2020-04-07   13:01:33
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Ica Supermarket Meet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1_S
Gren 1, 25m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
9 år och yngre 
105  Ruzic Veronika  2006  S 71  AH1606  25 m  18.87   
82  Lindhe Elsa  2006  OSBY SS  AG3406  25 m  22.58   
97  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  25 m  24.87   
85  Nlsson Wilma  2006  OSBY SS  AG1606  25 m  25.11   
19  Hua Isabella  2007  HÖÖRS SS  AE0607  25 m     
24  Blomkvist Amanda  2007  SS IDEN  AD0607  25 m     
114  Sjöholm Linnea  2007  SS IDEN  AD2607  25 m     
10 år 
73  Holgersson Elina  2005  OSBY SS  AF6605  25 m  18.57   
18  Seipp Selma  2005  SS DELFIN  AC6605  25 m  19.44   
76  Håkansson Lovisa  2005  OSBY SS  AC5405  25 m  21.09   
Möller Jonna  2005  SS DELFIN  AA1605  25 m  21.27   
Berntsson Viola  2005  SS DELFIN  AC8405  25 m  24.45   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  23 september 2015 
Licensierad till: Osby Simsällskap  Utskriftstid  15:04 
 
2_S
Gren 2, 25m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
9 år och yngre 
22  Huasson Benjamin  2007  HÖÖRS SS  AA5707  25 m  20.80   
79  Johnsson Vincent  2006  OSBY SS  AD3506  25 m  21.37   
Nell Eric  2006  SS DELFIN  AF6306  25 m  24.12   
10 år 
23  Remgard Emland Mio  2005  HÖÖRS SS  AJ4305  25 m  23.09   
30  Kristensen Casper  2005  SS IDEN  AK7505  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  23 september 2015 
Licensierad till: Osby Simsällskap  Utskriftstid  15:04 
 
3_S
Gren 3, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
11 år 
11  Nilsson Astrid  2004  SS DELFIN  AA3604  25 m  35.37   
10  Nell Linnea  2004  SS DELFIN  AD1804  25 m  39.93   
101  Nilsson Wilma  2004  S 71  AB0804  25 m  41.07   
113  D´aubigné Tindra  2004  HÖÖRS SS  AQ1204  25 m  42.80   
17  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  44.05   
87  Olofsson Maja  2004  OSBY SS  AF7204  25 m  44.11   
65  Carlsson Mya  2004  OSBY SS  AH7804  25 m  46.80   
43  Carlqvist-Seger Alice  2004  KSLS  AJ9404  25 m  55.17   
72  Erntsson Emma  2004  OSBY SS  AF3204  25 m  57.29   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  23 september 2015 
Licensierad till: Osby Simsällskap  Utskriftstid  15:04 
 
4_S
Gren 4, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
11 år 
21  Huasson Anthon  2004  HÖÖRS SS  AO2304  25 m  37.15   
20  Hua Vincent  2004  HÖÖRS SS  AS2704  50 m  42.82   
83  Lindqvist Vincent  2004  OSBY SS  AH4704  25 m  54.10   
67  Cato Alfred  2004  OSBY SS  AA4904  50 m  54.45   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  23 september 2015 
Licensierad till: Osby Simsällskap  Utskriftstid  15:04 
 
5_S
Gren 5, 100m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år 
57  Nyborg Saga  2003  KSLS  AK9603  25 m  1:11.09   
49  Jarl Halvarsson Frida  2003  KSLS  AW9603  25 m  1:27.63   
50  Jarl Halvarsson Olivia  2003  KSLS  AX2203  50 m  1:29.55   
63  Thulin Annie  2003  KSLS  AK1803  25 m  1:29.99   
80  Karlsson Felicia  2003  OSBY SS  AF1603  25 m  1:39.14   
25  Böhme Angelica  2003  SS IDEN  AR3603  25 m  1:46.55   
13  Nilsson Jennifer  2003  SS DELFIN  AC3803  25 m     
14  Persson Astrid  2003  SS DELFIN  AB9203  25 m     
15  Petersen Alexandra  2003  SS DELFIN  AC1803  25 m     
13 år 
75  Håkansson Evelina  2002  OSBY SS  AI8202  25 m  1:18.94   
88  Olofsson Moa  2002  OSBY SS  AG8202  25 m  1:20.99   
100  Nilsson Tova  2002  S 71  AC0202  25 m  1:21.06   
74  Holgersson Enya  2002  OSBY SS  AG0402  50 m  1:22.74   
96  Lindfors Fanny  2002  S 71  AV6202  25 m  1:23.17   
Joelsson Tilda  2002  SS DELFIN  AM4602  25 m  1:25.03   
55  Nguyen Michelle  2002  KSLS  AW7602  25 m  1:25.98   
58  Olsson Astrid  2002  KSLS  AA0802  25 m  1:26.11   
14 - 99 år 
53  Lindström Annie  1996  KSLS  AJ3696  25 m  1:02.93   
81  Karlsson Simone  2001  OSBY SS  AI2201  25 m  1:11.20   
66  Cato Agnes  2001  OSBY SS  AB8201  25 m  1:13.53   
42  Bengtsson Josefine  2000  KSLS  BA3800  25 m  1:15.47   
Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  1:15.95   
48  Högberg Linnéa  1999  KSLS  BI5899  25 m  1:16.14   
109  Persson Bivall Tove  1997  SÖSDALA SS  AP4897  25 m  1:17.32   
36  Sjö Elin  2001  SS IDEN  AX5801  25 m  1:18.57   
89  Prai Andrea  2001  OSBY SS  AI3201  25 m  1:18.57   
10  52  Lantz Thilde  2001  KSLS  AX6201  50 m  1:22.93   
11  41  Andersson Ellinor  1998  KSLS  BM6298  25 m  1:27.68   
12  47  Fling Maja  2001  KSLS  BF9601  50 m  1:39.65   
13  110  Svensson Linn  1999  SÖSDALA SS  BQ3699  25 m  1:41.72   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  23 september 2015 
Licensierad till: Osby Simsällskap  Utskriftstid  15:04 
 
6_S
Gren 6, 100m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år 
Möller Vincent  2003  SS DELFIN  AB2103  25 m     
12  Nilsson Douglas  2003  SS DELFIN  AB3103  25 m     
31  Kristersson Jakob  2003  SS IDEN  AQ3103  25 m     
44  Corluka Tomislav  2003  KSLS  AC7703  25 m     
13 år 
Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  1:18.44   
61  Sadoon Ahmed  2002  KSLS  AH2902  50 m  1:24.29   
60  Petersson Harry  2002  KSLS  AM9302  50 m  1:30.42   
14 - 99 år 
16  Petersen Jakob  2001  SS DELFIN  AD9901  25 m  1:05.82   
51  Johnsson Joel  2000  KSLS  AT0500  25 m  1:12.56   
112  El Mokri Jacob  2001  KSLS  AF3301  25 m  1:13.11   
46  Dahlberg Tobias  2001  KSLS  AK0101  50 m  1:25.39   
Berthelsson Tim  2000  SS DELFIN  AJ1700  25 m  1:53.36   
54  Nguyen James  2001  KSLS  AT2301  25 m     
86  Nordh Andreas  1991  OSBY SS  AN6591  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  23 september 2015 
Licensierad till: Osby Simsällskap  Utskriftstid  15:04 
 
7_S
Gren 7, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
9 år och yngre 
105  Ruzic Veronika  2006  S 71  AH1606  25 m  48.09   
19  Hua Isabella  2007  HÖÖRS SS  AE0607  50 m  53.52   
97  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  25 m  54.08   
24  Blomkvist Amanda  2007  SS IDEN  AD0607  50 m  55.31   
82  Lindhe Elsa  2006  OSBY SS  AG3406  25 m  55.56   
93  Bennäs Eleonora  2006  S 71  AJ1406  25 m  57.00   
114  Sjöholm Linnea  2007  SS IDEN  AD2607  25 m  1:00.45   
85  Nlsson Wilma  2006  OSBY SS  AG1606  25 m  1:02.46   
69  Ekstrand Thea  2006  OSBY SS  AG9406  25 m  1:07.02   
10  68  Ekstarand Fideli  2007  OSBY SS    25 m     
11  91  Vörös Alice  2007  OSBY SS    25 m     
10 år 
73  Holgersson Elina  2005  OSBY SS  AF6605  25 m  44.85   
18  Seipp Selma  2005  SS DELFIN  AC6605  25 m  45.15   
76  Håkansson Lovisa  2005  OSBY SS  AC5405  25 m  47.91   
Berntsson Viola  2005  SS DELFIN  AC8405  25 m  50.04   
Möller Jonna  2005  SS DELFIN  AA1605  25 m  52.47   
92  Vörös Matilda  2005  OSBY SS  AQ1205  25 m     
11 år 
11  Nilsson Astrid  2004  SS DELFIN  AA3604  25 m  36.99   
10  Nell Linnea  2004  SS DELFIN  AD1804  25 m  40.52   
101  Nilsson Wilma  2004  S 71  AB0804  25 m  41.53   
87  Olofsson Maja  2004  OSBY SS  AF7204  25 m  42.39   
113  D´aubigné Tindra  2004  HÖÖRS SS  AQ1204  25 m  44.00   
17  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  45.74   
65  Carlsson Mya  2004  OSBY SS  AH7804  25 m  46.07   
43  Carlqvist-Seger Alice  2004  KSLS  AJ9404  25 m  47.84   
78  Jersov Jacqlyne  2004  OSBY SS  AL1704  25 m  49.91   
10  72  Erntsson Emma  2004  OSBY SS  AF3204  25 m  59.30   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  23 september 2015 
Licensierad till: Osby Simsällskap  Utskriftstid  15:04 
 
8_S
Gren 8, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
9 år och yngre 
22  Huasson Benjamin  2007  HÖÖRS SS  AA5707  25 m  49.75   
79  Johnsson Vincent  2006  OSBY SS  AD3506  25 m  53.38   
Nell Eric  2006  SS DELFIN  AF6306  50 m  53.74   
84  Moberg Erik  2006  OSBY SS  AD3106  25 m  1:01.10   
10 år 
30  Kristensen Casper  2005  SS IDEN  AK7505  25 m  50.53   
23  Remgard Emland Mio  2005  HÖÖRS SS  AJ4305  25 m  51.55   
11 år 
98  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  39.90   
21  Huasson Anthon  2004  HÖÖRS SS  AO2304  50 m  40.09   
20  Hua Vincent  2004  HÖÖRS SS  AS2704  50 m  45.67   
83  Lindqvist Vincent  2004  OSBY SS  AH4704  25 m  50.53   
67  Cato Alfred  2004  OSBY SS  AA4904  25 m  53.05   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  23 september 2015 
Licensierad till: Osby Simsällskap  Utskriftstid  15:04 
 
9_S
Gren 9, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år 
57  Nyborg Saga  2003  KSLS  AK9603  25 m  1:16.06   
63  Thulin Annie  2003  KSLS  AK1803  25 m  1:18.51   
50  Jarl Halvarsson Olivia  2003  KSLS  AX2203  25 m  1:19.81   
27  Dellhede Viktoria  2003  SS IDEN  AD2403  25 m  1:20.67   
26  Dellhede Josefin  2003  SS IDEN  AD3403  25 m  1:22.01   
49  Jarl Halvarsson Frida  2003  KSLS  AW9603  25 m  1:25.42   
37  Twedberg Anna  2003  SS IDEN  AR4203  25 m  1:27.89   
13  Nilsson Jennifer  2003  SS DELFIN  AC3803  25 m  1:30.07   
104  Ruzic Michaela  2003  S 71  AG8203  25 m  1:31.47   
10  80  Karlsson Felicia  2003  OSBY SS  AF1603  25 m  1:32.73   
11  107  Stenebo Alva  2003  S 71  AY6403  25 m  1:33.19   
12  25  Böhme Angelica  2003  SS IDEN  AR3603  25 m  1:33.79   
13  15  Petersen Alexandra  2003  SS DELFIN  AC1803  25 m  1:38.57   
14  14  Persson Astrid  2003  SS DELFIN  AB9203  50 m  1:38.84   
15  77  Jersov Carlyne  2003  OSBY SS  BI3403  25 m  1:45.21   
16  71  Engström Moa  2003  OSBY SS  AI5803  25 m     
13 år 
96  Lindfors Fanny  2002  S 71  AV6202  25 m  1:17.22   
75  Håkansson Evelina  2002  OSBY SS  AI8202  25 m  1:18.75   
Joelsson Tilda  2002  SS DELFIN  AM4602  25 m  1:19.73   
88  Olofsson Moa  2002  OSBY SS  AG8202  25 m  1:27.32   
74  Holgersson Enya  2002  OSBY SS  AG0402  25 m  1:27.77   
55  Nguyen Michelle  2002  KSLS  AW7602  25 m  1:29.60   
58  Olsson Astrid  2002  KSLS  AA0802  25 m  1:30.21   
14 - 99 år 
81  Karlsson Simone  2001  OSBY SS  AI2201  25 m  1:10.83   
56  Nilsson Hanna  1996  KSLS  AJ2696  25 m  1:12.41   
42  Bengtsson Josefine  2000  KSLS  BA3800  25 m  1:14.31   
66  Cato Agnes  2001  OSBY SS  AB8201  25 m  1:14.44   
89  Prai Andrea  2001  OSBY SS  AI3201  25 m  1:16.39   
52  Lantz Thilde  2001  KSLS  AX6201  25 m  1:17.28   
108  Persson Bivall Erika  2001  SÖSDALA SS  AM1201  25 m  1:21.65   
Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  1:23.79   
62  Thai Kitty  1998  KSLS  BG0698  25 m  1:24.84   
10  29  Hansen Elin  2000  SS IDEN  AV6600  25 m  1:24.87   
11  41  Andersson Ellinor  1998  KSLS  BM6298  25 m  1:26.76   
12  110  Svensson Linn  1999  SÖSDALA SS  BQ3699  50 m  1:32.40   
13  47  Fling Maja  2001  KSLS  BF9601  25 m  1:32.52   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  23 september 2015 
Licensierad till: Osby Simsällskap  Utskriftstid  15:04 
 
10_S
Gren 10, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år 
44  Corluka Tomislav  2003  KSLS  AC7703  25 m  1:21.77   
70  Engström Mattis  2003  OSBY SS  AC6703  25 m  1:26.08   
Möller Vincent  2003  SS DELFIN  AB2103  25 m  1:29.99   
12  Nilsson Douglas  2003  SS DELFIN  AB3103  25 m  1:31.04   
31  Kristersson Jakob  2003  SS IDEN  AQ3103  50 m  1:47.59   
90  Sjögren Max  2003  OSBY SS  AH7103  25 m  1:49.57   
111  Wilson Mattias  2003  SÖSDALA SS  AQ2703  50 m  1:55.73   
13 år 
Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  50 m  1:16.43   
45  Dahlberg Erik  2002  KSLS  AJ5502  25 m  1:17.82   
60  Petersson Harry  2002  KSLS  AM9302  25 m  1:19.76   
61  Sadoon Ahmed  2002  KSLS  AH2902  25 m  1:24.60   
Claeson Fabian  2002  SS DELFIN  AR7902  25 m  1:42.85   
14 - 99 år 
16  Petersen Jakob  2001  SS DELFIN  AD9901  25 m  1:10.20   
86  Nordh Andreas  1991  OSBY SS  AN6591  25 m  1:10.70   
Berthelsson Tim  2000  SS DELFIN  AJ1700  25 m  1:15.28   
51  Johnsson Joel  2000  KSLS  AT0500  25 m  1:20.06   
46  Dahlberg Tobias  2001  KSLS  AK0101  25 m  1:25.20   
59  Pavkovic Oliver  2001  KSLS  AW9701  25 m  1:25.85   
54  Nguyen James  2001  KSLS  AT2301  25 m  1:32.37   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  23 september 2015 
Licensierad till: Osby Simsällskap  Utskriftstid  15:04 
 
11_S
Gren 11, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
9 år och yngre 
105  Ruzic Veronika  2006  S 71  AH1606  25 m  1:41.35   
97  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  25 m  1:54.64   
82  Lindhe Elsa  2006  OSBY SS  AG3406  25 m  1:54.93   
85  Nlsson Wilma  2006  OSBY SS  AG1606  25 m  2:05.56   
19  Hua Isabella  2007  HÖÖRS SS  AE0607  25 m     
10 år 
18  Seipp Selma  2005  SS DELFIN  AC6605  25 m  1:30.84   
73  Holgersson Elina  2005  OSBY SS  AF6605  25 m  1:37.51   
76  Håkansson Lovisa  2005  OSBY SS  AC5405  25 m  1:39.27   
Möller Jonna  2005  SS DELFIN  AA1605  25 m  1:46.80   
Berntsson Viola  2005  SS DELFIN  AC8405  25 m  1:47.02   
11 år 
11  Nilsson Astrid  2004  SS DELFIN  AA3604  25 m  1:21.03   
101  Nilsson Wilma  2004  S 71  AB0804  25 m  1:26.68   
10  Nell Linnea  2004  SS DELFIN  AD1804  25 m  1:29.27   
87  Olofsson Maja  2004  OSBY SS  AF7204  25 m  1:31.15   
113  D´aubigné Tindra  2004  HÖÖRS SS  AQ1204  25 m  1:33.00   
65  Carlsson Mya  2004  OSBY SS  AH7804  25 m  1:34.79   
17  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  1:39.74   
43  Carlqvist-Seger Alice  2004  KSLS  AJ9404  25 m  1:43.26   
72  Erntsson Emma  2004  OSBY SS  AF3204  25 m  2:09.53   
10  78  Jersov Jacqlyne  2004  OSBY SS  AL1704  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  23 september 2015 
Licensierad till: Osby Simsällskap  Utskriftstid  15:04 
 
12_S
Gren 12, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
9 år och yngre 
22  Huasson Benjamin  2007  HÖÖRS SS  AA5707  25 m  1:51.79   
79  Johnsson Vincent  2006  OSBY SS  AD3506  25 m  2:01.01   
Nell Eric  2006  SS DELFIN  AF6306  25 m  2:01.78   
10 år 
23  Remgard Emland Mio  2005  HÖÖRS SS  AJ4305  25 m  1:53.41   
30  Kristensen Casper  2005  SS IDEN  AK7505  25 m     
11 år 
98  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  1:24.21   
21  Huasson Anthon  2004  HÖÖRS SS  AO2304  25 m  1:25.07   
20  Hua Vincent  2004  HÖÖRS SS  AS2704  25 m  1:35.62   
83  Lindqvist Vincent  2004  OSBY SS  AH4704  25 m  1:44.55   
67  Cato Alfred  2004  OSBY SS  AA4904  25 m  1:51.77   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  23 september 2015 
Licensierad till: Osby Simsällskap  Utskriftstid  15:04 
 
13_S
Gren 13, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år 
57  Nyborg Saga  2003  KSLS  AK9603  25 m  2:43.85   
50  Jarl Halvarsson Olivia  2003  KSLS  AX2203  25 m  2:56.18   
49  Jarl Halvarsson Frida  2003  KSLS  AW9603  25 m  2:58.90   
63  Thulin Annie  2003  KSLS  AK1803  50 m  3:00.14   
27  Dellhede Viktoria  2003  SS IDEN  AD2403  25 m  3:04.17   
13  Nilsson Jennifer  2003  SS DELFIN  AC3803  25 m  3:08.76   
104  Ruzic Michaela  2003  S 71  AG8203  25 m  3:10.46   
26  Dellhede Josefin  2003  SS IDEN  AD3403  25 m  3:12.88   
80  Karlsson Felicia  2003  OSBY SS  AF1603  25 m  3:17.90   
10  33  Persson Emelie  2003  SS IDEN  AG9203  25 m  3:22.93   
11  14  Persson Astrid  2003  SS DELFIN  AB9203  25 m  3:32.53   
12  25  Böhme Angelica  2003  SS IDEN  AR3603  25 m  3:39.37   
13  107  Stenebo Alva  2003  S 71  AY6403  25 m  3:41.58   
14  15  Petersen Alexandra  2003  SS DELFIN  AC1803  25 m     
15  71  Engström Moa  2003  OSBY SS  AI5803  25 m     
16  77  Jersov Carlyne  2003  OSBY SS  BI3403  25 m     
13 år 
88  Olofsson Moa  2002  OSBY SS  AG8202  25 m  2:47.33   
75  Håkansson Evelina  2002  OSBY SS  AI8202  25 m  2:52.22   
74  Holgersson Enya  2002  OSBY SS  AG0402  25 m  2:55.89   
Joelsson Tilda  2002  SS DELFIN  AM4602  25 m  2:57.72   
55  Nguyen Michelle  2002  KSLS  AW7602  25 m  2:59.35   
58  Olsson Astrid  2002  KSLS  AA0802  25 m  3:04.47   
28  Gunnarsson Siri  2002  SS IDEN  AZ9201  25 m  3:28.40   
35  Rosén Sundström Tuva  2002  SS IDEN  AT7802  25 m     
14 - 99 år 
81  Karlsson Simone  2001  OSBY SS  AI2201  25 m  2:32.75   
53  Lindström Annie  1996  KSLS  AJ3696  25 m  2:33.15   
56  Nilsson Hanna  1996  KSLS  AJ2696  25 m  2:38.28   
Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  2:42.82   
52  Lantz Thilde  2001  KSLS  AX6201  25 m  2:44.05   
42  Bengtsson Josefine  2000  KSLS  BA3800  25 m  2:47.46   
66  Cato Agnes  2001  OSBY SS  AB8201  25 m  2:47.66   
89  Prai Andrea  2001  OSBY SS  AI3201  25 m  2:47.69   
48  Högberg Linnéa  1999  KSLS  BI5899  25 m  2:51.74   
10  62  Thai Kitty  1998  KSLS  BG0698  25 m  2:52.15   
11  38  Törneman Moa  2001  SS IDEN  AN6401  50 m  2:57.82   
12  36  Sjö Elin  2001  SS IDEN  AX5801  25 m  3:02.12   
13  34  Persson Kajsa  2000  SS IDEN  AN0800  25 m  3:02.49   
14  47  Fling Maja  2001  KSLS  BF9601  25 m  3:14.50   
15  110  Svensson Linn  1999  SÖSDALA SS  BQ3699  25 m  3:19.84   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  23 september 2015 
Licensierad till: Osby Simsällskap  Utskriftstid  15:04 
 
14_S
Gren 14, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år 
Möller Vincent  2003  SS DELFIN  AB2103  25 m  3:09.29   
44  Corluka Tomislav  2003  KSLS  AC7703  25 m  3:15.72   
12  Nilsson Douglas  2003  SS DELFIN  AB3103  25 m     
70  Engström Mattis  2003  OSBY SS  AC6703  25 m     
90  Sjögren Max  2003  OSBY SS  AH7103  25 m     
13 år 
Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  2:43.05   
60  Petersson Harry  2002  KSLS  AM9302  25 m  2:52.51   
45  Dahlberg Erik  2002  KSLS  AJ5502  25 m  2:53.05   
61  Sadoon Ahmed  2002  KSLS  AH2902  25 m  2:58.18   
Claeson Fabian  2002  SS DELFIN  AR7902  25 m     
14 - 99 år 
64  Vien Jing-Sheng  1986  KSLS  AH1986  25 m  2:11.79   
16  Petersen Jakob  2001  SS DELFIN  AD9901  25 m  2:25.39   
86  Nordh Andreas  1991  OSBY SS  AN6591  25 m  2:31.01   
112  El Mokri Jacob  2001  KSLS  AF3301  25 m  2:49.11   
40  von Post Joel  2001  SS IDEN  AL4901  25 m  3:01.24   
59  Pavkovic Oliver  2001  KSLS  AW9701  25 m  3:07.00   
Berthelsson Tim  2000  SS DELFIN  AJ1700  25 m  3:08.33   
54  Nguyen James  2001  KSLS  AT2301  50 m  4:18.16   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  23 september 2015 
Licensierad till: Osby Simsällskap  Utskriftstid  15:04 
 
15_S
Gren 15, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
9 år och yngre 
82  Lindhe Elsa  2006  OSBY SS  AG3406  50 m  51.84   
105  Ruzic Veronika  2006  S 71  AH1606  25 m  52.13   
85  Nlsson Wilma  2006  OSBY SS  AG1606  25 m  55.18   
97  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  25 m  57.25   
19  Hua Isabella  2007  HÖÖRS SS  AE0607  25 m  1:00.04   
114  Sjöholm Linnea  2007  SS IDEN  AD2607  25 m  1:09.51   
24  Blomkvist Amanda  2007  SS IDEN  AD0607  50 m  1:12.93   
69  Ekstrand Thea  2006  OSBY SS  AG9406  25 m  1:17.31   
68  Ekstarand Fideli  2007  OSBY SS    25 m     
10  91  Vörös Alice  2007  OSBY SS    25 m     
10 år 
18  Seipp Selma  2005  SS DELFIN  AC6605  25 m  45.43   
Berntsson Viola  2005  SS DELFIN  AC8405  25 m  48.69   
73  Holgersson Elina  2005  OSBY SS  AF6605  25 m  49.76   
95  Hart Alicia  2005  S 71  AE3805  25 m  50.06   
76  Håkansson Lovisa  2005  OSBY SS  AC5405  25 m  50.76   
Möller Jonna  2005  SS DELFIN  AA1605  25 m  53.46   
102  Olofsson Alva  2005  S 71  AD6605  25 m  54.84   
92  Vörös Matilda  2005  OSBY SS  AQ1205  25 m  1:04.84   
11 år 
11  Nilsson Astrid  2004  SS DELFIN  AA3604  25 m  44.28   
101  Nilsson Wilma  2004  S 71  AB0804  25 m  45.23   
113  D´aubigné Tindra  2004  HÖÖRS SS  AQ1204  25 m  45.50   
10  Nell Linnea  2004  SS DELFIN  AD1804  25 m  45.99   
87  Olofsson Maja  2004  OSBY SS  AF7204  25 m  46.59   
65  Carlsson Mya  2004  OSBY SS  AH7804  25 m  47.30   
43  Carlqvist-Seger Alice  2004  KSLS  AJ9404  25 m  51.82   
17  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  55.01   
78  Jersov Jacqlyne  2004  OSBY SS  AL1704  25 m  57.33   
10  106  Simpson Maja  2004  S 71  BI8804  25 m  1:02.49   
11  72  Erntsson Emma  2004  OSBY SS  AF3204  25 m  1:06.59   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  23 september 2015 
Licensierad till: Osby Simsällskap  Utskriftstid  15:04 
 
16_S
Gren 16, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
9 år och yngre 
22  Huasson Benjamin  2007  HÖÖRS SS  AA5707  50 m  53.52   
79  Johnsson Vincent  2006  OSBY SS  AD3506  25 m  53.99   
84  Moberg Erik  2006  OSBY SS  AD3106  25 m  58.28   
Nell Eric  2006  SS DELFIN  AF6306  25 m  1:00.66   
10 år 
23  Remgard Emland Mio  2005  HÖÖRS SS  AJ4305  50 m  55.83   
32  Liebenhagen Anton  2005  SS IDEN  AK8505  25 m  1:04.33   
30  Kristensen Casper  2005  SS IDEN  AK7505  25 m     
11 år 
21  Huasson Anthon  2004  HÖÖRS SS  AO2304  50 m  42.21   
98  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  50 m  42.97   
20  Hua Vincent  2004  HÖÖRS SS  AS2704  25 m  47.13   
67  Cato Alfred  2004  OSBY SS  AA4904  25 m  49.09   
83  Lindqvist Vincent  2004  OSBY SS  AH4704  25 m  51.53   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  23 september 2015 
Licensierad till: Osby Simsällskap  Utskriftstid  15:04 
 
17_S
Gren 17, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år 
63  Thulin Annie  2003  KSLS  AK1803  25 m  1:28.35   
50  Jarl Halvarsson Olivia  2003  KSLS  AX2203  25 m  1:29.82   
104  Ruzic Michaela  2003  S 71  AG8203  25 m  1:29.95   
49  Jarl Halvarsson Frida  2003  KSLS  AW9603  25 m  1:34.54   
99  Ngo Hanna  2003  S 71  AE1603  25 m  1:37.39   
37  Twedberg Anna  2003  SS IDEN  AR4203  25 m  1:40.34   
80  Karlsson Felicia  2003  OSBY SS  AF1603  25 m  1:40.47   
33  Persson Emelie  2003  SS IDEN  AG9203  50 m  1:43.51   
14  Persson Astrid  2003  SS DELFIN  AB9203  50 m  1:45.28   
10  13  Nilsson Jennifer  2003  SS DELFIN  AC3803  25 m  1:45.30   
11  15  Petersen Alexandra  2003  SS DELFIN  AC1803  25 m  1:46.17   
12  103  Olofsson Emmy  2003  S 71  AY4403  25 m  1:55.73   
13  94  Christiansen Frida  2003  S 71  AE0603  25 m  1:56.09   
14  77  Jersov Carlyne  2003  OSBY SS  BI3403  25 m  1:58.24   
15  25  Böhme Angelica  2003  SS IDEN  AR3603  25 m  2:00.74   
16  107  Stenebo Alva  2003  S 71  AY6403  25 m  2:01.31   
17  71  Engström Moa  2003  OSBY SS  AI5803  25 m     
13 år 
100  Nilsson Tova  2002  S 71  AC0202  25 m  1:20.54   
74  Holgersson Enya  2002  OSBY SS  AG0402  25 m  1:24.10   
96  Lindfors Fanny  2002  S 71  AV6202  25 m  1:27.44   
Joelsson Tilda  2002  SS DELFIN  AM4602  25 m  1:28.52   
88  Olofsson Moa  2002  OSBY SS  AG8202  25 m  1:30.97   
55  Nguyen Michelle  2002  KSLS  AW7602  25 m  1:33.22   
75  Håkansson Evelina  2002  OSBY SS  AI8202  25 m  1:34.87   
28  Gunnarsson Siri  2002  SS IDEN  AZ9201  25 m  1:50.12   
35  Rosén Sundström Tuva  2002  SS IDEN  AT7802  25 m     
14 - 99 år 
52  Lantz Thilde  2001  KSLS  AX6201  25 m  1:17.37   
81  Karlsson Simone  2001  OSBY SS  AI2201  25 m  1:20.90   
56  Nilsson Hanna  1996  KSLS  AJ2696  25 m  1:20.91   
Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  1:23.24   
89  Prai Andrea  2001  OSBY SS  AI3201  25 m  1:23.64   
62  Thai Kitty  1998  KSLS  BG0698  25 m  1:24.03   
109  Persson Bivall Tove  1997  SÖSDALA SS  AP4897  25 m  1:25.79   
34  Persson Kajsa  2000  SS IDEN  AN0800  25 m  1:29.86   
42  Bengtsson Josefine  2000  KSLS  BA3800  25 m  1:30.06   
10  66  Cato Agnes  2001  OSBY SS  AB8201  25 m  1:31.32   
11  108  Persson Bivall Erika  2001  SÖSDALA SS  AM1201  25 m  1:31.95   
12  29  Hansen Elin  2000  SS IDEN  AV6600  25 m  1:32.78   
13  41  Andersson Ellinor  1998  KSLS  BM6298  25 m  1:35.21   
14  47  Fling Maja  2001  KSLS  BF9601  25 m  1:36.04   
15  110  Svensson Linn  1999  SÖSDALA SS  BQ3699  25 m  1:42.22   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  23 september 2015 
Licensierad till: Osby Simsällskap  Utskriftstid  15:04 
 
18_S
Gren 18, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år 
Möller Vincent  2003  SS DELFIN  AB2103  25 m  1:43.11   
70  Engström Mattis  2003  OSBY SS  AC6703  25 m  1:49.78   
90  Sjögren Max  2003  OSBY SS  AH7103  25 m  1:51.57   
12  Nilsson Douglas  2003  SS DELFIN  AB3103  25 m  1:53.04   
39  von Post Daniel  2003  SS IDEN  AH7903  25 m  1:56.06   
31  Kristersson Jakob  2003  SS IDEN  AQ3103  25 m     
13 år 
61  Sadoon Ahmed  2002  KSLS  AH2902  25 m  1:23.31   
Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  1:24.47   
45  Dahlberg Erik  2002  KSLS  AJ5502  25 m  1:24.91   
Claeson Fabian  2002  SS DELFIN  AR7902  25 m     
14 - 99 år 
64  Vien Jing-Sheng  1986  KSLS  AH1986  25 m  1:06.09   
16  Petersen Jakob  2001  SS DELFIN  AD9901  25 m  1:21.78   
86  Nordh Andreas  1991  OSBY SS  AN6591  25 m  1:22.70   
46  Dahlberg Tobias  2001  KSLS  AK0101  25 m  1:24.03   
51  Johnsson Joel  2000  KSLS  AT0500  25 m  1:27.49   
40  von Post Joel  2001  SS IDEN  AL4901  25 m  1:28.29   
59  Pavkovic Oliver  2001  KSLS  AW9701  25 m  1:36.37   
Berthelsson Tim  2000  SS DELFIN  AJ1700  25 m  2:08.41   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  23 september 2015 
Licensierad till: Osby Simsällskap  Utskriftstid  15:04 
 
19_S
Gren 19, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
9 år och yngre 
105  Ruzic Veronika  2006  S 71  AH1606  25 m  40.63   
97  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  25 m  43.02   
82  Lindhe Elsa  2006  OSBY SS  AG3406  25 m  43.73   
19  Hua Isabella  2007  HÖÖRS SS  AE0607  50 m  48.42   
85  Nlsson Wilma  2006  OSBY SS  AG1606  25 m  52.89   
24  Blomkvist Amanda  2007  SS IDEN  AD0607  25 m  53.09   
114  Sjöholm Linnea  2007  SS IDEN  AD2607  25 m  53.50   
69  Ekstrand Thea  2006  OSBY SS  AG9406  25 m  57.67   
68  Ekstarand Fideli  2007  OSBY SS    25 m     
10  91  Vörös Alice  2007  OSBY SS    25 m     
10 år 
18  Seipp Selma  2005  SS DELFIN  AC6605  50 m  35.27   
73  Holgersson Elina  2005  OSBY SS  AF6605  50 m  38.07   
Möller Jonna  2005  SS DELFIN  AA1605  25 m  38.75   
76  Håkansson Lovisa  2005  OSBY SS  AC5405  25 m  40.55   
Berntsson Viola  2005  SS DELFIN  AC8405  50 m  42.00   
102  Olofsson Alva  2005  S 71  AD6605  25 m  42.59   
95  Hart Alicia  2005  S 71  AE3805  25 m  42.82   
92  Vörös Matilda  2005  OSBY SS  AQ1205  25 m     
11 år 
87  Olofsson Maja  2004  OSBY SS  AF7204  25 m  30.81   
11  Nilsson Astrid  2004  SS DELFIN  AA3604  25 m  31.17   
101  Nilsson Wilma  2004  S 71  AB0804  50 m  34.08   
113  D´aubigné Tindra  2004  HÖÖRS SS  AQ1204  25 m  35.20   
10  Nell Linnea  2004  SS DELFIN  AD1804  25 m  35.47   
17  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  36.07   
65  Carlsson Mya  2004  OSBY SS  AH7804  25 m  37.70   
43  Carlqvist-Seger Alice  2004  KSLS  AJ9404  25 m  44.17   
78  Jersov Jacqlyne  2004  OSBY SS  AL1704  25 m  46.80   
10  72  Erntsson Emma  2004  OSBY SS  AF3204  25 m  48.89   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  23 september 2015 
Licensierad till: Osby Simsällskap  Utskriftstid  15:04 
 
20_S
Gren 20, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
9 år och yngre 
Nell Eric  2006  SS DELFIN  AF6306  25 m  40.35   
22  Huasson Benjamin  2007  HÖÖRS SS  AA5707  50 m  42.40   
79  Johnsson Vincent  2006  OSBY SS  AD3506  25 m  45.17   
84  Moberg Erik  2006  OSBY SS  AD3106  25 m  1:02.24   
10 år 
30  Kristensen Casper  2005  SS IDEN  AK7505  25 m  42.25   
32  Liebenhagen Anton  2005  SS IDEN  AK8505  50 m  42.98   
23  Remgard Emland Mio  2005  HÖÖRS SS  AJ4305  25 m  45.83   
11 år 
98  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  50 m  32.86   
21  Huasson Anthon  2004  HÖÖRS SS  AO2304  25 m  34.97   
20  Hua Vincent  2004  HÖÖRS SS  AS2704  50 m  37.61   
83  Lindqvist Vincent  2004  OSBY SS  AH4704  25 m  37.87   
67  Cato Alfred  2004  OSBY SS  AA4904  25 m  44.99   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  23 september 2015 
Licensierad till: Osby Simsällskap  Utskriftstid  15:04 
 
21_S
Gren 21, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år 
57  Nyborg Saga  2003  KSLS  AK9603  25 m  1:05.23   
13  Nilsson Jennifer  2003  SS DELFIN  AC3803  25 m  1:12.23   
27  Dellhede Viktoria  2003  SS IDEN  AD2403  25 m  1:12.95   
26  Dellhede Josefin  2003  SS IDEN  AD3403  25 m  1:13.72   
50  Jarl Halvarsson Olivia  2003  KSLS  AX2203  25 m  1:15.71   
104  Ruzic Michaela  2003  S 71  AG8203  25 m  1:16.42   
37  Twedberg Anna  2003  SS IDEN  AR4203  25 m  1:17.41   
80  Karlsson Felicia  2003  OSBY SS  AF1603  25 m  1:21.11   
99  Ngo Hanna  2003  S 71  AE1603  25 m  1:21.84   
10  15  Petersen Alexandra  2003  SS DELFIN  AC1803  25 m  1:22.85   
11  14  Persson Astrid  2003  SS DELFIN  AB9203  50 m  1:23.14   
12  25  Böhme Angelica  2003  SS IDEN  AR3603  50 m  1:24.58   
13  107  Stenebo Alva  2003  S 71  AY6403  25 m  1:26.50   
14  33  Persson Emelie  2003  SS IDEN  AG9203  25 m  1:28.16   
15  77  Jersov Carlyne  2003  OSBY SS  BI3403  25 m  1:33.88   
16  103  Olofsson Emmy  2003  S 71  AY4403  25 m  1:35.41   
17  94  Christiansen Frida  2003  S 71  AE0603  25 m  1:36.21   
18  71  Engström Moa  2003  OSBY SS  AI5803  25 m     
13 år 
88  Olofsson Moa  2002  OSBY SS  AG8202  25 m  1:06.61   
96  Lindfors Fanny  2002  S 71  AV6202  25 m  1:06.75   
100  Nilsson Tova  2002  S 71  AC0202  25 m  1:09.25   
75  Håkansson Evelina  2002  OSBY SS  AI8202  25 m  1:12.93   
55  Nguyen Michelle  2002  KSLS  AW7602  25 m  1:13.00   
Joelsson Tilda  2002  SS DELFIN  AM4602  25 m  1:13.19   
74  Holgersson Enya  2002  OSBY SS  AG0402  25 m  1:14.53   
58  Olsson Astrid  2002  KSLS  AA0802  25 m  1:14.68   
28  Gunnarsson Siri  2002  SS IDEN  AZ9201  25 m  1:24.69   
10  35  Rosén Sundström Tuva  2002  SS IDEN  AT7802  25 m  1:28.44   
14 - 99 år 
53  Lindström Annie  1996  KSLS  AJ3696  25 m  57.99   
Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  1:00.63   
81  Karlsson Simone  2001  OSBY SS  AI2201  25 m  1:00.73   
89  Prai Andrea  2001  OSBY SS  AI3201  25 m  1:02.20   
48  Högberg Linnéa  1999  KSLS  BI5899  25 m  1:04.01   
42  Bengtsson Josefine  2000  KSLS  BA3800  25 m  1:05.01   
66  Cato Agnes  2001  OSBY SS  AB8201  25 m  1:05.24   
62  Thai Kitty  1998  KSLS  BG0698  25 m  1:08.07   
38  Törneman Moa  2001  SS IDEN  AN6401  50 m  1:08.31   
10  52  Lantz Thilde  2001  KSLS  AX6201  25 m  1:08.72   
11  29  Hansen Elin  2000  SS IDEN  AV6600  25 m  1:10.72   
12  41  Andersson Ellinor  1998  KSLS  BM6298  25 m  1:11.95   
13  36  Sjö Elin  2001  SS IDEN  AX5801  25 m  1:12.37   
14  108  Persson Bivall Erika  2001  SÖSDALA SS  AM1201  25 m  1:13.37   
15  110  Svensson Linn  1999  SÖSDALA SS  BQ3699  25 m  1:17.47   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  23 september 2015 
Licensierad till: Osby Simsällskap  Utskriftstid  15:04 
 
22_S
Gren 22, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år 
44  Corluka Tomislav  2003  KSLS  AC7703  25 m  1:13.03   
70  Engström Mattis  2003  OSBY SS  AC6703  25 m  1:15.23   
Möller Vincent  2003  SS DELFIN  AB2103  25 m  1:16.46   
12  Nilsson Douglas  2003  SS DELFIN  AB3103  50 m  1:17.36   
90  Sjögren Max  2003  OSBY SS  AH7103  25 m  1:30.65   
39  von Post Daniel  2003  SS IDEN  AH7903  25 m  1:31.00   
31  Kristersson Jakob  2003  SS IDEN  AQ3103  25 m  1:34.13   
111  Wilson Mattias  2003  SÖSDALA SS  AQ2703  25 m  1:38.45   
13 år 
Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  50 m  1:02.70   
60  Petersson Harry  2002  KSLS  AM9302  25 m  1:09.18   
61  Sadoon Ahmed  2002  KSLS  AH2902  25 m  1:12.35   
Claeson Fabian  2002  SS DELFIN  AR7902  25 m  1:19.32   
14 - 99 år 
16  Petersen Jakob  2001  SS DELFIN  AD9901  25 m  59.29   
86  Nordh Andreas  1991  OSBY SS  AN6591  25 m  59.44   
51  Johnsson Joel  2000  KSLS  AT0500  25 m  1:05.68   
Berthelsson Tim  2000  SS DELFIN  AJ1700  25 m  1:07.02   
112  El Mokri Jacob  2001  KSLS  AF3301  25 m  1:07.45   
46  Dahlberg Tobias  2001  KSLS  AK0101  50 m  1:09.77   
40  von Post Joel  2001  SS IDEN  AL4901  25 m  1:12.87   
59  Pavkovic Oliver  2001  KSLS  AW9701  25 m  1:14.19   
54  Nguyen James  2001  KSLS  AT2301  25 m  1:16.24   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  23 september 2015 
Licensierad till: Osby Simsällskap  Utskriftstid  15:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner