2020-02-25   11:16:28
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arena USO 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass1 försök/finaler

4_S
Gren 4, 50m Ryggsim Herr A-B-C-D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
366  Törnqvist Samuel  1997  VÄSBY SS  AI6197  25 m  26.39   
477  Fürst Markus  1996  VÄSBY SS  AA2196  25 m  26.91   
217  Alexandersson Marcus  1997  S 77  AL7597  25 m  27.61   
384  Arvidsson Anton  1994  UDDEVALLA  AF1594  25 m  27.75   
417  Larsson Steven Angelo  1998  UDDEVALLA  AG2798  25 m  27.75   
189  Pettersson Sebastian  1994  KUNGÄLV  AG0794  25 m  28.17   
68  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  25 m  28.18   
362  Palosaari Robert  1992  VÄSBY SS  AC1392  25 m  28.20   
101  Vålvik Daniel  1999  KARLSTAD  AM7199  25 m  28.49   
10  79  Albringer Adam  1999  KARLSTAD  AH8999  25 m  28.89   
11  259  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  25 m  29.06   
12  22  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  29.33   
13  438  Svensson Kalle  1997  UDDEVALLA  AB4797  25 m  29.71   
14  17  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  29.89   
15  69  Vallin Gustav  2001  GÖTEBORG  AV0501  25 m  30.01   
16  405  Hansson Gabriel  2000  UDDEVALLA  AE8700  25 m  30.15   
17  187  Petrusson Mathias  1993  KUNGÄLV  BB4393  25 m  30.76   
18  Cavka Anes  1999  ELFSBORG  AG9799  25 m  30.82   
19  317  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  25 m  30.87   
20  365  Sundberg Max  1999  VÄSBY SS  AS5399  25 m  30.90   
21  368  Widholm Anton  1999  VÄSBY SS  AE6199  25 m  30.99   
22  177  Emanuelsson Fredrik  1999  KUNGÄLV  AN3199  25 m  31.16   
23  347  Assor Alexander  2000  VÄNERSBORG  AE2900  25 m  31.20   
24  361  Nyblom Niklas  1999  VÄSBY SS  AK2999  25 m  31.24   
25  391  Cuperus Rick  1999  UDDEVALLA  AV2599  25 m  31.36   
26  352  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  31.38   
27  453  Lervik Nils  1997  Asker SK    25 m  31.50   
28  431  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  31.54   
29  395  Engqvist Victor  1997  UDDEVALLA  AN1997  25 m  31.58   
30  296  Rudqvist Samuel  1999  TROLLHÄTTA  AA7799  25 m  31.60   
31  102  Vålvik Johannes  1999  KARLSTAD  AR4799  25 m  31.62   
32  510  Bädicker Dennis  1999  HK SIM  AP5999  25 m  31.75   
33  115  Dahlgren Anton  1999  KUNGSBACKA  AM4999  25 m  31.98   
34  216  Alexandersson Jacob  1995  S 77  AX7395  25 m  32.15   
35  354  Stensson Erik  2002  VÄRNAMO SS  AC2902  25 m  32.27   
36  74  Sohlberg Ludvig  1999  SK GÖTENE  AD5199  50 m  32.28   
37  61  Nislander Gustav  2001  GÖTEBORG  AQ0301  25 m  32.35   
38  192  Thillman Rickard  1997  KUNGÄLV  AS3597  25 m  32.38   
39  312  Andersson Daniel  1999  VARBERG  AK5399  25 m  33.26   
40  81  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  33.27   
41  140  Lemos Thaler Alexander  2000  KUNGSBACKA  AR5500  25 m  33.36   
42  80  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  33.68   
43  224  Holmdahl Linus  2001  S 77  AE4101  25 m  33.87   
44  66  Svedberg Max  2001  GÖTEBORG  AR3301  50 m  33.90   
45  142  Norlin Kevin  2000  KUNGSBACKA  AV3700  25 m  33.96   
46  415  Larsson Edwin  2001  UDDEVALLA  AB3501  25 m  34.40   
47  137  Karlsson Max  1999  KUNGSBACKA  AG2999  25 m  34.79   
48  144  Persson Jakob  1999  KUNGSBACKA  AF7199  50 m  34.79   
49  212  Linnér Svante  2000  MOTALA SS  AK4700  25 m  34.79   
50  409  Josephson Jakob  2002  UDDEVALLA  AN8102  25 m  34.82   
51  388  Börjesson Markus  2001  UDDEVALLA  AE5101  25 m  34.98   
52  436  Simonsson Jesper  2000  UDDEVALLA  AN5900  25 m  35.10   
53  89  Larsson Ludwig  2000  KARLSTAD  AU1700  25 m  35.38   
54  402  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  35.66   
55  91  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  35.80   
56  Engström David  2001  ELFSBORG  AM1701  50 m  36.02   
57  257  Murray Maximus  2003  S 02  AB0903  25 m  36.08   
58  153  Svensson Sebastian  1999  KUNGSBACKA  AN6599  25 m  36.19   
59  226  Pettersson Jens  2001  S 77  AG9101  25 m  36.45   
60  73  Gustavsson Axel  2000  SK GÖTENE  AO8100  25 m  37.23   
61  209  Eriksson Henrik  2002  MOTALA SS  AJ6902  50 m  37.39   
62  210  Fielder Elliot  2003  MOTALA SS  AD2303  50 m  37.83   
63  437  Sjöqvist Eliot  2000  UDDEVALLA  AR0500  25 m  38.65   
64  250  Forssell Gustav  2003  S 02  AL3503  25 m  38.96   
65  223  Holmdahl Jesper  1999  S 77  AJ5599  25 m  39.20   
66  100  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  39.32   
67  311  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  50 m  40.06   
68  261  W.Persson Felix  2003  S 02  AB8903  25 m  40.25   
69  227  Pettersson Rickard  1998  S 77  AS2998  25 m  40.59   
70  349  Lundberg Alexander  2002  VÄNERSBORG  AG5302  25 m  40.75   
71  430  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  25 m  40.84   
72  23  Reinholdsson David  2002  ELFSBORG  AI3502  25 m  41.21   
73  92  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  41.38   
74  473  Aksnes Thomas  2003  Haldens SK    25 m  41.43   
75  324  Huldén Pelle  2002  VARBERG  AE8302  50 m  41.76   
76  245  Clasén Daniel  2003  S 02  AL1503  25 m  41.79   
77  463  Harboe Herman  2001  Haldens SK    25 m  42.68   
78  267  Lidbom Max  2004  SKENE SIM  AC0104  25 m  42.92   
79  143  Olsson William  2002  KUNGSBACKA  AT7502  25 m  43.25   
80  96  Sjölander Elias  2003  KARLSTAD  AO3903  25 m  43.44   
81  509  Rättgård Einar  2000  GÖTEBORG  AQ4500  25 m  44.27   
82  288  Lokrantz Gustav  2004  TROLLHÄTTA  AH6704  50 m  44.57   
83  280  Hägg William  2002  TROLLHÄTTA  AM1502  25 m  44.72   
84  260  Troberg Eskola Vide  2003  S 02  AN3303  25 m  45.36   
85  334  Tudt Alex  2002  VARBERG  AQ2902  25 m  46.14   
86  279  Hägg Anton  2004  TROLLHÄTTA  AG2904  25 m  47.83   
87  382  Apelryd William  2004  UDDEVALLA  AP9904  25 m  48.56   
88  285  Kristiansson Rasmus  2004  TROLLHÄTTA  AH1704  25 m  49.05   
89  404  Hanson Albin  2003  UDDEVALLA  AM1903  25 m  50.19   
90  378  Andersson Simon  2003  UDDEVALLA  AM3903  25 m  50.33   
91  425  Olsson Anton  2004  UDDEVALLA  AF2104  25 m  50.39   
92  129  Hilmersson Hugo  2002  KUNGSBACKA  AV7102  25 m  57.35   
93  283  Klefsjö Filip  2004  TROLLHÄTTA  AR9304  25 m  59.14   
94  161  Zachrisson Jonathan  2002  KUNGSBACKA  AT9502  25 m     
95  221  Gustafsson Rasmus  2001  S 77  AX9301  25 m     
96  394  Egerdal Oskar  2006  UDDEVALLA    25 m     
97  479  Dagberg Aksel  2000  KUNGÄLV  AY9300  25 m     
98  483  Rogersson Adam  2007  UDDEVALLA    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  04 september 2015 
Licensierad till: Uddevalla Sim  Utskriftstid  13:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner