2021-04-21   13:49:04
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Öviksracet 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag den 7/12 tävlingsstart 09.30 Insim 08.00

5_S
Gren 5, 100m Ryggsim Damer 
 
Sponsor: T3 
A4-papper skänkt av Kontorsvaruhuset 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
366  Wede Josefin  1987  SK ÄGIR  AI1287  25 m  1:04.69   
266  Nilsson Ronja  1993  UMEÅ SS  CC9293  25 m  1:05.92   
148  Holmgren Linda  1993  SKELLEFTEÅ  AR3293  25 m  1:07.60   
347  Gilliusson Linnea  1995  SK ÄGIR  AY1295  25 m  1:11.18   
354  Näsén Karolina  1996  SK ÄGIR  AO0296  25 m  1:11.92   
210  Persson Wilma  2001  SUNDSVALL  AC0401  25 m  1:14.16   
174  Sehlin Linnea  1999  SOLLEFTEÅ  AB8499  25 m  1:14.27   
274  Sandberg Elin  1997  UMEÅ SS  AN4497  25 m  1:14.78   
281  Wikström Ronja  1996  UMEÅ SS  BQ0696  25 m  1:14.79   
10  264  Magnusson Elvira  1996  UMEÅ SS  AI9896  25 m  1:15.71   
11  125  Stenberg Sanna  1999  PITEÅ SIM  AZ1299  25 m  1:16.83   
12  388  Nilsson Sara  1996  IKSU  AS2696  25 m  1:16.86   
13  355  Oscarsson Paula  1999  SK ÄGIR  BE0899  25 m  1:17.95   
14  253  Khasjimdsjanov Leila  1998  UMEÅ SS  BI9298  25 m  1:18.60   
15  129  Karhu Pernilla  1996  SANDVIK  BT8496  25 m  1:19.30   
16  110  Näslund Ellen  2000  NJURUNDA  AC4400  25 m  1:20.12   
17  293  Boström Emelia  2000  Ö-VIKS ASS  AT9899  25 m  1:20.25   
18  200  Mattsson Hanna  1998  SUNDSVALL  BL2698  25 m  1:20.55   
19  149  Hägglund-Larsson Alva  1999  SKELLEFTEÅ  BI0499  25 m  1:20.75   
20  112  Olsson Vilma  1999  NJURUNDA  BM8299  25 m  1:21.46   
21  271  Orre Sandström Tuva  2001  UMEÅ SS  AD1601  25 m  1:22.55   
22  192  Lindgren Olivia  1999  SUNDSVALL  AL1899  25 m  1:25.22   
23  345  Ferdèn Emma  2000  SK ÄGIR  BB7400  25 m  1:27.23   
24  277  Svedberg Stella  2000  UMEÅ SS  BB5400  25 m  1:27.48   
25  65  Lindblom Fanny  1997  HÄRNÖSAND  AJ5897  25 m  1:27.52   
26  19  Andersson Petra  2001  BUREÅ SS  AU9201  25 m  1:27.72   
27  126  Edlund Catarina  1998  SANDVIK  AZ3298  25 m  1:28.10   
28  73  Pettersson Ella  2001  HÄRNÖSAND  AF8201  25 m  1:28.60   
29  276  Sjöström Linnea  2001  UMEÅ SS  AM6601  25 m  1:29.95   
30  68  Norén-Vosfeldt Cornelia  2001  HÄRNÖSAND  AE3401  25 m  1:30.45   
31  130  Karlsson Jenny  1998  SANDVIK  AQ4698  25 m  1:30.56   
32  141  Andersson Cassandra  1999  SKELLEFTEÅ  BL5699  25 m  1:30.74   
33  337  Abrahamsson Saga  2000  SK ÄGIR  AK9400  25 m  1:30.93   
34  147  Forsberg Olivia  1996  SKELLEFTEÅ  BS8896  25 m  1:31.99   
35  138  Sandberg Lisa  2002  SANDVIK  AE3202  25 m  1:32.17   
36  237  Ahlm Olivia  2001  UMEÅ SS  AL7601  25 m  1:33.57   
37  312  Hörnsten Frida  1999  Ö-VIKS ASS  BO0299  25 m  1:33.75   
38  175  Söderberg Linn  2004  SOLLEFTEÅ  AE3804  25 m  1:34.17   
39  23  Forsgren Vera  2001  BUREÅ SS  AR0401  25 m  1:34.68   
40  97  Brännström Sara  2001  LULEÅ SS  AD8601  25 m  1:35.57   
41  233  Åkerlund Elin  2000  TIMRÅ SK  AG3200  25 m  1:35.92   
42  246  Gustafsson Agnes  2003  UMEÅ SS  AJ1803  25 m  1:36.10   
43  391  Dahlberg Jennifer  1997  BYSKE  BS0497  25 m  1:36.47   
44  358  Poznanska Wiktoria  2001  SK ÄGIR  AZ6601  25 m  1:36.48   
45  42  Lindström Erika  2000  BURTRÄSK  AI0400  25 m  1:37.97   
46  287  Arnqvist Amanda  2000  Ö-VIKS ASS  BE3200  25 m  1:38.62   
47  395  Kasos Sanna  1997  BYSKE  BC2697  25 m  1:40.14   
48  61  Kranenbarg Femke  2000  HÄRNÖSAND  AT2400  25 m  1:40.43   
49  27  Lundmark Alva  2001  BUREÅ SS  AP1201  25 m  1:40.50   
50  58  Jonsson Emelie  2000  HÄRNÖSAND  BK0800  50 m  1:40.76   
51  394  Johanssen Emmy  1999  BYSKE  BN2499  25 m  1:41.57   
52  119  Bergwall Iza  2001  PITEÅ SIM  BG2201  25 m  1:41.76   
53  325  Olofsdotter Cassandra  2000  Ö-VIKS ASS  BH7200  25 m  1:42.24   
54  263  Luthman Nellie  2002  UMEÅ SS  AP7802  25 m  1:43.61   
55  120  Bäcklund Lisa  2002  PITEÅ SIM  AK5402  25 m  1:43.68   
56  217  Wallner Thyra  2002  SUNDSVALL  AK1402  25 m  1:44.28   
57  187  Engstedt Alexandra  2001  SUNDSVALL  AU5601  25 m  1:44.34   
58  242  Evander Saga  2002  UMEÅ SS  AO3802  25 m  1:45.82   
59  128  Gullehag Elina  2002  SANDVIK  AK3602  25 m  1:46.37   
60  102  Ylipää Tina  2002  LULEÅ SS  AI2402  25 m  1:47.95   
61  250  Hietala Ella  2003  UMEÅ SS  AK3403  25 m  1:48.23   
62  398  Lövgren Linnea  2000  NORDMALING  AK6800  25 m  1:49.55   
63  99  Gustavsson Moa  2001  LULEÅ SS  AS8201  25 m  1:50.24   
64  348  Jakobsson Filippa  2003  SK ÄGIR  AY0603  25 m  1:51.29   
65  362  Skylare Berglöf Anna  2003  SK ÄGIR  AY2603  25 m  1:51.64   
66  251  Hultén Hanna  2002  UMEÅ SS  AP3802  25 m  1:53.19   
67  359  Rosberg Sanna  2004  SK ÄGIR  AR2804  25 m  1:53.37   
68  268  Ohlin Emelie  2003  UMEÅ SS  AV2803  25 m  1:57.17   
69  232  Westberg Nanna  2002  TIMRÅ SK  AK3202  50 m  2:09.28   
70  44  Tedestedt Sussi  2001  BURTRÄSK  AA3210  25 m  2:10.59   
71  363  Skylare Berglöf Beda  2004  SK ÄGIR  AK1804  25 m  2:29.22   
72  20  Bergmark Lova  2002  BUREÅ SS  AA7402  25 m     
73  32  Wenden Wilma  2002  BUREÅ SS  BB7402  25 m     
74  71  Persson Sara  2001  HÄRNÖSAND  BI9201  25 m     
75  140  Östman Cecilia  2002  SANDVIK  AK2202  25 m     
76  189  Gustafsson Astrid  2002  SUNDSVALL  AZ7602  25 m     
77  203  Nilsson Josefine  2002  SUNDSVALL  AP4202  25 m     
78  256  Lidström Linn  2001  UMEÅ SS  BR1201  25 m     
79  282  Zhirkova Polina  2004  UMEÅ SS  AN4204  25 m     
80  295  Burholm Tilde  2002  Ö-VIKS ASS  BD5402  25 m     
81  399  Moberg Alice  2003  Ö-VIKS ASS  AX4202  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  03 december 2013 
Licensierad till: Örnsköldsviks Allmänna SS  Utskriftstid  20:53 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner