2018-11-15   16:30:08
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Per gren: Sum-Sim Region 2018 Skåne Södra

Nedan visas alla grenar listade per gren. Tryck på grenen för att se heatlistor och resultatlistor för denna gren.

# Gren Sponsor HeatlistaResultat
0 expand   100m bröstsim flickor 13 o y prisutdelning   
0 expand   100m bröstsim flickor 15-16 prisutdelning   
0 expand   100m bröstsim pojkar 13 o y prisutdelning   
0 expand   100m bröstsim pojkar 15-16 prisutdelning   
0 expand   100m fjärilsim flickor 13 o y prisutdelning   
0 expand   100m fjärilsim flickor 14 prisutdelning   
0 expand   100m fjärilsim flickor 15-16 prisutdelning   
0 expand   100m fjärilsim pojkar 13 o y prisutdelning   
0 expand   100m fjärilsim pojkar 14 prisutdelning   
0 expand   100m fjärilsim pojkar 15-16 prisutdelning   
0 expand   100m frisim flickor 13 o y prisutdelning   
0 expand   100m frisim flickor 15-16 prisutdelning   
0 expand   100m frisim pojkar 13 o y prisutdelning   
0 expand   100m frisim pojkar 15-16 prisutdelning   
0 expand   100m ryggsim flickor 13 o y prisutdelning   
0 expand   100m ryggsim flickor 15-16 prisutdelning   
0 expand   100m ryggsim pojkar 13 o y prisutdelning   
0 expand   100m ryggsim pojkar 15-16 prisutdelning   
0 expand   1500m frisim flickor 15-16 prisutdelning   
0 expand   1500m frisim pojkar 15-16 prisutdelning   
0 expand   200m bröstsim flickor 14 prisutdelning   
0 expand   200m bröstsim flickor 15-16 prisutdelning   
0 expand   200m bröstsim pojkar 14 prisutdelning   
0 expand   200m bröstsim pojkar 15-16 prisutdelning   
0 expand   200m fjärilsim flickor 15-16 prisutdelning   
0 expand   200m fjärilsim pojkar 15-16 prisutdelning   
0 expand   200m frisim flickor 14 prisutdelning   
0 expand   200m frisim flickor 15-16 prisutdelning   
0 expand   200m frisim pojkar 14 prisutdelning   
0 expand   200m frisim pojkar 15-16 prisutdelning   
0 expand   200m medley flickor 13 o y prisutdelning   
0 expand   200m medley flickor 14 prisutdelning   
0 expand   200m medley flickor 15-16 prisutdelning   
0 expand   200m medley pojkar 13 o y prisutdelning   
0 expand   200m medley pojkar 14 prisutdelning   
0 expand   200m medley pojkar 15-16 prisutdelning   
0 expand   200m ryggsim flickor 14 prisutdelning   
0 expand   200m ryggsim flickor 15-16 prisutdelning   
0 expand   200m ryggsim pojkar 14 prisutdelning   
0 expand   200m ryggsim pojkar 15-16 prisutdelning   
0 expand   400m frisim flickor 13 o y prisutdelning   
0 expand   400m frisim flickor 15-16 prisutdelning   
0 expand   400m frisim pojkar 13 o y prisutdelning   
0 expand   400m frisim pojkar 15-16 prisutdelning   
0 expand   400m medley flickor 14 prisutdelning   
0 expand   400m medley flickor 15-16 prisutdelning   
0 expand   400m medley pojkar 14 prisutdelning   
0 expand   400m medley pojkar 15-16 prisutdelning   
0 expand   4x100m frisim flickor 14 o y prisutdelning   
0 expand   4x100m frisim flickor 16 o y prisutdelning   
0 expand   4x100m frisim pojkar 14 o y prisutdelning   
0 expand   4x100m frisim pojkar 16 o y prisutdelning   
0 expand   4x100m medley flickor 14 o y prisutdelning   
0 expand   4x100m medley pojkar 14 o y prisutdelning   
0 expand   4x100m medley pojkar 16 o y prisutdelning   
0 expand   800m frisim flickor 14 prisutdelning   
0 expand   800m frisim pojkar 14 prisutdelning   
1 expand   200m medley pojkar 15-16 XL Hans Anders Bygg  Startlista
2 expand   200m fjärilsim flickor 15-16 Bo Hus Bosses Bygg  Startlista
3 expand   200m frisim pojkar 14 Hyrbilen  Startlista
4 expand   200m frisim flickor 14 Hörselsnäckan  Startlista
5 expand   1500m frisim pojkar 15-16 Ystads Allehanda  Startlista
6 expand   200m frisim flickor 15-16 Svenska CD-Data  Startlista
7 expand   400m frisim pojkar 13 o y HP Holding  Startlista
8 expand   200m medley flickor 13 o y Ystad TV & Antenn AB  Startlista
9 expand   200m bröstsim pojkar 15-16 Södra Kompaniet  Startlista
10 expand   100m ryggsim flickor 15-16 Grändens Mat  Startlista
11 expand   100m fjärilsim pojkar 14 Bareko Sport  Startlista
12 expand   100m fjärilsim flickor 14 Otto Olssons Bil  Startlista
13 expand   4x100m medley pojkar 16 o y Tandtekniska Laboratoriet  Startlista
14 expand   4x100m frisim flickor 16 o y HP Holding  Startlista
15 expand   200m medley flickor 15-16 Teleservice Skåne  Startlista
16 expand   200m fjärilsim pojkar 15-16 Sparbanken Skåne  Startlista
17 expand   100m frisim flickor 13 o y Länsförsäkringar Skåne  Startlista
18 expand   100m ryggsim pojkar 13 o y Restaurang Zara  Startlista
19 expand   1500m frisim flickor 15-16 Ystads Bilbesiktning YBB  Startlista
20 expand   200m frisim pojkar 15-16 Ystads Rörtjänst  Startlista
21 expand   400m medley flickor 14 Ystads Saltsjöbad  Startlista
22 expand   400m medley pojkar 14 TYR  Startlista
23 expand   100m fjärilsim flickor 13 o y Tomelilla Advokatbyrå  Startlista
24 expand   100m bröstsim pojkar 13 o y Hummel  Startlista
25 expand   200m bröstsim flickor 15-16 Skåne TV AB  Startlista
26 expand   100m ryggsim pojkar 15-16 Redovisningskonsult Jens Lundgren AB  Startlista
27 expand   4x100m frisim flickor 14 o y Bareko Sport  Startlista
28 expand   4x100m medley pojkar 14 o y Otto Olssons Bil  Startlista
29 expand   400m frisim pojkar 15-16 Tandtekniska Laboratoriet  Startlista
30 expand   100m frisim flickor 15-16 HP Holding  Startlista
31 expand   200m ryggsim pojkar 14 Sparbanken Skåne  Startlista
32 expand   200m medley flickor 14 Länsförsäkringar Skåne  Startlista
33 expand   200m ryggsim pojkar 15-16 Restaurang Zara  Startlista
34 expand   100m bröstsim flickor 15-16 Ystads Bilbesiktning YBB  Startlista
35 expand   200m medley pojkar 13 o y Ystads Rörtjänst  Startlista
36 expand   400m frisim flickor 13 o y TYR  Startlista
37 expand   100m fjärilsim pojkar 15-16 Tomelilla Advokatbyrå  Startlista
38 expand   400m medley flickor 15-16 Hummel  Startlista
39 expand   200m bröstsim pojkar 14 Redovisningskonsult Jens Lundgren AB  Startlista
40 expand   800m frisim flickor 14 Bareko Sport  Startlista
41 expand   4x100m frisim pojkar 16 o y Otto Olssons Bil  Startlista
42 expand   4x100m medley flickor 16 o y Tandtekniska Laboratoriet  Startlista
43 expand   400m frisim flickor 15-16 HP Holding  Startlista
44 expand   100m frisim pojkar 15-16 Yrev AB  Startlista
45 expand   200m ryggsim flickor 14 Länsförsäkringar Skåne  Startlista
46 expand   200m medley pojkar 14 Restaurang Zara  Startlista
47 expand   100m ryggsim flickor 13 o y Ystads Bilbesiktning YBB  Startlista
48 expand   100m frisim pojkar 13 o y Ystads Rörtjänst  Startlista
49 expand   200m ryggsim flickor 15-16 Ystads Saltsjöbad  Startlista
50 expand   100m bröstsim pojkar 15-16 TYR  Startlista
51 expand   200m bröstsim flickor 14 Tomelilla Advokatbyrå  Startlista
52 expand   800m frisim pojkar 14 Hummel  Startlista
53 expand   100m bröstsim flickor 13 o y Redovisningskonsult Jens Lundgren AB  Startlista
54 expand   100m fjärilsim pojkar 13 o y Sparbanken Skåne  Startlista
55 expand   100m fjärilsim flickor 15-16 HP Holding  Startlista
56 expand   400m medley pojkar 15-16 Redovisningskonsult Jens Lundgren AB  Startlista
57 expand   4x100m medley flickor 14 o y Sparbanken Skåne  Startlista
58 expand   4x100m frisim pojkar 14 o y HP Holding  Startlista

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner