2019-06-20   11:16:31
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Per gren: Äggadoppet 2.0

Nedan visas alla grenar listade per gren. Tryck på grenen för att se heatlistor och resultatlistor för denna gren.

# Gren Sponsor HeatlistaResultat
0 expand   Paus   
0 expand   Prisutdelning   
1 expand   50m Fjärilsim Damer 12-13 år Final Sparbanken Skåne  Startlista
2 expand   50m Fjärilsim Herrar 12-13 år Final Sparbanken Skåne  Startlista
3 expand   100m Bröstsim Damer 14-oä Final Sparbanken Skåne  Startlista
4 expand   100m Bröstsim Herrar 14-oä Final Sparbanken Skåne  Startlista
5 expand   50m Frisim Damer 12-13 år Final Sparbanken Skåne  Startlista
6 expand   50m Frisim Herrar 12-13 år Final Sparbanken Skåne  Startlista
7 expand   50m Frisim Damer 14-oä Final Sparbanken Skåne  Startlista
8 expand   50m Frisim Herrar 14-oä Final Sparbanken Skåne  Startlista
9 expand   100m Medley Damer 12-13 år Final Sparbanken Skåne  Startlista
10 expand   100m Medley Herrar 12-13 år Final Sparbanken Skåne  Startlista
11 expand   100m Fjärilsim Damer 14-oä Final Sparbanken Skåne  Startlista
12 expand   100m Fjärilsim Herrar 14-oä Final Sparbanken Skåne  Startlista
13 expand   50m Ryggsim Damer 12-13 år Final Telesevice  Startlista
14 expand   50m Ryggsim Herrar 12-13 år Final Telesevice  Startlista
15 expand   50m Ryggsim Damer 14-oä Final Telesevice  Startlista
16 expand   50m Ryggsim Herrar 14-oä Final Telesevice  Startlista
17 expand   50m Bröstsim Damer 12-13 år Final Telesevice  Startlista
18 expand   50m Bröstsim Herrar 12-13 år Final Telesevice  Startlista
19 expand   200m Frisim Damer 14-oä Final Telesevice  Startlista
20 expand   200m Frisim Herrar 14-oä Final Telesevice  Startlista
21 expand   100m Frisim Damer 12-13 år Final Telesevice  Startlista
22 expand   100m Frisim Herrar 12-13 år Final Telesevice  Startlista
23 expand   50m Fjärilsim Damer 10 oy-11 Final Tyr  Startlista
24 expand   50m Fjärilsim Herrar 10 oy-11 Final Tyr  Startlista
25 expand   100m Frisim Damer 14-oä Final Tyr  Startlista
26 expand   100m Frisim Herrar 14-oä Final Tyr  Startlista
27 expand   50m Frisim Damer 10 oy-11 Final Tyr  Startlista
28 expand   50m Frisim Herrar 10 oy-11 Final Tyr  Startlista
29 expand   50m Bröstsim Damer 14-oä Final Tyr  Startlista
30 expand   50m Bröstsim Herrar 14-oä Final Tyr  Startlista
31 expand   100m Medley Damer 10 oy-11 Final Tyr  Startlista
32 expand   100m Medley Herrar 10 oy-11 Final Tyr  Startlista
33 expand   100m Ryggsim Damer 14-oä Final Tyr  Startlista
34 expand   100m Ryggsim Herrar 14-oä Final Tyr  Startlista
35 expand   50m Ryggsim Damer 10 oy-11 Final Sjöbo Gästgivaregård  Startlista
36 expand   50m Ryggsim Herrar 10 oy-11 Final Sjöbo Gästgivaregård  Startlista
37 expand   50m Fjärilsim Damer 14-oä Final Sjöbo Gästgivaregård  Startlista
38 expand   50m Fjärilsim Herrar 14-oä Final Sjöbo Gästgivaregård  Startlista
39 expand   50m Bröstsim Damer 10 oy-11 Final Sjöbo Gästgivaregård  Startlista
40 expand   50m Bröstsim Herrar 10 oy-11 Final Sjöbo Gästgivaregård  Startlista
41 expand   200m Medley Damer 14-oä Final Sjöbo Gästgivaregård  Startlista
42 expand   200m Medley Herrar 14-oä Final Sjöbo Gästgivaregård  Startlista
43 expand   100m Frisim Damer 11-oy Final Sjöbo Gästgivaregård  Startlista
44 expand   100m Frisim Herrar 11-oy Final Sjöbo Gästgivaregård  Startlista

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner