2020-02-20   13:42:34
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Vestdanske Årgangsmesterskaber Grp 2

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag 10.00

Seedede heat Løb 3
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Vest Årgang Gruppe 2    Udskriftsdato  12 december 2015   
  Stævne by  Holstebro    Udskriftstidspunkt  12:42   
  Arrangør  Dansk Svømmeunion og Holstebro Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  12 december 2015         
 
 
 
Løb 3, 400m Frisvømning Damer  Finaler (4) 
Vejledende starttid 10:05 
Heat 1 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
140  Lærke Hemmer-Hansen  2004  0488AH  AGF    25m  5:54.87 
127  Anna Varming  2005  0574AJ  VIBORG    25m  5:51.08 
73  Ea Pakula Jepsen  2003  0314AM  TRITON V    25m  5:35.13 
63  Emilie Johanna Bülow  2003  0386AK  TRITON V    25m  5:33.16 
220  Katrine Mols  2003  0326AP  LYSENG    25m  5:34.24 
78  Mille Trier Pedersen  2003  0386AI  TRITON V    25m  5:35.31 
210  Victoria Underbjerg  2004  0448AK  ESBJERG    25m  5:53.23 
               

 
Heat 2 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
Christine Krogh  2003  0376AH  OSLF    25m  5:28.21 
181  Emma Fjordside Jensen  2003  0344AX  HOLSTEBRO    25m  5:25.61 
72  Louise Sjørup Jensen  2003  0322AG  TRITON V    25m  5:23.72 
90  Selma Pruzljanin  2003  0338AI  THISTED    25m  5:18.51 
13  Alma Burgaard  2003  0332AA  OSK    25m  5:22.02 
62  Marie Egeskjold Bruun  2003  0324AN  TRITON V    25m  5:25.41 
100  Emma Lundorff Johannsen  2003  0368AS  SØNDERBORG    25m  5:28.15 
49  Line Lyskjær  2003  0324AO  SILKEBORG    25m  5:30.65 

 
Heat 3 (4) (Årg. 2004-2016) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
Mia T. Klüver-Kristensen  2004  0496AH  OSLF    25m  5:41.85 
17  Aurelia Pedersen  2004  0414AA  OSK    25m  5:36.38 
256  Emma Kutsko Jensen  2004  0458AO  AALBORG    25m  5:12.22 
242  Elma Gabela  2004  0472AE  KOLDING    25m  5:11.37 
70  Svava Kj. Gregersen  2004  0426AC  TRITON V    25m  5:11.75 
71  Cecilie Hingebjerg  2004  0414AD  TRITON V    25m  5:19.73 
212  Martha Bjerg  2004  0454AK  LYSENG    25m  5:39.40 
136  Cathrine Birkebæk  2004  0478AG  AGF    25m  5:49.64 

 
Heat 4 (4) (Årg. 2003-2003) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
36  Karoline Lagoni  2003  0324AE  HORSENS    25m  5:13.06 
68  Alberte Ehrenreich-Birn  2003  0382AJ  TRITON V    25m  5:10.62 
105  Lærke Høgsted  2003  0332AG  S 68    25m  5:06.05 
265  Emma Stecher  2003  0316AJ  AALBORG    25m  4:47.07 
79  Sofie Theophil Petersen  2003  0312AH  TRITON V    25m  4:51.86 
75  Andrea Schulz Mikkelsen  2003  0382AH  TRITON V    25m  5:08.64 
148  Naya Høgholt Sejr  2003  0352AF  AGF    25m  5:12.94 
65  Ella Christiansen  2003  0366AK  TRITON V    25m  5:13.07 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  12 december 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  12:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark