2020-02-20   13:42:18
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Vestdanske Årgangsmesterskaber Grp 2

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag 10.00

Seedede heat Løb 1
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Vest Årgang Gruppe 2    Udskriftsdato  12 december 2015   
  Stævne by  Holstebro    Udskriftstidspunkt  12:42   
  Arrangør  Dansk Svømmeunion og Holstebro Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  12 december 2015         
 
 
 
Løb 1, 4X50m Frisvømning Damer  Finaler (3) 
Vejledende starttid 10:00 
Heat 1 (3) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
30  Horsens Piger 4  2003    HORSENS    25m  2:19.75 
272  As Piger 2  2003    AALBORG    25m  2:18.39 
51  Silkeborg Piger  2003    SILKEBORG    25m  2:19.07 
               
               
               

 
Heat 2 (3) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
236  Aarhus Swim Piger 2  2003    AAS    25m  2:16.72 
134  Agf Piger 2  2003    AGF    25m  2:15.51 
57  Esv Besties  2003    ESV    25m  2:12.70 
244  Kolding Piger Kolding  2004    KOLDING    25m  2:11.90 
156  Odder Piger  2003    ODDER    25m  2:12.50 
185  Hsc Micro Monstars  2003    HOLSTEBRO    25m  2:13.38 
59  Esv Goodies  2003    ESV    25m  2:16.10 
               

 
Heat 3 (3) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
23  Sto Powerpuf Piger  2003    STO    25m  2:08.07 
118  Vs Piger  2003    VIBORG    25m  2:05.94 
271  As Piger 1  2003    AALBORG    25m  2:04.04 
55  Esv Awesome  2003    ESV    25m  1:59.20 
195  Esbjerg Piger  2003    ESBJERG    25m  2:04.00 
29  Horsens Piger 3  2003    HORSENS    25m  2:04.47 
133  Agf Piger 1  2003    AGF    25m  2:07.45 
235  Aarhus Swim Piger 1  2003    AAS    25m  2:10.92 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  12 december 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  12:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark