2020-02-20   13:39:20
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Vestdanske Årgangsmesterskaber Grp 2

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag 10.00

11_S
Løb 11, 200m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
277  Rasmussen Kirstine Mørk  2003  HERNING  0352AQ  25 m  2:53.75   
72  Jensen Louise Sjørup  2003  TRITON V  0322AG  25 m  2:55.43   
259  Olesen Ida S  2003  AALBORG  0356AA  25 m  2:56.21   
79  Petersen Sofie Theophil  2003  TRITON V  0312AH  25 m  2:59.00   
197  Andersen Michelle Kramer  2003  ESBJERG  0358AT  25 m  2:59.89   
238  Fogh Laura  2003  HEI  0352AI  25 m  3:00.49   
36  Lagoni Karoline  2003  HORSENS  0324AE  25 m  3:00.54   
178  Godt Annika Hausgaard  2003  HOLSTEBRO  0306AE  25 m  3:01.25   
221  Ryhammer Anne Katrine  2003  LYSENG  0382AQ  25 m  3:04.19   
10  219  Lysgaard Caroline  2003  LYSENG  0318AP  25 m  3:04.37   
11  239  Batz Cecilie  2003  KOLDING  0386AT  25 m  3:05.59   
12  35  Kramer Anna Bull  2003  HORSENS  0382AE  25 m  3:05.68   
13  120  Jakobsen Rebecca E.  2003  VIBORG  0318AO  25 m  3:06.23   
14  Krogh Christine  2003  OSLF  0376AH  25 m  3:06.38   
15  191  Hansen Maria Bebe  2004  NYBORG  0482AG  25 m  3:07.73   
16  63  Bülow Emilie Johanna  2003  TRITON V  0386AK  25 m  3:09.32   
17  242  Gabela Elma  2004  KOLDING  0472AE  25 m  3:09.97   
18  121  Kanstrup Amalie  2003  VIBORG  0326AM  25 m  3:10.42   
19  173  Schulze Nele  2004  HSK  0492AH  25 m  3:10.71   
20  130  Møller Mathilde  2004  ST-NEPTUN  0438AD  25 m  3:13.01   
21  267  Vesterlund Frida Hagstrup  2004  AALBORG  0464AI  25 m  3:14.63   
22  224  Dige Laura Marie  2004  SKOVBAKKEN  0404AE  25 m  3:15.08   
23  110  Romanski Fenja  2005  SMUT  0598AH  25 m  3:16.56   
24  113  Romanski Freja  2003  SMUT  0308AI  25 m  3:17.25   
25  42  Egerup Emilie  2003  SILKEBORG  0316AW  25 m  3:17.93   
26  93  Dyrman Nicoline  2004  AARS  0446AM  25 m  3:18.32   
27  65  Christiansen Ella  2003  TRITON V  0366AK  25 m  3:18.38   
28  283  Troldborg Ida  2003  AABYBRO  0372AS  25 m  3:18.72   
29  25  Cao Jenny  2003  FREM  0372BB  25 m  3:19.22   
30  138  Granild Ane Kirstine  2004  AGF  0412AP  25 m  3:20.51   
31  136  Birkebæk Cathrine  2004  AGF  0478AG  25 m  3:21.35   
32  210  Underbjerg Victoria  2004  ESBJERG  0448AK  25 m  3:24.65   
33  48  Larsen Anne Lundorff  2004  SILKEBORG  0466AB  25 m  3:24.86   
34  201  Freund Søs  2004  ESBJERG  0454AG  25 m  3:24.99   
35  228  Lund Solvej Kofoed  2003  SKOVBAKKEN  0384AF  25 m  3:26.60   
36  104  Fuglsang Anna Munk  2005  S 68  0538AI  25 m  3:27.47   
37  226  Hjort Eva  2004  SKOVBAKKEN  0452AE  25 m  3:27.58   
38  Klüver-Kristensen Mia T.  2004  OSLF  0496AH  25 m  3:29.69   
39  217  Larsen Sarah  2004  LYSENG  0474AJ  25 m  3:46.05   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  09 december 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  16:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark