2020-02-20   22:54:43
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 och ENA-sprinten

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

16_S
Gren 16, 50m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
70  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  31.13   
138  Baastad Tim  2000  ÖSA  AM4700  25 m  31.13   
147  Laszewski Michal  2002  ÖSA  AC4902  25 m  31.80   
78  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  25 m  32.49   
91  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  32.50   
10  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  33.81   
109  Lovén Vilhelm  1999  KARLSTAD  AP4999  25 m  33.87   
31  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  34.13   
73  Witt Axel  2000  ESKILSTUNA  AE5100  25 m  34.15   
10  156  Wallin Anton  2000  ÖSA  AM7700  25 m  34.39   
11  193  Ekesten Gustav  1998  SK ENA  AJ4398  25 m  34.73  EFT 
12  19  Hansen Olle  2001  SK ENA  AE9101  25 m  35.54   
13  68  Shahverdyan Artush  2000  ESKILSTUNA  AM3100  25 m  35.97   
14  112  Myringby Filip  2001  KARLSTAD  AS6901  25 m  36.37   
15  163  Jansson Vilmer  2000  HK SIM  AI2100  25 m  36.60   
16  37  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  50 m  36.73   
17  157  Wilhelmsson Oscar  2002  ÖSA  AM3902  25 m  36.84   
18  89  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  37.19   
19  107  Jovancic Milos  2002  KARLSTAD  AH1302  25 m  37.30   
20  26  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  38.22   
21  120  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  38.38   
22  108  Jovancic Uros  2000  KARLSTAD  AS3300  25 m  38.64   
23  177  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  39.34   
24  65  Roos Carl  2004  ESKILSTUNA  AB8104  25 m  39.36   
25  43  Holm Maximilian  2005  ESKILSTUNA  AD7305  25 m  39.89   
26  88  Lübeck Viktor  2002  KARLSKO SF  AG9302  25 m  40.23   
27  Frykman Hampus  2002  BÅLSTA SK  AC5502  25 m  40.41   
28  185  Lord Max  2004  STRÄNGNÄS  AH1504  25 m  40.59   
29  139  Danqi Adrijan  2002  ÖSA  AS2502  50 m  40.67   
30  110  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  41.19   
31  127  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  41.37   
32  179  Ankarling Erik  2004  STRÄNGNÄS  AG4104  25 m  41.84   
33  141  Forsström William  2002  ÖSA  AM0902  25 m  42.35   
34  83  Hodberg Noel  2002  KARLSKO SF  AS7302  25 m  43.83   
35  178  Tran Henrik  2004  ESKILSTUNA  AC0704  25 m  44.10   
36  42  Heikinniemi Edvin  2003  ESKILSTUNA  AH0503  25 m  44.65   
37  60  Paulson Samuel  2004  ESKILSTUNA  AG3504  25 m  45.07   
38  84  Högqvist Oskar  2003  KARLSKO SF  AN1703  25 m  45.92   
39  188  Runemar-Ham Vigor  2004  STRÄNGNÄS  AI8704  25 m  45.97   
40  103  Hedin Filip  2003  KARLSTAD  AS1503  25 m  46.09   
41  116  Rönnquist Axel  2001  KARLSTAD  AR2101  25 m  46.63   
42  173  Jakobsson Lukas  2005  BÅLSTA SK  AA1705  25 m  48.11   
43  134  Persson Ludvig  2004  NYKÖPING  AD9304  25 m  48.34   
44  35  Dumanyan Arman  2002  ESKILSTUNA  AR1702  25 m  48.59   
45  71  Verner Sigge  2005  ESKILSTUNA  AM1305  25 m  49.42   
46  130  Thorsén Olle  2006  KÖPINGS SS  AA6706  25 m  49.68   
47  128  Thorsén Gustav  2004  KÖPINGS SS  AI4104  25 m  49.74   
48  74  Åhlén Eric  2006  ESKILSTUNA  AA1506  25 m  50.22   
49  171  Ardanius Marcus  2003  BÅLSTA SK  AD6303  25 m  51.17   
50  96  Ackema Bouwe  1998  KARLSTAD  AY6598  25 m     
51  133  Karnehov Oskar  2006  NYKÖPING  AI4306  25 m     
52  135  Potorochyn Sergej  2006  NYKÖPING  AI8306  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  16:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner