2020-04-07   08:51:45
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Malmö Open

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 2

16_S
Gren 16, 100m Ryggsim HerrarS5-S14 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Funktionsnedsättning  Bassäng  Anmtid  Status 









 
79  Nyrén Ludvig  SÄFFLE SS  S10  25 m  1:10.26   
205  Hafporson Vilhelm  SUDFELAGIO  S14  25 m  1:10.69   
Nord Andreas  OSBY SS  S14  25 m  1:12.08   
107  Lindström Rasmus  SOLENS IF  K4  25 m  1:13.34   
111  Karlsson Sebastian  KARLSKRONA  S14  25 m  1:13.99   
69  Lindström Kristoffer  SKELLEFTEÅ  S10  25 m  1:16.59   
51  Sjölander Jacob  SOLENS IF  S14  25 m  1:19.93   
53  Andersson Jesper  DEJE SS  S14  25 m  1:22.42   
124  Klasson Tobias  SÄFFLE SS  S14  25 m  1:29.99   
10  24  Olli Eje  MASS  S9  25 m  1:32.82   
11  167  Poroarson Axel Birkir  SUDFELAGIO  S14  25 m  1:32.86   
12  194  Johansson Niklas  SOLSTA  S14  25 m  1:32.94   
13  176  Axling Fredrik  DOLPHINS  S8  25 m  1:35.00   
14  31  Waldestam Erik  MASS  S9  25 m  1:41.59   
15  82  Fajerson Lukas  FIFH  S10  25 m  1:42.05   
16  Daggert Anton  ÖSA  S14  25 m  1:48.13   
17  Streiffert Anders  TRE HJÄRTA  K4  25 m  1:51.77   
18  169  Arnarson Breki  SUDFELAGIO  S7  25 m  2:00.40   
19  168  Skoldal Bjarki  SUDFELAGIO  S14  25 m  2:02.40   
20  121  Renlund Teo  SOLENS IF  S14  25 m  2:02.70   
21  20  Andersson David  SÖDERTÄLJE  S14  25 m  2:09.30   
22  93  Reynolds Michael  RINGSTED  S14  25 m  2:10.54   
23  203  Lindgren Tomas  KROKOM HIF  S14  25 m  2:11.14   
24  106  Reschte Peter  TRE HJÄRTA  S14  25 m  2:17.98   
25  45  Andersen Henrik  MARIBO  S14  25 m  2:26.96   
26  17  Nygren Bosse  SÖDERTÄLJE  S8  25 m  2:30.94   
27  10  Hastö-Hardin Anton  SOLSTA  S7  25 m  2:37.09   
28  175  Söderlund Erik  KROKOM HIF  S14  25 m  2:39.17   
29  46  Iwersen Henrik  MARIBO  S14  25 m  2:40.00   
30  60  Mikalsen Johnny Skeie  Stegaberg  S14  25 m  3:03.59   
31  15  Erkurs Björn  NACKA HIF  S5  25 m     
32  130  Hilmarsson Andri  ÖSP  S14  25 m     
33  132  Sölvason Daniel Isak  ÖSP  S14  25 m     
34  133  Jonsson Jon Porri  ÖSP  S14  25 m     
35  160  Prijovic Aleksandar  SPORT A  S5  25 m     
36  166  Haraldson Atli Mar  ÖSP  S14  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.15  Utskriftsdatum  07 februari 2015 
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb  Utskriftstid  14:53 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner