Deltagarlista Alla med detaljer 
 
  Tävling  Barracuda Race    Utskriftsdatum  21 november 2016   
  Tävlingsort  Göteborg    Utskriftstid  22:37   
  Arrangör  SK S02         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  03 december 2016         
 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  ID  Gren  Bassäng  Tid  Status 
 
23  Brinkmo Nathalie  2004  ALE  200m Frisim Damer D  25 m    STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  45.07   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m    STR 
          43  50m Frisim Damer D  25 m  37.96   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m    STR 
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  45.83   
24  Folkelind Ellen  2006  ALE  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  46.24   
25  Frövén Emma  2006  ALE  43  50m Frisim Damer D  25 m  37.71   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  56.92   
26  Johansson Nora  2004  ALE  15  50m Ryggsim Damer D  50 m  48.12   
          43  50m Frisim Damer D  50 m  39.48   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  50.31   
27  Nyberg Nathalie  2003  ALE  45  50m Frisim Damer C  25 m  35.41   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  46.00   
28  Sahlin Nathalie  2006  ALE  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  46.86   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  40.35   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  52.23   
29  Thonander Olivia  2005  ALE  200m Frisim Damer D  25 m  3:02.88  STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  40.89   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m    STR 
          43  50m Frisim Damer D  25 m  34.86   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m    STR 
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  48.44   
30  Ale Damer [2003]  2003  ALE  37  4x100m IM Medley Damer  25 m     
31  Andersson Ellinor  2003  ALVESTA SS  200m Frisim Damer C  25 m  2:51.58  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  44.07   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  42.36   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  36.11   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  45.86   
10  32  Gustafsson Tove  2004  ALVESTA SS  200m Frisim Damer D  25 m  2:34.32   
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  38.63   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  37.55   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  32.71   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  41.77   
11  33  Kaltak Lamia  2001  ALVESTA SS  13  50m Ryggsim Damer B  25 m  33.41   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  34.49   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  30.39   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m  2:36.86   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  38.78   
12  34  Lange Sandra  1999  ALVESTA SS  200m Frisim Damer A  25 m  2:24.23   
          11  50m Ryggsim Damer A  25 m  35.08   
          35  50m Fjärilsim Damer A  50 m  30.75   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  30.21   
          47  200m Ryggsim Damer A  25 m  2:44.43   
          70  200m Fjärilsim Damer A  25 m  2:32.64   
13  35  Welinder Linnéa  2005  ALVESTA SS  15  50m Ryggsim Damer D  50 m  43.73   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  45.05   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  33.99   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  47.13   
14  36  Åstrand Julia  1999  ALVESTA SS  200m Frisim Damer A  25 m  2:18.44   
          11  50m Ryggsim Damer A  25 m  35.60   
          27  200m Bröstsim Damer A  50 m  3:07.48   
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  34.00   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  31.16   
          47  200m Ryggsim Damer A  25 m  2:35.83   
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  38.88   
          70  200m Fjärilsim Damer A  25 m     
15  37  Åstrand Wilma  2002  ALVESTA SS  200m Frisim Damer C  25 m  2:45.05  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  39.25   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m    STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  50 m  43.73   
          45  50m Frisim Damer C  50 m  32.85   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m    STR 
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  44.43   
16  38  Alvesta SS Damer    ALVESTA SS  19  4x100m IM Medley Damer  25 m     
          37  4x100m IM Medley Damer  25 m     
17  39  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  10  200m Bröstsim Herrar A  25 m  2:27.36   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  30.18   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  2:00.68   
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  31.15   
          61  200m Ryggsim Herrar A  25 m  2:16.13   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  25.48   
18  40  Mild Matilda  2001  ANDERSTORP  25  200m Bröstsim Damer B  25 m  3:07.10   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  35.46   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  32.49   
          60  50m Bröstsim Damer B  50 m  40.60   
19  851  Al Najjar Izzat  2007  ANGERED  20  50m Ryggsim Herrar D  25 m     
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  1:26.50   
20  852  Borg Wermäng Regina  1999  ANGERED  200m Frisim Damer A  25 m  2:30.48  STR 
          11  50m Ryggsim Damer A  25 m  37.97   
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  38.17   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  30.98   
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  40.94   
21  853  Hashmati Negin  2000  ANGERED  13  50m Ryggsim Damer B  25 m  39.99   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  39.08   
22  854  Mashayekhi Alexej  2002  ANGERED  52  50m Bröstsim Herrar C  50 m  47.68   
          65  50m Frisim Herrar C  50 m  38.33   
23  855  Meisel Oliver  2006  ANGERED  20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  55.36   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  46.46   
24  856  Pihl Rickard  2004  ANGERED  20  50m Ryggsim Herrar D  25 m     
          63  50m Frisim Herrar D  25 m     
25  857  Rezaei Mohammad  2000  ANGERED  48  50m Bröstsim Herrar B  25 m    RES 
          67  50m Frisim Herrar B  25 m    RES 
26  858  Shafie Lena  2001  ANGERED  41  50m Frisim Damer B  25 m  31.91   
27  859  Wendt Elin  1999  ANGERED  39  50m Frisim Damer A  25 m  32.90  RES 
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  40.34   
28  860  Ölmez Damla  1999  ANGERED  200m Frisim Damer A  25 m    STR 
          11  50m Ryggsim Damer A  25 m    RES 
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m    RES 
29  861  Angered Damer    ANGERED  19  4x100m IM Medley Damer  25 m     
30  41  Albringer Adam  1999  ELFSBORG  46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  33.01   
          61  200m Ryggsim Herrar A  25 m  2:07.33   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  25.55   
31  42  Andersson Wilma  2006  ELFSBORG  56  50m Bröstsim Damer D  25 m  48.38   
32  43  Askengren Cajsa  2002  ELFSBORG  200m Frisim Damer C  25 m  2:48.59  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  36.21   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  2:58.18   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  33.81   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  32.23   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  37.61   
33  44  Askengren Gustav  2004  ELFSBORG  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  36.18   
          14  200m Bröstsim Herrar D  25 m  3:59.55   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  36.33   
          28  200m Frisim Herrar D  25 m  2:29.12   
34  45  Askengren Stråhle Nelly  2003  ELFSBORG  200m Frisim Damer C  25 m  2:32.43  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  37.15   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  2:53.36   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  35.75   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  32.63   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:46.22  RES 
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  37.69   
          66  200m Fjärilsim Damer C  25 m  3:06.44   
35  46  Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  200m Frisim Damer D  25 m  3:13.64  STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  52.65   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m  4:07.90  STR 
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  49.77   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  42.19   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m  3:31.51  STR 
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  55.18   
36  47  Berge Kleber Elsa  2004  ELFSBORG  200m Frisim Damer D  25 m  2:42.58  RES 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  41.53   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m  3:18.08   
          29  50m Fjärilsim Damer D  50 m  35.12   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  32.36   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m    STR 
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  41.60   
          64  200m Fjärilsim Damer D  25 m  3:19.24   
37  48  Böhrén Amanda  2005  ELFSBORG  200m Frisim Damer D  25 m  3:00.35  STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  43.44   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m  3:41.28  STR 
          29  50m Fjärilsim Damer D  50 m  48.99   
38  49  Cavka Anes  1999  ELFSBORG  61  200m Ryggsim Herrar A  25 m  2:22.95   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  24.82   
39  50  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  200m Frisim Damer A  25 m  2:15.86   
          11  50m Ryggsim Damer A  25 m  32.13   
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  29.52   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  28.66   
          70  200m Fjärilsim Damer A  25 m  2:29.19   
40  51  Figas Jesper  2003  ELFSBORG  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  48.00   
          16  200m Bröstsim Herrar C  50 m  4:11.62  STR 
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  49.34   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  3:21.43  STR 
41  52  Hjelm Aoife  2002  ELFSBORG  200m Frisim Damer C  25 m  2:46.16  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  41.44   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m    STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  34.87   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  31.98   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  3:18.37  STR 
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  48.22   
42  53  Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  200m Frisim Damer D  25 m  2:53.87  STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  39.33   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m    STR 
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  39.96   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  35.11   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m  2:58.37   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  47.22   
43  54  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  200m Frisim Damer D  25 m  3:22.27  STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  44.49   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m    STR 
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  40.76   
44  55  Hyvönen Linnea  2005  ELFSBORG  200m Frisim Damer D  25 m  2:54.72  STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  43.04   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m  3:18.42   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  43.70   
45  56  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  200m Frisim Damer D  25 m  2:53.92  STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  40.87   
          21  200m Bröstsim Damer D  50 m  4:03.10  STR 
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  40.72   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  34.67   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m  3:15.89  RES 
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  48.28   
46  57  Johansson Louise  1999  ELFSBORG  35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  31.39   
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  36.73   
          70  200m Fjärilsim Damer A  25 m  2:38.87   
47  58  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  30.17   
          10  200m Bröstsim Herrar A  25 m  2:42.70   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  32.97   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  2:03.74   
48  59  Johansson Thörngren Felicia  2003  ELFSBORG  200m Frisim Damer C  25 m  2:38.43  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  50 m  40.14   
          23  200m Bröstsim Damer C  50 m  3:14.89  STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  50 m  37.70   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  32.85   
          53  200m Ryggsim Damer C  50 m  3:01.76  STR 
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  40.47   
49  60  Koivuluoma Linn  2003  ELFSBORG  200m Frisim Damer C  25 m  2:25.72   
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  34.46   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:31.54  STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  33.42   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  29.71   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:37.71   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  42.15   
          66  200m Fjärilsim Damer C  25 m  3:01.44   
50  61  Lemos Thaler Alexander  2000  ELFSBORG  12  200m Bröstsim Herrar B  25 m  2:43.89   
          24  50m Ryggsim Herrar B  50 m  32.30   
          32  200m Frisim Herrar B  50 m  2:18.10   
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  34.47   
          59  200m Ryggsim Herrar B  25 m  2:23.72   
          67  50m Frisim Herrar B  50 m  27.68   
51  62  Lilja Astrid  2002  ELFSBORG  200m Frisim Damer C  25 m  2:27.84   
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  39.51   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  32.34   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:54.58  STR 
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  41.06   
          66  200m Fjärilsim Damer C  25 m  2:43.55   
52  63  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  200m Frisim Damer D  25 m  3:00.66  STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  38.98   
          21  200m Bröstsim Damer D  50 m  3:37.21   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  40.19   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  34.29   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m    STR 
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  39.34   
53  64  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  50m Fjärilsim Herrar A  50 m  28.63   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  29.89   
          34  200m Frisim Herrar A  50 m  2:11.98  STR 
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  34.69   
          61  200m Ryggsim Herrar A  25 m  2:18.31   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  26.77   
54  65  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG  200m Frisim Damer B  25 m  2:33.52  STR 
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  37.48   
          25  200m Bröstsim Damer B  25 m  3:19.21  RES 
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  40.82   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  32.95   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m  2:50.87   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  42.80   
55  66  Nageus Tim  2005  ELFSBORG  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  43.15   
          14  200m Bröstsim Herrar D  25 m  3:47.80   
          20  50m Ryggsim Herrar D  50 m  40.08   
          28  200m Frisim Herrar D  25 m  2:53.06   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  49.10   
          55  200m Ryggsim Herrar D  25 m  3:10.40   
          63  50m Frisim Herrar D  50 m  35.47   
56  67  Nilsson Sarah  2003  ELFSBORG  200m Frisim Damer C  25 m  3:03.89  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  43.96   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:12.27  STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  50.84   
          45  50m Frisim Damer C  50 m  37.56   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  3:36.40  STR 
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  42.37   
57  68  Olsson Fredrik  1994  ELFSBORG  46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  30.84   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  26.67   
58  69  Persson Sofie  2004  ELFSBORG  21  200m Bröstsim Damer D  50 m  3:44.58  STR 
          29  50m Fjärilsim Damer D  50 m  36.60   
          43  50m Frisim Damer D  50 m  32.74   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m  2:57.64   
59  70  Sandgren Klas  2002  ELFSBORG  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  36.32   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  37.06   
60  71  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  200m Frisim Damer D  25 m    STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  45.13   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m    STR 
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  45.70   
61  72  Siversjö Sofia  2004  ELFSBORG  200m Frisim Damer D  25 m  3:07.24  STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  44.81   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  48.30   
62  73  Sundqvist Cornelia  2003  ELFSBORG  200m Frisim Damer C  25 m  2:55.68  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  42.94   
          23  200m Bröstsim Damer C  50 m  4:09.39  STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  40.23   
          45  50m Frisim Damer C  50 m  36.60   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  3:16.02  STR 
          58  50m Bröstsim Damer C  50 m  47.10   
63  74  Svedberg Astrid  2001  ELFSBORG  200m Frisim Damer B  25 m  2:34.49  STR 
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  36.99   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  36.15   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  32.16   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m  2:46.79   
64  75  Svenneby Albin  2001  ELFSBORG  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  30.81   
          12  200m Bröstsim Herrar B  25 m  2:48.62   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  32.96   
          32  200m Frisim Herrar B  25 m  2:11.69   
65  76  Söderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  37.09   
          14  200m Bröstsim Herrar D  25 m  3:08.51   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  39.01   
          28  200m Frisim Herrar D  25 m  2:29.01   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  40.15   
          55  200m Ryggsim Herrar D  25 m  3:08.29   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  30.06   
66  77  Trollsfjord Elin  2001  ELFSBORG  200m Frisim Damer B  25 m  2:29.71  STR 
          13  50m Ryggsim Damer B  50 m  41.63   
          25  200m Bröstsim Damer B  25 m  3:07.42   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  35.57   
67  78  Trollsfjord Filippa  2001  ELFSBORG  200m Frisim Damer B  25 m  2:19.69   
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  39.46   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  32.82   
68  79  Wahlberg Agnes  2004  ELFSBORG  200m Frisim Damer D  25 m  3:15.70  STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  45.83   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m  3:46.20  STR 
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  44.96   
69  80  Wahlberg Ebba  2002  ELFSBORG  200m Frisim Damer C  50 m  2:50.72  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  38.89   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:25.90  STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  40.64   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  33.37   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:59.00  STR 
70  81  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  200m Frisim Damer D  50 m  2:44.46  STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  38.06   
          29  50m Fjärilsim Damer D  50 m  39.12   
          43  50m Frisim Damer D  50 m  34.03   
          51  200m Ryggsim Damer D  50 m  2:59.60   
71  82  Wesslund Möll Viola  2005  ELFSBORG  200m Frisim Damer D  25 m  2:48.78  STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  37.75   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m    STR 
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  37.15   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  33.09   
          51  200m Ryggsim Damer D  50 m  2:57.81   
          56  50m Bröstsim Damer D  50 m  45.59   
72  83  Westerlund Holappa William  1999  ELFSBORG  38  200m Fjärilsim Herrar A  25 m  2:13.24   
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  36.21   
          61  200m Ryggsim Herrar A  25 m  2:21.55   
73  84  Elfsborg Damer 1  2000  ELFSBORG  37  4x100m IM Medley Damer  25 m  5:20.00   
74  85  Elfsborg Mix 1    ELFSBORG  54  10x50m Frisim Mixed A-D  25 m  5:30.00   
75  863  Fritzson Filippa  2005  ELFSBORG  200m Frisim Damer D  25 m    STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  44.77   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m    STR 
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  51.52   
76  830  Andersson Dennis  2001  FALKENBERG  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  30.38   
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  37.20   
          59  200m Ryggsim Herrar B  25 m  2:29.57   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  27.67   
77  831  Andersson Linnea  2004  FALKENBERG  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  42.18   
          43  50m Frisim Damer D  50 m  35.58   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  50.06   
78  832  Christiansson Elma  2004  FALKENBERG  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  45.68   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  37.99   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  49.50   
79  833  Curlow Emil  2002  FALKENBERG  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  40.84   
          16  200m Bröstsim Herrar C  50 m  3:34.72  STR 
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  43.48   
          65  50m Frisim Herrar C  50 m  36.22   
80  834  Davidsson Ebba  2003  FALKENBERG  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  39.86   
          45  50m Frisim Damer C  50 m  35.62   
          58  50m Bröstsim Damer C  50 m  45.64   
81  835  Ekeröös Thea  2003  FALKENBERG  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  52.20   
82  836  Ettberger Martin  2001  FALKENBERG  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  32.58   
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  37.86   
          67  50m Frisim Herrar B  50 m  29.67   
83  837  Feldhusen Maja  2003  FALKENBERG  200m Frisim Damer C  25 m  2:49.72  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  40.40   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  34.50   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  46.72   
84  838  Kanth Elsa  2004  FALKENBERG  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  44.13   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  35.41   
          56  50m Bröstsim Damer D  50 m  49.53   
85  839  Kramer Agnes  1998  FALKENBERG  11  50m Ryggsim Damer A  25 m  43.56  RES 
86  840  Mcadam Alexander  2004  FALKENBERG  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  34.36   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  43.46   
          55  200m Ryggsim Herrar D  50 m  3:01.20   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  31.28   
87  841  Polyushkin David  2002  FALKENBERG  50m Fjärilsim Herrar C  50 m  40.96   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  38.85   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  32.77   
88  842  Rehn Elsa  2000  FALKENBERG  13  50m Ryggsim Damer B  25 m  36.50   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  31.86   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  41.89   
89  843  Rehn Mats  2002  FALKENBERG  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  32.40   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  40.03   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:41.89   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  30.94   
90  844  Storberg Carl  2002  FALKENBERG  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  33.24   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  2:52.23   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  36.39   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:35.51   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  28.76   
91  845  Storberg Erik  2000  FALKENBERG  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  29.34   
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  34.84   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  25.75   
92  846  Falkenberg Damer  2003  FALKENBERG  37  4x100m IM Medley Damer  25 m     
93  847  Falkenberg Herrar  2002  FALKENBERG  36  4x100m IM Medley Herrar  25 m     
94  848  Falkenberg Mix  1999  FALKENBERG  54  10x50m Frisim Mixed A-D  25 m     
95  849  Falkenberg Mix  2004  FALKENBERG  10x50m Frisim Mixed C-D  25 m     
96  86  Ahlstrand Erik  1999  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  32.46   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  34.83   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  2:19.58  STR 
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  38.13   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  29.10   
97  87  Ahlstrand Linnea  2004  GÖTEBORG  200m Frisim Damer D  25 m  3:19.26  STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  46.66   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  39.53   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m    STR 
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  53.38   
98  88  Andersson Niklas  1988  GÖTEBORG  26  50m Ryggsim Herrar A  50 m  44.32  RES 
          69  50m Frisim Herrar A  50 m  32.78   
99  89  Andrén Elin  2001  GÖTEBORG  200m Frisim Damer B  25 m    STR 
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  49.14  RES 
          25  200m Bröstsim Damer B  50 m  4:28.37  STR 
          41  50m Frisim Damer B  50 m  40.34   
          49  200m Ryggsim Damer B  50 m  3:46.42  STR 
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  53.18  RES 
100  90  Arnell Gustav  2003  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  43.74   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  41.87   
          30  200m Frisim Herrar C  50 m  3:09.78  STR 
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  49.59   
          57  200m Ryggsim Herrar C  50 m  3:18.03  STR 
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  42.24   
101  91  Asterling Linda  2005  GÖTEBORG  200m Frisim Damer D  25 m  3:30.57  STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  48.23   
          21  200m Bröstsim Damer D  50 m  4:10.29  STR 
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  51.22   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  40.00   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m    STR 
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  48.60   
102  92  Asterling Sofie  2003  GÖTEBORG  200m Frisim Damer C  25 m  2:54.34  STR 
          23  200m Bröstsim Damer C  50 m  3:24.87  STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  41.59   
          45  50m Frisim Damer C  50 m  33.57   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  40.52   
103  93  Berggren Andrea  2000  GÖTEBORG  200m Frisim Damer B  25 m  2:25.61  RES 
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  36.87   
          33  50m Fjärilsim Damer B  50 m  32.76   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  30.88   
104  94  Bohlin Karl  2001  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  30.88   
          12  200m Bröstsim Herrar B  25 m  2:38.38   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  32.50   
          32  200m Frisim Herrar B  25 m  2:10.89   
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  33.56   
          59  200m Ryggsim Herrar B  25 m  2:36.18   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  28.28   
105  95  Borgström Bishop Philip  1999  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  27.46   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  35.38   
          38  200m Fjärilsim Herrar A  25 m  2:20.50   
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  32.25   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  26.59   
106  96  Buer Levy Stella  2004  GÖTEBORG  200m Frisim Damer D  25 m  2:55.53  STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  40.80   
          29  50m Fjärilsim Damer D  50 m  39.14   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  34.67   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m  3:08.39   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  51.08   
          64  200m Fjärilsim Damer D  25 m  3:15.18   
107  97  Börjeson Pär  1998  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  28.25   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  30.90   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  2:06.45   
          38  200m Fjärilsim Herrar A  25 m  2:22.75   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  26.71   
108  98  Cederquist Filip  2004  GÖTEBORG  14  200m Bröstsim Herrar D  25 m    RES 
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  51.30   
          28  200m Frisim Herrar D  25 m  3:36.52  STR 
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  55.50   
109  99  Consil Megane  2001  GÖTEBORG  200m Frisim Damer B  50 m  2:38.19  STR 
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  41.80   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  36.63   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  32.29   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m  3:06.92  STR 
          60  50m Bröstsim Damer B  50 m  47.24   
110  100  Damavandi Bardiya  2006  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar D  25 m    RES 
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m     
          28  200m Frisim Herrar D  25 m    STR 
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m    RES 
          63  50m Frisim Herrar D  25 m     
111  101  Damber Wille  2005  GÖTEBORG  14  200m Bröstsim Herrar D  25 m    RES 
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  53.52   
          28  200m Frisim Herrar D  25 m  3:50.49  STR 
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  57.57   
          55  200m Ryggsim Herrar D  25 m     
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  44.89   
112  102  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  200m Frisim Damer B  25 m  2:19.21   
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  34.71   
          25  200m Bröstsim Damer B  25 m  3:04.57   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  33.96   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  29.97   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m  2:39.94   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  39.28   
113  103  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  200m Frisim Damer D  25 m  2:43.90  RES 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  38.15   
          21  200m Bröstsim Damer D  50 m  3:25.44   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  38.33   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  31.93   
          51  200m Ryggsim Damer D  50 m  3:06.36   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  42.26   
114  104  Egnell Loke  2003  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  33.56   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  3:09.89  RES 
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  36.63   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:42.99  STR 
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  39.93   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:51.81  STR 
          65  50m Frisim Herrar C  50 m  33.83   
115  105  Ekstedt Christina  1996  GÖTEBORG  11  50m Ryggsim Damer A  25 m  32.69   
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  30.79   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  28.83   
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  36.24   
          70  200m Fjärilsim Damer A  25 m  2:37.01   
116  106  Elhage Ali  2002  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar C  50 m  44.81   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  3:36.42  STR 
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  39.53   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m    STR 
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  43.70   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  35.47   
117  107  Feng Max  2001  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  30.93   
          12  200m Bröstsim Herrar B  25 m  2:38.35   
          24  50m Ryggsim Herrar B  50 m  39.03   
          32  200m Frisim Herrar B  25 m  2:13.08   
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  32.74   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  28.44   
118  108  Gardiner Jack  2004  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  56.95   
          14  200m Bröstsim Herrar D  25 m  4:00.11   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  42.28   
          28  200m Frisim Herrar D  25 m  3:19.53  RES 
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  55.25   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  36.30   
119  109  Göransson Elin  2003  GÖTEBORG  200m Frisim Damer C  25 m    STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  44.30   
          23  200m Bröstsim Damer C  50 m  3:36.46  STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  50 m  41.86   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  36.39   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m    STR 
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  42.46   
120  110  Ha Elin  2006  GÖTEBORG  200m Frisim Damer D  25 m    STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  46.31   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  49.57   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  38.77   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  54.27   
121  111  Ha Max  2006  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  52.16   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  49.30   
          28  200m Frisim Herrar D  25 m  3:38.62  STR 
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  52.11   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  40.81   
122  112  Hahne Selma  2004  GÖTEBORG  200m Frisim Damer D  25 m  3:16.69  STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  46.08   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m  3:45.51  STR 
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  47.36   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  38.50   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m    STR 
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  46.39   
123  113  Hamdar Fatima  2004  GÖTEBORG  200m Frisim Damer D  25 m    STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  45.42   
          21  200m Bröstsim Damer D  50 m  4:18.65  STR 
          43  50m Frisim Damer D  25 m  40.23   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m    STR 
124  114  Hamdar Zainab  2003  GÖTEBORG  200m Frisim Damer C  50 m  3:27.24  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m    RES 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m    RES 
          45  50m Frisim Damer C  25 m    STR 
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m    STR 
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m    RES 
125  115  Hedar Sebastian  2001  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  37.13   
          12  200m Bröstsim Herrar B  25 m  3:14.37   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  42.58   
          32  200m Frisim Herrar B  25 m  2:45.83  STR 
126  116  Heina Christin  1996  GÖTEBORG  11  50m Ryggsim Damer A  25 m  31.63   
          27  200m Bröstsim Damer A  25 m  2:51.26   
          47  200m Ryggsim Damer A  25 m  3:00.89   
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  35.93   
          70  200m Fjärilsim Damer A  25 m     
127  117  Hemberg Filippa  2004  GÖTEBORG  200m Frisim Damer D  25 m  3:10.87  STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  43.75   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m  3:38.50  RES 
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  44.90   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  37.52   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m    STR 
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  44.92   
128  118  Hemberg Hannah  2002  GÖTEBORG  200m Frisim Damer C  25 m  2:15.73   
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  35.34   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  2:59.83   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  33.07   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  29.37   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:34.78   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  39.64   
          66  200m Fjärilsim Damer C  25 m  2:53.87   
129  119  Holmdahl Ebba  2003  GÖTEBORG  200m Frisim Damer C  25 m  2:26.75   
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  37.54   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  36.80   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  32.23   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:52.82  STR 
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  45.97   
130  120  Hovbrandt Leo  2003  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  39.45   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  39.11   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:44.44  STR 
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  46.79   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  35.05   
131  121  Hussey Teigan  2002  GÖTEBORG  200m Frisim Damer C  25 m  3:18.09  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  41.30   
          23  200m Bröstsim Damer C  50 m  3:45.10  STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  50 m  38.80   
          45  50m Frisim Damer C  50 m  35.21   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  47.69   
132  122  Högstedt Linnea  2004  GÖTEBORG  200m Frisim Damer D  25 m  2:38.50   
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  37.73   
          21  200m Bröstsim Damer D  50 m  3:40.34  STR 
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  35.14   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  32.61   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m  3:00.48   
          56  50m Bröstsim Damer D  50 m  47.34   
133  123  Inghammar Linnea  2002  GÖTEBORG  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  38.10   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  37.94   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  32.48   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  42.93   
134  124  Jebsen Setterberg Lukas  2003  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  43.72   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  4:04.93  STR 
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  41.52   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m    STR 
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  50.35   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m    STR 
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  35.48   
135  125  Jebsen Setterberg Oscar  2001  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar B  50 m  41.63  STR 
          12  200m Bröstsim Herrar B  25 m  3:23.38   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  41.59   
          32  200m Frisim Herrar B  25 m  2:44.69  STR 
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  41.32   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  33.03  RES 
136  126  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  200m Frisim Damer D  25 m  2:38.61   
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  39.73   
          21  200m Bröstsim Damer D  50 m  3:30.30   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  35.59   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  34.21   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  41.18   
          64  200m Fjärilsim Damer D  50 m  3:21.02   
137  127  Johansson Freja  2005  GÖTEBORG  200m Frisim Damer D  25 m    STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  58.63   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m    STR 
          43  50m Frisim Damer D  25 m  52.02   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  58.35   
138  128  Johansson Simon  2003  GÖTEBORG  16  200m Bröstsim Herrar C  25 m    STR 
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m    STR 
          30  200m Frisim Herrar C  50 m  3:35.65  STR 
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m    STR 
          57  200m Ryggsim Herrar C  50 m  3:49.92  STR 
          65  50m Frisim Herrar C  25 m    RES 
139  129  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  200m Frisim Damer C  25 m  2:24.40   
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  36.05   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:07.12   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  33.57   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  30.26   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:43.43   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  39.96   
140  130  Jökulsdottir Anna Maria  2003  GÖTEBORG  200m Frisim Damer C  25 m  2:37.49  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  39.01   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  40.70   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  34.51   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  43.77   
141  131  Kaldrup Malin  2000  GÖTEBORG  200m Frisim Damer B  25 m  2:31.18  STR 
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  38.19   
          25  200m Bröstsim Damer B  25 m  3:07.12   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  37.40   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  33.72   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m  2:53.80   
          60  50m Bröstsim Damer B  50 m  41.65   
142  132  Karlsson Nadja  2004  GÖTEBORG  200m Frisim Damer D  25 m  3:13.35  STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  47.69   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m  4:01.82  STR 
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  48.76   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  40.41   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m    STR 
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  50.38   
143  133  Kärrsjö Simon  1998  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  28.46   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  26.38   
144  134  Larsson Josefine  2004  GÖTEBORG  43  50m Frisim Damer D  25 m  36.22   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  44.40   
145  135  Lindberg Pernilla  1994  GÖTEBORG  200m Frisim Damer A  25 m  2:13.35   
          11  50m Ryggsim Damer A  25 m  34.31   
          27  200m Bröstsim Damer A  25 m  2:56.26   
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  32.51   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  29.28   
          47  200m Ryggsim Damer A  25 m  2:34.46   
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  37.85   
          70  200m Fjärilsim Damer A  25 m     
146  136  Lindblad Ruth  2004  GÖTEBORG  200m Frisim Damer D  25 m    STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  55.03   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m    RES 
          43  50m Frisim Damer D  25 m  53.96  RES 
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m    RES 
147  137  Lindroth Albert  2005  GÖTEBORG  20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  53.20   
          28  200m Frisim Herrar D  25 m  3:51.05  STR 
          55  200m Ryggsim Herrar D  25 m     
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  48.42   
148  138  Lindström Axel  2003  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar C  50 m  40.80   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  3:26.25  STR 
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  38.30   
          30  200m Frisim Herrar C  50 m  2:57.16  STR 
          52  50m Bröstsim Herrar C  50 m  48.02   
          57  200m Ryggsim Herrar C  50 m  3:10.43  STR 
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  34.65   
149  139  Liu Evelina  2004  GÖTEBORG  200m Frisim Damer D  25 m  3:16.23  STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  51.49   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  39.04   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m    STR 
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  53.54   
150  140  Liu Nicolas  2003  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  36.05   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  3:11.49  STR 
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  39.19   
          30  200m Frisim Herrar C  50 m  2:59.68  STR 
          44  200m Fjärilsim Herrar C  25 m    RES 
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  39.93   
          57  200m Ryggsim Herrar C  50 m  3:24.37  STR 
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  31.10   
151  141  Ljungqvist Oscar  2002  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar C  50 m  34.90   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  36.85   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:32.24  STR 
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:54.45  STR 
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  29.39   
152  142  Lugowska Natalia  2002  GÖTEBORG  200m Frisim Damer C  25 m  2:33.61  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  36.77   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  37.23   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  31.65   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:53.39  STR 
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  40.57   
153  143  Manuchehri rad Pooya  2002  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  40.36   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m    STR 
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  44.51   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  3:39.21  STR 
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  44.77   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  34.50   
154  144  Mellegård Fastén Love  2003  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar C  50 m  41.92   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  3:57.83  STR 
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  41.06   
          30  200m Frisim Herrar C  50 m  2:50.38  STR 
          44  200m Fjärilsim Herrar C  25 m    RES 
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  50.26   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  3:17.63  STR 
          65  50m Frisim Herrar C  50 m  35.02   
155  145  Montazer Arjana  2005  GÖTEBORG  200m Frisim Damer D  25 m    STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m    RES 
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m    STR 
          43  50m Frisim Damer D  25 m  51.85   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  45.96   
156  146  Nedoh Elin  2003  GÖTEBORG  200m Frisim Damer C  25 m  3:00.44  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  45.15   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m    STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  43.92   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  34.96   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m    STR 
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  47.66   
157  147  Nordberg Marcus  2002  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  37.03   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  3:11.17  RES 
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  38.08   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:27.90  STR 
          44  200m Fjärilsim Herrar C  25 m  3:17.20   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  41.41   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:54.52  STR 
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  32.33   
158  148  Norlander Ida  2003  GÖTEBORG  200m Frisim Damer C  50 m  2:36.61  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  42.17   
          23  200m Bröstsim Damer C  50 m  3:31.63  STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  37.81   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  33.73   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  44.70   
159  149  Norlander Ines  2006  GÖTEBORG  200m Frisim Damer D  25 m    STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  54.44   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m    RES 
          43  50m Frisim Damer D  25 m  40.99   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  56.73   
160  150  Olesen Angelica  2005  GÖTEBORG  200m Frisim Damer D  25 m  2:59.10  STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  42.75   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m    STR 
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  51.13   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  37.99   
          51  200m Ryggsim Damer D  50 m  3:29.23  STR 
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  57.77   
161  151  Olesen Ellinor  2002  GÖTEBORG  200m Frisim Damer C  25 m  2:34.08  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  50 m  36.85   
          45  50m Frisim Damer C  50 m  32.73   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:44.18   
162  152  Olsson Sissy  2001  GÖTEBORG  200m Frisim Damer B  25 m  2:25.12   
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  35.40   
          25  200m Bröstsim Damer B  25 m    STR 
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  36.28   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  30.97   
163  153  Olsson Brandtvik Tove  2000  GÖTEBORG  25  200m Bröstsim Damer B  25 m  3:06.26   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  35.43   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  32.98   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  39.11   
164  154  Olsson Fagerberg Johan  2001  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  37.15  RES 
          12  200m Bröstsim Herrar B  25 m  3:02.19   
          24  50m Ryggsim Herrar B  50 m  39.23   
          32  200m Frisim Herrar B  25 m  2:39.13  STR 
          48  50m Bröstsim Herrar B  50 m  40.60   
          59  200m Ryggsim Herrar B  50 m  2:59.06  RES 
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  32.24   
165  155  Palmér Hanna  2002  GÖTEBORG  200m Frisim Damer C  25 m  2:36.86  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  37.39   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:31.34  STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  36.68   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  31.61   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:53.14  STR 
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  42.44   
166  156  Persson Tilde  2001  GÖTEBORG  200m Frisim Damer B  25 m  2:24.51   
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  34.92   
          33  50m Fjärilsim Damer B  50 m  33.37   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  31.24   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m  2:38.78   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  41.22   
          68  200m Fjärilsim Damer B  25 m  2:47.91   
167  157  Pettersson Fredrik  2003  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  39.94   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m    STR 
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  42.61   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:56.42  STR 
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  43.32   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  3:12.41  STR 
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  34.29   
168  158  Ramallo Solveig  1993  GÖTEBORG  200m Frisim Damer A  25 m  2:22.84   
          11  50m Ryggsim Damer A  25 m  33.15   
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  33.34   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  29.09   
169  159  Rundström Felicia  2002  GÖTEBORG  200m Frisim Damer C  25 m  2:32.12  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  40.12   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  38.92   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  32.60   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:59.53  STR 
170  160  Rättgård August  2003  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  39.83   
          16  200m Bröstsim Herrar C  50 m  3:45.78  STR 
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  43.21   
          30  200m Frisim Herrar C  50 m  3:01.94  STR 
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  46.43   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m    RES 
171  161  Saied Daniel  2003  GÖTEBORG  16  200m Bröstsim Herrar C  25 m    STR 
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  48.62   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  3:21.32  STR 
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m    STR 
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m    STR 
          65  50m Frisim Herrar C  25 m    RES 
172  162  Sandén Loke  2004  GÖTEBORG  14  200m Bröstsim Herrar D  25 m  3:59.06   
          20  50m Ryggsim Herrar D  50 m  50.88   
          28  200m Frisim Herrar D  25 m  3:30.31  RES 
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  50.03   
          55  200m Ryggsim Herrar D  25 m     
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  41.76   
173  163  Sandén Torun  2001  GÖTEBORG  200m Frisim Damer B  25 m  2:47.93  STR 
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  39.44   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  38.50   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  33.40   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m  3:12.48  STR 
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  44.53   
174  164  Simonsson Ella  2002  GÖTEBORG  200m Frisim Damer C  25 m  2:25.71   
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  36.24   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:02.37   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  33.49   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  31.89   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:39.72   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  39.30   
          66  200m Fjärilsim Damer C  25 m  2:48.95   
175  165  Sjögren Samuel  1999  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  32.98   
          10  200m Bröstsim Herrar A  25 m  3:05.94   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  34.67   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  2:15.72  STR 
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  38.72   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  28.79   
176  166  Sjöström Kajsa  2002  GÖTEBORG  200m Frisim Damer C  25 m    STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  50 m  46.38   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m    STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  44.94   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  38.08   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m    STR 
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  46.51   
177  167  Skåring Frida  2002  GÖTEBORG  200m Frisim Damer C  25 m  2:37.43  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  37.54   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m    STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  36.26   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  32.88   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:58.28  STR 
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  43.99   
          66  200m Fjärilsim Damer C  25 m    RES 
178  168  Sponga Sirin  2002  GÖTEBORG  200m Frisim Damer C  25 m  3:28.59  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  53.70   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m    STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  39.47   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  37.36   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m    STR 
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  49.36   
179  169  Svedberg Max  2001  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  29.69   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  30.56   
          32  200m Frisim Herrar B  25 m  2:22.70  STR 
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  34.94   
          59  200m Ryggsim Herrar B  25 m  2:22.13   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  28.00   
180  170  Tangvald Måns  1995  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  29.48   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  26.47   
181  171  Thelin Otto  2001  GÖTEBORG  24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  43.04  RES 
          32  200m Frisim Herrar B  25 m  2:52.05  STR 
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  49.03   
          59  200m Ryggsim Herrar B  25 m  3:18.91  STR 
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  33.03  RES 
182  172  Torola Miro  1995  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  27.41   
          10  200m Bröstsim Herrar A  50 m  2:33.36   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m    RES 
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  1:54.24   
          38  200m Fjärilsim Herrar A  25 m  2:06.03   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  25.00   
183  173  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar A  50 m  27.35   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  29.57   
          69  50m Frisim Herrar A  50 m  25.25   
184  174  Vari Lorand  2002  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  33.68   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m    STR 
          22  50m Ryggsim Herrar C  50 m  36.76   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:18.10   
          44  200m Fjärilsim Herrar C  25 m  2:45.13   
          52  50m Bröstsim Herrar C  50 m  49.20   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:38.83   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  29.41   
185  175  Wennberg Emma  2001  GÖTEBORG  200m Frisim Damer B  25 m  2:41.98  STR 
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  41.15   
          25  200m Bröstsim Damer B  25 m  3:29.15  STR 
          41  50m Frisim Damer B  25 m  33.92   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  44.06   
186  176  Vondrak Robin  2001  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  33.10   
          12  200m Bröstsim Herrar B  25 m  2:44.98   
          32  200m Frisim Herrar B  25 m  2:24.18  STR 
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  33.74   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  28.40   
187  177  Yaghobi Aramis  2004  GÖTEBORG  200m Frisim Damer D  25 m  3:01.28  STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  45.70   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m    STR 
          29  50m Fjärilsim Damer D  50 m  46.70   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  36.89   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  48.39   
188  178  Zasowski Philip  2002  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  34.76   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  3:02.49   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  34.78   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:27.33  RES 
          44  200m Fjärilsim Herrar C  50 m  3:12.78   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  40.91   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:30.20   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  31.04   
189  179  Göteborg Damer 1    GÖTEBORG  19  4x100m IM Medley Damer  25 m  4:41.11   
          37  4x100m IM Medley Damer  25 m  4:57.01   
190  180  Göteborg Damer 2    GÖTEBORG  19  4x100m IM Medley Damer  25 m  4:58.00   
          37  4x100m IM Medley Damer  25 m  5:09.26   
191  181  Göteborg Damer 3    GÖTEBORG  19  4x100m IM Medley Damer  25 m  5:13.13   
          37  4x100m IM Medley Damer  25 m  5:27.96  STR 
192  182  Göteborg Herrar 1    GÖTEBORG  18  4x100m IM Medley Herrar  25 m  4:20.93   
          36  4x100m IM Medley Herrar  25 m  4:46.93   
193  183  Göteborg Herrar 2    GÖTEBORG  18  4x100m IM Medley Herrar  25 m  4:48.41  RES 
          36  4x100m IM Medley Herrar  25 m  5:04.28   
194  184  Göteborg Mix 1    GÖTEBORG  10x50m Frisim Mixed C-D  25 m  5:04.71   
          54  10x50m Frisim Mixed A-D  25 m  4:36.49   
195  185  Göteborg Mix 2    GÖTEBORG  10x50m Frisim Mixed C-D  25 m  5:24.12   
          54  10x50m Frisim Mixed A-D  25 m  4:53.36   
196  186  Göteborg Mix 3    GÖTEBORG  10x50m Frisim Mixed C-D  25 m  5:47.01   
          54  10x50m Frisim Mixed A-D  25 m  5:04.53   
197  631  Björnåker Alice  2004  HVETLANDA  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  53.42   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m     
          43  50m Frisim Damer D  25 m  46.32   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  1:13.00   
198  632  Danlid Wilma  2000  HVETLANDA  200m Frisim Damer B  25 m  2:19.92   
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  32.40   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  30.30   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  28.42   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  36.18   
          68  200m Fjärilsim Damer B  25 m  2:37.62   
199  633  Fransson Pontus  2003  HVETLANDA  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  41.06   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m    STR 
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  40.61   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m    STR 
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  44.99   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  34.72   
200  634  Fransson Vilma  2004  HVETLANDA  200m Frisim Damer D  25 m    STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  46.79   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m  4:23.88  STR 
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  50.46   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  38.82   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  50.78   
201  635  Gildert Linus  2003  HVETLANDA  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  34.37   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  3:31.18  STR 
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  42.39   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:42.08  STR 
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  43.43   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  3:13.84  STR 
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  31.92   
202  636  Gustafsson Lovisa  2001  HVETLANDA  200m Frisim Damer B  25 m  2:51.62  STR 
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  41.95   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  38.73   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  34.04   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  43.23   
203  637  Haraldsson Ella  2003  HVETLANDA  200m Frisim Damer C  50 m  2:36.94  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  36.60   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:16.19  STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  36.19   
          45  50m Frisim Damer C  50 m  31.17   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  38.95   
204  638  Hedqvist Jazmina  2002  HVETLANDA  200m Frisim Damer C  25 m  2:37.64  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  37.28   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m    STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  33.48   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  30.17   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  39.31   
205  639  Hedqvist Lowe  2003  HVETLANDA  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  45.23   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  42.83   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  45.36   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  34.21   
206  640  Henrysson Julia  2000  HVETLANDA  200m Frisim Damer B  25 m  2:38.29  STR 
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  38.96   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  37.96   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  31.21   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m  3:01.63  STR 
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  44.91   
207  641  Lindman Thea  2003  HVETLANDA  200m Frisim Damer C  25 m  2:48.68  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  38.54   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:13.94  STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  38.65   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  33.58   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m    STR 
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  41.98   
208  642  Ljunggren Agnes  1999  HVETLANDA  200m Frisim Damer A  25 m  2:30.27  STR 
          11  50m Ryggsim Damer A  25 m  33.01   
          35  50m Fjärilsim Damer A  50 m  32.87   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  30.66   
          47  200m Ryggsim Damer A  25 m  2:40.83   
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  39.75   
209  643  Ljunggren Elin  2000  HVETLANDA  33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  29.87   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  29.05   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  36.91   
          68  200m Fjärilsim Damer B  25 m  2:36.99   
210  644  Löfsved Erik  2002  HVETLANDA  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  31.92   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  3:06.64   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  34.33   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:45.08  STR 
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  40.69   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m    STR 
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  29.38   
211  645  Malmberg Albin  2002  HVETLANDA  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  50.54   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  4:00.55  STR 
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  45.63   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  3:03.80  STR 
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  48.74   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  36.08   
212  646  Odeén Madicken  2003  HVETLANDA  200m Frisim Damer C  25 m  3:00.08  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  46.04   
          31  50m Fjärilsim Damer C  50 m  44.93   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  35.14   
          58  50m Bröstsim Damer C  50 m  48.64   
213  647  Salehzadeh Filip  2002  HVETLANDA  50m Fjärilsim Herrar C  25 m    RES 
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  3:39.39  STR 
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m    RES 
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  3:10.68  STR 
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  50.12   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m    RES 
214  648  Sellmo Elsa  2000  HVETLANDA  200m Frisim Damer B  25 m  2:19.83   
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  33.55   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  32.34   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  29.63   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m  2:37.94   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  37.83   
215  649  Steindl Alva  2002  HVETLANDA  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  36.45   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  36.73   
          45  50m Frisim Damer C  50 m  33.31   
          53  200m Ryggsim Damer C  50 m  2:55.77  STR 
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  38.52   
216  650  Steindl Elin  1998  HVETLANDA  200m Frisim Damer A  25 m  2:43.59  STR 
          35  50m Fjärilsim Damer A  50 m  31.56   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  29.72   
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  35.36   
217  651  Åkerblom Tindra  2003  HVETLANDA  200m Frisim Damer C  25 m  2:52.78  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  42.80   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:25.91  STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  41.97   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  34.30   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  44.41   
218  652  Hvetlanda Damer    HVETLANDA  19  4x100m IM Medley Damer  25 m  4:56.22   
219  653  Hvetlanda Damer 2    HVETLANDA  19  4x100m IM Medley Damer  25 m  5:32.58   
220  654  Hvetlanda Damer Cd Lag1  2002  HVETLANDA  37  4x100m IM Medley Damer  25 m  5:19.52   
221  655  Hvetlanda Damer Cd Lag2  2003  HVETLANDA  37  4x100m IM Medley Damer  25 m  6:52.61  RES 
222  656  Hvetlanda Herrar [2002]  2002  HVETLANDA  36  4x100m IM Medley Herrar  25 m  5:52.26   
223  657  Hvetlanda Mix    HVETLANDA  54  10x50m Frisim Mixed A-D  25 m  5:18.08   
224  658  Hvetlanda Mix [2003]  2003  HVETLANDA  10x50m Frisim Mixed C-D  25 m  5:36.03   
225  187  Erlandsson Eimantas  2003  HÖGANÄS SS  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  44.76   
          16  200m Bröstsim Herrar C  50 m  3:47.80  STR 
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  45.29   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:54.84  STR 
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  43.63   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  35.07   
226  188  Johansson Maja  1999  HÖGANÄS SS  200m Frisim Damer A  25 m  2:21.98   
          11  50m Ryggsim Damer A  25 m  36.76   
          27  200m Bröstsim Damer A  25 m  2:48.33   
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  32.59   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  28.85   
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  34.25   
227  189  Juliusson Erik  1998  HÖGANÄS SS  10  200m Bröstsim Herrar A  25 m  2:28.88   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  30.10   
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  30.78   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  26.53   
228  190  Killman Johan  1999  HÖGANÄS SS  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  31.24   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  31.78   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  2:54.73  STR 
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  34.04   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  26.59   
229  191  Lundqvist Jesper  1999  HÖGANÄS SS  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  28.72   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  29.90   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  2:09.43  RES 
          38  200m Fjärilsim Herrar A  25 m     
          46  50m Bröstsim Herrar A  50 m  39.11   
          61  200m Ryggsim Herrar A  25 m  2:25.80   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  26.61   
230  192  Norell Dahlqvist Kajsa  2001  HÖGANÄS SS  200m Frisim Damer B  25 m  2:28.88  STR 
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  33.11   
          33  50m Fjärilsim Damer B  50 m  32.17   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  28.17   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m  2:46.03   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  37.40   
231  193  Widén Elin  1998  HÖGANÄS SS  200m Frisim Damer A  25 m  2:20.98   
          11  50m Ryggsim Damer A  25 m  30.18   
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  30.55   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  27.68   
          47  200m Ryggsim Damer A  25 m  2:32.28   
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  36.61   
232  194  Widén Ida  2001  HÖGANÄS SS  200m Frisim Damer B  25 m  2:13.07   
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  31.69   
          25  200m Bröstsim Damer B  25 m  2:54.67   
          33  50m Fjärilsim Damer B  50 m  31.93   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  28.63   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m  2:24.35   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  37.18   
233  195  Winberg Heidi  1999  HÖGANÄS SS  200m Frisim Damer A  25 m  2:27.35  RES 
          11  50m Ryggsim Damer A  25 m  36.95   
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  33.84   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  30.38   
          47  200m Ryggsim Damer A  25 m  2:51.37   
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  42.48  RES 
234  196  Winberg Viggo  2002  HÖGANÄS SS  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  35.16   
          22  50m Ryggsim Herrar C  50 m  38.53   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:24.65   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  41.43   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  30.67   
235  197  Höganäs SS Damer    HÖGANÄS SS  19  4x100m IM Medley Damer  25 m  4:32.52   
236  198  Höganäs SS Herrar    HÖGANÄS SS  18  4x100m IM Medley Herrar  25 m  4:41.12   
237  199  Andersson Lisa  2001  KALMAR SS  200m Frisim Damer B  50 m  2:33.20  STR 
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  38.24   
          25  200m Bröstsim Damer B  25 m  3:00.45   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  34.84   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  31.19   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  37.28   
238  200  Helgesson Gusten  2002  KALMAR SS  50m Fjärilsim Herrar C  50 m  31.95   
          22  50m Ryggsim Herrar C  50 m  33.76   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:32.26  STR 
          52  50m Bröstsim Herrar C  50 m  39.70   
          57  200m Ryggsim Herrar C  50 m  2:46.46  RES 
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  27.60   
239  201  Hofer Anna  2000  KALMAR SS  200m Frisim Damer B  25 m  2:40.10  STR 
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  40.08   
          25  200m Bröstsim Damer B  25 m  3:17.05  RES 
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  36.82   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  31.39   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  38.76   
240  202  Johansson Arvid  2001  KALMAR SS  50m Fjärilsim Herrar B  50 m  34.46   
          12  200m Bröstsim Herrar B  25 m  3:03.65   
          24  50m Ryggsim Herrar B  50 m  38.43   
          32  200m Frisim Herrar B  25 m  2:28.92  STR 
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  37.68   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  29.78   
241  203  Karlsson Leia  2002  KALMAR SS  200m Frisim Damer C  25 m  2:25.39   
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  32.28   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  30.75   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  28.52   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:31.48   
          58  50m Bröstsim Damer C  50 m  37.68   
242  204  Lindeby Ellen  1999  KALMAR SS  200m Frisim Damer A  25 m  2:18.77   
          11  50m Ryggsim Damer A  25 m  31.87   
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  29.84   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  28.93   
          47  200m Ryggsim Damer A  25 m  2:26.13   
243  205  Lingström Carl  2002  KALMAR SS  50m Fjärilsim Herrar C  50 m  34.05   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  34.38   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:11.74   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  38.32   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:28.24   
          65  50m Frisim Herrar C  50 m  28.29   
244  206  Loo Alexander  2001  KALMAR SS  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  31.05   
          12  200m Bröstsim Herrar B  25 m  2:52.07   
          32  200m Frisim Herrar B  25 m  2:17.32   
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  36.62   
          59  200m Ryggsim Herrar B  50 m  2:52.10  RES 
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  28.31   
245  207  Madebrink Harald  1998  KALMAR SS  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  27.18   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  30.35   
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  39.92   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  23.97   
246  208  Marcusson David  2001  KALMAR SS  50m Fjärilsim Herrar B  50 m  34.74   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  35.74   
          32  200m Frisim Herrar B  25 m  2:20.61  RES 
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  45.55   
          59  200m Ryggsim Herrar B  25 m  2:34.53   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  29.59   
247  209  Nordén Tilda  2001  KALMAR SS  200m Frisim Damer B  25 m  2:28.66  STR 
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  41.89   
          33  50m Fjärilsim Damer B  50 m  35.47   
          41  50m Frisim Damer B  50 m  30.25   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  42.43   
248  210  Olsson Jacob  1998  KALMAR SS  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  27.74   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  29.49   
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  32.15   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  25.56   
249  211  Stikáns Atis  1999  KALMAR SS  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  27.34   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  30.03   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  2:07.37   
          38  200m Fjärilsim Herrar A  25 m  2:18.62   
          61  200m Ryggsim Herrar A  25 m  2:23.87   
250  212  Winblad Tea  2004  KALMAR SS  200m Frisim Damer D  25 m  2:24.94   
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  37.30   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m  2:48.29   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  34.45   
          43  50m Frisim Damer D  50 m  31.30   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m  2:38.77   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  35.77   
          64  200m Fjärilsim Damer D  25 m     
251  213  Wolfgang Tilde  2001  KALMAR SS  200m Frisim Damer B  25 m  2:25.39  RES 
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  37.18   
          25  200m Bröstsim Damer B  25 m  2:50.35   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  35.84   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  31.63   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  36.42   
252  214  Wranå Ella  2001  KALMAR SS  200m Frisim Damer B  25 m  2:28.60  STR 
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  35.43   
          33  50m Fjärilsim Damer B  50 m  36.90   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  31.99   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m  2:37.50   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  46.55   
253  215  Kalmar SS Damer    KALMAR SS  19  4x100m IM Medley Damer  25 m  4:54.98   
254  216  Kalmar SS Damer Lag 2    KALMAR SS  19  4x100m IM Medley Damer  25 m  5:28.25   
255  217  Kalmar SS Herrar    KALMAR SS  18  4x100m IM Medley Herrar  25 m  4:34.19   
256  218  Kalmar SS Herrar Lag 2    KALMAR SS  18  4x100m IM Medley Herrar  25 m  5:03.16  RES 
257  219  Kalmar SS Mix [1916]    KALMAR SS  54  10x50m Frisim Mixed A-D  25 m  4:37.13   
258  220  Evans-Johansson Sånja  2002  KARLSHAMN  31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  35.56   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  32.86   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  41.24   
259  221  Hallberg Freja  2003  KARLSHAMN  200m Frisim Damer C  25 m    STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  44.00   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  45.79   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  37.49   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  47.32   
260  222  Johansson Annie  2002  KARLSHAMN  200m Frisim Damer C  25 m  2:26.38   
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  38.42   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:05.28   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  35.44   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  30.68   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  38.10   
261  223  Lundström Sigrid  2003  KARLSHAMN  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  39.67   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:12.83  STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  38.88   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  32.74   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  39.52   
262  224  Olson Maja  2003  KARLSHAMN  200m Frisim Damer C  25 m  2:56.28  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  41.70   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:21.74  STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  36.58   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  32.43   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  39.97   
263  225  Spogardh Adrian  2004  KARLSHAMN  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  34.98   
          14  200m Bröstsim Herrar D  25 m  4:04.06   
          20  50m Ryggsim Herrar D  50 m  36.73   
          28  200m Frisim Herrar D  25 m  2:47.52   
          50  50m Bröstsim Herrar D  50 m  46.20   
          55  200m Ryggsim Herrar D  25 m     
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  31.65   
264  226  Spogardh Leo  2004  KARLSHAMN  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  34.93   
          14  200m Bröstsim Herrar D  25 m  3:37.60   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  34.53   
          28  200m Frisim Herrar D  25 m  2:31.98   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  42.56   
          55  200m Ryggsim Herrar D  25 m  2:48.59   
          63  50m Frisim Herrar D  50 m  30.10   
265  227  Abramsson Johan  2004  KARLSKRONA  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  45.47   
          14  200m Bröstsim Herrar D  25 m    STR 
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  43.29   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  46.33   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  35.19   
266  228  Alexandersson Tufva  2002  KARLSKRONA  200m Frisim Damer C  25 m  3:03.39  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  41.94   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m    STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  40.83   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  33.29   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  45.57   
267  229  Barkrot Marcus  2002  KARLSKRONA  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  30.27   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  32.88   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:14.72   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  37.93   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:36.65   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  26.57   
268  230  Carlsson Viktor  2000  KARLSKRONA  50m Fjärilsim Herrar B  50 m  29.46   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  33.16   
          32  200m Frisim Herrar B  50 m  2:19.65   
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  35.82   
          59  200m Ryggsim Herrar B  25 m  2:33.18   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  27.10   
269  231  Gerdstigen Nea  2002  KARLSKRONA  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  46.67   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:39.00  STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  57.62   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  33.90   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  45.74   
270  232  Greco Thea  2004  KARLSKRONA  200m Frisim Damer D  25 m  2:41.59  RES 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  1:07.62   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m    STR 
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  40.03   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  34.09   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  48.05   
          64  200m Fjärilsim Damer D  25 m     
271  233  Hansson Filippa  2004  KARLSKRONA  200m Frisim Damer D  25 m    STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  42.75   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  40.83   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  33.89   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  43.15   
272  234  Henriksson Ellinor  2003  KARLSKRONA  200m Frisim Damer C  25 m  3:12.71  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  40.27   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  40.49   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  33.76   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  49.62   
273  235  Holm Trulsa  2001  KARLSKRONA  200m Frisim Damer B  25 m    STR 
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  35.27   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  31.54   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  42.33   
274  236  Kromnow Elias  1999  KARLSKRONA  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  27.99   
          10  200m Bröstsim Herrar A  25 m  2:32.19   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  2:06.19   
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  29.95   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  25.35   
275  237  Lindén Siri  2005  KARLSKRONA  200m Frisim Damer D  25 m  2:29.37   
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  36.80   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  34.40   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  30.00   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  43.86   
276  238  Ljungcrantz Emma  2001  KARLSKRONA  200m Frisim Damer B  25 m  2:21.02   
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  33.33   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  32.21   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  29.23   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m  2:36.71   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  46.07   
277  239  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  33.61   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  36.70   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:22.84   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  38.62   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:47.92  STR 
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  27.56   
278  240  Nyblom Astrid  2002  KARLSKRONA  200m Frisim Damer C  25 m  2:38.07  STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  38.11   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  32.91   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  47.15   
279  241  Petersson Sarah  2003  KARLSKRONA  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  40.47   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:09.95  RES 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  39.41   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  33.48   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  40.75   
280  242  Svensson William  2003  KARLSKRONA  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  33.93   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  3:02.45   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  36.24   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:32.89  STR 
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  38.89   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  30.32   
281  243  Waked Yara  1998  KARLSKRONA  200m Frisim Damer A  25 m  2:28.29  RES 
          11  50m Ryggsim Damer A  25 m  35.67   
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  31.90   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  30.86   
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  39.87   
282  244  Waldo Alexander  1998  KARLSKRONA  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  30.75   
          10  200m Bröstsim Herrar A  25 m  2:38.81   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  32.74   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  2:10.35  RES 
          38  200m Fjärilsim Herrar A  25 m  2:42.58   
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  33.39   
          61  200m Ryggsim Herrar A  25 m  2:39.44   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  26.49   
283  245  Vallbo Gustav  1999  KARLSKRONA  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  28.86   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  30.97   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  2:29.53  STR 
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m    RES 
          61  200m Ryggsim Herrar A  25 m     
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  26.27   
284  246  Werner Jakob  2000  KARLSKRONA  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  31.40   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  34.14   
          40  200m Fjärilsim Herrar B  25 m  2:37.01   
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  41.38   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  28.33   
285  247  Westerberg Sanna  1998  KARLSKRONA  11  50m Ryggsim Damer A  25 m  33.63   
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  31.04   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  29.97   
          47  200m Ryggsim Damer A  25 m  2:39.71   
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  40.18   
          70  200m Fjärilsim Damer A  25 m  2:48.44   
286  248  Karlskrona Damer  1998  KARLSKRONA  19  4x100m IM Medley Damer  25 m     
287  249  Karlskrona Damer  2002  KARLSKRONA  37  4x100m IM Medley Damer  25 m     
288  251  Karlskrona Damer 2  2002  KARLSKRONA  19  4x100m IM Medley Damer  25 m     
289  252  Karlskrona Herrar  2002  KARLSKRONA  36  4x100m IM Medley Herrar  25 m     
290  253  Karlskrona Herrar  1999  KARLSKRONA  18  4x100m IM Medley Herrar  25 m     
291  254  Karlskrona Mix    KARLSKRONA  54  10x50m Frisim Mixed A-D  25 m  4:47.94   
292  255  Amren Albin  2006  KUNGSBACKA  20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  56.22   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m    RES 
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  53.87   
293  256  Andersson Linn  2005  KUNGSBACKA  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  54.78   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  49.87   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  59.96   
294  257  Andersson Louise  2003  KUNGSBACKA  200m Frisim Damer C  25 m  2:28.56  RES 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  36.55   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:08.88  RES 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  36.08   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  31.48   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:44.29   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  40.89   
          66  200m Fjärilsim Damer C  25 m  3:24.85   
295  258  Bekken Sofia  2001  KUNGSBACKA  13  50m Ryggsim Damer B  25 m  33.94   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  32.03   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  29.84   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m  2:44.57   
296  259  Bengtsson Matilda  2002  KUNGSBACKA  200m Frisim Damer C  25 m  2:31.68  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  40.58   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  2:55.62   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  34.97   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  32.90   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  3:08.98  STR 
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  37.67   
297  260  Billström Tindra  2006  KUNGSBACKA  43  50m Frisim Damer D  25 m  43.47   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  59.15   
298  261  Björkman Ebba  2002  KUNGSBACKA  200m Frisim Damer C  25 m  2:36.13  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  40.01   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:19.11  STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  33.80   
299  262  Broman Ida  2003  KUNGSBACKA  200m Frisim Damer C  25 m  2:29.36  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  38.53   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  37.15   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  32.05   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:54.18  STR 
300  263  Dahlgren Hampus  2001  KUNGSBACKA  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  33.19   
          12  200m Bröstsim Herrar B  25 m  2:35.37   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  37.08   
          48  50m Bröstsim Herrar B  50 m  32.29   
          59  200m Ryggsim Herrar B  25 m  2:51.38   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  28.07   
301  264  Dahlgren Lina  2005  KUNGSBACKA  200m Frisim Damer D  25 m  2:53.90  STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  42.14   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m  3:13.92   
          29  50m Fjärilsim Damer D  50 m  41.02   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  34.82   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  40.78   
302  265  Einarsson Jonathan  2001  KUNGSBACKA  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  30.91   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  35.81   
          32  200m Frisim Herrar B  25 m  2:20.63  RES 
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  39.74   
          59  200m Ryggsim Herrar B  25 m  2:45.42   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  29.19   
303  266  Erlandsson Carl  2001  KUNGSBACKA  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  36.09   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  35.38   
          32  200m Frisim Herrar B  25 m  2:45.38  STR 
          59  200m Ryggsim Herrar B  25 m  2:46.34   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  31.11   
304  267  Franck Ylva  2000  KUNGSBACKA  200m Frisim Damer B  25 m  2:52.36  STR 
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  40.78   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  47.76   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  34.24   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  44.70   
305  268  Fredriksson Alicia  2005  KUNGSBACKA  200m Frisim Damer D  25 m  3:12.56  STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  46.26   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  49.01   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  38.76   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  57.33   
306  269  Fredriksson Daniela  2000  KUNGSBACKA  200m Frisim Damer B  25 m  2:28.36  STR 
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  33.99   
          25  200m Bröstsim Damer B  25 m  3:05.45   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  34.69   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  30.70   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  40.50   
307  270  Frostberg Agnes  2006  KUNGSBACKA  15  50m Ryggsim Damer D  25 m    RES 
          43  50m Frisim Damer D  25 m    RES 
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m    RES 
308  271  Graffner Anna  2002  KUNGSBACKA  200m Frisim Damer C  25 m  2:27.92  RES 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  40.44   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  33.63   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  31.73   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  43.30   
          66  200m Fjärilsim Damer C  25 m  3:02.35   
309  272  Gustafsson Emilia  2006  KUNGSBACKA  15  50m Ryggsim Damer D  25 m    RES 
          43  50m Frisim Damer D  25 m    RES 
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m     
310  273  Hake Pontus  2001  KUNGSBACKA  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  37.23  RES 
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  39.12   
          32  200m Frisim Herrar B  25 m  2:14.81   
          59  200m Ryggsim Herrar B  25 m  2:54.14  RES 
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  29.92   
311  274  Hake Sofia  2003  KUNGSBACKA  200m Frisim Damer C  25 m  2:32.01  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  42.50   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:28.64  STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  45.51   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  32.51   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  3:02.14  STR 
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  45.44   
          66  200m Fjärilsim Damer C  25 m    RES 
312  275  Hilbert Tilda  2004  KUNGSBACKA  200m Frisim Damer D  50 m  2:49.73  STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  41.49   
          21  200m Bröstsim Damer D  50 m  3:34.66   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  41.75   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  33.96   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m    STR 
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  43.02   
313  276  Hildebrand Sigrid  2006  KUNGSBACKA  15  50m Ryggsim Damer D  50 m  46.48   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  49.25   
          43  50m Frisim Damer D  50 m  38.94   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  54.03   
314  277  Hilmersson Hugo  2002  KUNGSBACKA  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  39.02   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  3:24.89  STR 
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  43.05   
          30  200m Frisim Herrar C  50 m  2:47.45  STR 
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  42.30   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  3:26.61  STR 
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  34.31   
315  278  Hohensee Rebecka  2006  KUNGSBACKA  15  50m Ryggsim Damer D  25 m    RES 
316  279  Hörgren William  2007  KUNGSBACKA  20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  59.19   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m    STR 
          63  50m Frisim Herrar D  25 m     
317  280  Johannesson Ella  2006  KUNGSBACKA  15  50m Ryggsim Damer D  25 m     
318  281  Johansson Alexander  2004  KUNGSBACKA  14  200m Bröstsim Herrar D  25 m    RES 
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  48.03   
          28  200m Frisim Herrar D  25 m  3:08.69   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  45.90   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  38.04   
319  282  Johansson Michaela  2000  KUNGSBACKA  200m Frisim Damer B  25 m  2:19.10   
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  33.73   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  33.66   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  30.60   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m  2:34.92   
320  283  Karlsson Alice  2004  KUNGSBACKA  200m Frisim Damer D  25 m  2:52.55  STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  40.45   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m  3:36.72   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  41.25   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  32.41   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  42.48   
321  284  Kvarnlöf Hektor  2004  KUNGSBACKA  20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  42.37   
          28  200m Frisim Herrar D  25 m    STR 
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  54.46   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  36.43   
322  285  Källén Isabella  2001  KUNGSBACKA  200m Frisim Damer B  25 m  2:27.25  STR 
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  38.81   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  33.73   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  31.59   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m  2:57.08   
323  286  Magnusson Ida  2005  KUNGSBACKA  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  52.76   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m    RES 
          43  50m Frisim Damer D  25 m  46.69   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  1:06.59   
324  287  Martinez Jonsson Klara  2004  KUNGSBACKA  200m Frisim Damer D  25 m    STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  42.57   
          29  50m Fjärilsim Damer D  50 m  38.67   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  37.21   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m  3:21.51  STR 
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  50.34   
325  288  Månendahl Hanna  2003  KUNGSBACKA  200m Frisim Damer C  25 m  3:18.43  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  50.24   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m    STR 
          45  50m Frisim Damer C  25 m  40.78  STR 
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  50.99   
326  289  Norlin Jonna  2006  KUNGSBACKA  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  59.69   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  49.44   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  59.25   
327  290  Norlin Kevin  2000  KUNGSBACKA  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  31.25   
          12  200m Bröstsim Herrar B  25 m  2:44.04   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  31.36   
          32  200m Frisim Herrar B  25 m  2:10.69   
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  36.56   
          59  200m Ryggsim Herrar B  25 m  2:22.35   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  27.72   
328  291  Olsson William  2002  KUNGSBACKA  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  32.78   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  39.42   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:30.44  STR 
          44  200m Fjärilsim Herrar C  50 m  3:26.92   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m    STR 
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  30.12   
329  292  Ovise Gaëlle  2005  KUNGSBACKA  15  50m Ryggsim Damer D  25 m     
330  293  Petrén Alice  2001  KUNGSBACKA  200m Frisim Damer B  50 m  2:50.80  STR 
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  39.79   
          25  200m Bröstsim Damer B  25 m  3:05.82   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  42.67   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  34.17   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  41.21   
331  294  Sahlberg Ida  2004  KUNGSBACKA  200m Frisim Damer D  25 m  2:59.90  STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  41.55   
          21  200m Bröstsim Damer D  50 m  3:37.91  RES 
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  46.85   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  36.22   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m  3:22.64  STR 
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  43.82   
332  295  Samuelsson Linnéa  2006  KUNGSBACKA  15  50m Ryggsim Damer D  50 m  45.18   
          29  50m Fjärilsim Damer D  50 m  42.10   
          43  50m Frisim Damer D  50 m  43.48   
          56  50m Bröstsim Damer D  50 m  56.20   
333  296  Selin Victor  2006  KUNGSBACKA  20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  1:11.45   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m    RES 
          63  50m Frisim Herrar D  25 m     
334  297  Simonsson Isa  2006  KUNGSBACKA  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  56.37   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  49.58   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  1:04.91   
335  298  Simonsson Moa  2003  KUNGSBACKA  200m Frisim Damer C  25 m  2:47.02  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  39.31   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  40.25   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  33.86   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:53.64  STR 
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  53.54   
336  299  Stefansson Irma  2006  KUNGSBACKA  15  50m Ryggsim Damer D  25 m     
          43  50m Frisim Damer D  25 m    RES 
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m     
337  300  Stickel Sophia  2001  KUNGSBACKA  200m Frisim Damer B  50 m  2:37.39  STR 
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  40.14   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  37.21   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  32.34   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m  2:53.62   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  42.16   
338  301  Svensson Izabella  2003  KUNGSBACKA  200m Frisim Damer C  25 m  2:38.09  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  37.78   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:03.32   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  37.71   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  34.85   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:53.23  STR 
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  38.93   
339  302  Svensson Sebastian  1999  KUNGSBACKA  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  30.32   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  27.41   
340  303  Svensson Sebastian  2001  KUNGSBACKA  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  37.67  RES 
          12  200m Bröstsim Herrar B  25 m  2:44.17   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  35.35   
          32  200m Frisim Herrar B  25 m  2:25.23  STR 
          40  200m Fjärilsim Herrar B  25 m     
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  34.17   
          59  200m Ryggsim Herrar B  25 m  2:40.89   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  28.61   
341  304  Törnqvist Max  2006  KUNGSBACKA  20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  59.09   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m    RES 
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  51.08   
342  305  Vaide Axel  2005  KUNGSBACKA  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  35.37   
          14  200m Bröstsim Herrar D  25 m  3:15.34   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  36.92   
          28  200m Frisim Herrar D  25 m  2:26.50   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  39.51   
          55  200m Ryggsim Herrar D  25 m  2:55.27   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  30.79   
343  306  Vaide Isak  2001  KUNGSBACKA  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  31.61   
          12  200m Bröstsim Herrar B  25 m  2:44.26   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  34.00   
          32  200m Frisim Herrar B  25 m  2:14.26   
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  35.35   
          59  200m Ryggsim Herrar B  25 m  2:43.39   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  27.94   
344  307  Westholm Sara  2001  KUNGSBACKA  13  50m Ryggsim Damer B  25 m  33.78   
          25  200m Bröstsim Damer B  25 m  2:48.50   
          33  50m Fjärilsim Damer B  50 m  32.05   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  28.01   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m  2:31.55   
          60  50m Bröstsim Damer B  50 m  34.37   
345  308  Windeman Anton  2006  KUNGSBACKA  50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  57.20   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m     
346  309  Voss Amanda  2004  KUNGSBACKA  200m Frisim Damer D  25 m  3:17.60  STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  45.36   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m    STR 
          29  50m Fjärilsim Damer D  50 m  50.52   
          43  50m Frisim Damer D  50 m  37.00   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  45.03   
347  310  Voss Julia  2001  KUNGSBACKA  200m Frisim Damer B  25 m  2:31.02  STR 
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  41.45   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  36.12   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  32.83   
          49  200m Ryggsim Damer B  50 m  3:19.27  STR 
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  47.27   
348  311  Wänt Gustaf  2004  KUNGSBACKA  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  45.23   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  42.04   
          28  200m Frisim Herrar D  25 m    STR 
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  50.51   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  37.11   
349  312  Zachrisson Jonathan  2002  KUNGSBACKA  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  34.50   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  3:14.61  STR 
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  40.27   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:34.59  STR 
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  37.91   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  31.39   
350  313  Kungsbacka Damer Lag 1    KUNGSBACKA  19  4x100m IM Medley Damer  25 m  5:00.00   
351  314  Kungsbacka Damer Lag 2    KUNGSBACKA  19  4x100m IM Medley Damer  25 m  5:30.00   
352  315  Kungsbacka Herrar Lag 1    KUNGSBACKA  18  4x100m IM Medley Herrar  25 m  4:55.00   
353  316  Kungsbacka Herrar Lag 2    KUNGSBACKA  18  4x100m IM Medley Herrar  25 m  5:30.00  RES 
354  317  Kungsbacka Mix Lag 1    KUNGSBACKA  10x50m Frisim Mixed C-D  25 m  5:00.00   
          54  10x50m Frisim Mixed A-D  25 m  4:50.00   
355  318  Andersson Daniel  1997  KUNGÄLV  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  27.77   
          10  200m Bröstsim Herrar A  25 m  2:18.91   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  30.52   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  2:02.58   
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  29.01   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  25.10   
356  319  Andersson-Öberg Frej  2006  KUNGÄLV  50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  49.78   
          55  200m Ryggsim Herrar D  25 m     
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  40.43   
357  320  Anderström Felicia  2004  KUNGÄLV  43  50m Frisim Damer D  25 m  40.84   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  45.95   
358  321  Antonsson Malva  2002  KUNGÄLV  200m Frisim Damer C  25 m  2:58.72  STR 
          45  50m Frisim Damer C  25 m  35.56   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  48.02   
359  322  Axelsson Clara  2005  KUNGÄLV  200m Frisim Damer D  25 m    STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m     
          43  50m Frisim Damer D  25 m  45.97   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  48.37   
360  323  Dagberg Aksel  2000  KUNGÄLV  48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  35.70   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  29.84   
361  324  Dagberg Emmy  2005  KUNGÄLV  43  50m Frisim Damer D  25 m  36.10   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m    STR 
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  46.38   
362  325  Emanuelsson Fredrik  1999  KUNGÄLV  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  27.99   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  30.28   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  1:59.51   
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  34.32   
          61  200m Ryggsim Herrar A  25 m  2:29.16   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  25.36   
363  326  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  200m Frisim Damer C  25 m  2:32.73  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  39.68   
          31  50m Fjärilsim Damer C  50 m  36.54   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  30.66   
          58  50m Bröstsim Damer C  50 m  42.86   
364  327  Gustafsson Noah  2000  KUNGÄLV  50m Fjärilsim Herrar B  50 m  33.28   
          12  200m Bröstsim Herrar B  25 m  2:53.11   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  37.61   
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  35.86   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  28.09   
365  328  Götestam Alice  2001  KUNGÄLV  200m Frisim Damer B  25 m  2:17.66   
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  33.65   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  37.80   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  29.96   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m  2:31.92   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  41.66   
366  329  Hildebrand Ida  2002  KUNGÄLV  200m Frisim Damer C  25 m  3:02.18  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  39.97   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  35.52   
          53  200m Ryggsim Damer C  50 m  3:17.02  STR 
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  49.09   
367  330  Honsberg Ebba  2004  KUNGÄLV  200m Frisim Damer D  25 m  2:54.35  STR 
          29  50m Fjärilsim Damer D  50 m  42.52   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  35.36   
368  331  Håll Filip  2002  KUNGÄLV  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  42.37   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  45.09   
369  332  Isaksson Erik  2005  KUNGÄLV  14  200m Bröstsim Herrar D  25 m    RES 
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  47.25   
          28  200m Frisim Herrar D  25 m  3:15.47   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  56.49   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  38.62   
370  333  Isaksson Martin  1998  KUNGÄLV  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  28.92   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  36.25   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  2:16.22  STR 
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  35.00   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  27.37   
371  334  Johns Eila  2004  KUNGÄLV  43  50m Frisim Damer D  25 m  36.62   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  57.05   
372  335  Josefsson Tobias  1997  KUNGÄLV  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  28.05   
          10  200m Bröstsim Herrar A  25 m  2:40.60   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  32.20   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  2:01.55   
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  31.95   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  25.48   
373  336  Kristiansson Hannah  2004  KUNGÄLV  15  50m Ryggsim Damer D  25 m     
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m    STR 
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m     
          43  50m Frisim Damer D  25 m  45.29   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  49.29   
374  337  Mattisson Amalia  2004  KUNGÄLV  200m Frisim Damer D  25 m  2:40.07   
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  40.59   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  44.50   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  33.32   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m  3:02.50   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  47.43   
375  338  Nguyen Nam  2005  KUNGÄLV  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  44.12   
          14  200m Bröstsim Herrar D  25 m     
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  48.18   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  49.50   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  36.84   
376  339  Petrusson Mathias  1993  KUNGÄLV  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  26.29   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  1:58.95   
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  32.32   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  24.38   
377  340  Sjöberg Robert  1998  KUNGÄLV  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  29.34   
          10  200m Bröstsim Herrar A  25 m  2:46.44   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  34.68   
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  33.09   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  27.41   
378  341  Skanse Lova  2003  KUNGÄLV  200m Frisim Damer C  25 m  2:47.16  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  41.95   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:21.25  STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m     
          45  50m Frisim Damer C  25 m  34.32   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  40.18   
379  342  Thillman Rickard  1997  KUNGÄLV  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  28.67   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  31.94   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  2:12.83  STR 
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  37.30   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  26.57   
380  343  Thonander Felicia  2001  KUNGÄLV  200m Frisim Damer B  25 m  2:20.74   
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  34.54   
          25  200m Bröstsim Damer B  25 m  3:16.76  RES 
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  36.27   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  29.53   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m  3:00.50  RES 
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  40.15   
381  344  Tjernström Nellie  2003  KUNGÄLV  200m Frisim Damer C  25 m  2:31.25  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  39.23   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  41.17   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  31.29   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:56.74  STR 
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  43.80   
382  345  Wennroth Maja  1998  KUNGÄLV  11  50m Ryggsim Damer A  25 m  36.82   
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  37.59   
          39  50m Frisim Damer A  50 m  31.31   
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  42.19  RES 
383  346  Viberg Sofia  2004  KUNGÄLV  200m Frisim Damer D  25 m  2:54.01  STR 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  41.46   
          29  50m Fjärilsim Damer D  50 m  40.87   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  34.01   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m  3:18.16  RES 
          64  200m Fjärilsim Damer D  25 m  3:31.72   
384  347  Zhirkova Polina  2004  KUNGÄLV  200m Frisim Damer D  25 m  2:37.49   
          43  50m Frisim Damer D  50 m  33.38   
385  348  Kungälv Damer [2003]  2003  KUNGÄLV  37  4x100m IM Medley Damer  25 m  5:53.46   
386  349  Kungälv Herrar Lag 1  1965  KUNGÄLV  18  4x100m IM Medley Herrar  25 m  4:06.69   
387  350  Kungälv Herrar Lag 2  1965  KUNGÄLV  18  4x100m IM Medley Herrar  25 m  4:39.67   
388  351  Kungälv Lag 1  1965  KUNGÄLV  54  10x50m Frisim Mixed A-D  25 m  4:40.39   
389  352  Kungälv Lag 2  1965  KUNGÄLV  54  10x50m Frisim Mixed A-D  25 m  5:02.34   
390  Navelsaker Beitvei Martin  2003  Lambertset  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  36.41   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  3:16.55  STR 
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  36.19   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:31.87  STR 
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  43.94   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:43.70   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  31.57   
391  Ross Bustgaard Enya  2004  Lambertset  200m Frisim Damer D  25 m  2:34.02   
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  35.43   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m  3:23.20   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  33.07   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  31.09   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m  2:47.45   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  43.86   
392  Børresen Martine  2003  Lambertset  200m Frisim Damer C  25 m  2:30.46  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  37.15   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:25.72  STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  34.39   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  32.45   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:44.27   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  44.39   
393  Hellesø Eriksen Pauline  2001  Lambertset  200m Frisim Damer B  25 m  2:17.97   
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  35.61   
          25  200m Bröstsim Damer B  25 m  3:11.82   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  32.80   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  28.98   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m  2:51.88   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  40.53   
          68  200m Fjärilsim Damer B  25 m     
394  Fouilloux-Iaqui Sebastien  2003  Lambertset  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  32.60   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  2:49.35   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  35.57   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:24.23   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  38.05   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:35.34   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  30.42   
395  Hajdarpasic Benjamin  2002  Lambertset  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  31.30   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  2:42.35   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  32.19   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:11.24   
          44  200m Fjärilsim Herrar C  25 m  2:38.32   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:20.07   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  30.51   
396  Hansen Charlotte  2003  Lambertset  200m Frisim Damer C  25 m  2:33.26  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  36.64   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:15.44  STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  33.08   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  30.49   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:44.30   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  40.19   
          66  200m Fjärilsim Damer C  25 m  2:51.18   
397  Johanne Høgberg Malene  2003  Lambertset  200m Frisim Damer C  25 m  2:23.31   
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  36.70   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:14.80  STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  32.46   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  30.30   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:47.87  STR 
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  43.37   
          66  200m Fjärilsim Damer C  25 m  2:43.62   
398  Jahr Silje  2003  Lambertset  200m Frisim Damer C  25 m  2:20.20   
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  34.29   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  2:51.17   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  30.37   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  28.41   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:33.08   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  36.86   
          66  200m Fjärilsim Damer C  25 m  2:47.83   
399  10  Kristensen Elias  2003  Lambertset  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  30.84   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  2:50.38   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  32.82   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:16.84   
          44  200m Fjärilsim Herrar C  25 m  2:44.14   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  36.82   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:31.39   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  29.28   
400  11  Lambertseter SK G1 Jr.    Lambertset  36  4x100m IM Medley Herrar  25 m  4:55.00   
401  12  Lambertseter SK J1 Jr.    Lambertset  37  4x100m IM Medley Damer  25 m  4:50.00   
402  13  Lambertseter SK J2 Jr.    Lambertset  37  4x100m IM Medley Damer  25 m  5:12.00   
403  14  Nordli Inger-Marie  2003  Lambertset  200m Frisim Damer C  25 m  2:42.77  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  36.81   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:16.07  STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  38.42   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  32.95   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:56.71  STR 
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  42.66   
404  15  Ouren Erik  2003  Lambertset  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  33.71   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  3:10.37  RES 
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  34.47   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:34.63  STR 
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  43.10   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:32.18   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  31.23   
405  16  Rootwelt Revheim Ask  2002  Lambertset  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  33.76   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  3:03.49   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  34.95   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:15.68   
          44  200m Fjärilsim Herrar C  25 m  2:41.19   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  40.21   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:37.92   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  29.59   
406  17  C. Romundset Elise  2002  Lambertset  200m Frisim Damer C  25 m  2:13.89   
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  32.46   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  2:57.96   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  33.72   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  29.31   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:25.04   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  40.48   
          66  200m Fjärilsim Damer C  25 m  2:41.03   
407  18  Sandberg Julia  2003  Lambertset  200m Frisim Damer C  25 m  2:23.53   
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  35.08   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:11.68  RES 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  35.08   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  31.68   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:38.38   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  43.96   
          66  200m Fjärilsim Damer C  25 m    STR 
408  19  Sriranganathan Thivihaan  2003  Lambertset  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  37.34   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  3:04.26   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  37.22   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:35.22  STR 
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  39.58   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:52.46  STR 
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  32.20   
409  20  Marie Thingberg- Caroline  2004  Lambertset  200m Frisim Damer D  25 m  2:18.18   
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  35.71   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m  3:02.77   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  30.44   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  28.89   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m  2:35.00   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  40.61   
410  21  Vatvedt Kamilla  2002  Lambertset  200m Frisim Damer C  25 m  2:36.01  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  37.21   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:15.30  STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  34.01   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:48.33  STR 
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  43.99   
          66  200m Fjärilsim Damer C  25 m  3:12.65   
411  22  Wadahl Astrid  2001  Lambertset  13  50m Ryggsim Damer B  25 m  40.20   
          25  200m Bröstsim Damer B  25 m  3:16.18  RES 
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  34.52   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  33.02   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m    STR 
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  40.97   
          68  200m Fjärilsim Damer B  25 m  3:10.17   
412  355  Bjärud Hampus  2001  LUDVIKA SS  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  34.65   
          12  200m Bröstsim Herrar B  25 m  2:56.07   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  36.14   
          32  200m Frisim Herrar B  25 m  2:31.00  STR 
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  36.59   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  29.77   
413  356  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  28.53   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  31.25   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  2:13.48  STR 
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  31.43   
          61  200m Ryggsim Herrar A  25 m  3:02.79   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  25.65   
414  357  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  32.25   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  30.49   
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  33.67   
415  358  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  29.02   
          10  200m Bröstsim Herrar A  25 m  2:42.91   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  29.26   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  2:04.16   
          38  200m Fjärilsim Herrar A  50 m  2:49.07   
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  35.53   
          61  200m Ryggsim Herrar A  25 m  2:27.77   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  26.30   
416  359  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  50m Fjärilsim Herrar B  50 m  30.36   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  32.06   
          32  200m Frisim Herrar B  25 m  2:10.32   
          48  50m Bröstsim Herrar B  50 m  33.84   
          59  200m Ryggsim Herrar B  25 m  2:36.28   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  26.40   
417  360  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  69  50m Frisim Herrar A  25 m  25.24   
418  361  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  200m Frisim Damer A  25 m  2:16.27   
          11  50m Ryggsim Damer A  25 m  31.36   
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  31.46   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  27.66   
          47  200m Ryggsim Damer A  25 m  2:27.27   
419  362  Ludvika SS Herrar    LUDVIKA SS  18  4x100m IM Medley Herrar  25 m  4:25.00   
420  363  Anderson Elias  2003  MASS  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  56.63  RES 
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  3:11.24  STR 
          22  50m Ryggsim Herrar C  50 m  43.94   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m    STR 
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  42.32   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m    STR 
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  34.25   
421  364  Asserståhl Isabelle  2000  MASS  200m Frisim Damer B  25 m  2:21.29   
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  34.57   
          25  200m Bröstsim Damer B  25 m  2:47.90   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  54.01   
422  365  Bergman Amayah  2002  MASS  200m Frisim Damer C  25 m  2:28.82  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  50 m  36.67   
          23  200m Bröstsim Damer C  50 m  3:14.41  STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  50 m  33.26   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  31.47   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m    STR 
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  41.20   
          66  200m Fjärilsim Damer C  50 m  3:03.68   
423  366  Bohlin Sixten  2003  MASS  50m Fjärilsim Herrar C  25 m    STR 
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m    STR 
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m    RES 
          52  50m Bröstsim Herrar C  50 m  54.57  RES 
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  42.15   
424  367  Bohlin Torsten  1999  MASS  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  30.28   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  33.08   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  2:13.51  STR 
          38  200m Fjärilsim Herrar A  25 m     
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  37.09   
          61  200m Ryggsim Herrar A  25 m  2:37.60   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  28.57   
425  368  Castillo Karlsson Filiph  2002  MASS  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  43.52   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  3:59.67  STR 
          22  50m Ryggsim Herrar C  50 m  44.70   
          30  200m Frisim Herrar C  50 m  3:06.65  STR 
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  49.76   
          65  50m Frisim Herrar C  50 m  36.16   
426  369  Castillo Karlsson Fredrick  1999  MASS  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  29.84   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  26.82   
427  370  Christensen Wilma  2003  MASS  200m Frisim Damer C  25 m    STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m     
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m     
          45  50m Frisim Damer C  25 m  33.99   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m     
428  371  Eliasson Joel  1998  MASS  26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  29.56   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  2:11.68  RES 
          61  200m Ryggsim Herrar A  25 m  2:19.26   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  26.69   
429  372  Elsius Emma  2000  MASS  200m Frisim Damer B  25 m  2:25.58  RES 
          25  200m Bröstsim Damer B  25 m  3:08.88   
          33  50m Fjärilsim Damer B  50 m  35.78   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  30.42   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  40.46   
430  373  Ericsson Wilma  2002  MASS  200m Frisim Damer C  25 m  2:37.94  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  38.34   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:18.14  STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  36.13   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  32.52   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:59.23  STR 
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  40.59   
431  374  Eriksson Elias  1994  MASS  10  200m Bröstsim Herrar A  25 m  2:45.28   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  31.64   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  2:10.86  RES 
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  33.81   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  27.15   
432  375  Esborn Emilia  2003  MASS  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  39.20   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:05.31   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  36.42   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  31.96   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  38.01   
433  376  Evertsson Måns  2003  MASS  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  34.04   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  3:11.63  STR 
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  45.41   
          30  200m Frisim Herrar C  50 m  2:43.85  STR 
          44  200m Fjärilsim Herrar C  25 m  2:55.62   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  43.56   
434  377  Flodin Hannah  2003  MASS  200m Frisim Damer C  25 m  2:57.87  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  40.16   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  42.81   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  34.53   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  3:17.91  STR 
435  378  Forsberg Larsson Ida  2001  MASS  200m Frisim Damer B  25 m  2:34.98  STR 
          13  50m Ryggsim Damer B  50 m  42.99   
          25  200m Bröstsim Damer B  25 m  3:02.22   
          33  50m Fjärilsim Damer B  50 m  42.61   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  32.58   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  40.40   
436  379  Fredholm Alexander  2001  MASS  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  30.24   
          12  200m Bröstsim Herrar B  25 m  3:55.27  RES 
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  33.32   
          32  200m Frisim Herrar B  25 m  2:10.04   
          40  200m Fjärilsim Herrar B  25 m  2:30.21   
          48  50m Bröstsim Herrar B  50 m  39.42   
          59  200m Ryggsim Herrar B  50 m  2:51.24   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  27.78   
437  380  Fredholm Lukas  2003  MASS  50m Fjärilsim Herrar C  50 m  34.98   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  3:38.81  STR 
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  39.78   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:17.27   
          44  200m Fjärilsim Herrar C  25 m  3:21.21   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  45.17   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  3:08.60  STR 
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  28.90   
438  381  Garcia Blombäck Oscar  2003  MASS  22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  41.10   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:35.85  STR 
          44  200m Fjärilsim Herrar C  25 m    RES 
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  54.81  RES 
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:47.75  STR 
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  33.13   
439  382  Garcia Blombäck Victor  2001  MASS  24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  31.32   
          32  200m Frisim Herrar B  25 m  2:17.37   
          59  200m Ryggsim Herrar B  25 m  2:26.27   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  31.00   
440  383  Gustafsson Agnes  2002  MASS  200m Frisim Damer C  25 m  2:54.36  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  41.10   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:55.65  STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  42.37   
441  384  Gustafsson Elin  2000  MASS  200m Frisim Damer B  25 m  2:31.99  STR 
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  39.24   
          33  50m Fjärilsim Damer B  50 m  35.34   
442  385  Hackwitz Thindra  2003  MASS  200m Frisim Damer C  25 m  2:50.71  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  38.43   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  2:53.19   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  44.29   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  32.15   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  3:04.34  STR 
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  35.76   
443  386  Hagedorn Linus  2002  MASS  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  32.92   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  33.21   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:13.78   
          52  50m Bröstsim Herrar C  50 m  44.39   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:28.93   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  28.46   
444  387  Hasselberg Erik  2003  MASS  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  54.02   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  51.51  RES 
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  3:03.83  STR 
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  3:28.05  STR 
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  34.96   
445  388  Hopmark Sara  2004  MASS  200m Frisim Damer D  25 m  2:26.21   
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  36.61   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m  2:59.03   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  36.06   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  31.78   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m  2:43.35   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  39.37   
446  389  Hopmark Tina  2002  MASS  200m Frisim Damer C  25 m  2:35.03  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  37.16   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:07.88   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  34.57   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  30.38   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:50.41  STR 
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  41.29   
447  390  Häyhänen Lucas  2001  MASS  50m Fjärilsim Herrar B  50 m  36.97   
          12  200m Bröstsim Herrar B  25 m  2:44.87   
          24  50m Ryggsim Herrar B  50 m  37.06   
          32  200m Frisim Herrar B  25 m  2:18.87   
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  34.94   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  27.72   
448  391  Höstner Elsa  2003  MASS  200m Frisim Damer C  25 m  2:41.33  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  39.48   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  40.50   
          45  50m Frisim Damer C  50 m  35.38   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  3:00.39  STR 
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  48.74   
449  392  Isberg Emilia  2003  MASS  200m Frisim Damer C  25 m  3:01.80  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  42.26   
450  393  Iséni Leo  2001  MASS  24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  32.20   
          32  200m Frisim Herrar B  25 m  2:11.11   
451  394  Janzén Saga  2002  MASS  31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  32.70   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  29.03   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  38.06   
452  395  Jedbratt Felix  2003  MASS  44  200m Fjärilsim Herrar C  25 m  2:43.66   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  45.16   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m    STR 
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  29.89   
453  396  Jedel Christopher  1995  MASS  26  50m Ryggsim Herrar A  50 m  31.92   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  1:55.20   
          38  200m Fjärilsim Herrar A  25 m  2:20.47   
454  397  Jörstam Elsa  2001  MASS  200m Frisim Damer B  25 m  2:18.45   
          13  50m Ryggsim Damer B  50 m  39.06   
          25  200m Bröstsim Damer B  25 m  2:53.67   
          33  50m Fjärilsim Damer B  50 m  31.93   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  29.21   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  36.38   
455  398  Lindhé Alice  1999  MASS  200m Frisim Damer A  25 m  2:08.76   
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  29.08   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  26.56   
456  399  Lindhé Elsa  2003  MASS  200m Frisim Damer C  25 m  2:54.27  STR 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  44.27   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:30.16  STR 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  44.10   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  32.73   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  40.60   
457  400  Lundborg Ludwig  2002  MASS  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  32.84   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  3:04.93   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  36.51   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:18.55   
          44  200m Fjärilsim Herrar C  25 m  2:52.59   
          52  50m Bröstsim Herrar C  50 m  45.37   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:31.79   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  30.38   
458  401  Löfgren Alfred  1998  MASS  38  200m Fjärilsim Herrar A  25 m  2:20.74   
459  402