2020-04-07   12:27:06
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Malmö Open

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 3

32_S
Gren 32, 100m Frisim Dam S5-S14 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Funktionsnedsättning  Bassäng  Anmtid  Status 









 
72  Watz Lina  KARLSTAD  S10  25 m  1:04.94   
74  Bäckman Linnea  SOLENS IF  S14  25 m  1:12.23   
Jönsson Malin  1988  FIFH  S10  25 m  1:13.71   
118  Hansen Susan  RINGSTED  S14  25 m  1:24.25   
26  Engberg Ellenor  SOLENS IF  S14  25 m  1:27.03   
110  Robertsson Rose-Marie  VARBERG HI  S14  25 m  1:30.07   
85  Reichard Maja  SPÅRVÄGEN  S11  25 m  1:30.35   
23  Sjöstrand Edith  VARBERG HI  S14  25 m  1:30.47   
59  Wennberg Johanna  MASS  S9  25 m  1:31.71   
10  58  Hasselryd Johanna  SOLENS IF  S14  25 m  1:32.12   
11  Kramer Agnes  TRE HJÄRTA  S8  25 m  1:32.63   
12  88  Carlsson Maria  NJURUNDA  S14  25 m  1:35.71   
13  150  Andersson Wulf Ida  FIFH  S6  25 m  1:38.37   
14  180  Eskilsson Jennie  KROKOM HIF  S14  25 m  1:38.65   
15  127  Färdig Vanja  NACKA HIF  S14  25 m  1:39.33   
16  202  Andrésdottir Tina Rut  SUDFELAGIO  S14  25 m  1:41.87   
17  30  Idesjö Emma  NACKA HIF  S10  25 m  1:46.54   
18  200  Rögvaldsdottir Sigridur Anja  FJORDUR  S14  25 m  1:49.86   
19  27  Bengtsson Emelie  TRE HJÄRTA  S9  25 m  1:51.05   
20  190  Lynggaard Mette  RINGSTED  S10  25 m  1:51.86   
21  64  Busk Josefine  SÖDERTÄLJE  S14  25 m  1:52.96   
22  123  Mattsson Therese  KROKOM HIF  S14  25 m  2:01.62   
23  67  Nässlander-Cruz Katrina  NACKA HIF  S6  25 m  2:04.03   
24  117  Gustafsson Stina  VARBERG HI  S14  25 m  2:04.19   
25  206  Jonasson Vonny  KROKOM HIF  S14  25 m  2:06.31   
26  188  Karlsson Maria  KROKOM HIF  S14  25 m  2:07.51   
27  163  Prastardottir Anna Rosa  FJORDUR  S14  25 m  2:12.06   
28  186  Henningsen Lene  MARIBO  S14  25 m  2:13.28   
29  201  Rothof Stina  KROKOM HIF  S14  25 m  2:14.55   
30  48  Brandt Ida  VARBERG HI  S14  25 m  2:31.11   
31  185  Kristjansdottir Katrin Erla  FJORDUR  S14  25 m  2:32.68   
32  172  Lindberg Elin  KROKOM HIF  S14  25 m  2:36.72   
33  187  Jensen Linda  MARIBO  S14  25 m  2:54.46   
34  77  Sjölin Lisa  MASS  S14  25 m  3:03.10   
35  173  Svan Ellinor  KROKOM HIF  S14  25 m  3:38.28   
36  50  Hocanin Isabelle  ÖSA  S5  25 m     
37  139  Gudmundsdottir Elin Hrefna  ÖSP  S14  25 m     
38  204  Karensdottir Victoria Lind  FJORDUR  S14  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.15  Utskriftsdatum  07 februari 2015 
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb  Utskriftstid  14:53 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner