2020-02-22   18:14:50
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Tonttu-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Tonttu-Uinnit 2013

4_S
Laji 4, 100m SKU M, P-14, 12 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Junninen Tapio  1995  Poseidon  95A553  25 m  58.96  58.96   
Pakarinen Sami  1992  VanVe  92A332  25 m  59.00  59.00   
Laid Priidik  1996  TOP    25 m  59.93  59.93   
Lairola Joni  1992  AUi  92A232  25 m  1:00.51  1:00.51   
Vorobiev Vladislav  1996  Cetus  96A120  25 m  1:01.10  1:01.10   
Forslund Daniel  1995  BS-PU  95A466  25 m  1:01.51  1:01.51   
Kämäräinen Henri  1997  KeUi  97A514  25 m  1:02.18  1:02.18   
Nylund Emil  1995  BS-PU  95A265  25 m  1:02.81  1:02.81   
Tolvanen Lauri  1988  BS-PU  88A065  25 m  1:02.96  1:02.96   
10  Järvelä Jasper  1996  Cetus  96A194  25 m  1:04.06  1:04.06   
11  Adamsoo Herman  1995  TOP    25 m  1:05.00  1:05.00   
12  Airaksinen Ossi  1996  AUi  96A295  25 m  1:05.85  1:05.85   
13  Wallenius Tommi  1994  AUi  94A469  25 m  1:06.82  1:06.82   
14  Levola Sakari  1996  PoPy  96A204  25 m  1:06.87  1:06.87   
15  Lilleorg Miko  1998  TOP    25 m  1:06.88  1:06.88   
16  Kosonen Ahti  1994  VaU  94A178  25 m  1:07.63  1:07.63   
17  Salmi Aleksi  1996  KeUi  96A761  25 m  1:10.63  1:10.63   
18  Saariketo Tomas  1996  PoPy  96A392  25 m  1:11.08  1:11.08   
19  Lappalainen Riku  1996  Cetus  96A073  25 m  1:12.02  1:12.02   
20  Koskinen Nestori  1996  PoPy  96A528  25 m  1:12.09  1:12.09   
21  Tervanen Heikki  1998  JUK  98A952  25 m  1:12.15  1:12.15   
22  Helin Henri  1997  KeUi  97A606  25 m  1:12.28  1:12.28   
23  Pitkänen Santeri  1997  KeUi  97A607  25 m  1:12.62  1:12.62   
24  Nosov Dmitry  1998  Gladius  98A901  25 m  1:12.72  1:12.72   
25  Honni Roberto  1998  HTU  98A016  25 m  1:13.37  1:13.37   
26  Sovtsa Mark  2001  TOP    25 m  1:13.94  1:13.94   
27  Viljanen Jesse  1996  NurKu  96A038  25 m  1:15.13  1:15.13   
28  Rastas Venni  1999  TuUS  99B101  25 m  1:15.18  1:15.18   
29  Nurmi Erik  2001  HTU  01A470  25 m  1:15.67  1:15.67   
30  Huhtala Santeri  1998  Cetus  98A774  25 m  1:15.68  1:15.68   
31  Luhala Andreas  2000  TOP    25 m  1:15.73  1:15.73   
32  Jämsén Lauri  2000  JUK  00A637  25 m  1:15.86  1:15.86   
33  Visulainen Arthur  1998  HTU  98A198  25 m  1:16.49  1:16.49   
34  Mäkinen Kalle  2002  Poseidon  02A088  25 m  1:16.71  1:16.71   
35  Westman Sami  1998  KeUi  98A996  25 m  1:17.09  1:17.09   
36  Vaitilo Joel  1998  Cetus  98A966  25 m  1:17.33  1:17.33   
37  Laisi Risto  2001  SCN  01A630  25 m  1:17.83  1:17.83   
38  Bucher Robin  1997  Cetus  97B133  25 m  1:18.44  1:18.44   
39  Huppunen Juuso  1997  NurKu  97B177  25 m  1:20.59  1:20.59   
40  Orro Ott  2001  RAM    25 m  1:20.98  1:20.98   
41  Uriko Roland Erich  2001  RAM    25 m  1:21.50  1:21.50   
42  Koski Henri  2000  Gladius  00A803  25 m  1:21.65  1:21.65   
43  Seppälä Nesja  2000  HaUS  00A858  25 m  1:21.79  1:21.79   
44  Laukkanen Juho  2001  SiWa  01A473  25 m  1:23.41  1:23.41   
45  Kattelus Eemil  2000  TuUS  00A849  25 m  1:24.54  1:24.54   
46  Hiiemaa Teodor Juko  2001  BRIIS    25 m  1:24.79  1:24.79   
47  Sei Paul Arvid  2000  RAM    25 m  1:25.00  1:25.00   
48  Eiso Mihkel  2001  BRIIS    25 m  1:25.13  1:25.13   
49  Tuomi Santeri  2001  HyUS  01A567  25 m  1:25.66  1:25.66   
50  Kampus Aleksander  2001  TOP    25 m  1:26.11  1:26.11   
51  Byskov Jon  2000  HyUS  00B203  25 m  1:26.30  1:26.30   
52  Mikkola Joona  2001  SiWa  01A475  25 m  1:27.01  1:27.01   
53  Kaabel Jan Markus  2002  TOP    25 m  1:28.47  1:28.47   
54  Helde Kaspar  2002  TOP    25 m  1:29.27  1:29.27   
55  Konovalov Aleksander  2002  TOP    25 m  1:30.11  1:30.11   
56  Torkkel Timi  2001  STRiksu  01A015  25 m  1:30.38  1:30.38   
57  Aloe Robin  2000  KEILA    25 m  1:30.60  1:30.60   
58  Taimela Alexi  1998  Gladius  98B308  25 m  1:31.56  1:31.56   
59  Uusikumpu Sami  2003  SiWa  03A403  25 m  1:31.82  1:31.82   
60  Tobler Arthur  2004  TOP    25 m  1:32.14  1:32.14   
61  Kaska Elmar  2002  BRIIS    25 m  1:32.15  1:32.15   
62  Pyykönen Vinski  2000  TuUS  00B001  25 m  1:33.36  1:33.36   
63  Palvadre Cristopher  2003  TOP    25 m  1:34.24  1:34.24   
64  Salonen Panu  2002  AUi  02A169  25 m  1:35.84  1:35.84   
65  Jaagu Juss-Joosep  2002  KEILA    25 m  1:36.27  1:36.27   
66  Myllynen Aarne  2002  JUK  02A328  25 m  1:36.65  1:36.65   
67  Annus Oliver  2003  BRIIS    25 m  1:37.25  1:37.25   
68  Myllynen Antti  1999  JUK  99A725  25 m  1:37.57  1:37.57   
69  Salminen Teemu  2001  HyUS  01A830  25 m  1:37.78  1:37.78   
70  Talts Erik  2002  TOP    25 m  1:37.87  1:37.87   
71  Kupila Repe  2001  Gladius  01A905  25 m  1:38.88  1:38.88   
72  Valt Roman  2004  TOP    25 m  1:39.18  1:39.18   
73  Girlin Anton-Theo  2001  BRIIS    25 m  1:39.85  1:39.85   
74  Rantala Jani-kristian  2000  SiWa  00B160  25 m  1:41.78  1:41.78   
75  Suur Tarvi  2002  RAM    25 m  1:42.21  1:42.21   
76  Paal Rasmus  2003  RAM    25 m  1:44.22  1:44.22   
77  Tikand Thor Erik  2002  BRIIS    25 m  1:44.50  1:44.50   
78  Kinnala Kalle  2001  UiKaa  01A082  25 m  1:46.56  1:46.56   
79  Gunin Freddy  2002  TOP    25 m  1:47.23  1:47.23   
80  Podlipski Fedor  2003  TOP    25 m  1:50.22  1:50.22   
81  Kuulpak Hans-Mikk  2004  TOP    25 m  1:51.67  1:51.67   
82  Taht Oscar  2003  SiWa  03A143  25 m  1:56.20  1:56.20   
83  Gardberg Ali  2001  SiWa  01B128  25 m  2:03.89  2:03.89   
84  Leppänen Sampo  2004  SiWa  04A118  25 m  2:15.17  2:15.17   
85  Seger Aleksi  2001  Octopus  01A401  25 m       
86  Vahtera Lukas  2001  SiWa  01B137  25 m       
87  Nieminen Severi  1999  Gladius  99B298  25 m       
88  Vainionpää Veeti  2001  SiWa  01B069  25 m       
89  Tervanen Martti  2000  JUK  00A834  25 m       
90  Shishinin Danila  2002  SD  02A597  25 m       
91  Oikari Atte  2001  JUK  01B083  25 m       
92  Pitkänen Kiril  1999  HSS  99B319  25 m       
93  Malmberg Olli  2001  Octopus  01A368  25 m       
94  Niittymäki Roope  2002  UiKaa  02A467  25 m       
95  Kukkonen Elias  2002  SD  02A569  25 m       
96  Lindroos Otto  2001  AUi  01B175  25 m       
97  Kunttila Tatu  2003  AUi  03A443  25 m       
98  Kankare Eemil  2003  AUi  03A474  25 m       
99  Hirsiniemi Mikael  2004  AUi  04A196  25 m       
100  Hartikainen Samuli  2001  Cetus  01A116  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.06  Tulostuspäivämäärä  04 joulukuu 2013 
Lisenssinhaltija: CETUS  Tulostusaika  22:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner