2020-01-19   01:39:45
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Risösim

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 13
Heatlista 
 
  Tävling  RISÖSIM    Utskriftsdatum  07 juni 2014   
  Tävlingsort  Sollefteå    Utskriftstid  16:09   
  Arrangör  Sollefteå Allmänna Simsällskap         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  07 juni 2014         
 
 
 
Gren 13, 200m Frisim Damer  Finaler (9) 
Heat 1 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
150  Saga Evander  2002  AO3802  UMEÅ SS    50m   
Mette Bohman  2003  BB3803  HÄRNÖSAND    50m   
84  Sofia Lindgren  2004  AA4404  SUNDSVALL    50m   
               
               
               

 
Heat 2 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
124  Emma Öberg  2003  AH4603  SUNDSVALL    50m   
297  Linn Söderberg  2004  AE3804  SOLLEFTEÅ    50m   
50  Malva Svedberg  2003  AH3603  NJURUNDA    50m   
275  Ylva Söderholm  1993  CI0493  KOMETERNA    50m   
15  Johanna Persson  2003  BB4803  HÄRNÖSAND    50m   
204  Elina Lehtinen  2003  AN7603  Ö-VIKS ASS    50m   
139  Nanna Westberg  2002  AK3202  TIMRÅ SK    50m   
               

 
Heat 3 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
16  Sara Persson  2001  BI9201  HÄRNÖSAND    50m   
42  Lovisa Lundblad  2003  AM1203  NJURUNDA    50m   
47  Tyra Rolandsen  2003  AH6603  NJURUNDA    50m   
121  Tilde Wiborg  2003  AW3603  SUNDSVALL    50m   
158  Linn Lidström  2001  BR1201  UMEÅ SS    50m   
Nicolina Heed  2001  BU1801  HÄRNÖSAND    50m   
241  Tess Viggeborn  2003  BE5203  SK ÄGIR    50m   
138  Tindra Olavi  2003  AH6403  TIMRÅ SK    50m   

 
Heat 4 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
210  Linn Strömberg  2002  BD9402  Ö-VIKS ASS    50m   
152  Agnes Gustafsson  2003  AJ1803  UMEÅ SS    50m  3:40.32 
221  Filippa Jakobsson  2003  AY0603  SK ÄGIR    25m  3:36.22 
172  Isolde Svedjeland  2002  AL3202  UMEÅ SS    25m  3:30.71 
162  Nellie Luthman  2002  AP7802  UMEÅ SS    50m  3:32.39 
178  Polina Zhirkova  2004  AN4204  UMEÅ SS    25m  3:39.40 
32  Maria Carlsson  1983  AF6883  NJURUNDA    50m  4:08.52 
93  Joyce Muzito  2001  BT4401  SUNDSVALL    50m   

 
Heat 5 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
192  Ella Barnoin  2002  BD7402  Ö-VIKS ASS    25m  3:20.80 
140  Elin Åkerlund  2000  AG3200  TIMRÅ SK    50m  3:16.81 
238  Hanna Skårstedt  2001  AT3601  SK ÄGIR    50m  3:11.96 
191  Amanda Arnqvist  2000  BE3200  Ö-VIKS ASS    50m  3:08.57 
156  Emilia Konradsson  2002  AH3802  UMEÅ SS    25m  3:11.83 
214  Greta Blücher  2003  AG1403  SK ÄGIR    50m  3:12.64 
236  Anna Skylare Berglöf  2003  AY2603  SK ÄGIR    25m  3:20.43 
89  Klara Marntell  2001  AL9801  SUNDSVALL    25m  3:21.51 

 
Heat 6 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
56  Elina Gullehag  2002  AK3602  SANDVIK    25m  3:01.73 
Fanny Lindblom  1997  AJ5897  HÄRNÖSAND    25m  3:00.08 
59  Karoline Lundgren  2001  BL5201  SANDVIK    25m  2:52.37 
174  Ingrid Sälg  2002  AH1802  UMEÅ SS    25m  2:49.82 
209  Anna Norberg  1999  AY4899  Ö-VIKS ASS    50m  2:51.31 
208  Johanna Nilsson  1999  BN4499  Ö-VIKS ASS    50m  2:58.65 
287  Isa Forsberg  2002  BB5202  SOLLEFTEÅ    25m  3:01.64 
284  Tilde Carlsson  2001  AU2601  SOLLEFTEÅ    25m  3:05.87 

 
Heat 7 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
233  Wiktoria Poznanska  2001  AZ6601  SK ÄGIR    25m  2:48.89 
83  Olivia Lindgren  1999  AL1899  SUNDSVALL    25m  2:47.66 
273  Kristin Larsson  1999  AL2899  KOMETERNA    25m  2:43.78 
170  Tuva Sandström  2001  AF1601  UMEÅ SS    25m  2:34.67 
17  Ella Pettersson  2001  AF8201  HÄRNÖSAND    25m  2:39.78 
37  Tilde Forslund  2000  BL7400  NJURUNDA    25m  2:44.73 
Martina Dahlbom  1998  BI6298  HÄRNÖSAND    25m  2:48.39 
271  Maja Jakobsson  2000  AM7800  KOMETERNA    25m  2:49.40 

 
Heat 8 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
44  Ellen Näslund  2000  AC4400  NJURUNDA    25m  2:33.72 
166  Tuva Orre Sandström  2001  AD1601  UMEÅ SS    25m  2:32.15 
125  Hanna Öberg  2000  AC6400  SUNDSVALL    25m  2:29.57 
35  Maria Eriksson  1997  BM6297  NJURUNDA    25m  2:24.52 
92  Gloria Muzito  2002  BO6202  SUNDSVALL    25m  2:27.18 
91  Hanna Mattsson  1998  BL2698  SUNDSVALL    50m  2:30.25 
171  Stella Svedberg  2000  BB5400  UMEÅ SS    25m  2:32.75 
115  Sofie Tolf  2002  AN1402  SUNDSVALL    50m  2:33.99 

 
Heat 9 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
72  Maja Bollbring  1999  AC5899  SUNDSVALL    25m  2:20.67 
168  Elin Sandberg  1997  AN4497  UMEÅ SS    25m  2:20.50 
228  Karolina Näsén  1996  AO0296  SK ÄGIR    25m  2:12.44 
82  Frida Hedlund  1999  AG5699  SUNDSVALL    25m  2:10.45 
177  Ronja Wikström  1996  BQ0696  UMEÅ SS    25m  2:12.27 
119  Matilda Vestberg  1996  AH8496  SUNDSVALL    25m  2:20.30 
86  Amelia Lundblom  1999  AF3499  SUNDSVALL    25m  2:20.60 
104  Wilma Persson  2001  AC0401  SUNDSVALL    50m  2:22.84 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  07 juni 2014 
Licensierad till: Sundsvalls Simsällskap  Utskriftstid  16:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner