2020-02-20   13:25:37
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arena USO 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass1 försök/finaler

7_S
Gren 7, 50m Frisim Dam A-B-C-D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
43  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  25 m  26.02   
76  Kruners Nike  1996  HS  AN3496  25 m  26.37   
375  Andersson Frida  1991  UDDEVALLA  AK1491  25 m  26.79   
63  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  AW9696  25 m  27.24   
Berntsson Michelle  2000  ELFSBORG  BD6200  25 m  27.27   
188  Pettersson Johanna  1992  KUNGÄLV  AF1292  25 m  27.40   
364  Sparrman Tove  1996  VÄSBY SS  AQ3296  25 m  27.40   
247  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  25 m  27.53   
374  Andersson Felicia  1997  UDDEVALLA  AA2297  25 m  27.59   
10  201  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  27.86   
11  40  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  27.88   
12  359  Halldén Louise  1998  VÄSBY SS  AW2498  25 m  28.00   
13  373  Andersson Amanda  1996  UDDEVALLA  AO7696  25 m  28.01   
14  20  Melin Emelie  2000  ELFSBORG  AK9600  25 m  28.29   
15  295  Rudqvist Olivia  2000  TROLLHÄTTA  AA2600  25 m  28.34   
16  376  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  28.36   
17  363  Sparrman Kajsa  1999  VÄSBY SS  AH4299  25 m  28.37   
18  31  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  28.38   
19  214  Thor Ellen  1997  MOTALA SS  AE0497  25 m  28.46   
20  203  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  28.51   
21  327  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  28.56   
22  340  Danlid Wilma  2000  HVETLANDA  AR2200  25 m  28.58   
23  234  Ander Sofia  1998  SALA SS  BE1898  25 m  28.62   
24  83  Eklund-Ramböl Elvira  1997  KARLSTAD  AV5497  25 m  28.63   
25  287  Lokrantz Elin  2000  TROLLHÄTTA  AM2200  25 m  28.81   
26  49  Ekstedt Christina  1996  GÖTEBORG  AM2296  25 m  28.83   
27  130  Hvarfvenius Gina  1997  KUNGSBACKA  AY5297  25 m  28.84   
28  360  Melin-Romstad Hanne  1999  VÄSBY SS  AK2499  25 m  28.88   
29  110  Andersson Malin  1999  KUNGSBACKA  AL0899  25 m  28.93   
30  84  Englund Linnéa  2003  KARLSTAD  AI5403  25 m  28.98   
31  383  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  25 m  28.98   
32  Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  29.00   
33  416  Larsson Matilda  1998  UDDEVALLA  AD1698  25 m  29.09   
34  342  Ljunggren Elin  2000  HVETLANDA  AC5200  25 m  29.13   
35  155  Westholm Sara  2001  KUNGSBACKA  AL8801  50 m  29.17   
36  218  Back Alva  2002  S 77  AQ8802  25 m  29.22   
37  60  Lindberg Pernilla  1994  GÖTEBORG  BA7694  25 m  29.28   
38  56  Kaldrup Linnea  1996  GÖTEBORG  AH9896  25 m  29.31   
39  429  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m  29.31   
40  51  Fallenhag Daniella  2000  GÖTEBORG  AR7800  25 m  29.40   
41  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  29.45   
42  291  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  25 m  29.51   
43  427  Palmqvist Maja  1998  UDDEVALLA  AC0698  25 m  29.55   
44  278  Håkansson Marie  1992  TROLLHÄTTA  CH2292  50 m  29.58   
45  93  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  50 m  29.66   
46  353  Rönnäng Wilma  1998  VÄRNAMO SS  AV4898  25 m  29.75   
47  418  Larsson Thilda  1999  UDDEVALLA  AA8299  25 m  29.79   
48  111  Bekken Sofia  2001  KUNGSBACKA  AE6601  25 m  29.84   
49  401  Gustafson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  25 m  29.85   
50  350  Davidsson Elvira  1996  VÄRNAMO SS  AJ9896  25 m  29.90   
51  475  Rödbotten Foss Gudrun  2000  Ås IL    25 m  29.97   
52  41  Strömberg Filippa  1999  GRUMS SS  AI9499  25 m  30.16   
53  343  Sellmo Elsa  2000  HVETLANDA  AP1200  50 m  30.22   
54  128  Hallingborn-Ask Felicia  1999  KUNGSBACKA  BO8899  25 m  30.25   
55  468  Björneby Emma  2003  Haldens SK    25 m  30.36   
56  252  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  30.42   
57  275  Hasslin Klara  2001  TROLLHÄTTA  AF3201  25 m  30.50   
58  242  Brogren Isabella  1999  S 02  BB7499  50 m  30.56   
59  181  Götestam Alice  2001  KUNGÄLV  AI7201  25 m  30.67   
60  236  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  50 m  30.68   
61  474  Grimstad Astrid  1998  Ås IL    25 m  30.68   
62  54  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  30.72   
63  97  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  50 m  30.75   
64  389  Cuperus Dagmar  2001  UDDEVALLA  BM7401  25 m  30.80   
65  13  Karamovic Julia  2001  ELFSBORG  BP3801  25 m  30.81   
66  461  Oseland Frida  2002  Haldens SK    25 m  30.98   
67  466  Lauritzen Synne  2001  Haldens SK    25 m  31.04   
68  148  Schyum Alexandra  2002  KUNGSBACKA  AN8202  25 m  31.05   
69  70  Wierzbowska Oliwia  2003  GÖTEBORG  BD6803  50 m  31.12   
70  270  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  31.15   
71  190  Schöön Linnea  1998  KUNGÄLV  AW0698  25 m  31.20   
72  27  Trollsfjord Filippa  2001  ELFSBORG  BE4601  25 m  31.21   
73  21  Moberg Tindra  2003  ELFSBORG  AU5403  50 m  31.26   
74  123  Erlandsson Lovisa  2000  KUNGSBACKA  BN4200  50 m  31.26   
75  42  Berggren Andrea  2000  GÖTEBORG  BC5800  25 m  31.27   
76  476  Strindin Pernille  2000  Ås IL    25 m  31.28   
77  19  Maltesson Lina  2000  ELFSBORG  BF0600  50 m  31.32   
78  109  Andersson Madeleine  1997  KUNGSBACKA  BF0897  25 m  31.34   
79  310  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m  31.36   
80  219  Bergman Lisa  2002  S 77  AQ9802  50 m  31.38   
81  313  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  31.41   
82  146  Pettersson Matilda  1999  KUNGSBACKA  AK6699  25 m  31.43   
83  193  Thonander Felicia  2001  KUNGÄLV  AC8801  25 m  31.44   
84  372  Alsop Lovisa  2001  UDDEVALLA  AJ9601  25 m  31.46   
85  235  Abrahamsson Emma  2003  S 02  AZ7603  25 m  31.50   
86  98  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  31.51   
87  11  Johansson Louise  1999  ELFSBORG  BF0299  25 m  31.56   
88  10  Johansson Alma  2001  ELFSBORG  BE9401  50 m  31.58   
89  351  Mirkhan Hanna  2003  VÄRNAMO SS  AH9403  50 m  31.78   
90  178  Gilley Rebecca  2001  KUNGÄLV  AV7601  25 m  31.80   
91  50  Eriksson Felicia  2000  GÖTEBORG  BI7200  25 m  31.86   
92  323  Hedström Maja  2001  VARBERG  AI0201  50 m  31.98   
93  348  Bennehed Klara  1997  VÄNERSBORG  AB4897  25 m  32.04   
94  277  Hellström Tilda  2002  TROLLHÄTTA  AX9402  25 m  32.05   
95  179  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  50 m  32.17   
96  237  Avdic Selma  2003  S 02  AM6803  50 m  32.19   
97  125  Fredriksson Daniela  2000  KUNGSBACKA  AQ9200  25 m  32.24   
98  292  Metcalfe Sara  2002  TROLLHÄTTA  AL8602  50 m  32.26   
99  87  Hedin Emmy  2001  KARLSTAD  BO5401  25 m  32.27   
100  355  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  50 m  32.34   
101  204  Abrahamsson Sofia  2005  LYSEKIL SS  AB8605  25 m  32.35   
102  16  Lilja Astrid  2002  ELFSBORG  AE3602  25 m  32.37   
103  14  Koivuluoma Linn  2003  ELFSBORG  AG5803  50 m  32.38   
104  294  Robertsson Melina  2001  TROLLHÄTTA  AO9401  25 m  32.39   
105  30  Åstedt Sofia  2003  ELFSBORG  AF1403  25 m  32.48   
106  314  Bengtsson Molly  2001  VARBERG  BL5401  25 m  32.48   
107  318  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  25 m  32.50   
108  48  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  25 m  32.55   
109  113  Björkman Ebba  2002  KUNGSBACKA  BD8202  25 m  32.67   
110  329  Lidbom Nora  2002  VARBERG  AP0202  25 m  32.68   
111  422  Nilsson Tilda  2001  UDDEVALLA  AW2601  25 m  32.74   
112  271  Alström Daniella  2003  TROLLHÄTTA  AM7203  25 m  32.82   
113  412  Kihlberg Linnea  2001  UDDEVALLA  AX7801  25 m  32.86   
114  335  Tudt Isabella  2002  VARBERG  BI7402  50 m  32.98   
115  390  Cuperus Marit  2002  UDDEVALLA  BD0202  25 m  33.01   
116  469  Aksmo Svendsby Thea  2003  Haldens SK    25 m  33.06   
117  55  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  50 m  33.20   
118  467  Haugland-Halvorsen Thyra  2002  Haldens SK    25 m  33.20   
119  139  Källén Isabella  2001  KUNGSBACKA  BR6401  50 m  33.27   
120  290  Lundqvist Jenc Sara  2002  TROLLHÄTTA  BG9202  25 m  33.37   
121  26  Trollsfjord Elin  2001  ELFSBORG  BE6601  25 m  33.39   
122  65  Simonsson Ella  2002  GÖTEBORG  BK2202  50 m  33.42   
123  286  Laatikainen-Potts Chloé  2002  TROLLHÄTTA  AN9402  25 m  33.45   
124  150  Stickel Sophia  2001  KUNGSBACKA  AY8601  25 m  33.48   
125  112  Bengtsson Matilda  2002  KUNGSBACKA  AK7802  25 m  33.51   
126  213  Rosén Isadora  2002  MOTALA SS  BL9802  25 m  33.51   
127  25  Svedberg Astrid  2001  ELFSBORG  AV5801  25 m  33.56   
128  86  Gustavson Clara  2003  KARLSTAD  BA4403  50 m  33.62   
129  435  Simonsson Emilia  2002  UDDEVALLA  AL3802  25 m  33.62   
130  344  Steindl Alva  2002  HVETLANDA  AC3402  25 m  33.72   
131  225  Olofsson Ellen  2000  S 77  BK3600  25 m  33.92   
132  207  Carlsson Tilda  2003  MOTALA SS  AM2603  25 m  34.18   
133  208  Eriksson Emilia  2004  MOTALA SS  AG3604  50 m  34.40   
134  88  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  50 m  34.54   
135  440  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  25 m  34.54   
136  Askengren Stråhle Nelly  2003  ELFSBORG  AE7403  50 m  34.71   
137  426  Ouseley Emilia  2003  UDDEVALLA  BD8403  25 m  34.76   
138  423  Nordström Tilde  2004  UDDEVALLA  AG0204  25 m  34.77   
139  331  Olausson Alexandra  2003  VARBERG  AP1603  50 m  34.89   
140  315  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m  35.13   
141  333  Sandgren Nanna  2003  VARBERG  AD8603  25 m  35.24   
142  82  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  35.28   
143  108  Andersson Louise  2003  KUNGSBACKA  AY4203  25 m  35.30   
144  194  Tjernström Nelly  2003  KUNGÄLV  AP9403  25 m  35.56   
145  321  Geigel Ellie  2003  VARBERG  BR2203  50 m  35.60   
146  268  Persson Sofie  2004  SKENE SIM  AB5804  25 m  35.68   
147  336  Warborn Stella  2003  VARBERG  AW4603  25 m  35.72   
148  428  Persson Jennifer  2004  UDDEVALLA  AK4604  25 m  35.95   
149  222  Hallman Matilda  2003  S 77  BF7403  25 m  36.06   
150  300  Thompson Izabella  2003  TROLLHÄTTA  AG0203  25 m  36.11   
151  419  Lindsta Linnea  2003  UDDEVALLA  BD3203  25 m  36.45   
152  421  Nielsen Lina  2005  UDDEVALLA  AD5605  25 m  36.46   
153  99  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  36.53   
154  229  Ryding Elina  2000  S 77  BG2800  25 m  36.79   
155  471  Ellingsen Nora  2003  Haldens SK    25 m  36.91   
156  152  Svensson Izabella  2003  KUNGSBACKA  BJ6403  25 m  36.98   
157  127  Hake Sofia  2003  KUNGSBACKA  BD4403  25 m  37.10   
158  396  Eriksson Hilda  2004  UDDEVALLA  AO5204  25 m  37.11   
159  439  Tabarte Wilma  2003  UDDEVALLA  BD3603  25 m  37.19   
160  117  Dahlgren Lina  2005  KUNGSBACKA  AD8805  50 m  37.31   
161  293  Olofsson Elsa  2004  TROLLHÄTTA  AQ9204  50 m  37.84   
162  114  Broman Ida  2003  KUNGSBACKA  BP5603  25 m  37.99   
163  284  Kottusch Lithea  2003  TROLLHÄTTA  AC4403  50 m  38.43   
164  408  Izad Mousa Natalie  2003  UDDEVALLA  BM5403  25 m  39.18   
165  205  Alsop Johanna  2004  LYSEKIL SS  AG3404  25 m  39.78   
166  206  Bergqvist Madelene  2005  LYSEKIL SS  AE5605  25 m  40.26   
167  136  Karlsson Alice  2004  KUNGSBACKA  BJ3204  50 m  40.33   
168  156  Wetteskog Elin  2003  KUNGSBACKA  BE9603  25 m  41.30   
169  158  Voss Amanda  2004  KUNGSBACKA  BM6404  50 m  42.07   
170  75  Öjersson Tove  2005  SK GÖTENE  AM1605  50 m  42.81   
171  299  Särkiniemi Carlsson Emelie  2005  TROLLHÄTTA  AF4205  50 m  43.83   
172  407  Holmgren Isabell  2004  UDDEVALLA  AO7404  25 m  43.83   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  04 september 2015 
Licensierad till: Uddevalla Sim  Utskriftstid  13:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner