2020-02-20   13:48:42
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Vestdanske Årgangsmesterskaber Grp 2

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag 10.00

3_S
Løb 3, 400m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
265  Stecher Emma  2003  AALBORG  0316AJ  25 m  4:47.07   
79  Petersen Sofie Theophil  2003  TRITON V  0312AH  25 m  4:51.86   
119  Andersen Louise Houe  2003  VIBORG  0384AN  25 m  5:03.13   
105  Høgsted Lærke  2003  S 68  0332AG  25 m  5:06.05   
75  Mikkelsen Andrea Schulz  2003  TRITON V  0382AH  25 m  5:08.64   
68  Ehrenreich-Birn Alberte  2003  TRITON V  0382AJ  25 m  5:10.62   
242  Gabela Elma  2004  KOLDING  0472AE  25 m  5:11.37   
70  Gregersen Svava Kj.  2004  TRITON V  0426AC  25 m  5:11.75   
256  Jensen Emma Kutsko  2004  AALBORG  0458AO  25 m  5:12.22   
10  148  Sejr Naya Høgholt  2003  AGF  0352AF  25 m  5:12.94   
11  36  Lagoni Karoline  2003  HORSENS  0324AE  25 m  5:13.06   
12  65  Christiansen Ella  2003  TRITON V  0366AK  25 m  5:13.07   
13  90  Pruzljanin Selma  2003  THISTED  0338AI  25 m  5:18.51   
14  71  Hingebjerg Cecilie  2004  TRITON V  0414AD  25 m  5:19.73   
15  13  Burgaard Alma  2003  OSK  0332AA  25 m  5:22.02   
16  72  Jensen Louise Sjørup  2003  TRITON V  0322AG  25 m  5:23.72   
17  62  Bruun Marie Egeskjold  2003  TRITON V  0324AN  25 m  5:25.41   
18  181  Jensen Emma Fjordside  2003  HOLSTEBRO  0344AX  25 m  5:25.61   
19  100  Johannsen Emma Lundorff  2003  SØNDERBORG  0368AS  25 m  5:28.15   
20  Krogh Christine  2003  OSLF  0376AH  25 m  5:28.21   
21  49  Lyskjær Line  2003  SILKEBORG  0324AO  25 m  5:30.65   
22  63  Bülow Emilie Johanna  2003  TRITON V  0386AK  25 m  5:33.16   
23  220  Mols Katrine  2003  LYSENG  0326AP  25 m  5:34.24   
24  73  Jepsen Ea Pakula  2003  TRITON V  0314AM  25 m  5:35.13   
25  78  Pedersen Mille Trier  2003  TRITON V  0386AI  25 m  5:35.31   
26  17  Pedersen Aurelia  2004  OSK  0414AA  25 m  5:36.38   
27  212  Bjerg Martha  2004  LYSENG  0454AK  25 m  5:39.40   
28  Klüver-Kristensen Mia T.  2004  OSLF  0496AH  25 m  5:41.85   
29  136  Birkebæk Cathrine  2004  AGF  0478AG  25 m  5:49.64   
30  127  Varming Anna  2005  VIBORG  0574AJ  25 m  5:51.08   
31  210  Underbjerg Victoria  2004  ESBJERG  0448AK  25 m  5:53.23   
32  140  Hemmer-Hansen Lærke  2004  AGF  0488AH  25 m  5:54.87   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  09 december 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  16:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark