2020-02-28   13:12:07
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UUM, Upplands Ungdomsmästerskap

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

9_S
Gren 9, 100m Medley Flickor 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
120  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  1:14.30   
121  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  1:15.08   
171  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  1:17.04   
162  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  1:17.26   
153  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  1:19.04   
132  Malmsten Amanda  2000  NORRTÄLJE  AT8600  25 m  1:20.60   
152  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  1:20.78   
117  Magnusson Tova  2002  SK ENA  AC5802  25 m  1:22.52   
135  Sjöberg Tova  2001  NORRTÄLJE  BC3401  25 m  1:22.52   
10  119  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  1:22.94   
11  118  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  1:23.66   
12  112  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  1:28.48   
13  198  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  1:28.52   
14  113  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  1:28.87   
15  129  Andersson Linn  1999  NORRTÄLJE  BS3299  25 m  1:28.97   
16  220  Sundqvist Amanda  2002  UPSALA S  AR7802  25 m  1:30.03   
17  236  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  1:30.81   
18  160  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:31.13   
19  164  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  1:33.96   
20  131  Jonsson Linnea  2002  NORRTÄLJE  AJ0602  25 m  1:34.42   
21  235  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  1:34.45   
22  210  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  1:35.23   
23  174  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  1:35.50   
24  115  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  1:35.59   
25  175  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  1:35.82   
26  144  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  1:36.48   
27  221  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  1:37.23   
28  178  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m  1:37.43   
29  201  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  1:37.65   
30  219  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  1:37.92   
31  187  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  1:38.14   
32  204  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  1:38.62   
33  232  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  1:39.30   
34  224  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m  1:39.42   
35  143  Akre Fall Linn  2001  UPSALA S  BO0801  25 m  1:39.99   
36  127  Albertsen Lina  2001  NORRTÄLJE  BN7601  25 m  1:41.30   
37  123  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  1:42.93   
38  154  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  1:44.12   
39  196  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  1:49.75   
40  145  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  1:54.13   
41  227  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  1:56.95   
42  180  Inghammar Ester  2002  UPSALA S  BV0602  25 m     
43  217  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  01 oktober 2015 
Licensierad till: Upsala Simsällskap  Utskriftstid  10:39 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner