2020-02-20   22:53:45
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 och ENA-sprinten

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

14_S
Gren 14, 50m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
91  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  29.79   
163  Jansson Vilmer  2000  HK SIM  AI2100  25 m  29.93   
147  Laszewski Michal  2002  ÖSA  AC4902  50 m  30.15   
78  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  25 m  30.40   
138  Baastad Tim  2000  ÖSA  AM4700  25 m  30.56   
70  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  50 m  30.70   
68  Shahverdyan Artush  2000  ESKILSTUNA  AM3100  50 m  30.80   
10  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  30.81   
107  Jovancic Milos  2002  KARLSTAD  AH1302  25 m  32.00   
10  193  Ekesten Gustav  1998  SK ENA  AJ4398  25 m  32.42  EFT 
11  31  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  32.86   
12  88  Lübeck Viktor  2002  KARLSKO SF  AG9302  25 m  34.09   
13  37  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  50 m  34.36   
14  156  Wallin Anton  2000  ÖSA  AM7700  25 m  34.72   
15  73  Witt Axel  2000  ESKILSTUNA  AE5100  25 m  34.74   
16  19  Hansen Olle  2001  SK ENA  AE9101  25 m  34.78   
17  157  Wilhelmsson Oscar  2002  ÖSA  AM3902  25 m  35.57   
18  108  Jovancic Uros  2000  KARLSTAD  AS3300  25 m  35.66   
19  59  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  50 m  36.55   
20  139  Danqi Adrijan  2002  ÖSA  AS2502  25 m  36.56   
21  187  Malmquist Eric  2003  STRÄNGNÄS  AC1703  25 m  36.71   
22  89  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  36.89   
23  120  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  38.33   
24  127  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  38.44   
25  177  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  38.48   
26  26  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  38.62   
27  116  Rönnquist Axel  2001  KARLSTAD  AR2101  25 m  39.03   
28  178  Tran Henrik  2004  ESKILSTUNA  AC0704  25 m  39.61   
29  Frykman Hampus  2002  BÅLSTA SK  AC5502  25 m  40.13   
30  43  Holm Maximilian  2005  ESKILSTUNA  AD7305  25 m  40.16   
31  60  Paulson Samuel  2004  ESKILSTUNA  AG3504  25 m  42.33   
32  83  Hodberg Noel  2002  KARLSKO SF  AS7302  25 m  44.21   
33  65  Roos Carl  2004  ESKILSTUNA  AB8104  25 m  44.64   
34  141  Forsström William  2002  ÖSA  AM0902  25 m  44.73   
35  42  Heikinniemi Edvin  2003  ESKILSTUNA  AH0503  25 m  46.61   
36  171  Ardanius Marcus  2003  BÅLSTA SK  AD6303  25 m  47.91   
37  128  Thorsén Gustav  2004  KÖPINGS SS  AI4104  25 m  47.99   
38  84  Högqvist Oskar  2003  KARLSKO SF  AN1703  25 m  49.54   
39  173  Jakobsson Lukas  2005  BÅLSTA SK  AA1705  25 m  49.54   
40  188  Runemar-Ham Vigor  2004  STRÄNGNÄS  AI8704  25 m  50.63   
41  134  Persson Ludvig  2004  NYKÖPING  AD9304  25 m  51.33   
42  130  Thorsén Olle  2006  KÖPINGS SS  AA6706  25 m  54.25   
43  103  Hedin Filip  2003  KARLSTAD  AS1503  25 m  56.69   
44  96  Ackema Bouwe  1998  KARLSTAD  AY6598  25 m     
45  105  Hilmersson Erik  1998  KARLSTAD  AY7598  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  16:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner