2021-04-11   18:08:48
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Öviksracet 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag den 7/12 tävlingsstart 09.30 Insim 08.00

11_S
Gren 11, 50m Fjärilsim Damer 
 
Sponsor: Knowit 
A4-papper skänkt av Kontorsvaruhuset 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
281  Wikström Ronja  1996  UMEÅ SS  BQ0696  25 m  28.69   
366  Wede Josefin  1987  SK ÄGIR  AI1287  25 m  29.34   
148  Holmgren Linda  1993  SKELLEFTEÅ  AR3293  25 m  29.92   
354  Näsén Karolina  1996  SK ÄGIR  AO0296  25 m  30.47   
266  Nilsson Ronja  1993  UMEÅ SS  CC9293  25 m  31.21   
347  Gilliusson Linnea  1995  SK ÄGIR  AY1295  25 m  31.22   
370  Åhlen Julia  1997  SK ÄGIR  BO6497  25 m  32.20   
283  Ångström Molly  1997  UMEÅ SS  BL6697  25 m  32.71   
302  Gulliksson Emmy  1998  Ö-VIKS ASS  BG7498  25 m  33.65   
10  264  Magnusson Elvira  1996  UMEÅ SS  AI9896  25 m  33.73   
11  274  Sandberg Elin  1997  UMEÅ SS  AN4497  25 m  33.78   
12  161  Nyström Matilda  1995  SKELLEFTEÅ  BE7495  25 m  34.04   
13  137  Sandberg Emmy  1999  SANDVIK  AQ7899  25 m  34.31   
14  253  Khasjimdsjanov Leila  1998  UMEÅ SS  BI9298  25 m  34.34   
15  286  Arnlund Linn  2000  Ö-VIKS ASS  AM5800  25 m  34.59   
16  210  Persson Wilma  2001  SUNDSVALL  AC0401  25 m  34.80   
17  174  Sehlin Linnea  1999  SOLLEFTEÅ  AB8499  25 m  34.86   
18  200  Mattsson Hanna  1998  SUNDSVALL  BL2698  25 m  34.91   
19  65  Lindblom Fanny  1997  HÄRNÖSAND  AJ5897  25 m  35.24   
20  388  Nilsson Sara  1996  IKSU  AS2696  25 m  35.45   
21  185  Ekengren Hanna  1998  SUNDSVALL  AO3898  25 m  35.46   
22  249  Hedman Clara  1999  UMEÅ SS  AR2699  25 m  35.47   
23  179  Öberg Elise  2002  SOLLEFTEÅ  AE8402  25 m  35.50   
24  355  Oscarsson Paula  1999  SK ÄGIR  BE0899  25 m  35.53   
25  129  Karhu Pernilla  1996  SANDVIK  BT8496  25 m  36.00   
26  176  Westerlund Agnes  1998  SOLLEFTEÅ  AK0698  25 m  36.33   
27  125  Stenberg Sanna  1999  PITEÅ SIM  AZ1299  25 m  36.37   
28  195  Magnusson Cassandra  1997  SUNDSVALL  AQ5297  25 m  36.67   
29  112  Olsson Vilma  1999  NJURUNDA  BM8299  25 m  36.71   
30  196  Mannela Sofia  2001  SUNDSVALL  AC9201  25 m  36.80   
31  43  Nilsson Alva  2000  BURTRÄSK  AT9200  25 m  36.85   
32  96  Viksten Matilda  1999  KRAMFORS  BD1299  25 m  36.86   
33  184  Danielsson Julia  2000  SUNDSVALL  AM8400  25 m  37.28   
34  277  Svedberg Stella  2000  UMEÅ SS  BB5400  25 m  37.34   
35  345  Ferdèn Emma  2000  SK ÄGIR  BB7400  25 m  37.40   
36  73  Pettersson Ella  2001  HÄRNÖSAND  AF8201  25 m  38.08   
37  130  Karlsson Jenny  1998  SANDVIK  AQ4698  25 m  38.20   
38  94  Svensson Elin  1999  KRAMFORS  BH2299  25 m  38.55   
39  206  Näslund Lisa  1999  SUNDSVALL  AC6899  25 m  38.73   
40  216  Tolf Sofie  2002  SUNDSVALL  AN1402  25 m  38.74   
41  141  Andersson Cassandra  1999  SKELLEFTEÅ  BL5699  25 m  39.02   
42  149  Hägglund-Larsson Alva  1999  SKELLEFTEÅ  BI0499  25 m  39.18   
43  276  Sjöström Linnea  2001  UMEÅ SS  AM6601  25 m  39.36   
44  245  Granström Thea  2000  UMEÅ SS  AJ5200  25 m  39.42   
45  28  Nyström Josefine  1998  BUREÅ SS  AI5698  25 m  39.78   
46  265  Nilsson Linn  1999  UMEÅ SS  AR4699  25 m  39.90   
47  97  Brännström Sara  2001  LULEÅ SS  AD8601  25 m  40.64   
48  213  Strandberg Ellen  2001  SUNDSVALL  AC8201  25 m  40.85   
49  159  Lundström Ebba  2001  SKELLEFTEÅ  BC7801  25 m  40.91   
50  110  Näslund Ellen  2000  NJURUNDA  AC4400  25 m  41.07   
51  192  Lindgren Olivia  1999  SUNDSVALL  AL1899  25 m  41.07   
52  147  Forsberg Olivia  1996  SKELLEFTEÅ  BS8896  50 m  41.14   
53  68  Norén-Vosfeldt Cornelia  2001  HÄRNÖSAND  AE3401  25 m  41.39   
54  133  Larsson Hilda  2002  SANDVIK  AK4202  25 m  41.57   
55  393  Isaksson Angelina  1997  BYSKE  BR5897  25 m  41.74   
56  275  Sandström Tuva  2001  UMEÅ SS  AF1601  25 m  42.20   
57  258  Lindblom Elin  1995  UMEÅ SS  BH5295  25 m  42.31   
58  100  Lundberg Hanna  2002  LULEÅ SS  AC5602  25 m  42.56   
59  23  Forsgren Vera  2001  BUREÅ SS  AR0401  25 m  42.83   
60  24  Hedebäck Sanna  2001  BUREÅ SS  AR3601  25 m  42.97   
61  337  Abrahamsson Saga  2000  SK ÄGIR  AK9400  25 m  43.11   
62  271  Orre Sandström Tuva  2001  UMEÅ SS  AD1601  25 m  43.17   
63  315  Lidén Smilla  2001  Ö-VIKS ASS  BC6601  25 m  43.21   
64  199  Mattsson Emma  1998  SUNDSVALL  BL3698  25 m  43.22   
65  162  Ståhlberg Emma  2002  SKELLEFTEÅ  AN5202  25 m  44.16   
66  314  Lehtinen Elina  2003  Ö-VIKS ASS  AN7603  25 m  44.17   
67  303  Gulliksson Tilde  2001  Ö-VIKS ASS  AR9401  25 m  44.25   
68  333  Westberg Ebba  2000  Ö-VIKS ASS  BL5400  25 m  44.37   
69  99  Gustavsson Moa  2001  LULEÅ SS  AS8201  25 m  44.62   
70  237  Ahlm Olivia  2001  UMEÅ SS  AL7601  25 m  44.63   
71  27  Lundmark Alva  2001  BUREÅ SS  AP1201  25 m  44.71   
72  197  Marntell Klara  2001  SUNDSVALL  AL9801  25 m  45.28   
73  19  Andersson Petra  2001  BUREÅ SS  AU9201  25 m  45.50   
74  358  Poznanska Wiktoria  2001  SK ÄGIR  AZ6601  25 m  45.63   
75  119  Bergwall Iza  2001  PITEÅ SIM  BG2201  25 m  46.09   
76  205  Norlin Emma  2002  SUNDSVALL  AF9602  25 m  46.10   
77  138  Sandberg Lisa  2002  SANDVIK  AE3202  25 m  46.26   
78  246  Gustafsson Agnes  2003  UMEÅ SS  AJ1803  25 m  46.32   
79  209  Olsson Lilly  2000  SUNDSVALL  BC8200  25 m  46.42   
80  243  Ferm Hedda  2002  UMEÅ SS  AH4802  25 m  46.42   
81  331  Vedman Ebba  2002  Ö-VIKS ASS  BB3402  25 m  46.61   
82  165  Carlsson Tilde  2001  SOLLEFTEÅ  AU2601  25 m  46.82   
83  259  Lindh Lovisa  2001  UMEÅ SS  AU7801  25 m  47.04   
84  239  Bonnedahl Sara  2001  UMEÅ SS  AP1801  25 m  47.17   
85  321  Nilsson Johanna  1999  Ö-VIKS ASS  BN4499  50 m  47.20   
86  312  Hörnsten Frida  1999  Ö-VIKS ASS  BO0299  25 m  47.46   
87  391  Dahlberg Jennifer  1997  BYSKE  BS0497  25 m  47.81   
88  98  Gonzalez-Glanberg Alva  2002  LULEÅ SS  AA1802  25 m  48.23   
89  214  Sundström Melina  2002  SUNDSVALL  AP8202  25 m  48.44   
90  102  Ylipää Tina  2002  LULEÅ SS  AI2402  25 m  48.60   
91  346  Ferdèn Hanna  2001  SK ÄGIR  AT1601  50 m  48.85   
92  254  Konradsson Emilia  2002  UMEÅ SS  AH3802  25 m  49.35   
93  167  Forsberg Isa  2002  SOLLEFTEÅ  BB5202  25 m  49.55   
94  364  Skårstedt Hanna  2001  SK ÄGIR  AT3601  25 m  50.29   
95  20  Bergmark Lova  2002  BUREÅ SS  AA7402  25 m  50.41   
96  368  Viggeborn Tess  2003  SK ÄGIR  BE5203  25 m  50.54   
97  116  Eriksson Cassandra  1999  NORDMALING  BQ1699  25 m  51.42   
98  136  Nordström Lina  2000  SANDVIK  AT9400  25 m  52.71   
99  160  Lövgren Astrid  2002  SKELLEFTEÅ  AH1202  25 m  52.81   
100  242  Evander Saga  2002  UMEÅ SS  AO3802  25 m  52.93   
101  394  Johanssen Emmy  1999  BYSKE  BN2499  25 m  53.42   
102  263  Luthman Nellie  2002  UMEÅ SS  AP7802  25 m  53.83   
103  44  Tedestedt Sussi  2001  BURTRÄSK  AA3210  25 m  53.85   
104  135  Lundgren Karoline  2001  SANDVIK  BL5201  25 m  55.15   
105  220  Öberg Alice  2003  SUNDSVALL  AN2803  25 m  55.21   
106  231  Schön Tinnerholm Moa  2001  TIMRÅ SK  BI3201  25 m  55.26   
107  187  Engstedt Alexandra  2001  SUNDSVALL  AU5601  25 m  55.30   
108  145  Eriksson Lina  2001  SKELLEFTEÅ  AI7601  25 m  55.42   
109  152  Lindberg Tess  2004  SKELLEFTEÅ  AA0604  25 m  1:09.58   
110  29  Olsson Agnes  2004  BUREÅ SS  AA8204  25 m     
111  32  Wenden Wilma  2002  BUREÅ SS  BB7402  25 m     
112  58  Jonsson Emelie  2000  HÄRNÖSAND  BK0800  25 m     
113  115  Arvidsson Emelie  2000  NORDMALING  BN7200  25 m     
114  120  Bäcklund Lisa  2002  PITEÅ SIM  AK5402  25 m     
115  128  Gullehag Elina  2002  SANDVIK  AK3602  25 m     
116  177  Westerlund Nora  2001  SOLLEFTEÅ  AF4801  25 m     
117  189  Gustafsson Astrid  2002  SUNDSVALL  AZ7602  25 m     
118  190  Gustavsson Siri  1999  SUNDSVALL  AY9699  25 m     
119  217  Wallner Thyra  2002  SUNDSVALL  AK1402  25 m     
120  268  Ohlin Emelie  2003  UMEÅ SS  AV2803  25 m     
121  325  Olofsdotter Cassandra  2000  Ö-VIKS ASS  BH7200  25 m     
122  340  Boije Sofia  2003  SK ÄGIR  BC2803  25 m     
123  344  Eriksson Julia  2000  SK ÄGIR  BN8800  25 m     
124  348  Jakobsson Filippa  2003  SK ÄGIR  AY0603  25 m     
125  353  Näsén Josefina  2005  SK ÄGIR  AF7805  25 m     
126  369  Zachrisson Selma  2003  SK ÄGIR  AS6803  25 m     
127  395  Kasos Sanna  1997  BYSKE  BC2697  25 m     
128  398  Lövgren Linnea  2000  NORDMALING  AK6800  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  03 december 2013 
Licensierad till: Örnsköldsviks Allmänna SS  Utskriftstid  20:53 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner