2021-04-11   21:36:35
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Öviksracet 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag den 7/12 tävlingsstart 09.30 Insim 08.00

Heatlista Gren 7
Heatlista 
 
  Tävling  Öviksracet 2013    Utskriftsdatum  07 december 2013   
  Tävlingsort  Örnsköldsvik    Utskriftstid  08:52   
  Arrangör  Örnsköldsviks Allmänna Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  07 december 2013         
 
 
 
Gren 7, 200m Frisim Damer  Finaler (7) 
Sponsor: Skandinaviska Byggelement 
A4-papper sponsras av Kontorsvaruhuset 
 
Heat 1 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
399  Alice Moberg  2003  AX4202  Ö-VIKS ASS    25m   
282  Polina Zhirkova  2004  AN4204  UMEÅ SS    25m   
29  Agnes Olsson  2004  AA8204  BUREÅ SS    25m   
247  Astrid Gustavsson  2003  BA9803  UMEÅ SS    25m   
               

 
Heat 2 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
348  Filippa Jakobsson  2003  AY0603  SK ÄGIR    25m  4:09.59 
102  Tina Ylipää  2002  AI2402  LULEÅ SS    25m  3:54.42 
362  Anna Skylare Berglöf  2003  AY2603  SK ÄGIR    25m  3:36.44 
251  Hanna Hultén  2002  AP3802  UMEÅ SS    25m  3:45.11 
353  Josefina Näsén  2005  AF7805  SK ÄGIR    25m  4:05.92 
398  Linnea Lövgren  2000  AK6800  NORDMALING    25m   

 
Heat 3 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
116  Cassandra Eriksson  1999  BQ1699  NORDMALING    25m  3:27.52 
243  Hedda Ferm  2002  AH4802  UMEÅ SS    25m  3:24.47 
254  Emilia Konradsson  2002  AH3802  UMEÅ SS    25m  3:11.83 
135  Karoline Lundgren  2001  BL5201  SANDVIK    25m  3:14.25 
263  Nellie Luthman  2002  AP7802  UMEÅ SS    25m  3:24.57 
155  Märta Lindström  2002  AC8202  SKELLEFTEÅ    25m  3:31.84 

 
Heat 4 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
99  Moa Gustavsson  2001  AS8201  LULEÅ SS    25m  3:07.27 
315  Smilla Lidén  2001  BC6601  Ö-VIKS ASS    25m  3:00.80 
147  Olivia Forsberg  1996  BS8896  SKELLEFTEÅ    25m  2:56.00 
19  Petra Andersson  2001  AU9201  BUREÅ SS    25m  2:56.24 
259  Lovisa Lindh  2001  AU7801  UMEÅ SS    25m  3:05.81 
98  Alva Gonzalez-Glanberg  2002  AA1802  LULEÅ SS    25m  3:07.73 

 
Heat 5 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
337  Saga Abrahamsson  2000  AK9400  SK ÄGIR    25m  2:53.36 
279  Ingrid Sälg  2002  AH1802  UMEÅ SS    25m  2:50.35 
200  Hanna Mattsson  1998  BL2698  SUNDSVALL    25m  2:43.83 
24  Sanna Hedebäck  2001  AR3601  BUREÅ SS    25m  2:45.62 
100  Hanna Lundberg  2002  AC5602  LULEÅ SS    25m  2:51.30 
159  Ebba Lundström  2001  BC7801  SKELLEFTEÅ    25m  2:54.64 

 
Heat 6 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
275  Tuva Sandström  2001  AF1601  UMEÅ SS    25m  2:41.98 
28  Josefine Nyström  1998  AI5698  BUREÅ SS    25m  2:30.29 
302  Emmy Gulliksson  1998  BG7498  Ö-VIKS ASS    25m  2:23.63 
174  Linnea Sehlin  1999  AB8499  SOLLEFTEÅ    25m  2:29.04 
245  Thea Granström  2000  AJ5200  UMEÅ SS    25m  2:32.26 
79  Tove Wikström  2001  AC0201  HÄRNÖSAND    25m  2:42.81 

 
Heat 7 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
355  Paula Oscarsson  1999  BE0899  SK ÄGIR    25m  2:21.47 
281  Ronja Wikström  1996  BQ0696  UMEÅ SS    25m  2:12.77 
148  Linda Holmgren  1993  AR3293  SKELLEFTEÅ    25m  2:11.14 
354  Karolina Näsén  1996  AO0296  SK ÄGIR    25m  2:12.44 
401  Julia Jakobsson  1993  BP2893  MOTALA SS    25m  2:16.26 
161  Matilda Nyström  1995  BE7495  SKELLEFTEÅ    25m  2:22.90 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  07 december 2013 
Licensierad till: Örnsköldsviks Allmänna SS  Utskriftstid  08:52 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner