2020-02-20   13:49:39
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arena USO 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass1 försök/finaler

3_S
Gren 3, 50m Ryggsim Dam A-B-C-D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
43  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  25 m  28.88   
375  Andersson Frida  1991  UDDEVALLA  AK1491  25 m  29.36   
188  Pettersson Johanna  1992  KUNGÄLV  AF1292  25 m  29.52   
40  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  31.28   
31  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  31.33   
130  Hvarfvenius Gina  1997  KUNGSBACKA  AY5297  25 m  31.65   
427  Palmqvist Maja  1998  UDDEVALLA  AC0698  25 m  31.69   
110  Andersson Malin  1999  KUNGSBACKA  AL0899  25 m  31.80   
376  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  32.15   
10  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  32.23   
11  252  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  32.48   
12  49  Ekstedt Christina  1996  GÖTEBORG  AM2296  25 m  32.69   
13  Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  32.70   
14  83  Eklund-Ramböl Elvira  1997  KARLSTAD  AV5497  25 m  32.83   
15  340  Danlid Wilma  2000  HVETLANDA  AR2200  25 m  32.86   
16  Berntsson Michelle  2000  ELFSBORG  BD6200  25 m  33.33   
17  46  Dahlström Olivia  2001  GÖTEBORG  AV5601  25 m  33.35   
18  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  33.41   
19  429  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m  33.43   
20  236  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  33.55   
21  201  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  33.57   
22  360  Melin-Romstad Hanne  1999  VÄSBY SS  AK2499  25 m  33.75   
23  418  Larsson Thilda  1999  UDDEVALLA  AA8299  25 m  33.92   
24  401  Gustafson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  25 m  34.06   
25  348  Bennehed Klara  1997  VÄNERSBORG  AB4897  25 m  34.23   
26  181  Götestam Alice  2001  KUNGÄLV  AI7201  25 m  34.25   
27  60  Lindberg Pernilla  1994  GÖTEBORG  BA7694  25 m  34.31   
28  214  Thor Ellen  1997  MOTALA SS  AE0497  25 m  34.32   
29  111  Bekken Sofia  2001  KUNGSBACKA  AE6601  25 m  34.52   
30  474  Grimstad Astrid  1998  Ås IL    25 m  34.52   
31  295  Rudqvist Olivia  2000  TROLLHÄTTA  AA2600  25 m  34.59   
32  476  Strindin Pernille  2000  Ås IL    25 m  34.61   
33  234  Ander Sofia  1998  SALA SS  BE1898  25 m  34.62   
34  343  Sellmo Elsa  2000  HVETLANDA  AP1200  25 m  34.70   
35  155  Westholm Sara  2001  KUNGSBACKA  AL8801  25 m  34.74   
36  329  Lidbom Nora  2002  VARBERG  AP0202  50 m  34.78   
37  13  Karamovic Julia  2001  ELFSBORG  BP3801  25 m  34.89   
38  287  Lokrantz Elin  2000  TROLLHÄTTA  AM2200  25 m  35.09   
39  219  Bergman Lisa  2002  S 77  AQ9802  25 m  35.12   
40  190  Schöön Linnea  1998  KUNGÄLV  AW0698  25 m  35.28   
41  422  Nilsson Tilda  2001  UDDEVALLA  AW2601  25 m  35.34   
42  270  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  35.56   
43  353  Rönnäng Wilma  1998  VÄRNAMO SS  AV4898  25 m  35.60   
44  56  Kaldrup Linnea  1996  GÖTEBORG  AH9896  25 m  35.65   
45  70  Wierzbowska Oliwia  2003  GÖTEBORG  BD6803  25 m  35.65   
46  389  Cuperus Dagmar  2001  UDDEVALLA  BM7401  25 m  35.83   
47  278  Håkansson Marie  1992  TROLLHÄTTA  CH2292  50 m  36.10   
48  148  Schyum Alexandra  2002  KUNGSBACKA  AN8202  25 m  36.37   
49  54  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  36.45   
50  146  Pettersson Matilda  1999  KUNGSBACKA  AK6699  25 m  36.56   
51  21  Moberg Tindra  2003  ELFSBORG  AU5403  25 m  36.67   
52  14  Koivuluoma Linn  2003  ELFSBORG  AG5803  25 m  36.70   
53  475  Rödbotten Foss Gudrun  2000  Ås IL    25 m  36.75   
54  291  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  25 m  36.82   
55  42  Berggren Andrea  2000  GÖTEBORG  BC5800  25 m  36.87   
56  48  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  50 m  37.00   
57  294  Robertsson Melina  2001  TROLLHÄTTA  AO9401  25 m  37.09   
58  355  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  37.10   
59  11  Johansson Louise  1999  ELFSBORG  BF0299  25 m  37.13   
60  237  Avdic Selma  2003  S 02  AM6803  25 m  37.15   
61  372  Alsop Lovisa  2001  UDDEVALLA  AJ9601  25 m  37.33   
62  98  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  37.37   
63  125  Fredriksson Daniela  2000  KUNGSBACKA  AQ9200  50 m  37.38   
64  461  Oseland Frida  2002  Haldens SK    25 m  37.50   
65  41  Strömberg Filippa  1999  GRUMS SS  AI9499  25 m  37.64   
66  225  Olofsson Ellen  2000  S 77  BK3600  25 m  37.66   
67  109  Andersson Madeleine  1997  KUNGSBACKA  BF0897  25 m  37.88   
68  351  Mirkhan Hanna  2003  VÄRNAMO SS  AH9403  25 m  37.97   
69  93  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  38.07   
70  344  Steindl Alva  2002  HVETLANDA  AC3402  25 m  38.10   
71  318  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  25 m  38.27   
72  310  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m  38.34   
73  390  Cuperus Marit  2002  UDDEVALLA  BD0202  25 m  38.70   
74  204  Abrahamsson Sofia  2005  LYSEKIL SS  AB8605  25 m  38.77   
75  314  Bengtsson Molly  2001  VARBERG  BL5401  25 m  38.86   
76  323  Hedström Maja  2001  VARBERG  AI0201  50 m  38.86   
77  381  Apelryd Emelie  2002  UDDEVALLA  BK0202  25 m  38.87   
78  25  Svedberg Astrid  2001  ELFSBORG  AV5801  25 m  39.03   
79  86  Gustavson Clara  2003  KARLSTAD  BA4403  25 m  39.19   
80  207  Carlsson Tilda  2003  MOTALA SS  AM2603  25 m  39.19   
81  292  Metcalfe Sara  2002  TROLLHÄTTA  AL8602  25 m  39.30   
82  412  Kihlberg Linnea  2001  UDDEVALLA  AX7801  25 m  39.31   
83  277  Hellström Tilda  2002  TROLLHÄTTA  AX9402  25 m  39.41   
84  290  Lundqvist Jenc Sara  2002  TROLLHÄTTA  BG9202  25 m  39.44   
85  213  Rosén Isadora  2002  MOTALA SS  BL9802  25 m  39.51   
86  82  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  39.78   
87  220  Bergman Wilma  2002  S 77  AR0202  25 m  39.81   
88  30  Åstedt Sofia  2003  ELFSBORG  AF1403  25 m  39.90   
89  108  Andersson Louise  2003  KUNGSBACKA  AY4203  25 m  39.94   
90  297  Ström Emilia  2002  TROLLHÄTTA  AD0602  25 m  39.95   
91  65  Simonsson Ella  2002  GÖTEBORG  BK2202  25 m  40.01   
92  10  Johansson Alma  2001  ELFSBORG  BE9401  25 m  40.13   
93  435  Simonsson Emilia  2002  UDDEVALLA  AL3802  25 m  40.14   
94  Askengren Stråhle Nelly  2003  ELFSBORG  AE7403  50 m  40.26   
95  27  Trollsfjord Filippa  2001  ELFSBORG  BE4601  25 m  40.42   
96  275  Hasslin Klara  2001  TROLLHÄTTA  AF3201  25 m  40.46   
97  268  Persson Sofie  2004  SKENE SIM  AB5804  50 m  40.54   
98  179  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  25 m  40.67   
99  271  Alström Daniella  2003  TROLLHÄTTA  AM7203  25 m  40.86   
100  16  Lilja Astrid  2002  ELFSBORG  AE3602  25 m  41.15   
101  421  Nielsen Lina  2005  UDDEVALLA  AD5605  25 m  41.19   
102  441  Wilenius Tea  2002  UDDEVALLA  BG0602  25 m  41.26   
103  315  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m  41.53   
104  26  Trollsfjord Elin  2001  ELFSBORG  BE6601  50 m  41.63   
105  152  Svensson Izabella  2003  KUNGSBACKA  BJ6403  25 m  41.70   
106  333  Sandgren Nanna  2003  VARBERG  AD8603  25 m  41.76   
107  194  Tjernström Nelly  2003  KUNGÄLV  AP9403  25 m  41.94   
108  286  Laatikainen-Potts Chloé  2002  TROLLHÄTTA  AN9402  25 m  41.97   
109  240  Berlin Ida  2002  S 02  AW6402  25 m  42.29   
110  222  Hallman Matilda  2003  S 77  BF7403  50 m  42.37   
111  472  Misund Nora  2003  Haldens SK    25 m  42.50   
112  321  Geigel Ellie  2003  VARBERG  BR2203  50 m  42.82   
113  423  Nordström Tilde  2004  UDDEVALLA  AG0204  25 m  43.11   
114  440  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  25 m  43.15   
115  300  Thompson Izabella  2003  TROLLHÄTTA  AG0203  25 m  43.17   
116  229  Ryding Elina  2000  S 77  BG2800  50 m  43.23   
117  208  Eriksson Emilia  2004  MOTALA SS  AG3604  25 m  43.31   
118  336  Warborn Stella  2003  VARBERG  AW4603  25 m  43.36   
119  419  Lindsta Linnea  2003  UDDEVALLA  BD3203  25 m  43.47   
120  99  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  43.93   
121  205  Alsop Johanna  2004  LYSEKIL SS  AG3404  25 m  44.07   
122  396  Eriksson Hilda  2004  UDDEVALLA  AO5204  25 m  44.46   
123  471  Ellingsen Nora  2003  Haldens SK    25 m  44.67   
124  439  Tabarte Wilma  2003  UDDEVALLA  BD3603  25 m  44.92   
125  408  Izad Mousa Natalie  2003  UDDEVALLA  BM5403  25 m  45.05   
126  428  Persson Jennifer  2004  UDDEVALLA  AK4604  25 m  45.40   
127  156  Wetteskog Elin  2003  KUNGSBACKA  BE9603  25 m  45.42   
128  293  Olofsson Elsa  2004  TROLLHÄTTA  AQ9204  50 m  45.57   
129  426  Ouseley Emilia  2003  UDDEVALLA  BD8403  25 m  45.67   
130  206  Bergqvist Madelene  2005  LYSEKIL SS  AE5605  25 m  46.93   
131  284  Kottusch Lithea  2003  TROLLHÄTTA  AC4403  25 m  48.33   
132  299  Särkiniemi Carlsson Emelie  2005  TROLLHÄTTA  AF4205  25 m  51.72   
133  407  Holmgren Isabell  2004  UDDEVALLA  AO7404  25 m  51.98   
134  432  Rodin Lova  2005  UDDEVALLA  AO1205  25 m  52.13   
135  136  Karlsson Alice  2004  KUNGSBACKA  BJ3204  25 m  53.26  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  04 september 2015 
Licensierad till: Uddevalla Sim  Utskriftstid  13:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner