2020-02-16   21:34:00
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UUM, Upplands Ungdomsmästerskap

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 31
Heatlista 
 
  Tävling  Upplands Ungdomsmästerskap    Utskriftsdatum  04 oktober 2015   
  Tävlingsort  Uppsala    Utskriftstid  08:15   
  Arrangör  Upsala Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  03 oktober 2015         
 
 
 
Gren 31, 100m Medley Pojkar  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
179  Lukas Höglund  2004  AK0904  UPSALA S    25m   
183  Elias Karlsson  2003  AP1303  UPSALA S    25m  1:50.18 
195  Rasmus Loklint  2005  AD2105  UPSALA S    25m   
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
146  Oskar Andersson  2003  AG6503  UPSALA S    25m  1:49.93 
159  David Forsblad  2002  AU3302  UPSALA S    25m  1:45.11 
193  Hampus Ljunggren  2004  AF3304  UPSALA S    25m  1:42.17 
212  William Rismyhr  2004  AK5104  UPSALA S    25m  1:44.21 
216  Danny Simaleza  2005  AE4905  UPSALA S    25m  1:49.63 
               

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
233  Botvid Wiell  2005  AB3305  UPSALA S    25m  1:40.35 
177  Elias Holst  2002  AO9302  UPSALA S    25m  1:38.85 
150  Markus Brenning  2005  AD4105  UPSALA S    25m  1:37.80 
230  Max Wallin  2001  AE0301  UPSALA S    25m  1:38.17 
182  Alexander Karlsson  2002  AQ4102  UPSALA S    25m  1:39.67 
168  Jesper Hallbert  2000  AT2700  UPSALA S    25m  1:40.39 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
214  Andreas Savin  2003  AG9503  UPSALA S    25m  1:35.59 
158  Jonatan Fischer  2001  AM1301  UPSALA S    25m  1:34.06 
229  Loke Wallin  1999  AD6399  UPSALA S    25m  1:25.15 
136  Rasmus Skyving  2003  AB2703  NORRTÄLJE    25m  1:25.62 
215  Kevin Shiva  2002  AB1102  UPSALA S    25m  1:34.09 
231  Noel Wallin  2001  AE1301  UPSALA S    25m  1:37.44 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
137  Elias Säfström  2002  AP5102  NORRTÄLJE    25m  1:22.22 
173  Axel Henriksson  1999  AA3799  UPSALA S    25m  1:16.23 
139  Tobias Westholm  1996  AA1196  NORRTÄLJE    25m  1:05.19 
130  Elias Folkesson  1999  AO6599  NORRTÄLJE    25m  1:12.67 
202  Roman Milkin  1999  AH0599  UPSALA S    25m  1:18.55 
122  Gustaf Walldén  2003  AE8503  SK ENA    25m  1:25.03 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  04 oktober 2015 
Licensierad till: Upsala Simsällskap  Utskriftstid  08:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner