner Stella  2003  ESKILSTUNA  AF6403  25 m  32.32  EFT 
50  41  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  32.39   
51  53  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  32.49   
52  77  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  32.52   
53  28  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  25 m  32.68   
54  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m  32.70   
55  169  Sebelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  32.94   
56  79  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  25 m  32.95   
57  Kristiansson Miranda  2001  ARVIKA SS  AP6401  25 m  32.99   
58  63  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  33.02   
59  Kristiansson Matilda  2001  ARVIKA SS  AP4401  25 m  33.10   
60  29  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  25 m  33.18   
61  136  Renkema Ilse  2002  NYKÖPING  BB2602  25 m  33.32   
62  38  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  25 m  33.42   
63  159  Brattström Elina  2003  HK SIM  BE3803  25 m  33.45   
64  95  Åberg Signe  2000  KARLSKO SF  BL7800  50 m  33.50   
65  80  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  33.51   
66  61  Persson Isabelle  2003  ESKILSTUNA  AQ1203  25 m  33.67   
67  143  Gustafsson Lovisa  2002  ÖSA  BG4402  25 m  33.67   
68  14  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  33.68   
69  20  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  33.72   
70  155  Titus Jennifer  2002  ÖSA  AG5402  25 m  33.90   
71  148  Metzsch Sandra  1999  ÖSA  BS7699  25 m  33.93   
72  90  Nilsson Elin  2001  KARLSKO SF  BU9401  25 m  34.04   
73  33  Björk Emma  2002  ESKILSTUNA  AZ0402  25 m  34.07   
74  160  Brattström Majja  2004  HK SIM  AR8804  25 m  34.25   
75  97  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  34.27   
76  132  Karnehov Ebba  2005  NYKÖPING  AF1405  25 m  34.27   
77  11  Persson Tea  2004  BÅLSTA SK  AC1404  25 m  34.91   
78  93  Thyrman Filippa  2001  KARLSKO SF  BU0601  25 m  35.22   
79  119  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  35.28   
80  146  Juhler Mikaela  2000  ÖSA  BM7200  25 m  35.30   
81  46  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  35.34   
82  175  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m  35.64   
83  140  Engström Terese  1999  ÖSA  BF1899  50 m  35.74   
84  174  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m  35.88   
85  197  Forsman Alvida  2004  KÖPINGS SS  BM7404  25 m  35.95  EFT 
86  131  Elfgren Sanna  2002  NYKÖPING  BL5202  25 m  36.01   
87  111  Mattsson Sofia  2004  KARLSTAD  BC0604  25 m  36.06   
88  194  Bengtsson Madeleine  2005  ESKILSTUNA  AK9205  25 m  36.27  EFT 
89  69  Shahverdyan Eva  2004  ESKILSTUNA  AQ6204  25 m  36.33   
90  Bohman Anna  2000  ARVIKA SS  BB7200  50 m  36.34   
91  190  Tshibanda Emilia  2004  STRÄNGNÄS  AL2404  25 m  36.73   
92  51  Kullman Izabella  2002  ESKILSTUNA  AG9202  25 m  36.88   
93  183  Haglund Louise  2003  STRÄNGNÄS  AY6803  25 m  36.90   
94  168  Pettersson Wilma  2004  HK SIM  BD4804  25 m  37.19   
95  47  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  25 m  37.25   
96  21  Klarbo Egan Tara  2005  SK ENA  AQ6605  25 m  37.27   
97  27  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  37.46   
98  98  Bergsten Elvira  2005  KARLSTAD  AO8605  25 m  37.62   
99  145  Holgersson Eliasson Smilla  2003  ÖSA  AQ9803  25 m  38.02   
100  67  sand Elin  2002  ESKILSTUNA  BV9602  25 m  38.05   
101  176  Smit Amy  2003  BÅLSTA SK  AV4603  25 m  38.28   
102  52  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  25 m  38.83   
103  87  Lekberg Thea  2004  KARLSKO SF  AR0404  25 m  38.90   
104  172  Ingemansson Sofia  2004  BÅLSTA SK  AC9204  25 m  38.91   
105  100  Duelien Vilma  2004  KARLSTAD  BF4604  25 m  39.11   
106  123  Larsson Emilia  2004  KÖPINGS SS  AS2404  25 m  39.46   
107  62  Pettersson Johanna  2003  ESKILSTUNA  AL9803  25 m  39.71   
108  115  Rönnquist Agnes  2004  KARLSTAD  BA7604  50 m  39.81   
109  198  Westerberg Moa  2004  STRÄNGNÄS  BB4204  25 m  40.14  EFT 
110  154  Sjöholm Sundström Filippa  2003  ÖSA  BQ8203  25 m  40.17   
111  165  Larsson Evelina  2002  HK SIM  BA1602  25 m  40.39   
112  99  Berner Clara  2004  KARLSTAD  BA4204  25 m  40.41   
113  54  Larsson My  2005  ESKILSTUNA  AF8405  25 m  40.92   
114  34  Brattberg Maja  2005  ESKILSTUNA  AK7205  25 m  42.52   
115  48  Karlberg Tove  2003  ESKILSTUNA  BP1203  25 m  42.83   
116  45  Johansson Cornelia  2004  ESKILSTUNA  BC4804  25 m  43.88   
117  30  Bengtsson Sigrid  2005  ESKILSTUNA  AI3205  25 m  44.14   
118  113  Peistorpet Elin  2004  KARLSTAD  AY0404  25 m  44.30   
119  58  Magnusson Linnéa  2005  ESKILSTUNA  AH1405  25 m  44.67   
120  164  Larsson Ebba  2003  HK SIM  BO3603  25 m  45.00   
121  49  Karlsson Frida  2005  ESKILSTUNA  AH0405  25 m  45.11   
122  18  Eriksson Thea  2006  SK ENA  AB9606  25 m  48.74   
123  16  Bärgård Tindra  2006  SK ENA  AB8606  25 m  49.04   
124  15  Budden Olivia  2007  SK ENA  AA3207  25 m  52.01   
125  121  Dahlström Emilia  2006  KÖPINGS SS  AR2806  25 m     
126  124  Larsson Felicia  2006  KÖPINGS SS  AR2606  25 m     
127  125  Pettersson Agnes  2006  KÖPINGS SS  AT1406  25 m     
128  126  Pettersson Maja  2004  KÖPINGS SS  AS0404  25 m     
129  196  Forsman Alma  2007  KÖPINGS SS  AG7807  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  16:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner