2020-05-30   14:35:16
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Per gren: Ditec Swim Meet

Nedan visas alla grenar listade per gren. Tryck på grenen för att se heatlistor och resultatlistor för denna gren.

# Gren Sponsor HeatlistaResultat
0 expand   Paus   
0 expand   Prisutdelning gren 1-5   
0 expand   Prisutdelning gren 12-18   
0 expand   Prisutdelning gren 19-23   
0 expand   Prisutdelning gren 24-29   
0 expand   Prisutdelning gren 30-36   
0 expand   Prisutdelning gren 37-41   
0 expand   Prisutdelning gren 42-47   
0 expand   Prisutdelning gren 48-54   
0 expand   Prisutdelning gren 55-59   
0 expand   Prisutdelning gren 6-11   
0 expand   Prisutdelning gren 60-65   
0 expand   Prisutdelning gren 66-72   
1 expand   100m Medley Pojkar 12 år och yngre Final DiTEC  Startlista
2 expand   100m Medley Flickor 12 år och yngre Final PEAB  Startlista
3 expand   50m Frisim Herrar 17 år och äldre Final Max Matthiessen i Ängelholm  Startlista
4 expand   200m Frisim Damer 17 år och äldre Final Engelholms Glass  Startlista
5 expand   50m Fjärilsim Herrar 15-16 år Final Speedo  Startlista
6 expand   200m Frisim Damer 15-16 år Final IC Media Control  Startlista
7 expand   50m Fjäril Pojkar 12 år och yngre Final Stiftelsen Gripen  Startlista
8 expand   200m Frisim Flickor 12 år och yngre Final Öresundskraft  Startlista
9 expand   50m Fjärilsim Pojkar 13-14 år Final Ängelholms Kommun  Startlista
10 expand   200m Frisim Flickor 13-14 år Final JR Entreprenad  Startlista
11 expand   200m Bröstsim Herrar 17 år och äldre Final Ernst & Young  Startlista
12 expand   50m Bröstsim Damer Final Gott Godis  Startlista
13 expand   200m Bröstsim Herrar 15-16 år Final Höja Bygg & Inredning AB  Startlista
14 expand   50m Ryggsim Damer 15-16 år Final NP Nilsson en del av XL Bygg  Startlista
15 expand   200m Bröstsim Pojkar 12 år och yngre Final Konditori Centrum  Startlista
16 expand   50m Ryggsim Flickor 12 år och yngre Final PM Sweden - Fitline  Startlista
17 expand   200m Bröstsim Pojkar 13-14 år Final Däck Perfekt  Startlista
18 expand   50m Ryggsim Flickor 13-14 år Final Ängelholmshem  Startlista
19 expand   100m Medley Pojkar 13-14 år Final DiTEC  Startlista
20 expand   100m Medley Flickor 13-14 år Final Max Matthiessen i Ängelholm  Startlista
21 expand   200m Ryggsim Herrar 17 år och äldre Final Polymount  Startlista
22 expand   200m Bröstsim Damer 17 år och äldre Final Engelholms Glass  Startlista
23 expand   50m Ryggsim Herrar 15-16 år Final Speedo  Startlista
24 expand   200m Bröstsim Damer 15-16 år Final IC Media Control  Startlista
25 expand   50m Ryggsim Pojkar 12 år och yngre Final Max Matthiessen i Ängelholm  Startlista
26 expand   200m Bröstsim Flickor 12 år och yngre Final Däck Perfekt  Startlista
27 expand   50m Ryggsim Pojkar 13-14 år Final Ängelholmshem  Startlista
28 expand   200m Bröstsim Flickor 13-14 år Final Gott Godis  Startlista
29 expand   200m Frisim Herrar 15-16 år Final TG Maskinteknik  Startlista
30 expand   50m Fjärilsim Damer 15-16 år Final Höja Bygg & Inredning AB  Startlista
31 expand   200m Frisim Pojkar 12 år och yngre Final NP Nilsson en del av XL Bygg  Startlista
32 expand   50m Fjärilsim Flickor 12 år och yngre Final PM Sweden - Fitline  Startlista
33 expand   200m Frisim Pojkar 13-14 år Final Kurt-Roger och Elisabeth Andersen  Startlista
34 expand   50m Fjärilsim Flickor 13-14 år Final Human Support Care- Lejongårdar AB  Startlista
35 expand   50m Fjärilsim Herrar 17 år och äldre Final Ängelholms Kommun  Startlista
36 expand   50m Fjärilsim Damer 17 år och äldre Final Vattnets Hus  Startlista
37 expand   100m Medley Herrar 15-16 år Final DiTEC  Startlista
38 expand   100m Medley Damer 15-16 år Final PEAB  Startlista
39 expand   200m Fjärilsim Herrar 17 år och äldre Final Polymount  Startlista
40 expand   50m Frisim Damer 17 år och äldre Final Engelholms Glass  Startlista
41 expand   200m Fjärilsim Herrar 15-16 år Final Max Matthiessen i Ängelholm  Startlista
42 expand   50m Frisim Damer 15-16 år Final IC Media Control  Startlista
43 expand   200m Fjärilsim Pojkar 12 år och yngre Final Stiftelsen Gripen  Startlista
44 expand   50m Frisim Flickor 12 år och yngre Final Öresundskraft  Startlista
45 expand   200m Fjärilsim Pojkar 13-14 år Final Ängelholms Kommun  Startlista
46 expand   50m Frisim Flickor 13-14 år Final JR Entreprenad  Startlista
47 expand   50m Bröstsim Herrar 17 år och äldre Final Bosses Utetjänst  Startlista
48 expand   200m Ryggsim Damer 17 år och äldre Final Ängelholmshem  Startlista
49 expand   50m Bröstsim Herrar 15-16 år Final PM Sweden - Fitline  Startlista
50 expand   200m Ryggsim Damer 15-16 år Final Human Support Care- Lejongårdar AB  Startlista
51 expand   50m Bröstsim Pojkar 12 år och yngre Final Däck Perfekt  Startlista
52 expand   200m Ryggsim Flickor 12 år och yngre Final Speedo  Startlista
53 expand   50m Bröstsim Pojkar 13-14 år Final Max Matthiessen i Ängelholm  Startlista
54 expand   200m Ryggsim Flickor 13-14 år Final Stiftelsen Gripen  Startlista
55 expand   100m Medley Herrar 17 år och äldre Final Ängelholms Kommun  Startlista
56 expand   100m Medley Damer 17 år och äldre Final JR Entreprenad  Startlista
57 expand   200m Ryggsim Pojkar 12 år och yngre Final Bosses Utetjänst  Startlista
58 expand   50m Bröstsim Flickor 12 år och yngre Final Ernst & Young  Startlista
59 expand   200m Ryggsim Pojkar 13-14 år Final Ängelholmshem  Startlista
60 expand   50m Bröstsim Flickor 13-14 år Final Gott Godis  Startlista
61 expand   200m Ryggsim Herrar 15-16 år Final TG Maskinteknik  Startlista
62 expand   50m Bröstsim Damer 15-16 år Final NP Nilsson en del av XL Bygg  Startlista
63 expand   200m Frisim Herrar 17 år och äldre Final ICA Supermarket Munka Allköp  Startlista
64 expand   200m Fjärilsim Damer 17 år och äldre Final Konditori Centrum  Startlista
65 expand   50m Frisim Pojkar 12 år och yngre Final PM Sweden - Fitline  Startlista
66 expand   200m Fjärilsim Flickor 12 år och yngre Final Kurt-Roger och Elisabeth Andersen  Startlista
67 expand   50m Frisim Pojkar 13-14 år Final BBS Accounting  Startlista
68 expand   200m Fjärilsim Flickor 13-14 år Final Human Support Care- Lejongårdar AB  Startlista
69 expand   50m Frisim Herrar 15-16 år Final DiTEC  Startlista
70 expand   200m Fjärilsim Damer 15-16 år Final PEAB  Startlista
71 expand   50m Ryggsim Herrar 17 år och äldre Final Polymount  Startlista
72 expand   50m Ryggsim Damer 17 år och äldre Final PM Sweden - Fitline  Startlista

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner