2020-02-22   17:06:34
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Tonttu-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Tonttu-Uinnit 2013

16_S
Laji 16, 100m SU M, P-14, 12 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Pakarinen Sami  1992  VanVe  92A332  25 m  55.69  55.69   
Järvelä Jasper  1996  Cetus  96A194  25 m  1:00.50  1:00.50   
Laid Kristjan  1998  TOP    25 m  1:02.94  1:02.94   
Kirzhemanov Aleksey  1998  ST. PETERS    25 m  1:04.00  1:04.00   
Koponen Mikael  1986  HU  86A161  25 m  1:04.27  1:04.27   
Nylund Emil  1995  BS-PU  95A265  25 m  1:04.36  1:04.36   
Forslund Daniel  1995  BS-PU  95A466  25 m  1:05.62  1:05.62   
Koskinen Nestori  1996  PoPy  96A528  25 m  1:07.47  1:07.47   
Hirsi Arttu  1985  HTU  85A040  25 m  1:07.55  1:07.55   
10  Saariketo Tomas  1996  PoPy  96A392  25 m  1:09.53  1:09.53   
11  Luhala Andreas  2000  TOP    25 m  1:12.12  1:12.12   
12  Levola Sakari  1996  PoPy  96A204  50 m  1:14.78  1:12.78   
13  Vänskä Mika  1998  HTU  98A047  25 m  1:14.62  1:14.62   
14  Pyykönen Vinski  2000  TuUS  00B001  25 m  1:15.04  1:15.04   
15  Heikkilä Hermes  2001  SGR  01A230  50 m  1:17.38  1:15.38   
16  Visulainen Arthur  1998  HTU  98A198  25 m  1:16.15  1:16.15   
17  Kozlik Jüri  2001  TOP    25 m  1:16.19  1:16.19   
18  Mäkinen Kalle  2002  Poseidon  02A088  25 m  1:18.07  1:18.07   
19  Huppunen Juuso  1997  NurKu  97B177  50 m  1:20.25  1:18.25   
20  Arge Anders  2001  TOP    25 m  1:18.45  1:18.45   
21  Mikkola Joona  2001  SiWa  01A475  25 m  1:20.36  1:20.36   
22  Vänskä Jere  1996  HTU  96A021  25 m  1:20.56  1:20.56   
23  Leppänen Eevert  2001  SGR  01A731  25 m  1:22.65  1:22.65   
24  Laaksonen Teemu  2000  BS-PU  00A546  50 m  1:26.04  1:24.04   
25  Laukkanen Juho  2001  SiWa  01A473  25 m  1:24.30  1:24.30   
26  Kaabel Jan Markus  2002  TOP    25 m  1:24.62  1:24.62   
27  Byskov Jon  2000  HyUS  00B203  25 m  1:25.72  1:25.72   
28  Leskinen Markus  1998  HU  98B032  25 m  1:26.30  1:26.30   
29  Hartikainen Samuli  2001  Cetus  01A116  25 m  1:27.06  1:27.06   
30  Salminen Teemu  2001  HyUS  01A830  25 m  1:27.52  1:27.52   
31  Aloe Robin  2000  KEILA    25 m  1:28.20  1:28.20   
32  Tuomi Santeri  2001  HyUS  01A567  25 m  1:28.43  1:28.43   
33  Malmberg Olli  2001  Octopus  01A368  25 m  1:28.74  1:28.74   
34  Uusitalo Kasper  2000  BS-PU  00A831  25 m  1:30.46  1:30.46   
35  Lauslahti Ville  2001  SGR  01A254  25 m  1:32.69  1:32.69   
36  Seger Aleksi  2001  Octopus  01A401  25 m  1:36.38  1:36.38   
37  Leppänen Samuel  2002  SiWa  02A317  25 m  1:38.77  1:38.77   
38  Rantala Jani-kristian  2000  SiWa  00B160  25 m  1:39.33  1:39.33   
39  Vainionpää Veeti  2001  SiWa  01B069  25 m  1:41.75  1:41.75   
40  Rouhiainen Leevi  2002  AUi  02A742  25 m  1:43.23  1:43.23   
41  Koski Roope  1999  Octopus  99A249  25 m  1:43.72  1:43.72   
42  Hirsiniemi Mikael  2004  AUi  04A196  50 m  1:46.64  1:44.64   
43  Silventoinen Ilari  2002  SiWa  02A127  25 m  1:52.01  1:52.01   
44  Ekblad Teemu  2001  Octopus  01A353  25 m  1:52.22  1:52.22   
45  Taht Oscar  2003  SiWa  03A143  50 m  2:07.37  2:05.37   
46  Alila Atte  2001  KoUS  01B157  25 m       
47  Heinola Mio  2005  NumKis  05A011  25 m       
48  Kangas Benjamin  2002  HaUS  02A659  25 m       
49  Luukkonen Touko  2002  HU  02A789  25 m       
50  Leppänen Sampo  2004  SiWa  04A118  25 m       
51  Korhonen Joel  2002  HU  02A799  25 m       
52  Viitala Niko  2003  AUi  03A518  25 m       
53  Lehtonen Akseli  2002  Octopus  02A240  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.06  Tulostuspäivämäärä  04 joulukuu 2013 
Lisenssinhaltija: CETUS  Tulostusaika  22:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner