2020-04-01   22:48:34
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lakeusuinnit 2015

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

11_S
Laji 11, 50m Rintauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
239  Palo Saara  1996  SeUi  96A219  50 m  36.10  34.60   
166  Pihlajamäki Alexandra  1998  KUS-GSS  98A529  50 m  37.11  35.61   
252  Saranpää Iiris  1999  SeUi  99A276  25 m  37.68  37.68   
320  Lahtinen Säde  2001  JUK  01A589  50 m  39.33  37.83   
119  Haipus Henna  2001  KemPy  01A060  25 m  38.06  38.06   
218  Känsäkangas Laura  1999  SeUi  99A968  50 m  40.17  38.67   
161  Nurkkala Olivia  2002  KUS-GSS  02A382  50 m  40.83  39.33   
184  Falk Annika  1999  SeUi  99A080  25 m  40.05  40.05   
193  Hämäläinen Vilma  1998  SeUi  98A033  50 m  42.03  40.53   
10  246  Rasinpää Minttu-marie  2001  SeUi  01A755  25 m  41.40  41.40   
11  106  Söderlund Emilia  2001  JS-PU  01B163  50 m  42.94  41.44   
12  206  Kiviharju Miisa  2000  SeUi  00A988  25 m  41.81  41.81   
13  219  Laiho Tiina  1982  SeUi  82A002  25 m  42.21  42.21   
14  307  Kivimäki Ella  2002  KeuTo  02B115  25 m  43.81  43.81   
15  162  Nurkkala Sofia  2004  KUS-GSS  04A067  50 m  45.73  44.23   
16  145  Jestoi Teea  2005  KUS-GSS  05A173  50 m  46.39  44.89   
17  223  Latukka Hilla  2000  SeUi  00A235  25 m  45.53  45.53   
18  328  Koskela Elina  2000  SeUi  00B068  25 m  45.86  45.86   
19  168  Rintala Vilma  2005  KUS-GSS  05A060  50 m  47.57  46.07   
20  311  Ollikainen Aino  2005  KeuTo  05A182  50 m  48.02  46.52   
21  92  Mursula Jessika  2003  AU  03A968  50 m  50.39  48.89   
22  289  Isaksen Inger  2005  VUS-VSS  05A163  25 m  50.25  50.25   
23  280  Kurunsaari Lotta  2000  Virkiä  00B239  25 m  50.42  50.42   
24  202  Kekola Noora  2004  SeUi  04A028  25 m  51.32  51.32   
25  315  Tasanen Jasmin  2003  KeuTo  03A622  25 m  52.73  52.73   
26  304  Äkkinen Pihla  2005  VUS-VSS  05A195  50 m  54.49  52.99   
27  178  Vikström Jasmine  2002  KUS-GSS  02A972  50 m  55.44  53.94   
28  288  Hautamäki Veera  2005  VUS-VSS  05A252  50 m  56.69  55.19   
29  297  Oksakari Laura Sofia  2005  VUS-VSS  05A194  50 m  57.15  55.65   
30  175  Tattari Tessa  2004  KUS-GSS  04A374  50 m  57.30  55.80   
31  149  Kauppinen Salla-maaria  2002  KUS-GSS  02A724  50 m  57.35  55.85   
32  131  Hautala Maria  2003  KR  03A911  25 m  56.14  56.14   
33  194  Jouppila Annukka  2003  SeUi  03A120  25 m  56.75  56.75   
34  140  Harju Tuulia  2005  KUS-GSS  05A151  25 m  56.99  56.99   
35  302  Svahn Linnea  2004  VUS-VSS  04A399  50 m  58.69  57.19   
36  292  Luoma Ella  2004  VUS-VSS  04A646  50 m  58.77  57.27   
37  213  Kotkaniemi Elviira  2005  SeUi  05A004  50 m  59.04  57.54   
38  130  Turunen Oona  2006  KU  06A055  25 m  57.89  57.89   
39  310  Nieminen Pilvi Elina  2004  KeuTo  04A640  25 m  59.04  59.04   
40  255  Tala Tuuli  2006  SeUi  06A011  25 m  1:00.49  1:00.49   
41  298  Pakka Iida-isabella  2004  VUS-VSS  04A663  50 m  1:02.47  1:00.97   
42  296  Ojanperä Tara  2005  VUS-VSS  05A223  25 m  1:01.28  1:01.28   
43  301  Sainio Nea  2005  VUS-VSS  05A197  50 m  1:04.41  1:02.91   
44  205  Kemppainen Oona  2004  SeUi  04A221  25 m  1:10.33  1:10.33   
45  212  Kotkaniemi Albertiina  2008  SeUi  08A010  25 m  1:11.20  1:11.20   
46  167  Rajala Ronya  2005  KUS-GSS  05A408  25 m  1:11.34  1:11.34   
47  230  Myllykoski Evelina  2006  SeUi  06A043  50 m  1:17.91  1:16.41   
48  190  Hemminki Jenna  2006  SeUi  06A039  25 m  1:26.43  1:26.43   
49  133  Lehtinen Julia  2002  KR  02B219  25 m       
50  173  Sandkulla Ottiilia  2005  KUS-GSS  05A636  25 m       
51  185  Finnilä Anni  2006  SeUi  06A123  25 m       
52  211  Koskela Laura  2006  SeUi  06A117  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.00  Tulostuspäivämäärä  02 lokakuu 2015 
Lisenssinhaltija: Seinäjoen Uimarit-58  Tulostusaika  00:26 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner