2020-02-22   18:15:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Tonttu-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Tonttu-Uinnit 2013

Lähtölista Laji 14
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Tonttu-Uinnit 2013    Tulostuspäivämäärä  07 joulukuu 2013   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  11:42   
  Järjestäjä  HTU Stadi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  07 joulukuu 2013         
 
 
 
Laji 14, 50m RU M, P-14, 12  Loppukilpailut (12) 
Erä 1 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Andreas Toivanen  1999  99B146  Octopus    25m     
               
Oliver Juursoo  2001  01B213  SiHy    25m     
Muhammed Tantula  2002  02A645  SGR    25m     
Henri Erlund  2003  03A226  HTU    25m     
Oskari Kaarila  2000  00B249  NurKu    25m     

 
Erä 2 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eerik Rantanen  2004  04A293  UiKaa    25m  1:12.22  1:12.22 
Antti Malmberg  2003  03A217  Octopus    25m  1:01.02  1:01.02 
Tuomas Jokilahti  2001  01B084  NurKu    25m  1:00.26  1:00.26 
Klaus Rekula  2003  03A510  NurKu    25m  1:00.78  1:00.78 
Eetu Turkka  2000  00A533  Poseidon    25m  1:03.98  1:03.98 
Markus Reiman  2004  04A069  UiKaa    25m  1:13.71  1:13.71 

 
Erä 3 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Topias Hildén  2002  02A696  HTU    25m  57.92  57.92 
Markku Khrishchenovich  2003  03A369  SD    25m  54.62  54.62 
Juuso Korhonen  2002  02A756  Octopus    25m  53.78  53.78 
Nikita Batluk  2003  03A356  SD    50m  55.66  54.16 
Joakim Strandström  2000  00A289  HSS    25m  55.94  55.94 
Kasper Holopainen  2003  03A423  NumKis    25m  1:00.20  1:00.20 

 
Erä 4 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Thor Erik Tikand  2002    BRIIS    25m  52.78  52.78 
Leo Saveliev  2002  02A958  SD    25m  51.65  51.65 
Matvey Sidorov  2002  02A656  SD    25m  51.75  51.75 
Arthur Tobler  2004    TOP    25m  53.21  53.21 
Riku Salminen  2003  03A417  UiKaa    25m  53.75  53.75 

 
Erä 5 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Onni Järvinen  2002  02A765  HTU    50m  52.75  51.25 
Karo Pirkkalainen  2002  02A548  HTU    25m  50.14  50.14 
Teemu Ekblad  2001  01A353  Octopus    25m  49.42  49.42 
Samu Lindholm  2000  00A750  HTU    25m  50.06  50.06 
Gregori Zahharov  2003    KEILA    25m  51.10  51.10 
Valtteri Virkki  1999  99A369  HTU    25m  51.50  51.50 

 
Erä 6 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elias Filippovits  2002  02A955  SD    25m  49.02  49.02 
Reno Voivoda  2002    RAM    25m  48.00  48.00 
Erik Talts  2002    TOP    25m  47.33  47.33 
Cristopher Palvadre  2003    TOP    25m  47.45  47.45 
Aaro Rasilainen  2000  00B154  HTU    25m  48.57  48.57 
Tarvi Suur  2002    RAM    25m  49.06  49.06 

 
Erä 7 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jani Alanen  2000  00A726  HTU    25m  47.03  47.03 
Sami Seppälä  2000  00B045  BS-PU    25m  46.26  46.26 
Uku Pärismaa  2001    BRIIS    25m  45.25  45.25 
Roope Koski  1999  99A249  Octopus    25m  46.03  46.03 
Aleksander Konovalov  2002    TOP    25m  46.46  46.46 
Rasmus Teder  2000    BRIIS    25m  47.12  47.12 

 
Erä 8 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juho Seppälä  1999  99B048  SiWa    25m  45.00  45.00 
Elmar Kaska  2002    BRIIS    25m  44.20  44.20 
Nesja Seppälä  2000  00A858  HaUS    50m  45.29  43.79 
Valtteri Wikstedt  1999  99A948  AUi    25m  44.20  44.20 
Ronald Õunamägi  2000    BRIIS    25m  44.60  44.60 
Sami Uusikumpu  2003  03A403  SiWa    25m  45.02  45.02 

 
Erä 9 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aleksandr Matveychuk  1999  99B196  Poseidon    25m  43.25  43.25 
Emil Arusalu  2002    KEILA    25m  41.49  41.49 
Jesse Viljanen  1996  96A038  NurKu    25m  40.46  40.46 
Mika Arkkila  2000  00B015  AUi    25m  40.76  40.76 
Matias Hjelm  2002  02A098  Poseidon    25m  42.23  42.23 
Leevi Lipponen  1999  99A368  HTU    25m  43.61  43.61 

 
Erä 10 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Erik Nurmi  2001  01A470  HTU    25m  37.32  37.32 
Joonatan Saxberg  1997  97B263  TuUS    25m  36.45  36.45 
Aleksey Gromov  1998    ST. PETERS    25m  35.00  35.00 
Roberto Honni  1998  98A016  HTU    25m  35.95  35.95 
Aleksi Salmi  1996  96A761  KeUi    25m  36.77  36.77 
Aarne Santamäki  1998  98B263  Gladius    25m  38.10  38.10 

 
Erä 11 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kert Saarma  1997    TOP    25m  34.21  34.21 
Aki Inkilä  1977  77A032  Hydra    50m  33.85  32.35 
Sami Pakarinen  1992  92A332  VanVe    25m  31.00  31.00 
Henry Gerhard Uriko  1999    AUDENTES    25m  32.01  32.01 
Valtteri Somero  1998  98A810  Poseidon    25m  33.76  33.76 
Mark Kostin  1999    TOP    25m  34.31  34.31 

 
Erä 12 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eerikki Rutanen  1972  72A002  TuUS    50m  31.66  30.16 
Daniel Forslund  1995  95A466  BS-PU    50m  30.77  29.27 
Lauri Tolvanen  1988  88A065  BS-PU    50m  29.81  28.31 
Junter Suun  2000    TOP    25m  28.45  28.45 
               
Priidik Laid  1996    TOP    25m  30.43  30.43 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.06  Tulostuspäivämäärä  07 joulukuu 2013 
Lisenssinhaltija: CETUS  Tulostusaika  11:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner