2020-02-20   13:31:31
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Vestdanske Årgangsmesterskaber Grp 2

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag 10.00

6_S
Løb 6, 100m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
254  Frost Oliver Nørgaard  2002  AALBORG  0299AL  25 m  1:06.41   
10  Stahl Gustav  2002  OSK  0245AM  25 m  1:08.62   
101  Perzynski Simon  2002  SØNDERBORG  0289AG  25 m  1:10.00   
117  Storgaard Anders Bredal  2002  SVENDBORG  0227AD  25 m  1:10.71   
204  Kjær Jonas  2003  ESBJERG  0341AA  25 m  1:11.41   
165  Elkjær Malthe  2003  TEMPO  0367AF  25 m  1:12.04   
213  Hjertmann Joachim  2002  LYSENG  0215AK  25 m  1:12.07   
38  Olsen Patrick Zakaryan  2002  HORSENS  0227AM  25 m  1:13.14   
179  Henriksen Julius  2002  HOLSTEBRO  0293AG  25 m  1:13.32   
10  199  Buchwaldt Esben F.  2002  ESBJERG  0227AG  25 m  1:13.57   
11  27  Tietgen Jakob  2002  FREM  0245AD  25 m  1:13.62   
12  182  Laursen Mathias Lindberg  2003  HOLSTEBRO  0359AJ  25 m  1:13.98   
13  139  Hansen Mathias Lund  2002  AGF  0269AD  25 m  1:14.46   
14  247  Ohrt William  2002  KOLDING  0271AC  25 m  1:14.59   
15  258  Nørgaard Ruben C.  2002  AALBORG  0225AF  25 m  1:14.61   
16  227  Lasthein Wilfred Hove  2002  SKOVBAKKEN  0279AJ  25 m  1:14.78   
17  225  Gallacher Daniel  2002  SKOVBAKKEN  0235AK  25 m  1:14.83   
18  241  Dannevang Joshua  2002  KOLDING  0223AN  25 m  1:14.85   
19  Schroll Magnus Dolleris  2002  OSK  0217AM  25 m  1:14.87   
20  102  Ravn Philip Andersen  2002  SØNDERBORG  0241AL  25 m  1:14.90   
21  192  Okkerholm Mingus  2002  NYBORG  0201AQ  25 m  1:15.26   
22  145  Ottosen Christian  2002  AGF  0261AC  25 m  1:15.80   
23  279  Bjørn Alexander L.  2003  IKAST  0389AH  25 m  1:15.90   
24  26  Stærmose William Vig  2002  FREM  0263AA  25 m  1:15.98   
25  189  Kornum Christian  2003  SØHESTEN  0323AH  25 m  1:16.24   
26  284  Mikkelsen Rasmus Kvorning  2002  TRITON V  0283AL  25 m  1:16.38  EFT 
27  11  Tramm Emil Jøhnk  2002  OSK  0223AA  25 m  1:16.55   
28  135  Balladone Sofus Bolwig  2002  AGF  0233AM  25 m  1:16.79   
29  184  Pedersen Mads Mazur  2002  HOLSTEBRO  0203AG  25 m  1:16.85   
30  114  Sander Nikolai  2003  SMUT  0371AF  25 m  1:16.96   
31  200  Elsgaard Elias Marius  2004  ESBJERG  0451AI  25 m  1:17.04   
32  45  Fuglsang Gustav Fløche  2002  SILKEBORG  0239AL  25 m  1:17.24   
33  218  Lindholm Frederik  2004  LYSENG  0451AC  25 m  1:17.47   
34  171  Guldager Asbjørn  2002  HSK  0227AI  25 m  1:17.93   
35  232  Thorsell Vilhelm Damm  2002  SKOVBAKKEN  0235AD  25 m  1:18.02   
36  202  Frydenholm Emil  2002  ESBJERG  0235AG  25 m  1:18.20   
37  174  Stamholt Mads  2003  HSK  0353AM  25 m  1:18.22   
38  144  Køfer Rasmus Pilegaard  2003  AGF  0317AD  25 m  1:18.26   
39  69  Ellekjær Lauritz Baad  2003  TRITON V  0323AG  25 m  1:18.41   
40  Nygaard Victor  2003  OSLF  0361AH  25 m  1:18.90   
41  198  Boström Tobias  2002  ESBJERG  0295AG  25 m  1:19.16   
42  170  Friis Benjamin  2002  HSK  0267AI  25 m  1:19.24   
43  43  Elling Frederik Venø  2003  SILKEBORG  0339AD  25 m  1:19.41   
44  251  Christense Christopher Z.  2003  AALBORG  0393AG  25 m  1:19.58   
45  278  Nissen Johan Bendixen  2002  SKANDERBOR  0211AQ  25 m  1:20.24   
46  208  Pedersen Aske Sommerlund  2003  ESBJERG  0393AJ  25 m  1:20.27   
47  162  Søe Jacob Lyse  2003  ODDER  0361AF  25 m  1:20.35   
48  66  Damsbo Daniel  2003  TRITON V  0397AH  25 m  1:20.38   
49  229  Mikkelsen Mads  2004  SKOVBAKKEN  0491AC  25 m  1:20.61   
50  167  Iversen Mads  2004  TEMPO  0491AG  25 m  1:20.82   
51  33  Johannesen Christian  2003  HORSENS  0343AH  25 m  1:20.87   
52  154  Landtved Christian  2004  RINGE  0431AB  25 m  1:20.91   
53  222  Sloth William  2003  LYSENG  0367AJ  25 m  1:21.14   
54  106  Jonsson Elias Hanghøj  2002  S 68  0265AI  25 m  1:21.75   
55  128  Brunsgaard Thor  2003  ST-NEPTUN  0383AP  25 m  1:21.80   
56  124  Hansen Mads Peter  2004  VIBORG    25 m  1:21.88   
57  96  Riisgaard-Jensen Lars  2004  AARS  0411AC  25 m  1:22.31   
58  275  Mortensen Alexander  2004  HERNING  0487AB  25 m  1:22.44   
59  230  Modin Julius Agerbo  2003  SKOVBAKKEN  0313AC  25 m  1:22.51   
60  18  Pedersen Mathias Munch  2003  OSK  0347AI  25 m  1:22.75   
61  95  Riisgaard-Jensen Jens  2003  AARS  0369AF  25 m  1:22.87   
62  46  Grann Emil Lykke  2003  SILKEBORG  0391AK  25 m  1:22.90   
63  86  Jørgensen Sebastian  2005  THISTED  0565AD  25 m  1:22.94   
64  34  Johannesen Mathias H.  2004  HORSENS  0421AB  25 m  1:23.06   
65  151  Zaccarin Sander Kudahl  2003  AGF  0395AG  25 m  1:23.17   
66  205  Knudsen Jonas Krammer  2003  ESBJERG  0345AF  25 m  1:23.23   
67  180  Jensen Anders Nedergaard  2002  HOLSTEBRO  0233AP  25 m  1:23.45   
68  16  Henriksen Mads Juul  2004  OSK  0465AA  25 m  1:23.62   
69  193  Sandison Jonas Lykke  2004  NYBORG  0415AF  25 m  1:23.76   
70  89  Madsen Paw Jensby  2002  THISTED  0233AI  25 m  1:24.24   
71  150  Wichmann Valdemar  2003  AGF  0305AJ  25 m  1:24.44   
72  250  Brandi Victor Abel  2003  AALBORG  0311AN  25 m  1:24.52   
73  264  Rijkhoff Joost  2004  AALBORG  0499AB  25 m  1:24.58   
74  216  Jørgensen Andreas  2003  LYSENG  0305AH  25 m  1:24.66   
75  116  Feldskov Alfred  2003  SVENDBORG  0315AK  25 m  1:25.33   
76  31  Dalgaard Theis  2004  HORSENS  0455AG  25 m  1:25.48   
77  80  Schaarup Sune  2003  TRITON V  0359AG  25 m  1:27.10   
78  209  Svenningsen Tobias  2003  ESBJERG  0333AI  25 m  1:27.13   
79  76  Mikkelsen Peter Kvorning  2004  TRITON V  0499AC  25 m  1:27.78   
80  77  Nguyen Kim Doan  2003  TRITON V  0381AH  25 m  1:31.07   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  09 december 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  16:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark