2020-02-22   17:59:21
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Tonttu-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Tonttu-Uinnit 2013

1_S
Laji 1, 25m VU N, T-14, 12, 10 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Venäläinen Veera  1995  Poseidon  95A717  25 m  13.09  13.09   
Palonen Oona  1995  SiHy  95A382  25 m  13.31  13.31   
Karimaa Kiia  1996  Octopus  96A144  25 m  13.51  13.51   
Purhonen Kia  1998  VaU  98B075  25 m  13.63  13.63   
Ranki Jenna  1997  SomE  97A769  25 m  13.66  13.66   
Eloranta Jonna  1999  STRiksu  99A545  25 m  13.95  13.95   
Haarakangas Vera  1998  NurKu  98A969  25 m  13.98  13.98   
Silventoinen Anna  1994  Poseidon  94A745  25 m  14.01  14.01   
Westerholm Wilma  1996  BS-PU  96A394  25 m  14.09  14.09   
10  Karvonen Kiira  1997  Gladius  97A940  25 m  14.38  14.38   
11  Piisang Merit  2001  BRIIS    25 m  14.62  14.62   
12  Mustonen Jenna  2000  VaU  00A325  25 m  14.84  14.84   
13  Lehtinen Jenna  1995  AUi  95A562  25 m  14.84  14.84   
14  Jürgenson Eva-Lotta  1996  RAM    25 m  14.91  14.91   
15  Julin Iida  2000  SiWa  00A741  25 m  15.19  15.19   
16  Vallenius Iida  1999  UiKaa  99A655  25 m  15.51  15.51   
17  Koivunen Elli  2000  UiKaa  00A334  25 m  15.53  15.53   
18  Viidas Kerli  2000  KEILA    25 m  15.53  15.53   
19  Lindepuu Marie  2002  KEILA    25 m  15.90  15.90   
20  Salminen Sanni  1999  UiKaa  99A651  25 m  15.95  15.95   
21  Kottori Hanna  2000  KEILA    25 m  16.10  16.10   
22  Vutt Hanna Grete  2003  TOP    25 m  16.14  16.14   
23  Kleinson Katarina  2000  KEILA    25 m  16.20  16.20   
24  Hansalu Katriin  2003  BRIIS    25 m  16.20  16.20   
25  Vacker Jasmin  1999  Poseidon  99A003  25 m  16.24  16.24   
26  Louhikoski Lilli  2002  Poseidon  02A021  25 m  16.46  16.46   
27  Hyvärinen Mette  2002  UiKaa  02A481  25 m  16.56  16.56   
28  Louhikoski Liinu  2004  Poseidon  04A046  25 m  16.70  16.70   
29  Partamies Veera  2000  Octopus  00A008  25 m  16.90  16.90   
30  Turunen Tinja  2002  SiWa  02A839  25 m  16.97  16.97   
31  Karttunen Meri  2002  Poseidon  02A465  25 m  17.09  17.09   
32  Virro Anna-Liisa  2002  RAM    25 m  17.10  17.10   
33  Saario Emilia  2000  UiKaa  00A644  25 m  17.22  17.22   
34  Vannas Taru  2003  Poseidon  03A011  25 m  17.37  17.37   
35  Mäkinen Satu  1997  Octopus  97A030  25 m  17.42  17.42   
36  Marquardt Mia Lotta  2003  RAM    25 m  17.62  17.62   
37  Rohumets Helea-Triin  2002  BRIIS    25 m  17.66  17.66   
38  Vallenius Ronja  2001  UiKaa  01A787  25 m  17.77  17.77   
39  Einiö Siiri  2003  Gladius  03A357  25 m  18.16  18.16   
40  Ress Triinu  2004  TOP    25 m  18.23  18.23   
41  Kanerva Enni  2000  Gladius  00B090  25 m  18.32  18.32   
42  Sepper Iris Emilia  2004  RAM    25 m  18.55  18.55   
43  Paju Angelina  2004  RAM    25 m  18.65  18.65   
44  Helerin Kaus  2004  RAM    25 m  18.99  18.99   
45  Sikk Aliise  2003  KEILA    25 m  19.00  19.00   
46  Paju Aino  2003  Poseidon  03A053  25 m  19.19  19.19   
47  Saario Matilda  2003  UiKaa  03A209  25 m  19.38  19.38   
48  Herodes Gerly  2003  KEILA    25 m  19.48  19.48   
49  Arola Aino-olivia  2002  KoUS  02A654  25 m  19.49  19.49   
50  Pälsi Lotta  2004  HTU  04A147  25 m  19.62  19.62   
51  Pirkkalainen Roosa  2000  HTU  00B053  25 m  19.68  19.68   
52  Rääk Emmaliisa  2002  RAM    25 m  19.75  19.75   
53  Lehtonen Helmi  2004  JUK  04A335  25 m  19.75  19.75   
54  Soomets Saskia  2005  RAM    25 m  19.85  19.85   
55  Laitinen Minna  2002  HTU  02A418  25 m  19.86  19.86   
56  Saarinen Jenna  2001  SiWa  01A095  25 m  20.03  20.03   
57  Ström Linnea  2003  UiKaa  03A142  25 m  20.08  20.08   
58  Nevalainen Karla  2002  HTU  02A156  25 m  20.12  20.12   
59  Lehtovaara Ida  2003  KoVe-Ve  03A411  25 m  20.31  20.31   
60  Pitkäkangas Ella  2003  Poseidon  03A206  25 m  20.39  20.39   
61  Sorvari Olivia  2003  HTU  03A025  25 m  20.41  20.41   
62  Yisrael Nicole  2004  SiWa  04A207  25 m  20.53  20.53   
63  Kilpeläinen Tiia  2003  Poseidon  03A069  25 m  20.92  20.92   
64  Koskelo Aino  2005  NurKu  05A053  25 m  22.06  22.06   
65  Pukki Aada  2002  KoUS  02A682  25 m  22.77  22.77   
66  Ingberg Charlotte  2002  Octopus  02A370  25 m  23.26  23.26   
67  Tikkanen Tia  2004  SiWa  04A116  25 m  23.45  23.45   
68  Saarela Henna  2002  HTU  02A718  25 m  23.94  23.94   
69  Kunttu Frida  2004  Octopus  04A018  25 m  23.99  23.99   
70  Merivirta Sylvia  2003  HTU  03A457  25 m  24.77  24.77   
71  Kaivola Sini  2005  NurKu  05A061  25 m  24.91  24.91   
72  Käkelä Helmi  2006  JUK  06A002  25 m  25.84  25.84   
73  Alanen Annika  2003  HTU  03A227  25 m  26.77  26.77   
74  Torniainen Siiri  2001  HTU  01A451  25 m  27.27  27.27   
75  Salminen Aada  2004  UiKaa  04A178  25 m  28.32  28.32   
76  Levashova Sofia  2002  SiWa  02A217  25 m  28.55  28.55   
77  Salminen Venla  2004  UiKaa  04A179  25 m  30.80  30.80   
78  Päiviö Peppi  1999  Cetus  99A882  25 m       
79  Vihko Tiiariikka  1996  Cetus  96A889  25 m       
80  Kotiranta Laura  1999  KoVe-Ve  99B190  25 m       
81  Keronen Eevi  1997  Cetus  97A672  25 m       
82  Kattilakoski Erika  2000  Octopus  00A372  25 m       
83  Hjelm Roosa  1997  Poseidon  97A999  25 m       
84  Jalonen Amanda  2000  Gladius  00A240  25 m       
85  Malinen Sanni  1998  Cetus  98A551  25 m       
86  Kumpulainen Jasmin  1998  Octopus  98B053  25 m       
87  Aakenus Noora  2000  HTU  00B253  25 m       
88  Pratsch Hanni  1999  Cetus  99A539  25 m       
89  Huhtala Julia  1998  UiKaa  98B289  25 m       
90  Ylönen Heidi-Susanna  1997  SomE  97A478  25 m       
91  Hintsanen Tara  2000  SiWa  00B061  25 m       
92  Koskinen Lotta  1974  HSS  74A049  25 m       
93  Salonen Linda  2000  UiKaa  00B179  25 m       
94  Pyhältö Katri  2000  SCN  00A643  25 m       
95  Vainio Kianella  1998  PoPy  98B120  25 m       
96  Loukkola Iiris  1999  Cetus  99A499  25 m       
97  Helenius Tessa  2000  AUi  00A772  25 m       
98  Oesch Laura  1997  HSS  97A649  25 m       
99  Vallenius Karoliina  2000  HTU  00B251  25 m       
100  Kajander Marika  1997  KoVe-Ve  97A701  25 m       
101  Savolainen Saara  2000  UiKaa  00B178  25 m       
102  Lauronen Vera  2005  KoVe-Ve  05A075  25 m       
103  Leino Inka  2001  UiKaa  01A859  25 m       
104  Mielty Amanda  2003  SiWa  03A574  25 m       
105  Linturi Maria  2004  SiWa  04A316  25 m       
106  Lehmusvaara Anna  2005  SiWa  05A142  25 m       
107  Herrala Iida  2004  SiWa  04A283  25 m       
108  Järvinen Jenni  2005  HTU  05A192  25 m       
109  Uusitalo Kreetta  2003  BS-PU  03A222  25 m       
110  Saarela Nella  2005  HTU  05A184  25 m       
111  Salmi Sini  2004  UiKaa  04A294  25 m       
112  Hiekka Aleksandra  2004  UiKaa  04A282  25 m       
113  Mäenpää Oona  2003  NurKu  03A514  25 m       
114  Stenbacka Sara  2005  Octopus  05A166  25 m       
115  Rekula Clea  2003  NurKu  03A509  25 m       
116  Hurtta Ella  2003  KoVe-Ve  03A522  25 m       
117  Järvinen Nessa  2004  KoUS  04A159  25 m       
118  Zhou Xiaohan  2004  AUi  04A249  25 m       
119  Suomäki Helka  2003  AUi  03A548  25 m       
120  Rintanen Milla  2004  AUi  04A338  25 m       
121  Kandolin Greta  2003  AUi  03A616  25 m       
122  Järvenpää Milla  2004  AUi  04A246  25 m       
123  Degenhardt Daniela  2003  AUi  03A442  25 m       
124  Alanko Ella  2003  AUi  03A643  25 m       
125  Ahonen Enni Ilona  2003  AUi  03A517  25 m       
126  Ingberg Jeanette  2006  Octopus  06A010  25 m       
127  Uusitalo Marianne  2001  Octopus  01A904  25 m       
128  Tanner Ronja  2001  Poseidon  01A941  25 m       
129  Kiljunen Sara  2001  NurKu  01B219  25 m       
130  Lebedeva Anna-maria Helena  2001  Poseidon  01B071  25 m       
131  Pirtonen Aida  2001  NurKu  01B210  25 m       
132  Hottinen Vilma Adela  2002  SiWa  02A532  25 m       
133  Laustela Saara  2001  HSS  01B132  25 m       
134  Keijonen Anna-meria  2001  HSS  01B148  25 m       
135  Huovinen Julia  2002  HSS  02A970  25 m       
136  Engström Wilma  2001  HSS  01B129  25 m       
137  Puukko Irina  2001  BS-PU  01B187  25 m       
138  Nikkilä Julie  2003  Poseidon  03A256  25 m       
139  Hyttinen Anni  2004  AUi  04A194  25 m       
140  Aho Lotta  2000  AUi  00B236  25 m       
141  Torkkel Hanna  2001  Octopus  01A903  25 m       
142  Himanto Iiris  2001  Gladius  01A922  25 m       
143  Lauronen Meri  2002  KoVe-Ve  02A133  25 m       
144  Kotola Vilma  2001  KoVe-Ve  01A426  25 m       
145  Väisänen Laura  2001  KoVe-Ve  01A436  25 m       
146  Kääpä Iisa  2002  KoUS  02A454  25 m       
147  Kansonen Fanni  2001  KoUS  01B162  25 m       
148  Rislakki Maija  2002  AUi  02A897  25 m       
149  Hintukainen Annaliina  2002  AUi  02A749  25 m       
150  Edelman Charlotta  2001  AUi  01A845  25 m       
151  Koivunen Tuuli  2002  UiKaa  02A163  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.06  Tulostuspäivämäärä  04 joulukuu 2013 
Lisenssinhaltija: CETUS  Tulostusaika  22:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner